PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قدیمی..

farzadho
08-20-2008, 08:48 PM
سلام
امروز گفتم یه نظر سنجی در مورد آنتی ویروس های موجود در جهان بزارم که نظر شما رو هم در مورد آنتی ویروس مورد تایید خودتون و دیگران آگاه بشید.

سعی کنید پست بی دلیل ندید و فقط در نظر سنجی شرکت کنید.

farzadho
08-21-2008, 09:52 AM
سلام
دوستان برای نظر دادن به دو چیز خیلی توجه داشته باشید.

1-سرعت برنامه
2-قدرت برنامه(دیتابیس)

در پایان رای گیری آنتی ویروس هایی که بیشتر مورد تایید بوده رو مورد بررسی قرار میدیم
ار همه نظر....:cool:

farzadho
08-28-2008, 10:55 PM
خوب اکثرا آنتی ویروس کسپراسکای رو انتخاب کردن که از نظر پیدا کردن ویروس تا به حال
طبق آخرین آماری که سایت av-comparatives.org داده 2 تا خطا داشته و فقط دو ویروس بوده که از دستش ولی از نظر بروز بودن درجه استاندارد رو از این سایت گرفته یعنی یکم دیر دیتابیسش رو بروز میکرده خوب این از این نظر....
نام 2 تا ویروسی که نشناخته
Trojan-Dropper.MSWord.1Table.es
Backdoor.Win32.FTP.Matiteman

ولی از نظر سرعتی که مهمترین پارامتر یک ویروس کش هست
ویروس کش کسپر از نظر سرعت خیلی ضعیف عمل میکنه و طبق آخرین آمار و نظر سنجی
در 5 ثانیه 1 مگابایت رو میتونه چک کنه و در برابر رقیب هایی که داره خیلی ضعیف عمل کرده.
ولی در کل این ویروس کش درجه استاندارد رو گرفته و در نوع خودش عالیه;)

crazydemiurge
09-28-2008, 08:13 AM
avast! Professional Edition 4.8
AVG Anti-Virus 8.0
AVIRA AntiVir Premium 8.1
BitDefender Antivirus 11
eScan Anti-Virus 9.0
ESET NOD32 Anti-Virus 3.0
F-Secure Anti-Virus 2009
G DATA AntiVirusKit (AVK) 2009
Kaspersky Anti-Virus 2009
McAfee VirusScan Plus 12.1
Microsoft OneCare 2.5
Norman Antivirus & Anti-Spyware 7.1
Sophos Endpoint Protection 7.5.1
Symantec Norton Anti-Virus 2009
TrustPort Antivirus Workstation 2.8
VBA32 Scanner for Windows 3.12.8.2

ebl335
08-26-2009, 07:51 AM
طبق گزارش های سایت [Only registered and activated users can see links] بهترین ها به ترتیب عبارت اند از:
1-Bitdefender
Kaspersky-2
Webroot-3
G DATA-4
ESET Nod32-5
Paretologic-6
AVG-7
Viper-8
F-Secure-9
Trend Micro-10

MJ.Tavakoli
08-26-2009, 12:45 PM
طبق گزارش های سایت [Only registered and activated users can see links] بهترین ها به ترتیب عبارت اند از:
1-Bitdefender
Kaspersky-2
Webroot-3
G DATA-4
ESET Nod32-5
Paretologic-6
AVG-7
Viper-8
F-Secure-9
Trend Micro-10

سلام.

avast
خيلي چيز خوبي هست. يه مقاله هم درباره اش گذاشته بودم كه پريد.!!!!
چون حتي وقتي لايسنست اكسپاير ميشه خيلي گير نميده و آپديت ميشه.

666regab
08-26-2009, 02:24 PM
خوب این نتایج خیلی مهم اند برای ویروس نویسی

kuraush
09-13-2009, 03:39 AM
یکی از بهترین آنتی ویروس ها a squared میباشد .

The.Persian
09-14-2009, 05:08 PM
McAfee
چون سرعتش بالاس

punisher_jmi
09-15-2009, 02:42 AM
Avira
شخصا تستش کردم
توی تروجان محشره رو دست نداره.....
back door
keylogger
...

baravak
09-15-2009, 04:00 PM
خدایی دارم میگم من که ازش رازیم.
به چند دلیل:
1- زیاد حجم نمیگیره تا مثل بعضی ها بخواد بالابیادل جون آدم هم باهاش بالابیاد.
2- توی روز بدون هیچ دلیلی دو سه بار به روز میشه که این محشره و آپدیتش هم زیاد طول نمیکشه.
3- مثل خوره همه فایل ها رو نمی خوره.
بحث تخریب نست ها من خودم دو سه سال پیش که کاسپر اسکای داشتم هرچی فایل بود و نبود برام یک دقیقه ای خورد

نمیگم خیلی خوبه یکسری اشکالاتی هم داره:
من فقط یک اشکال ازش دیدم اون هم که خلی خیلی حرفه ای عمل نمیکنه که میشه ازش چشم پوشید.
لااقل برای سیستم های خانگی

hadipro
01-05-2010, 04:33 AM
با سلام به جرات میتونم بگم Bitdefender Internet Security واقعا" لیاقت رتبه اول بودن رو در امر حفاظت سیستم ها رو داره . الان 3 سال هست که با این نرم افزار آشنا شدم .فکر میکنم چون ابزارهای زیادی در این برنامه برای حفاظت کامل سیستم وجود داره خیلی از افراد از کار کردن با هاش طفره میرن ولی اگه کمی حوصله داشته باشید به بینظیر بودنش پی برده و هرگز ازش دل نمیکنید!thumbsupthumbsupthumbsup

A N G E L
01-05-2010, 04:53 AM
1-Bitdefender
Kaspersky-2
Webroot-3
G DATA-4
ESET Nod32-5
Paretologic-6
AVG-7
Viper-8
F-Secure-9
Trend Micro-10

دوست عزیزم این سایت اصلا سایت ممعتبری واسه ارائه تست نیستش...این سایت بهترین و معتبر ترین هستش..

[Only registered and activated users can see links]

از نظر من که سالهاست با این انتی ویروس ها کار میکنم بهترین کسپر هستش..میدونید که برنامه نویس هاش روسی هستند و روسها هم...
موفق باشی..

elvator
01-05-2010, 04:22 PM
سلام
فرزاد ممنون تاپیک خوبی بود ولی حاجی مگه نگفتی اسپم نباشه؟(تونستی اسپم هارو پاک کن تا تاپیک یدست شه)
من هم نود رو انتخاب کردم به خاطر قدرت و سرعتی که داره و اینکه پروسه ی فعالش نسبت به دیگر آنتی ویروس ها کمتر فضای cpu رو اشغال میکنه

موفق باشید.

neoconstantine
01-05-2010, 06:45 PM
خب من میگم اگه نمیخاین با تعصب نگاه کنین بیت دفندر توتال سکیوریتی 2010 رو تست کنین....
دیگه تا عمر دارین از کاسپر اسم نمیارین....چون فقط کاسپر به دیتا بیسه آپدیتش مینازه.......
از آنتی این نسخه ی بیت توتال سکیوریتی هیچی نمیگم.........
فقط به فایروالش نگاه کنینکه کاسپر اینترنت سکیوریتی و مک افی به همره آویرا باید پیشش لنگ بندازن....با این حال حتما نصبکنیدش 2010 رو

Ruby
01-05-2010, 07:43 PM
از تمام پستهایی که دادید به هر دلیل همه همه خلاصه میشه تو Kaspersky 2010 thumbsup

amadarohan
01-05-2010, 11:21 PM
من یه نظر در مورد این گرو از آنتی ها دارم....
ویروس اصلی شامل 2 یا 3 فایل میشه که نسخه اصلی رو داخل تمام درایو ها کپی میکنه...
خب ویروس یه ژن داره که اون رو داخل دیگر فایل ها تزریق میکنه تا آلوده شن و یه سری کار های دیگه.....
مسئله اصلی اینه که آنتی ویروس هایی که شما نام بردید کد ژن رو شناسایی می کنن و فایل رو پاک می کنن ممکنه که کد ژن فقط یک عدد باشه پس این نوع آنتی ویروس ها خیلی از فایل هایی رو ویروس نیستن رو هم پاک میکنن که این خیلی بده....

