PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فراموشی پسورد یاهو مسنجر

Danger2010
07-01-2008, 11:16 PM
سلام. من تازه واردم چیزی هم بارم نیست.
غرض از مزاحمت:
یکی از دوستان من پسورد آی دی یاهوش رو فراموش کرده. اما خب خوشبختانه خوبی قضیه اینه که فعلا این پسورد رو به صورت سیو شده روی مسنجر کامپوترش داره.
حالا من دنبال یک راه بی خطری میگردم که این دوستم پسوردش رو به دست بیاره.
یکم که گشتم یه چیزایی پیدا کردم. مثل این:
[Only registered and activated users can see links]
ولی خب طرز کارش ، چگونگی حذفش و ... رو که نمیدونم.
دوستان توجه کنین ، تنها امید ما همین پسورد سیو شدست و اگر بپره ، دیگه خداحافظ...
پیشاپیش از کمک همگی ممنونم.

m93
07-02-2008, 08:42 AM
باید بری تو forgot my password تاریخ تولد zip code و جواب security question که موقع ساخت آیدی نوشتیو وارد کنی تا پسورد به alternat email یعنی همون ایمیلی که موقع ساخت آیدیت وارد کردی فرستاده شه. در ضمن دفعه ی بعد از این جور سوالا داشتی تو گوگل سرچ کن اینجا در مورد مسائل هک صحبت میشه

babak_666_devil
07-02-2008, 11:37 AM
ببين اگه مشخصات فرديتو يادت نيست ..ميتوني از يك برنامه كه پس هاي ذخيره شده تو رايانه را بازگرداني ميكنه استفاده كني
اگه پيدا نكردي بگو بذارم:)

Danger2010
07-02-2008, 02:54 PM
باید بری تو forgot my password تاریخ تولد zip code و جواب security question که موقع ساخت آیدی نوشتیو وارد کنی تا پسورد به alternat email یعنی همون ایمیلی که موقع ساخت آیدیت وارد کردی فرستاده شه. در ضمن دفعه ی بعد از این جور سوالا داشتی تو گوگل سرچ کن اینجا در مورد مسائل هک صحبت میشه
آخه عزیز من ، اگه این دوست من این چیزها رو یادش بود که اونوقت پسوردش رو یادش نمیرفت...

ببين اگه مشخصات فرديتو يادت نيست ..ميتوني از يك برنامه كه پس هاي ذخيره شده تو رايانه را بازگرداني ميكنه استفاده كني
اگه پيدا نكردي بگو بذارم:)

ممکنه لطف کنین؟ ممنون میشم.

m93
07-03-2008, 08:30 AM
بله واسههمینم باید کلا بیخیال شه

x1x1
07-03-2008, 02:00 PM
ببین من فکر می کنم که این کار کمکت کنه البته من دقیق نمی دونم مشکلت چیه!

اول یاهو مسنجر رو ببند بعد :

برو run بعد تایپ کن regedit بعد برو HKEY_CURRENT_USER\Software\yahoo\pager

بعد روی pager کلیک کن بعد Save Password از صفحه سمت راست رو انتخاب کن(روش 2 بار کلیک کن) و مقدارش رو بکن 1 حالا یاهو مسنجر رو باز کن اگه اون آیدی و پسورد اومده بود که امیدی هست حالا این برنامه رو که ضمیمه کردم رو نصب کن بعد بازش کن بعد با موس قسمت شیشه مانند برنامه رو روی فیلد پسورد ببر ایشالا که پسورد رو نشون می ده!

اگه مشکلت جور دیگه ای هست بگو!

babak_666_devil
07-03-2008, 04:21 PM
سلام
x1x1 با اين روش رو yahoo 8فكر نكنم جواب بده
با اين فكر كنم جواب بده

x1x1
07-03-2008, 07:44 PM
آره خودم هم همین حدس رو زدم که رو یاهو کار نکنه!!!:p به هر حال امیدوارم مشکلت حل شه!

Danger2010
07-04-2008, 04:07 PM
عزیزان جان دستتون درد نکنه. از کمک یکایک شما دوستان ممنونم.
اون برنامه اولی رو که همونجوری که گفتین جواب نداد.

برنامه دوم هم دانلود کردم ، جواب نداد. ماله ورژن 5 یا 6 رو فقط جواب میداد فکر کنم. ورژن جدیدش رو هم دانلود کردم ، باز هم تا یاهو 7 بیشتر جواب نمیداد. برای ورژن 8 میخوام.
راستی ، این پسورده از ایناست که شیفت و این حرفا هم داره...