بهتر نیست برای هر ویروس آنتی مخصوص خودش استفاده شه؟

فقط یه ویروس هست که کل سورس فایل رو پاک و سورس ویروس اصل رو داخل فایل کپی میکنه اونم ویروس سرویس هست
این برنامه ها فقط یک زمان کارایی اصلی رو نشون میدن اونم موقعیه که هنوز سیستم ویروسی نیست....همین.....

faratin2004
01-24-2010, 03:13 PM
خدایی دارم میگم من که ازش رازیم.
به چند دلیل:
1- زیاد حجم نمیگیره تا مثل بعضی ها بخواد بالابیادل جون آدم هم باهاش بالابیاد.
2- توی روز بدون هیچ دلیلی دو سه بار به روز میشه که این محشره و آپدیتش هم زیاد طول نمیکشه.
3- مثل خوره همه فایل ها رو نمی خوره.
بحث تخریب نست ها من خودم دو سه سال پیش که کاسپر اسکای داشتم هرچی فایل بود و نبود برام یک دقیقه ای خورد

نمیگم خیلی خوبه یکسری اشکالاتی هم داره:
من فقط یک اشکال ازش دیدم اون هم که خلی خیلی حرفه ای عمل نمیکنه که میشه ازش چشم پوشید.
لااقل برای سیستم های خانگی

salam hasan
kojaee baba?!?!?
in nod aslan haal nemide faghat be darde mafrafe khonegi mikhore
mcafee kheily herfieee tare
vali avira dare khoob kar mikone

goyaهک
02-12-2010, 09:43 PM
1-مکافی :اما سرعت رایانه را کم می کنه اما حرف نداره
2-اویرا:سرعت ویروس کشی بالا و قدرت از بین بردن ویروسهای زیادی را دارا می باشد
3- سیمانتک :بیشتر برای تنظیم ویندوزی که دچار ویروس شده بوده خوبه
4-دکتر وب :ویروس کش مناسبیه اما سرعت کامپیوتر را اف..... می کنه
5-نود 32:ویروس کش خوبیه اما وقتی که یه سیدی ویروسی به داخل سی دی رام می زارید کامپیوتر شما حتما ویروس میگیره ولی سرعتش خداییش بالا است وآپدیتشم خیلی سبک .
ازبقیه ویروس کشها هم زیاد انتظار نداشته باشید.thumbsup

hossenbor
02-16-2010, 02:09 AM
نظر منو می خواین تا یکجا nod32 چرا کاملا نه چون نود32 براساس هوش مصنوعی اما اگه یکی از بد افزارهای گرامی بتونه دورش بزنه اونوخت ناجور میشه به نظر من این هوش مصنوعی علاوه براین که یک چیز خوپه یک چیز بده اگه فوق لیسانس هکری تو انشا الله تو آشیانه بگیرید می فهمید قضیه چیه هکرا چند دسته اند یکی پول یکی شهرت یکی عاشق واقعی گزینه اول که هیچی ولی گزینه 2 و 3 بقول بزرگترین هکر دنیا و خودم اگر درو ببندی پنجره رو میشکنیم میایم تو اگه از پنجره نذاری از در پشتی اگر نه هر جا رو که ببندی از جای دیگه اگه مجبور بشیم دیوار رو سوراخ می کنیم میایم تو

md5
04-07-2010, 05:06 PM
طی بررسی آزمايشگاه بدافزار مركز ماهر که اقدام به مقايسه آنتي ويروسهاي مختلف كرده است. اين مقايسه كه در بهمن ماه و اسفند ماه 1388 انجام شده است با استفاده از 1600 بدافزار جمع آوري شده توسط شركت فناري اطلاعات ايران و مركز ماهر صورت پذيرفته و عملكرد شش آنتي ويروس Symantec،McAfee، Kaspersky، F Port، Nod 32 و ايمن در هنگام مواجه شدن با اين بدافزارها و تعداد بدافزار شناسايي شده مورد بررسي قرار گرفته است. چارت زير نشان دهنده نتيجه اين آزمايش است.

گزارش بهمن ماه :

گزارش اسفند ماه :

rahgoshafan
04-07-2010, 09:17 PM
نظر شما راجب quick heal چي هستش؟؟؟؟

8l4ck
05-13-2010, 04:43 AM
جم کن بابا بساطتونو اون ویروسه چی بود که اگر

نود رو کامپیوترت نصب بود می اومد اکرن دات اگزه رو ویروسی میکرد

و کامپیوتر به مهز استارت آپ در هنگ ابدی به سر می برد

نود هیچی نداره فقط سی پی یو و رمتو اشغال زیاد نمیکنه

برای همینه که سرعتش بالا

تازه بیشتر آنتی ویروس ها چه///// ایرانی\\\\ و چه خارجی از دیتابیس

کسپر استفاده می کنند >>>looooooooool<<< آره اون آشغال 32 چون گرافیک یوزر اینترفیس انقدر

ساده است که پسر خالم 8 ساله بلده باهاش کار کنه

Http://Askn
05-13-2010, 07:40 AM
جم کن بابا بساطتونو اون ویروسه چی بود که اگر

نود رو کامپیوترت نصب بود می اومد اکرن دات اگزه رو ویروسی میکرد

و کامپیوتر به مهز استارت آپ در هنگ ابدی به سر می برد

نود هیچی نداره فقط سی پی یو و رمتو اشغال زیاد نمیکنه

برای همینه که سرعتش بالا

تازه بیشتر آنتی ویروس ها چه///// ایرانی\\\\ و چه خارجی از دیتابیس

کسپر استفاده می کنند >>>looooooooool<<< آره اون آشغال 32 چون گرافیک یوزر اینترفیس انقدر

ساده است که پسر خالم 8 ساله بلده باهاش کار کنه

دوست عزیز شما میتونید فقط نظرتونو رو بیان کنین و نباید لفظ شما لفظی توهین و تحقیر امیز باشد در این تاپیک ما میخواهیم از نظر همه کاربران استفاده کنیم نه اینکه با هم کل کل یا بحث و جدل کنیم

قانون 20 :

20. انجمن آشیانه یک انجمن تخصصی است ، رفتار توهین و تحقیر آمیز ، رفتار های کودکانه ، کل کل و بحث و جدل های بی منطق ، دعوا های شخصی و ... در آن جایی ندارد !

david_12121
05-13-2010, 02:07 PM
یه بار نود 32 داشتم اپدیت شده یه دونه فلش مموری 2 گیگ رو پر از اهنگ کردم بردم رو یه کامپیوتر دیگه که مک کافی داشت 10% از آهنگا ویروسی بود:ii

من از همه انتی ویروسا استفاده کردم و به نظر من بدترینشود نود و بهترین نورتون هست
از پاندا و مک کافی هم راضی بودم همیشه

اگر نود رو استفاده می کنید که سبک باشه به جاش آویرا نصب کنید از نود خیلی بهترهthumbsup

oner
05-13-2010, 02:28 PM
با سلام خدمت دوستان

نظر شخصی بنده این است که AVIRA یک spy ware قوی هست که یکی از دوستان هم اشاره کردند و در مورد ویروس یابی هم باید بگویم که همزمان با آنتی ویروس های دیگر پیش می رود شاید هم جلوتر از آن ها باشد و فقط هنگام اسکن کردن کمی سرعت را کند می کند و این امر طبیعی است و گمان نمی کنم که معظلی باشد و بنده این اعتقاد رو دارم که در هنگام اسکن کردن نباید فایل ها را باز کرد یا اینکه چیزی کپی کرد یا ... درست است که من گفتم از نظر ویروس یابی مانند دیگر آنتی ویروس ها است ولی دیگر آنتی ویروس ها مانند AVIRA در قسمت spy war به قدرت آن نمی رسند پس اویرا یک قدم از دیگر رقبا جلو تر است.
یکی دیگر از خصوصیات اویرا این است که انواع مختلفی دارد که هر کدام برای کاری مفید هستند :
مصارف خانگی یا سرور یا هک و ...
بنده نمی گویم که kaspersky ضعیف است ولی دوست بنده خیلی به این آنتی ویروس ایمان داشتند و یک روز یک ویروس سخت افزاری را بر روی سیستم خود اجرا کردند و گفتند اگر این واقعا ویروس باشد kasper آن را شناسایی می کند و پاک می کند ولی چنین نشد و هار + فلاپی درایوشان نابود شد با این وجود که در سیستم بنده توسط اویرا قبل از اجرا شناسایی شد و پاک شد.
پوزش برای اینکه خیلی توضیح دادم ولی خواستم نظر شخصی خودم را داده باشم شاید کمکی برای تازه واردان مانند خودم باشد.
موفق باشید8-x

iranmx
05-13-2010, 04:38 PM
چرا انتی ویروس کامیران ایرانی خودمون که از همشون قوی تره و فقط مجوز صارات به خارج رو نداره اینجا نزاشتید من از این انتی ویروس استفاده میکنم خیلی خیلی راضیم از نظر قیمت تک کاربره 2010 فقط 11 هزار تومن.سرعتش اندازه ی نود قدرتش از نود بیشتر.فقط از نظر محیط گرافیکی بده.هر زور هم به روز میشه جون هر روز به روز میشه 500 کلوبایت فایلش هست همین گارانتی هم داره یعنی اگه رایانت ویروسی شد میتونی 11 هزار تومنتوه بگیری!
پشتیبانی بسیار فعال.
فقط نصبش هم یکم سخته همین که اونم راهنای کامل داره.راستی مثلا نود میاد ویروسو پیدا میکنه میکشه ولی این خراب کاری هایی که ویروس کرده رو هم درست میکنه.این که چیزی نیست تازه از روزی حالت های رایانه میفهمه ویروس داری یا نه مثلا موقعی که هیچ کاری نمیکنی cpu 100% داره کار میکنه.
پس ازنظر من بهترین انتی ویرووسه
راستی گارد فلش هم داره.
واکسیناسیون هم میکنه.thumbsup

shatel0101
06-10-2010, 05:52 PM
چرا انتی ویروس کامیران ایرانی خودمون که از همشون قوی تره و فقط مجوز صارات به خارج رو نداره اینجا نزاشتید من از این انتی ویروس استفاده میکنم خیلی خیلی راضیم از نظر قیمت تک کاربره 2010 فقط 11 هزار تومن.سرعتش اندازه ی نود قدرتش از نود بیشتر.فقط از نظر محیط گرافیکی بده.هر زور هم به روز میشه جون هر روز به روز میشه 500 کلوبایت فایلش هست همین گارانتی هم داره یعنی اگه رایانت ویروسی شد میتونی 11 هزار تومنتوه بگیری!
پشتیبانی بسیار فعال.
فقط نصبش هم یکم سخته همین که اونم راهنای کامل داره.راستی مثلا نود میاد ویروسو پیدا میکنه میکشه ولی این خراب کاری هایی که ویروس کرده رو هم درست میکنه.این که چیزی نیست تازه از روزی حالت های رایانه میفهمه ویروس داری یا نه مثلا موقعی که هیچ کاری نمیکنی cpu 100% داره کار میکنه.
پس ازنظر من بهترین انتی ویرووسه
راستی گارد فلش هم داره.
واکسیناسیون هم میکنه.thumbsup

نوشابه هم میده؟!
من شخصا ایویرا رو انتخاب کردم
واسه اینکه نود آپدیت ویروس سیستمم رو نمی شناخت مجبورم کرد از ایویرا استفاده کنم
یه بدی داره که کرک و پیچ نرم افزارا رو گیر میده که خیلی هم بد نیس.چون چند تاشون واخعاٌ(واقعا) ویروس بودن

erepublican
07-10-2010, 05:19 PM
من به دلیل اینکه فلش 16 گیگ کینگستون من سوخت دیگه قبولش ندارم البته از لحاظ دیگه هم قبولش ندارم . انتی ویروس چرتتتتتتتتت.

عشق است AVIRA اگه ازدواج کنم به زنم میگم هیچی نمیخوام جز یه انتی ویروس اصل به اسم AVIRA

اویرا از چند لحاظ برتر هستش یکی اینکه هر کاری که میخواد انجام بده سوال میکنه . 2 قدرت تفکیک . یعنی مثل ناد32 :mad: همه فایلها رو یکی نمیدونه . ناد 32 :

اقا AVIRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

اویرا :72: ناد 32 ناد 21 ناد 42 ناد 110

Classic
07-10-2010, 05:41 PM
من به دلیل اینکه فلش 16 گیگ کینگستون من سوخت دیگه قبولش ندارم البته از لحاظ دیگه هم قبولش ندارم . انتی ویروس چرتتتتتتتتت.

عشق است avira اگه ازدواج کنم به زنم میگم هیچی نمیخوام جز یه انتی ویروس اصل به اسم avira

اویرا از چند لحاظ برتر هستش یکی اینکه هر کاری که میخواد انجام بده سوال میکنه . 2 قدرت تفکیک . یعنی مثل ناد32 :mad: همه فایلها رو یکی نمیدونه . ناد 32 :

اقا aviraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

اویرا :72: ناد 32 ناد 21 ناد 42 ناد 110

همین اویرا یی که میگی فقط واسه یه هفته نصب کردم !!!
مجبور شدم هارد 500 گیگابایتی خودمو فورمت کنم !!!!

هر کسی هم میتونه بسته به کارایی که تو اینترنت و کامپیوتر انجام میده از انتی ویروس مورد نظر خودش استفاده کنه . خیلی ها سلیقه ای کار میکنن ! خیلی ها هم میان میبینن 4 نفر گفتن فلان چیز خوبه ! اونا هم میان میگن فلان چیز خوبه

من الان 3-4 سال هستش از کاسپر دارم استفاده میکنم واقعا فوق العاده بود ! فقط یه اشتباه کردم که به حرف یکی از دوستانم گوش کردم و اویرا نصب کردم . فقط واسه یه هفته !!!!!

حالا بازم میگم اینم بستگی به سلیقه شخصی خودتون داره و بستگی به کارتون تو کامپیوتر و اینترنت

AntiVirus
07-29-2010, 09:18 PM
نظرات شخصی من و دوستانم:

Nod 32: قبول دارم که نود سرعت بالایی دارد و cpu رو کم اشغال میکند ولی دلیلش اینه که تعداد بسیار کمی ویروس میشناسه. :53:
شایعه1: نود 32 الکی تو ایران معروف شده.
توضیح1: با نود بشین متحد شدن ویروس ها بر علیه کامپیترتو ببین...(من قبلا خیلی دیدم. آپدیتم بوده.)

Kaspersky : از بانک ویروس شناسی خوبی بهره میبره ولی خیلی سنگینه و سرعتو خیلی میگیره.
توضیح1: خیلی اعصاب خوردکنه.

Symantic Norton: خیلی خوب ویروس ها رو میشناسه ولی بعضی ها رو نابود نمیکنه. همچنین از لحاظ سرعت بالا یکم ضعیفه.

Avira: خوبه و ویروس ها رو خوب از بین میبره ولی فقط چند تا مشکل داره.برای برنامه نویس ها زیاد خوب نیست چون گیر الکی میده.
مشکل 1: فایل هایی که bind یا pack شدن رو نمیتونه بخونه که بفهمه ویروسن یا نه برای همین هر فایل pack یا bind شده ای رو از دم به عنوان ویروس میشناسه.
توضیح: اگه کاربر زیاد حرفه ای نباشه بهش گیر نمیده.

Panda: پاندا به درد آن هایی میخوه که برای داشتن سرعت زیاد به نود و ... مراجعه میکنن چون سرعت بسیار بالایی داره و الکی هم گیر نمیده مثل Avira. بانک اطلاعاتیش هم در سطح خوبیه.

Bitdefender: لقب بهترین آنتی ویروس شایسته ی این برنامه است. زیرا با این که از بانک اطلاعاتی بسیار کامل و مفیدی بهره میبرد تقریبا از سرعت بالایی هم برخوردار است.

:88:امیدوارم تجربیات من برای دوستان مفید واقع شده باشد.:88:

jab3h
08-12-2010, 02:47 PM
Nod32 از همه بهتره

amir-magic
08-12-2010, 02:53 PM
نود 32 از همه بهتره

win98
08-12-2010, 04:29 PM
خیلی برام جالبه که دوستان انقدر رو آنتی ویروسشون تعصب دارن! مثل من!
من چند تا آنتی ویروس رو تست کردم! با هر کدومشون هم مدتی کار کردم!

ناد23 آنتی ویروس نیست! بیشتر شبیه اون نرم افزار هایی هست که سرعت سیستم رو بهبود میبخشن! و به همین خاطر خوراک سیستم های هر کافی نتی شده! و به همین خاطر هر وقت کول دیسک میبرین کافی نت و بعد میارین خونه میبینید ویروسی شده! اونم چند تا...

کسپرسکی 2011 که جدی خیلی قویه! و در این نسخه ی جدید سرعت رو هم کمتر میگیره نسبت به ورژن قبلی و به طور کلی در هر ورژن سبک تر میشه! فقط مشکلش این هست که وقتی میفهمه کرکش کردیم خیلی ناراحت میشه!

نورتون رو هم نصب کرده بودم! اون هم بد نیست ولی به کسپر نمیرسه! و نفس سیستم رو هم میگیره!

در کل معتقدم آنتی ویروسی که سرعت سیستم رو پایین نیاره آنتی ویروس نیست!

SH-SOFT
08-13-2010, 11:57 AM
فکر می کنم اگه ویروس شناس باشید فایروال بیشتر از آنتی ویروس واستون مهم باشه.
در کل فقط avast.

هرچند خودم avira استفاده می کنم.

goligoli
08-16-2010, 05:13 PM
با این که همشونو استفاده کردم ولی BITDEFENDER یه چیز دیگست.:ii

tofanhacker
08-16-2010, 06:26 PM
سلام عزيزان
به نظر من آنتي ويروس آويرا خيلي خوبه چون هم تقريبا ميشه گفت همه ويروس تروجان ها رو ميگيره و هم اپديتش آسونه و كم طول ميكشه و يه انتي با حجم كم هست و كامپيوتر و هم كند نميكنه

amir_nz2008
08-17-2010, 12:59 AM
نود هميشه به روز باشه از همه بهتر عمل ميكنه ولي اگه آپديت نكنيش قاطي پاتي عمل ميكنه ! :43:

REZA_PRO
08-22-2010, 01:08 AM
سلام دوستان نظر همه شما قابل احترامه :78:
ولي بازم الان كه نود روسيستمم نصبه و چند دقيقه پيش آپديتش كردم نظر من كاسپراسكاي هستش چون كاسپر كه رو سيستمم نصب بود تا مدتي مشكلي نداشتم ولي الان كه نود نصب كردم چند بار علائم ويروسي شدن رو خيلي واضح ميبينم:62:
با اين كه كاسپر سرعت سيستمو مياره پايين ولي مي ارزه:83:

K4ReL
08-22-2010, 01:42 AM

Avast

آنتی ویروس Avast یکی از بهترین نرم افزار های امنیتی جهان که به راحتی جای خود را در
بین نرم افزارهای امنیتی جهان باز کرد.این نرم افزار حتی در زمانی که سیستم شما اجازه نصب هیچ
آنتی ویروسی را نمی دهد نصب شده و در ابتدا با اسکن کامل حافظه امکان بالا آمدن خودرا فراهم
می کند.