Danger2010
07-06-2008, 03:00 PM
دوستان مارو فراموش کردین؟؟؟؟؟

Danger2010
07-11-2008, 03:17 PM
عزیزان! من هنوز مشکلم حل نشده. تو رو خدا یکی به داد برسه تا این پسورد از این کامپوتر هم پاک نشده بره...
خیلی ممنون

Virangar
07-11-2008, 03:46 PM
عزیزان! من هنوز مشکلم حل نشده. تو رو خدا یکی به داد برسه تا این پسورد از این کامپوتر هم پاک نشده بره...
خیلی ممنون

مگه نمی گی پسور save شده رو yahoo خوب پس میتونه هنوز Login کنه یه trojan بده واسش وقتی باز میکنه Dump بشه پسورد برنامش هم تو سایت گذاشتم .

miladabadeh
07-11-2008, 11:09 PM
سلام اين دوستمون به راحتي مي تونه پسوردشو به ياد بياره
دوست عزيز مي تواني از برنامه ديدن پسورد هاي ستاره اي استفاده كني
اسمش actmon password recovery xp
اين برنامه رو مي توني در سيدي رد رويال نسخه ي 8 پيدا كني

!Are...Are!
07-12-2008, 03:03 AM
دوست عزیز همانطور که دوست عزیزمون میلاد گفتند از برنامه ی دیدن پسورد های ستاره دار استفاده کنی که تو سی دی های کینگ هست کار باهاش هم خیلی راحته عزیز انشالله مشکلت حل شه

J33n
07-12-2008, 03:33 AM
هیچ کدوم از اونها روی یاهو 8 کار نمیکنه . تنها راه حلش همونی که ویرانگر گفت . با یه تروجان ساده که روی یاهو 8 کارکنه

Welcome To k2-4u.CoM ([Only registered and activated users can see links])

n4vid
07-12-2008, 11:49 AM
سلام دوستان ، میشه از برنامه هایی که پسوردهای فیلد رو دکود می کنند استفاده کنی مثل :
Download Show Password 1.0 - Show Password is a free and small program that allows you to look latent passwords as letters - Softpedia ([Only registered and activated users can see links])

miladabadeh
07-12-2008, 03:10 PM
سلام
اين برنامه واسه همه چيز هست رو همش كار مي كنه
يك نوع پسوورد خونه. خيلي بيسته
ولي به شرطي كه در مسنجرت ريممبر كرده باشي چون اگه نباشه پسورد مي پره

ايديتو باز مي كني تو برنامه يه كليد هست اون بر مي داري مي بري رو پسوردت پسوردو بهت نشون ميده.
همين.

J33n
07-13-2008, 02:31 AM
برای یاهو 8 کار نمی کنه . چون پسورد نشون میده ولی به این شکل :iipassword

Danger2010
07-14-2008, 10:53 PM
سلام دوستان ، میشه از برنامه هایی که پسوردهای فیلد رو دکود می کنند استفاده کنی مثل :
Download Show Password 1.0 - Show Password is a free and small program that allows you to look latent passwords as letters - Softpedia ([Only registered and activated users can see links])
دوست عزیز ، من این برنامه رو دانلود کردم. اما نه کاز کرد ، نه من طرز کارش رو درست بلدم. میشه راهنمایی کنید؟

سلام
اين برنامه واسه همه چيز هست رو همش كار مي كنه
يك نوع پسوورد خونه. خيلي بيسته
ولي به شرطي كه در مسنجرت ريممبر كرده باشي چون اگه نباشه پسورد مي پره

ايديتو باز مي كني تو برنامه يه كليد هست اون بر مي داري مي بري رو پسوردت پسوردو بهت نشون ميده.
همين.
دوست عزیز کدوم برنامه رو میگین شما؟ میشه لینک بدین؟ واسه یاهو 8 ار میکنه؟

مگه نمی گی پسور save شده رو yahoo خوب پس میتونه هنوز Login کنه یه trojan بده واسش وقتی باز میکنه Dump بشه پسورد برنامش هم تو سایت گذاشتم .
کجای سایت دنبالش بگردم؟ شما نمیتونین لینک بگذارین؟
اونوقت عزیز جان ، این برنامه پاک کنندش هم موجود هست؟ چون این سیستم ماله دوستمه. نمیخوام مشکل ساز بشه هان. خیلی از جوابتون ممنونم.

هیچ کدوم از اونها روی یاهو 8 کار نمیکنه . تنها راه حلش همونی که ویرانگر گفت . با یه تروجان ساده که روی یاهو 8 کارکنه

Welcome To k2-4u.CoM ([Only registered and activated users can see links])

این برنامه که هنوز حاظر نیست. اگرم حاضر بود که پولی بود. راه دیگه ای ندارین؟ از لطفتون ممنون.

J33n
07-15-2008, 03:15 AM
پسورد سندر عالی برای یاهو ( Takfanar Yps 8.0 Password Sender)
یک برنامه عالی برای بدست آوردن Password در یاهو

1 . یک ID برای کار می گیره ( در دو کادر بالا یک ID با پسورد .وارد کنید)
2 . نام سرور هست . برای اینه که اگر به 10 نفر سرور دادید اشتباه نشه . شما می توانید اسم قربانی رو بنویشید
3 . YahooID است . یاهو ID اصلی خودتون رو وارد کنید .
4 . دو تیک بالا هم برای مخفی ماندن . سرور بزارید
4 . سپس کلید Create Server رو بزنید . یک فایل به اسم Yps (با آیکون فایل Jpg ) درست می شه .اونو باز نکنید !!! . فایل رو به شخصی که می خواهید هک کنید بدید تا باز کنه
. پس از اینکه شخص فایل رو باز کرد . دفعه بعد که یاهو رو باز کرد . پسورد . ID شخص بصورت PM برای ID اصلی شما .( از طرف ID که در دو کادر بالا وارد کردید ) برای شما ارسال و یا ...Off میشود

رمز : Welcome To k2-4u.CoM ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links]

Danger2010
07-15-2008, 03:31 PM
ممنون.
Removerش رو هم میشه بدین؟ نمیخوام سیستم طرف داغون بشه هان.
بعد میشه یکم بیشتر توضیح بدین تو کدوم قسمت چه ID یی وارد کنم؟ کدومش باید ایدی اصلیم باشه؟ کدوم ایدی طرف؟ یه مقداری گنگه...

ghoghnus
07-15-2008, 04:13 PM
دوستان این لینکو ببین نظر بدن سیستم کدینگی که اینجا توضیح داده شده به نام grd من هر چی گشتم تو نت چیز به درد بخوری پیدا نکردم از اساتید امر میخوام نظرشونو بدن.
ياهو از دست رفته را چه كنيم؟؟؟ [آرشيو] - P30World Forums ([Only registered and activated users can see links])

J33n
07-16-2008, 03:03 AM
زیاد هم مشکل نیست . تصویر اتچ را ببین :x

J33n
07-16-2008, 03:08 AM
دوستان این لینکو ببین نظر بدن سیستم کدینگی که اینجا توضیح داده شده به نام grd من هر چی گشتم تو نت چیز به درد بخوری پیدا نکردم از اساتید امر میخوام نظرشونو بدن.
ياهو از دست رفته را چه كنيم؟؟؟ [آرشيو] - P30World Forums ([Only registered and activated users can see links])

این فکر کنم همون لاگین کردن آیدی ار ریجستری میشه . اگه اشتباه نکنم .

اساتید لطف کنن در مورد این یه توضیح بدن . :x

sjazayeri
07-16-2008, 03:21 AM
با رجیستری ویندوز میشه یه کاری کرد که همه پسورد ها به صورت کارکتر های واقعی و نه * نشون داده شن.البته الان یادم نیست چطوری!!:p

J33n
07-17-2008, 01:55 AM
برای یاهو 8 فکر نکنم راهی از ریجستری باشه . چون پسورد را کد میکنه مشکله نمیشه :o

Danger2010
07-18-2008, 04:05 PM

خب تقریبا فهمیدم. یعنی من یه آیدی الکی بسازم ، بعد یوزر و پسورد اون رو تو قسمت اول وارد کنم. تو قسمت پایینی هم اون آیدی کهمیخوام پسورد بهش فرستادهبشه رو بزنم و بعد فایل تروجان رو بدم به دوستم دیگه. دزست همیدم؟ اون قسمت اول حتما باید پسورد درست رو بزنم؟ و میشه یه آیدی همینجوری بسازم و اونجا بزنم دیگه.
عزیزان با Remover چکار کردین؟ هست براش؟

J33n
07-19-2008, 02:08 AM
آره یه آیدی که با هاش کار نمیکنه . یا یه آیدی جدید بساز . بلاخره ایدی باشه

Remover مطمئن باش کار نمیکنه

Danger2010
07-19-2008, 10:04 PM
خب پس چکار کنیم؟ راه دستی نداره؟ نمیخوام رو سیستمش بمونه.

FeaR
09-11-2009, 08:51 PM

از اینکه این توضیحات رو دادی ممنون خیلی به درد من خورد :)
من از این نرم افزار میخوام برای هک استفاده کنم 8-x
ولی یه مشکلی دارم :(
نمیدونم وقتی دکمه creat server رو میزنم server کجا ساخته میشه :(