:45:Avast ([Only registered and activated users can see links]):45:

horror
08-25-2010, 07:39 PM
سلام به همه دوستان:90:
نظر سنجی رو دیدم گفتم منم شرکت کنم

تو بحث آنتی ویروس
من به شخصه اکثر آنتی ویروس هایی رو که نام بردین
رو استفاده کردم به مدت های طولانی
اما الان رو bit defender توقف کردم
به نظر من واقعاً عالیه
سرعت بالایی داره
در ضمن بارها ip هایی رو block کرده
که می خواستن بیان رو سیستم من
که این کار رو آنتی های دیگه نکردن
خوشبختانه خیلی برای من مفید بوده این آنتی
14000 روز بعد expire میشه :26:
اگه از من میشنوید از این آنتی ویروس قوی
استفاده کنید
با تشکر

mmilad200
08-25-2010, 10:22 PM
همه آنتی ویروس ها یه قابلیت خاص داران مثل:سرعت خوب - گیر بی خود - هوشمندی در شناسایی - کرک آسان - کرک سخت و...
اما من حدود 10 سال هست که کامپیوتر کار می کنم همه آنتی ویروس های زیر رو تست کردم
(NOD32-PANDA-BIT DF-QUICK HEAL-AVG-KASPERSKY-AVIRA-AVAST-PC CILIN-MICROSOFT)

اما اگر بهترین آنتی ویروس دنیا رو هم داشته باشید باز بستگی به کاربر داره اما از لحاظ من
کاسپر-ماکروسافت-بیت دفندرheart

تمام:66:

Black_Roze
08-25-2010, 10:24 PM
فقط و فقط Nod

تو نسخه شبکه ای شما تست PassMarkSofware رو نگاه کنید میبینید بالاترین رنک رو داشته
هم با نسخه شبکه ای کسپر کار کردم هم eset اما فقط و فق حرف تو interface کسپر حرف اول رو میزنه

اما نود چیز دیکری است

این فایل رو نگاه کنید
ببینید نود چیکار رکرده

darBdarII
08-28-2010, 02:33 AM
تنها آنتی ویروسی که باش مشکل نداشتم avira بوده
کارش درسته

Hijacker
08-28-2010, 02:47 AM
به نظره من Kaspersky سرعت رو میاره پایین ولی خوب پاک می کنه ویروس هارو
ولی NOD32 هم خیلی اکتیو هست و هم یوزرنیم پسورد زیاد داره و هم سبک هست
من Nod32 رو انتخاب می کنم :92:

saeedvir
09-03-2010, 03:17 PM
من خودم از اولين روزي كه رايانه خريدم تا حالا خيلي آنتي ويروس نصب كردم (Nod32 - Norton - Kaspersky - sophos - Dr.web) ولي تا حالا بهترينش Avira بوده:50::23::21:

- سرعت را كم نمي كنه
- ديتابيس غني
- نسخه Firewall اين آنتي ويروس حرف نداره (تازه Game Mode *هم داره)
- راحت ميشه باهاش كار كرد
- خيلي راحت ميشه باهاش كار كرد

اگه به روز باشه ديگه Nod32 و ... به پاش نمي رسن

mmb2009
09-03-2010, 04:32 PM
من خودم از اولين روزي كه رايانه خريدم تا حالا خيلي آنتي ويروس نصب كردم (nod32 - norton - kaspersky - sophos - dr.web) ولي تا حالا بهترينش avira بوده:50::23::21:

- سرعت را كم نمي كنه
- ديتابيس غني
- نسخه firewall اين آنتي ويروس حرف نداره (تازه game mode *هم داره)
- راحت ميشه باهاش كار كرد
- خيلي راحت ميشه باهاش كار كرد

اگه به روز باشه ديگه nod32 و ... به پاش نمي رسن

تایید میشه ولی بعد از کاسپرسکای بهترینه

Black_Roze
09-12-2010, 10:46 PM
نظر سنجی دورغمیگه
رتبه و مقایسه دورغ میگن
همهگی دروغ میگن و ....
Just Nod32

amiraa
09-19-2010, 06:39 PM
با سلام سه آنتی ویروس برتر از هر لحاظ اینانند: norton , panda , kaspersky
نورتون پاندا کسپرسکی برای اطلاعات بیشتر به ایمیل من ایمیل بزنید:[Only registered and activated users can see links]:28::28::28:

maihem
10-07-2010, 09:21 PM
من چند سالیه با نادسی و دو کار میکنم و در کل راضی هستم.

افسوس قبل ازینکه سنگ را به ما بشناسند سنگ زدن را به ما اموختند

mhasanvand
11-09-2010, 06:48 PM
:23::70::50:بهترین آنتی ویروس ؟ خوب معلومه Avira.kaspersky

masoud908
11-09-2010, 06:49 PM
بهترین آنتی ویروس ؟ کیمیدونه بگه... ممنون////////

nod32
شک نکن:26:

iEnemy
11-09-2010, 07:16 PM
nod32
شک نکن:26:

مسعود جان من تو 1 روز 1 باز وین عوض کردم دلیلش هم اینبود که این نود32 ویروس هارو نمیگرقت ! حالا به چی شک کنم ؟ در ضمن فول آپدیت بود !

mhasanvand عزیز شما کسپراسکای اینترنت سکوریتی 2011 بریز مطمئن باش پی سیت ویروسی نمیشه !

Milad-Bushehr
11-09-2010, 07:23 PM
هر کسی یک نظر شخصی داره,قبلا هم نظر سنجی در این مورد ایجاد شده اینجا
من خودم شخصا از nod32 استفاده می کنم چون سرعت خوبی داره ولی آنتی ویروس هایی مثل کسپراسکای هم قبول دارم
اگر نصب کنید و کار کنید با هرکدام شاید بهتر بتونید بهترین رو انتخاب کنید.

masoud908
11-09-2010, 07:49 PM
مسعود جان من تو 1 روز 1 باز وین عوض کردم دلیلش هم اینبود که این نود32 ویروس هارو نمیگرقت ! حالا به چی شک کنم ؟ در ضمن فول آپدیت بود !

Mhasanvand عزیز شما کسپراسکای اینترنت سکوریتی 2011 بریز مطمئن باش پی سیت ویروسی نمیشه !

مطمئنی عزیز اپدیت شده بود ؟ من خودم چندین ساله از نود32 استفاده میکنم محض رضای خدا یک دونه ویروس هم نتونسته جرات راه پیدا کردن به کامپیوترم بده به خودش :26:

SP!D3RM4N
11-09-2010, 08:40 PM
سلام دوست عزیز

همون طور که دوستان گفتن فعلن بهترین آنتی ویروس جهان فکر می کنم همین نود 32 باشه!!!!!

من از ورژن 4 اون که تازه آپدیت کرده بودم یه بار فلشم رو اسکن کردم حدود 325 تا ویروس گرفت!!!!!!!!!!!!

آره درسته 325 تا!

فکر کنم که طرز آپدیت کردن شما اشتباه باشه!

حالا من یه بار میگم شاید مفید باشه :

1- به آدرس سایت [Only registered and activated users can see links] برو و از اون جدیدترین یوزر و پسورد ها رو بگیر و بعد به آنتی ویروست بده و بعد اونو آپدیت کن!

موفق باشید!

iBypasser
11-09-2010, 10:09 PM
به نظر من هم kaspersky و G DATA
بهترین انتی ویروس های جهان هستند

_SM@$H3R V_
11-09-2010, 10:13 PM

سلام دوست عزيز
به اين لينك يك سرى بزن
از شماره يك تا 20 رو نوشته

من خودم از KasperSky استفاده ميكنم
اوميدوارم سايتش قانع كننده باشه
يا على

Black-Ray
11-09-2010, 11:52 PM
دوستان نود 32 بهترین هست به نظر من
چون از سی پی یو و رم استفاده نمیکنه مثل کسپر و نورتون
اگه کامپیوتر قوی داری نورتون نصب کن (ولی خیلی گیر میده )
اگه میخوای سرعت کامپیوتر تغییر نکنه و یه آنتی ویروس فوق العاده باشه میگم نود 32
موفق باشی دوست عزیز

sarmor
11-10-2010, 01:21 AM
درود بر همگي
دوستان من از Kaspersky PURE استفاده ميكنم وازش راضيم نظر شماها در باره اين نسخه چيه

Black-Ray
11-10-2010, 01:28 AM
برنامه ی جالبیه
خوبه اگه راضی هستی :83:
دوستان هر آنتی ویروسی نصب میکنین خوبه فقط آپدیت کنین مرتب

3380015377
11-10-2010, 09:23 PM
من تو این چند سال که از توتال سکوریتی ها استفاده کردم هیچ کدومشون به قدرت مندی Quick_Heal_Total_Security نبودن به طور مثال run ویندوز(7) من قفل شده بود با هیچ برنامه و آنتی ویروسی باز نشد مگر باQuick_Heal البته توکرک وآپدیت واقاً به مشکل برخوردم وپاکش کردم والانم ازMicrosoft Security Essentialsبه همراهnodاستفاده میکنم البته خیلی قویتر از نود هستش ولی چیکار کنیم که ایرانی هستیم و دل کندنمون از نود سخته!:73:

mhasanvand
11-10-2010, 09:33 PM
نظر سنجی؟ بهترین آنتی ویروس؟
1.kaspersky
2.g data
3. panda
4.nod32
5. bit defender
6. norton
7.avg
8.mcafee
9.avira
10.avast
11.microsoft
12.zone alarm
13. norman
14. trust port
15. k7
16.e scan
17.شید
18.trend micro
پاسخ خود را در ارسال پاسخ کاربری من بدهید ممنون. با تشکر از انجمن و برو بچه ها؟؟؟

M.A.7_IIM
11-10-2010, 09:44 PM
به نظر من،من و يا شماها نميتونين بگين کدوم برنامه بهتر،
آخه طرف برميگرده ميگه چون فلان ويروسو پاک کرده اونم تو pc خودش اون برنامه رو دسش نی.
يا يکی ميگه ستارت آپش سريع هستش
يا يکی ميگه داشتم هک ميشدم ،نذاشت بشم
و..
تا حالا به اين فکر کردين خصوصيات يه برنامه خوب چيه؟؟؟
اينه که به همه چيز گير بده هو پاک کنه؟؟
اين سايتی که دارم معرفی ميکن
تمام آناليز رو روی بهترين آنتی ويروس های جهان انجام ميده..
به طور مثال آيا کسپر روی 7 خوب جواب ميده يا رو xp و يا ويستا!
اطمنيان دارم همتون حرفی هستيد~
موفق باشيد!

3380015377
11-10-2010, 09:53 PM
من از آنتی ویروس Microsoft Security Essentials استفاده میکنم و واقاٌ ازش راضیم:74:

M.A.7_IIM
11-10-2010, 10:42 PM
به نظر من،من و يا شماها نميتونين بگين کدوم برنامه بهتر،
آخه طرف برميگرده ميگه چون فلان ويروسو پاک کرده اونم تو pc خودش اون برنامه رو دسش نی.
يا يکی ميگه ستارت آپش سريع هستش
يا يکی ميگه داشتم هک ميشدم ،نذاشت بشم
و..
تا حالا به اين فکر کردين خصوصيات يه برنامه خوب چيه؟؟؟
اينه که به همه چيز گير بده هو پاک کنه؟؟
اين سايتی که دارم معرفی ميکن
تمام آناليز رو روی بهترين آنتی ويروس های جهان انجام ميده..
به طور مثال آيا کسپر روی 7 خوب جواب ميده يا رو xp و يا ويستا!
اطمنيان دارم همتون حرفی هستيد~
موفق باشيد!

mhasanvand
11-10-2010, 10:44 PM
چطور میشه نظر سنجی گذاشت؟ ممنون؟ لطفا جواب بده؟:53:

Mostafa.golden
11-10-2010, 11:43 PM
سلام بچه ها من یه چند وقتی شدیدا تو کار ویروس نویسی بودم.
نتیجه

ویروس ها تخریبی Nod32
جاسوسی BitDefinder , Avira

من که توی سایت Virustotal.com
امتحان میکردم البته جاسوسی نود گیر نمیداد ولی به کوچکترین تخریب گیر میداد.
حالا این تجربه من بوده میل با خودتونه تخریب یا جاسوسی

rainyboy
11-11-2010, 02:27 AM
تا چند وقت پیش نود استفاده می کردم ولی همون موقع هم میدونستم بدرد نمی خوره . نمونش این بود که ویروس پیدا می کرد ولی نمی تونست حذفش کنه آپدیت هم بود .
الان دارم از norton internet security استفاده می کنم واقعا محشره اولا سرعت رو نمیاره پایین و رو سیستم پایین من جواب میده دوما راحت آپدیت میشه سوما هیچ ویروسی از دستش در نمیره و کلا احساس امنیت می کنی باهاش

mosi13
11-11-2010, 02:46 PM
اگه اینترنت پر سرعت داری و حوصله آپدیت کردن هم داری NOD32 خوبه
اگه حوصله آپدیت نداری symantec endpoint protection small business edition خوبه چون خیلی دیر به دیر آپدیت می خواد.:96:

PCQ
11-11-2010, 03:28 PM
یه نظر سنجی هم گذاشتم تو بخش آنتی ویروس ها وتروجن ها؟ نظر بدین؟///

به نظر منم nod32

PCQ
11-11-2010, 03:34 PM
تا چند وقت پیش نود استفاده می کردم ولی همون موقع هم میدونستم بدرد نمی خوره . نمونش این بود که ویروس پیدا می کرد ولی نمی تونست حذفش کنه آپدیت هم بود .
الان دارم از norton internet security استفاده می کنم واقعا محشره اولا سرعت رو نمیاره پایین و رو سیستم پایین من جواب میده دوما راحت آپدیت میشه سوما هیچ ویروسی از دستش در نمیره و کلا احساس امنیت می کنی باهاش

نههه منم قبلا از این آنتی ویروس استفاده کرده بودم(norton internet security) حالا نمیدونم شاید شما باهاش راحتین
ولی منو اذیت کرد این آنتی ویروس:39:

iBypasser
11-11-2010, 09:06 PM
به نظر من نورتون در ویروس شناسی بسیار قوی است ولی در مقابل bypass شدن بسیار ضعیف.
انتی ویروسی خوبه که اولا سرعت مانند nod32-avira
ولی سبک بودن دلیل بر امنیت سیستم شما نیست من تا به امروز از یبشتر انتی ویروس ها استفاده کردم و به جرعت می توانم بگویم که اگر یک هکر بخواهد برای شما ویروس بفرستد یا کرم جدید شما هیچ کاری نمی توانید بکنید مگر انکه با اپدیت جدید انتی ویروستان اون ویروس یا کرم از بین برود (که البته شاید!!!!)
پس چرا سر خودمون رو گول بزنیم اقا هیچ انتی ویروسی انطور که باید و شاید قوی نیست(می دانید که حقیقت را می گویم!!!)
ولی به نظر من G DATE و kaspersky !!!ولی AVG هم انتی ویروس خیلی خوبی است !!!
NOD32 به هیچ وجه انتی ویروس خوبی نیست مثلا:
اگر شما یک فلش مموری را که ویروس دارد رو به سیستمتان وصل کنید موقع ای که فلش رو باز می کنید همان ویروس تو کامپیوترتان تکثیر می شود ( امتحانش مجانی است!!!)
امیدوارم که مطالبم مفید باشد
:23::23:

K1nG-C0nn3ct0R
11-11-2010, 09:49 PM
بهترين انتي ويروس به نظر من آنتي ويروس اي وي جي هستش....

چون داراي دو نسخه هستش (پولي و مجاني)

خوب اصولا ما ايراني ها هم كه پول بده به آنتي ويروس و اين چيزا نيستيم پس به شما اي وي جي و پيشنهاد مي كنم.
چون همه چيز هاش عالي هستش.

بروز رسانی خودکار

محافظت از پست الکترونیکی شما

سرعت بالا

سازگار با ویندوز 7 ، ویندوز ویستا و ویندوز ایکس پی

حفاظت در مقابل ميليون ها ویروس و جاسوس افزار

و مورد استفاده بیش از 80 میلیون نفر کاربر هم هستش....

Arman-Master
11-11-2010, 10:14 PM
بطور کلی بخوام بگم واقعیت اینه که بهترین آنتی ویروس خود شما هستید.چطور؟ خود شما هستید که میتونید از بازکردن سایتهای ناشناس جلوگیری کنید.خود شما هستید که وقتی فلش ویروسی دوستتون رو به کامپیوترتون وصل میکنید میتونید اسکنش کنید یا نکنید.درواقع همه چیز دست شما هست. ولی اگه بخوایم نرم افزار نام ببریم من خودم اصلا NOD32 رو قبول ندارم (تقریبا واسه اشخاص نیمه حرفه ای طراحی شده زیاد زیر و بم نداره بنظر من). Kaspersky و AVG رو خودم قبول دارم و استفاده میکنم بنظرم خوب هستن.

AriAn K.
11-12-2010, 07:36 PM
من خودم آنتی ویروس BitDefender دارم و خیلی عالیه. در گرفتن BackDoor ها عالی کار میکنه.سرعت رو اصلا کم نمیکنه و اگه پروفایل رو بضورت حرفه ای بازی کنید امکاناتی داره که کف میکنید!:54:

chelsea_90
11-15-2010, 11:59 AM
من از انتی ویروسهای زیادی استفاده کردم که avira و kaspersky بهترینشون بودند ولی اویرا با idm کمی مشکل داشت و از کاسپرسکی هم به خاطر پیدا کردن لایسنس خسته شدم. حالا از internet security f-secure2011 استفاده میکنم که واقعا در performance و effectiveness عالیه
موفق باشید
منبع

topoly
11-17-2010, 10:44 AM
سلام

بچه ها می شه نظرتون رو هم درباره 2 تا ویروس کش مکافی و آواست بدین

k.o
11-17-2010, 10:51 AM
بایت دیفیندر بهترینه شک نکن

AmirM.H
11-17-2010, 01:19 PM
اگه سرعت سيستمت بالاست شك نكن كه Kaspersky Internet Security 2011 بهترين گزينس.

chelsea_90
11-18-2010, 07:48 PM
واسه امنیت کامپیوتر از هر نظر میشه رو internet security f-secure2011 حساب باز کرد
برای انتخاب بهترین انتی ویروس از سایتهای معتبر کمک بگیرید:[Only registered and activated users can see links] و [Only registered and activated users can see links]
internet security f-secure از هر دو سایت گواهی نامه سه ستاره دریافت کرده است.

arasys
11-21-2010, 05:16 AM
من با کلی آنتی ویروس تا حالا کار کردم....Kasper.Bitdefender.AVG.Nod.Macafee.Pan da.Microsoft.Avast
و انواع ویروسا رو به جو نشون انداختم....
از بعضیاش تو شناسایی ویروس واقعا راضی بودم مثل Bitdefender و نورتون , Panda . ولی Eset Smart security , Avastهمه ویروسا رو نشناخت .اما کسپرسکی 2 تا ویروس بهش میخورد سیستمو بهم میریخت ...Bit defender ,و بقیه هم سرعت سیستمو پایین میارن...ولی الان 1 ساله با Avira Antivir Perimum کار میکنم (البته ورژن 10 سیستم رو کند میکنه)ورژن 9 معرکه هست.....لایسنسش رو هم تو وبلاگم گذاشتم خاستین استفاده کنید.
اینو بگم که اگه میخاین هم امنیت داشته باشین هم سرعتتون پایین نیاد AVIRA Antivir primiume 9 بهترینه...فقط تنها مشکلش اینه که به فایلای کرک و پچ زیاد گیر میده
خوش باشید

adelhacker
11-23-2010, 06:35 AM
Nod 32 و Norton

Dark.Hack95
11-24-2010, 05:00 AM
هر آنتی ویروسی برای خودش قابلیتهایی داره ، دوستان عزیز شما برای یک بار هم که شده Kaspersky بر روی سیستم خودتون نصب کنید اگر قابلیتهای این آنتی ویروس بیشتر از دیگران نباشه کمتر نیست به یک بار امتحان می ارزه .
:cool:

AMINGERAMI
11-27-2010, 03:02 PM
سلام علیکم...

بنده خودم 8 ماه است که از نسخه اصلی eset 4 استفاده میکنم و هر روز هم آپدیت میکنم و تا الان مشکلی نداشتم. از این آنتی ویروس بر روی لپ تاپ استفاده میکنم.کارم هم گرافیک است و دوست ندارم سرعت سیستمم بیاد پایین پس با این حساب رفتم سراغ eset 4 !

4ماه دیگر لایسنس آنتی ویروسم تموم میشه و باید یکی دیگه بخرم..... پستهایی که بعضی از دوستان داده بودن ضد این آنتی ویروس بود و همچین من هم دل چرکین شدم.حالا موندم از چه آنتی ویروسی استفاده کنم؟؟؟!!!:37:

با تشکر:57:

AntiVirus
11-28-2010, 12:15 AM
سلام علیکم...

بنده خودم 8 ماه است که از نسخه اصلی eset 4 استفاده میکنم و هر روز هم آپدیت میکنم و تا الان مشکلی نداشتم. از این آنتی ویروس بر روی لپ تاپ استفاده میکنم.کارم هم گرافیک است و دوست ندارم سرعت سیستمم بیاد پایین پس با این حساب رفتم سراغ eset 4 !

4ماه دیگر لایسنس آنتی ویروسم تموم میشه و باید یکی دیگه بخرم..... پستهایی که بعضی از دوستان داده بودن ضد این آنتی ویروس بود و همچین من هم دل چرکین شدم.حالا موندم از چه آنتی ویروسی استفاده کنم؟؟؟!!!:37:

با تشکر:57:

سلام.
دوست عزیز ورﮋن 3 این آنتی ویروس خیلی آنتی ویروس بدی بود. ولی ورﮋن 4 آن پیشرفت چشمگیری داشته.

من قبلا از این آنتی ویرس نفرت داشتم. ولی ورﮋن 4ش نظر من را عوض کرد.

آنتی ویروس خوبیه در کل.

BitDefender هم جزء بهترین هاست....

Masihata
12-02-2010, 07:04 PM
والله من خیلی دنبال یه آنتی ویروس خوب میگشتم هر کسی یه چیزی میگه

یکی میگه internet security یکی میگه nod 32

ناد رو خودم دارم استفاده میکنم ... ولی به خیلی از بوتر ها و نرم افزار های ویسی کشیو .... اینا گیر میده

به نظر شما چی استفاده کنم که هم آنتی ویروس خوبی باشه و هم به اینا گیر نده...

مرسی

TΣst
12-02-2010, 07:37 PM
دوست عزیز باید در نظر داشته باشی که خیلی از ابزارهای یاهو مثل بوتر و . . . تروجان دارن و شناسایی آنتی ویروس درسته البته نه همشون . . .
پس این به این معنی نیست که نود 32 بده یا . . .
توی سایت یه مقایسه ای هم بین انتی ویروسها از جنبه های مختلف هست جستجو کنید پیدا می کنید.
نظر سنجی اینجا هم میتونه ملاک انتخاب برای شما باشه تا حدودی.
کاسپراسکای،بیت دفندر،نورتون(پولیش البته!)،آویرا ،نود32 .
اینا خوب هستن.

AntiVirus
12-04-2010, 04:56 PM
والله من خیلی دنبال یه آنتی ویروس خوب میگشتم هر کسی یه چیزی میگه

یکی میگه internet security یکی میگه nod 32

ناد رو خودم دارم استفاده میکنم ... ولی به خیلی از بوتر ها و نرم افزار های ویسی کشیو .... اینا گیر میده

به نظر شما چی استفاده کنم که هم آنتی ویروس خوبی باشه و هم به اینا گیر نده...

مرسی

پیشنهاد من به شما Bitdefender internet security 2011 هستش.

piscol4g
12-08-2010, 02:10 AM
آنتی ویروس میخواهی فقط آنتی ویروسهای فرانس !!! :30:

اما از شوخی گذشته رو دست Bitdefender internet security 2011 از مادر زاییده نشده

فوق العاد آنتی ویروس خفنیه

از nod 32 هم انتی ویروس په په تر نداریم :92:

farshad200612
12-11-2010, 01:33 PM
یه آنتی ویروس جدید پیدا کردم به اسم quick heal anti virus یه امتحانش بکنید

mtahmasebi
12-11-2010, 01:53 PM
فقط nod32 خدایی خیلی برنامه خوب و قویه
من ازش راضیم

pop3phoenix
12-15-2010, 02:46 PM
سلام
قابل توجه تمام دوستانی که تا میگن کدوم آنتی ویروس بهتره فریاد میزنند ناد:88:
چندی پیش پس ار آپدیت کردن ناد برنامه winpatrol که یک برنامه کمکی برای حفاظت از ریجستری هست پیغام بالا رو نشون داد
اولش فکر کردم یک بسته یا چیزی برای افزدون به آنتی ویروس هست و با تعصب گفتم
آنتی ویروس ویروسی نمیشه
و به winpatol اجازه دادم تغیرات اعمال بشه
نتیچه در ویندور سون سربرگ ها در تسک مسنجر پرید و دیگه نمیشد دید سرعت اینترنت چقدر هست و کدوم پروسه ها در حال اجرا هستند و اگه اشتباه نکنم کدجت های سون هم از کار افتادن
انتی ویروس به کار خودش ادامه میداد و هیچ ویروسی پیدا نکرد
اگه کسی ار دوستان و استادان فروم آشیانه در مورد این مشکل نظری دارند بیان کنند(طور خدا نظر آماتوری ندید بلدم با ناد کار کنم((به قول یکی از دوستان یک بچه 8 ساله هم میتونه با ناد کار کنه))

در مورد بهترین آنتی ویروس تمام آنتی ویروس هایی که فایر وال ندارن از درجه اعتبار ساقت هستند
به دنبلا یک نظر کار شناسی در مودر dns ها و آنتی ویروس ها بودم که اینجا اومدم
و در آخر
در فروم p30word شخصی به نام M E H R A N یک آنتی ویروس رایگان به نام C.M.O.D.O را معرفی کرده که بدون تعصب !!!! در مورد نقاط قوت و نقاط ضعفش مطالبی نوشته
از همه عزیزانی که در مورد ویروس و آنتی ویروس و فایروال و اسپای و ... صاحب نظر هستند میخواهم بک نظر کارشناسی که لایق این فروم(فروم تخصصی هک باشه ) در مورد آنتی ویروس کمودو بدن.

آدرس :پی سی فروم //بخش بحث نر افزاری و سیستم عامل - آنتی ویروس و نرم افزار های امنیتی// تاپیک اختصاصی محصولات کمودو
شاید برای دیدن این بخش باید عضو باشید
از انجا که دیگه دوست ندارم از ناد و اویرا/کسپر /پاندا کودئک هل( هندی!!) استفاده کنم به دنبال یک نظر رد و یا قبول این آنتی ویروس رایگان و گمنام در فروم تخصصی هک آشیانه هستم لطفا نظر تخصصی خود رو بگید.

پاره ای از تشابه های این آنتی ویروس با آنتی ویروس های مشهور
مانند آویرا و ناد 32 هوش مصونوعی خوبی دارد(هوش مصنوعی عاملی برای یافتن ویروس هایی که در دیتا بیس انتی ویروس نیست
مانند پاندا ابری در حالیت آنلاین به جستجوی ویروس میپردازد(پاندا ابری یا پاندا کلوب جستجوی انلاین برنامه ها با 11 پارامتر مختلف این شرکت)
مانند کاسپر اسکای داری جعبه شنی هست(محیط مجازی برای اجرای برنامه ها با ریجستری مجازی و چک کردن رفتار برنامه)

این آنتی ویرس سه مورد آنتی ویروس های مشهور بالا را داشت در حالی که فایر وال آن با زوم آلارم برابری میکند!!

لطفا قبل از شلوغ کاری مطالب من رو بخوانید اگه دوست داشتید بعدا نظر حرفه ای خود را بگویید

قابل توجه دوستان عجول{بهترین انتی ویروس ///خروس قندی} جواب من رو نمیدید نظرتون شایسته اسم این فروم باشه و در مقابل اسم آنتی ویرس پیشنهادیتون یک دلیل علمی داشته باشید

loxmohammad
12-15-2010, 03:17 PM
به نظر من کسپراسکای بهترین و قوی ترین هست
واقعاً آدم اطمینان داره بهش

pop3phoenix
12-15-2010, 03:53 PM
فقط nod32 خدایی خیلی برنامه خوب و قویه
من ازش راضیم

سلام دوست عزیر

ای کاش لااقل یک نگاه کوتاهی با مطالب قبلی میانداختی
یا لاقل میگفتی منظورت نسخه فایر وال دارش هست یا معمولی اون

pop3phoenix
12-15-2010, 03:56 PM
به نظر من کسپراسکای بهترین و قوی ترین هست
واقعاً آدم اطمینان داره بهش

سلام
فقط یک دلیل برای اطمینان به آنتی ویروس مشهور را بگید!

amir_dadashi
12-28-2010, 08:46 AM
سلام
من 8 ساله نت میام از اون اوایل از kaspersky استفاده می کردم هک هم نمی شدم تو این مدت خوب جواب پس داده n0d32 مشکل داره همه می گن خوبه اما راحت سیستم ویروسی میشه خودت نمی فهمی چه خبره زیر هک میری avira مفت گرونه macafe هم مفت گرونه در جمع مهندسین کامپیوتر امریکایی 1 هفته پیش سوال کردم گفتن kaspersky بگیر یا avest یا microsoft essentials الان هم norton هم خوبه bittadefender هم شنیدم خوبه اما استفاده نکردم بهتره از برنامه های جانبی هم استفاده بکنید چون همه اینا تکی نمی تونن کمکتون بکنن من خندم گرفت وقتی اینو یکی بهم گفت وقتی cfdrive32.exe رفت تو سیستم فهمیدم لازمه چون شناسایی می کنن از تجربه هست حرفام نه از چیزایی که شنیدم تعصب نتیجه پس دادن

arian473
12-31-2010, 07:41 AM
از Bitdefender استفاده میکنم.

روزی حداقل 15 ساعت جلوی کامپیوتر هستم. به هرجائی که فکرش رو بکنید و نکنید سرک میکشم. سایت و فایل مشکوک هم سرم نمیشه.

تو این مدت فقط یکبار ویروس win32.parite.b توسط یک فایل word به سیستمم نفوذ کرد.(که خود ماکروسافت بعدش در مورد حفره امنیتی word اصلاحیه داد)

مقصر هم خودم بودم چون آنتی رو طوری تنظیم کرده بودم که با دانلود هام کاری نداشته باشه.
و به اسکن norton که توسط یاهو ارائه میشه اطمینان کردم و دوباره اسکنش نکردم.
(البته Bitdefender خفه اش کرد و با یک اسکن ساده ردپاهای اونو از 60-70 جا بیرون کشید).

یعنی سیستمو دست ویروس نمیده.

در مورد نرم افزارهای جاسوسی مخصوصا اونها که دست ساز هستند و عمومی نیستند نمی تونم نظری بدم.
چون همه آنتی ویروس با اونا مشکل دارند.
برای این کار هم توی Bitdefender fire wall همه فایلهای نا آشنا رو مسدود میکنم.

amir2013
02-04-2011, 01:04 PM
من مدت زیادی از آنتی ویروس ها استفاده میکنم اما بهترینشون avira و kasper بودند بخاطر همین هردوشون رو سیستمم نصب کردند
هردوشون خصلت هایی دارند و نقطه های ضعف هایی avira سرعتش بالا و توانایی شناخت ویروسش بالاست اما kasper سرعتش خیلی پایین ولی خوب است nod که واقعا آنتی ویروس که نمیشه گفت هرچیز که دوست دارید اسمش بزارید هرچیزی رو ویروس می شناسه من crack نرم افزار artister می خواستم وارد کنم ویروس می شناختش اما avira نه بلکه قدرت شناسایی ویروسش بالاست و هر گردی رو گردو نمیشناسه در کل شما توی هر مغازه درپیت کامپیوتر فروشی برید رو سیستم نود نصب میکنه که نشان دهنده سواد فرد است از اینترنت و آنتی ویروس ها bit defenderفقط فایروالش قوی و دیگه خوبی دیگری نداره

alireza2010
02-05-2011, 05:31 PM
میشه لطفا مشخصات کامل kaspersky با تمام کارایی ها ونقطه ضعف هارا بگذارید ممنون میشوم

AntiVirus
02-05-2011, 08:59 PM
میشه لطفا مشخصات کامل kaspersky با تمام کارایی ها ونقطه ضعف هارا بگذارید ممنون میشوم

میتوانید از لینک زیر نتایج را مشاهده کنید:

نتایج تست همه جانبه و مقایسه ی آنتی ویروس ها ([Only registered and activated users can see links])

mghhgm
03-20-2011, 10:41 AM
سلام

نود 32 که خیلی خراب هست.اصلا اگر روی رایانه شما یه مدت نود 32 باشه ، بعد از 3 ماه بیاین و یه ویروس یاب مثل نورتون نصب کنید ، میبینید که چه بلایی سر رایانتون اومده و چقدر ویروس داره!!!! (من همیشه نود رو آپ داشتم)
یه مدت بود که "Microsoft Security Essentials" نصب داشتم که اون هم خیلی خراب بود.دلیلش اینجاست:
من سایت دارم و هفته پیش متوجه شدم که سایتم هک شده!! بعد که پیگیری کردم ، دیدم که روی لپ تاپ ، تروجان جاسوسی بوده و این ویروس یاب آشغال هیچ پیامی نداده (این ویروس یاب هم همیشه آپ بوده) البته ویندوز لپ تاپ من 7 ، 64 بیت هست که اصله سونی هست و همیشه هم آپ دیتش میکنم!

دوستان مشکل بزرگ من سر تروجان های جاسوسی هست که تا حالا خیلی کار دستم داده و برام مشکل ساز شده تا جایی که هفته پیش تصمیم گرفته بودم 50 هزارتومن پول ویروس یاب اصل "symantec endpoint protection small business edition 12.0" بدم!
4 روزی میشه که نسخه کرک شده "symantec endpoint protection small business edition 12.0" رو نصب کردم. اسکن فول این ویروس یاب 7 ساعت طول کشید و خیلی تروجان پیدا کرد!!!

اما یه سوال مهم: آیا این ویروس یاب های قفل شکسته واقعا کار میکنن یا ظاهری نشون میدن که آپ دیت میشن و ویروس میگیرن؟؟؟!!!!!

بهترین ویروس یاب که قدرت اصلیش در گرفتن تروجان های جاسوسی بعد انواع تروجان و ویروس باشه ، چیه؟؟
آیا این ویروس یابی که مورد انتخاب شماست ، حتما باید اصل باشه یا شما تست کردید و کرک شدش هم درست کار میکنه؟؟

ممنون

m-d75
03-22-2011, 04:41 AM
خوب اکثرا آنتی ویروس کسپراسکای رو انتخاب کردن که از نظر پیدا کردن ویروس تا به حال
طبق آخرین آماری که سایت av-comparatives.org داده 2 تا خطا داشته و فقط دو ویروس بوده که از دستش ولی از نظر بروز بودن درجه استاندارد رو از این سایت گرفته یعنی یکم دیر دیتابیسش رو بروز میکرده خوب این از این نظر....
نام 2 تا ویروسی که نشناخته
Trojan-Dropper.MSWord.1Table.es
Backdoor.Win32.FTP.Matiteman

ولی از نظر سرعتی که مهمترین پارامتر یک ویروس کش هست
ویروس کش کسپر از نظر سرعت خیلی ضعیف عمل میکنه و طبق آخرین آمار و نظر سنجی
در 5 ثانیه 1 مگابایت رو میتونه چک کنه و در برابر رقیب هایی که داره خیلی ضعیف عمل کرده.
ولی در کل این ویروس کش درجه استاندارد رو گرفته و در نوع خودش عالیه;)

اول سلام بعد می خواستم بگم که اگه خودت یک ویروس یا ... بنویسی به احتمال زیاد انتی ویروس اونو نمی شناسه(تا زمانی که انتشار ندی) و این امار اشتباهیه که بگیم 2 تا ویروس رو نتونسته شناسایی کنه بلکه نهایتا هم می شه گفت که 2 تا از ویروس هایی که بقیه انتی ویروس ها می شناسن اون نمی شناسه که بازم اشتباهه چون من یک ویروس که با ویژوال بیسیکنوشته شده بود رو برای اسکن اپ کردم فقط ناد 32 شاید داد بقیه نشناختن فقط یک antispy که اسمش رو یادم نیست اونو شناخت علاوه بر این موضوع برای جمله بعد باید بگم دیتابیس kaspersky روزی 4 بار اپدیت می شه که چیز کمی نیست علاوه بر این قدرتمند ترین و بهترین انتی ویروس جهان هست تنها دلیلی که تو رتبه بندی دوم میشه نه اول اینه که قیمتش زیاده و bitdeffender با یکم ضعیف تر عمل کردن بخواطر قیمت مناسب رتبه یک رو بدست اورده

mamali1
03-26-2011, 04:50 PM
avast! Professional Edition 4.8
AVG Anti-Virus 8.0
AVIRA AntiVir Premium 8.1
BitDefender Antivirus 11
eScan Anti-Virus 9.0
ESET NOD32 Anti-Virus 3.0
F-Secure Anti-Virus 2009
G DATA AntiVirusKit (AVK) 2009
Kaspersky Anti-Virus 2009
McAfee VirusScan Plus 12.1
Microsoft OneCare 2.5
Norman Antivirus & Anti-Spyware 7.1
Sophos Endpoint Protection 7.5.1
Symantec Norton Anti-Virus 2009
TrustPort Antivirus Workstation 2.8
VBA32 Scanner for Windows 3.12.8.2

دوست نازنین

این نام انتی ویروس ها بر اساس حروف الفبای انگلیسی هست

...................................
عزیزان انتی ویروسا کلا تست های مختلفی دارن مثل من یکی از پست های دوستان رو دیدم نوشته بود کسپر در هر 5 ثانیه 1 مگ اسکن میکنه!!! خب اینو ادم به کی بگه خندش نگیره!!
........
این سایت یکی از بزرگترین سایت های هک ایرانه ولی انجمن انتی ویروسش!! هیچی ول ول از مدیرش گرفته تا ...
..........................
خب انتی ویروسا تست های مختلفی دارن یکی اومده میگه دو تا ویروس نشناخته اخه وزانه به گزارش شرکت ای وی جی بیش از 30 میلیون ویروس وارد دنیای مجازی میشه ایا یه انتی ویروس میتونه همشو بشناسه جز دوتاش؟
......................
انتی ویروسا از تکنولوژی های مختلفی استاده میکنن که عمده ترینشون عبارتند از
1)دیتابیس
2) هوش مصنوعی
3)رفتار شناسی
4)سیستم پیشگیری یا hips
و.......
...........................
من اینجا مبنای دوستان رو فقط دیتا بیس دیدم!!
.....................
خب همونطور که میدونید با انتشار این همه بد افزار در روز یه شرکت امنیتی اگر بخواد فقط به دیتا بیس تکیه کنه که روزانه بیش از 10 گیگ باید اپدیت ارسال کنه که نه فقط برای ما.. بلکه برای خودش هم هیچ صرفه ای نداره
میتونه با سیگنچر >>همخانواده شناسی کنه
با behavior similar رفتار شناسی کنه
.........
امروزه تکنولوژی کلاد اسکن اومده که جدیدترینه فعلا یعنی فایل به صورت انلاین توسط انتی ویروس چک میشه
که
در کسپر به این نام
ksn> kaspersky security net work
در کمودو به نام کلواد اسکنر
و حتی خیلی اسکنر هایی مانند هیتمن پرو کلا کلاد اسکنر هستند
.........................
انتی ویروسا تست های متعددی رو طی میکنن و رتبه میگیرن
مثلا همون رتبه هایی که از سایت معتبر avtest گزاشته بودین
چه فایده؟؟ وقتی نمیدونین چیه؟ اینسایت حدود 10 نمونه تست میگیره یکی میاد تست پرفرمنس رو میزاره میگه فلان انتی اول شد
یکی میاد تست ان دمند رو میزاره میگه..
و........
.............................
من به شخصه و فقط به خاطر اعتبار سایت اشیانه از مدیران تقاضا دارم که به این قسمت رسیدگی بیشتری کنند چون تا اونجایی که من نوعی خوندم 98 درصد پست های تخصصی اسپم هستن!!
..................................................

newmojtaba
04-21-2011, 09:36 PM
من آویرا نسخه premum security suite دارم
بهتون بگم واقعا این آنتی ویروس محشره مخصوصا در شناسایی تروجان ها
تنها مشکلی که داره اینه که به بعضی از کرکها گیر میده که میتونید فایل کرکتون را
در تنظیماتش بی خطر تشخیص بدید
که این مشکل هم رفع میشه

kazemtnt
05-10-2011, 08:34 PM
به نظر من که آنتی ویروس g data خیلی خوبه
من نسخه total care استفاده میکنم راضی هستم عالیه
سرعت اسکنش خیلی بالاست
از دو تا engine استفاده میکنه avast! + Bit Defender

blackhat-little
05-10-2011, 11:43 PM
به نظر و تجربه من آویرا آنتی ویروس خیلی خوبی،،،کسایی که نود یا کسپر میگن خوبه، آویرا رو امتحان کنند حتما نظرشون عوض میشه !

موفق باشید

azadmard20
05-11-2011, 10:54 AM
منم تقریبا یه مدتی وقت رو همه آنتی ها گذاشتم و براساس تجربه من آویرا بهتر از بقیس

rmehr
05-11-2011, 11:06 PM
اون یه نفری که به Sophos رای داده کی بوده:82:

naim
05-11-2011, 11:15 PM
فکر کنم پاندا را فراموش کردید - پاندا 2012 محشره

mamadvc
06-08-2011, 11:13 PM
ONLY K A S P E R S K Y

همیشه اولین آنتی ویروسی بوده که ویروس های جدید رو detect کرده

nilgon
06-08-2011, 11:38 PM
من nod32 را خیلی ترجیح می دم چون

راحت تر میشه آپدیتش کرد و کاراییش خوبه

hosseinkh
06-09-2011, 12:16 AM
Nod32 همیشه بهترین و اولین گزینه ست!
دلایل زیادی داره
مثلا
سرعت سیستمو خیلی نمیگیره !
در مقابل ویروسها بسرعت عکس العمل نشون میده
راحت آپدیت میشه
قابلیت آپدیت آنلاین و آفلاین خیلی راحت تر از بقیه آنتی هاست
حجم کمتری در سیستم اشغال میکنه !
اول اخطار میده بعد فایلو قرنتینه میکنه و بعد از تائید پاک میکنه
و ....

AntiVirus
06-16-2011, 01:09 PM
جهت اطلاع دوستتن این مطلب رو اضافه کنم.

آنتی ویروس نود32 با وجود قدرت و سرعت تشخیص بالا و عدم به کارگیری منابع سیستم , از قدرت حذف پایینی برخوردار است.

این مطلب را تجربه ثابت کرده است... برای مثال در برابر ویروس های: Sality , Virut.gen , RCS , ... این آنتی ویروس به جای ترمیم فایل های آلوده , اشتباها شزوع به حذف فایل های اجرایی میکند...

با آرزوی موفقیت...

pcwin
06-20-2011, 07:57 PM
avest هرچی باشه خیلی بهتر از nod 32 هستش چون nod تقریبا هیچ فایلی رو حذف نمی کنه یعنی ویروس رو فقط quarantine می کنه اما avest حذف می کنه.
من معمولا از انتی ویروس برای حذف ویروس های فلشم استفاده می کنم که همونطور که گفتم nod فقط quarantine می کنه. خط اگه ویروسی توی فلش من quarantine بشه فقط توی کامپیوتر من quarantine شده وقتی اون فلش رو به کامپیوتر دیگه ای متصل می کنم قطعا اون ویروس دوباره فعال میشه.

nod خوبه و امنیت بالایی داره اما برای حذف کامل ویروس نه!!!

bijan77
06-21-2011, 02:14 AM
همشون مشکلی دارن
بیت دفندر قویه
ولی هم سنگین میکنه
هم کرک هاش اصلا خوب کار نمیکنن

نود خیلی سبکه ولی قدرت امنیتیش پایینه
کسپر اسکای شناساییش خوبه ولی هم کنده هم سنگین.....

1009645
06-21-2011, 08:30 PM
سلام
امروز گفتم یه نظر سنجی در مورد آنتی ویروس های موجود در جهان بزارم که نظر شما رو هم در مورد آنتی ویروس مورد تایید خودتون و دیگران آگاه بشید.

سعی کنید پست بی دلیل ندید و فقط در نظر سنجی شرکت کنید.

به نظر من بهترین آنتی ویروس Eset Smart Security هست مخصوصا ورژن 4 که خودم دارم استفاده می کنم.

:18::18::18:

God Of War
06-29-2011, 03:45 PM
سلام
دوستان نظر شخصی من اینه که انتی واسه چه کاری بخوای مسال من واسه سیستم که نامه های محرمانه میاد و میفرستم از ترس کیلاگر ها اویرا نصب کردم . واسه لب تاپ کاسپیر
البته این نظر شخصی منه :32:.

aminwolf
06-30-2011, 02:36 PM
من قبلا nod داشتم فقط ی زره رازی بودم. ولی الان که avira دارم رازی هستم.

aminwolf
06-30-2011, 02:49 PM
برسی anti viros ها :
nod:سرعت بالایی داره ولی ضعیف هست و کم حجم و فضای هاردو زیاد اشغال نمی کنه.
norton:بد نیست ولی سنگینه کارشم خوبه ولی اپدیتش گرفتاری داره.
kaspersky:همه ی قابلیت هاش متوسط روبه بالاست(اپدیت.حجم.سرعت و ...).
avira:من ازش استفاده می کنم. همه ی قابلیت هاش خوب رو به عالی هست.

nader_mo2005
07-27-2011, 12:13 PM
بچه ها همه آنتی ویروسا خوبن بستگی داره با کدوم راحت باشید
من کافی نت دارم و روزی حداقل 10 تا فلش ویروسی و دانلود ، شبکه و...
اول nod32 رو نصب کردک بعد از دوهفته سیستم ترکید و جواب نگرفتم از nod
بعدش bitdefender رو نصب کردم حرف نداشت ولی چون زد کرک هامو پاک کرد من زدم پاکش کردم
الان هم AVG رو دارم و خدایی خوب جواب داده
کسپر رو هم تا حالا نصب نکردم

rainyboy
09-10-2011, 07:35 PM
چه جالب نود32 اوله چه خنده دار . تنها انتی ویروسی که ویروسو میشناسه ولی حذفش نمی کنه . اینکه کار با یه برنامه راحت باشه که دلیل نمیشه خوب باشه .

cod
09-10-2011, 09:36 PM
دوست عزیز تعجب میکنم که هنوزم این مسئله ساده تو ایران و برای بعضیها جا نیفتاده
نود 32 هم پیدا میکنه هم حذف ؛ به شرطی که key های آپدیت و بروز در نرم افزار set کنی :98:

parhampz
09-11-2011, 12:08 AM
سلام
لطفا در نظر سنجی گزینه هایی مثل comodo و malwarebytes antimalware و loaris trojan remover رو بزارید..........................

pshlihald
09-17-2011, 12:23 PM
من خودم تا حالا اکثر این ویروس کشها را داشتم بدترینشون نورتون بود که خود ویندوزو ویروس میشناخت و ویندوزو پاک میکرد. مک آفی هم که قوی بود ولی دیگه بجز اون برنامه ای نمیشد اجرا کرد. کسپر هم خیلی قویه ولی یهو یه ویروس اساسی از زیر دستش در میره و فاتحه. الآن دارم از avast استفاده میکنم که نسخه 5 اون فوق العاده سبک و قویه بطوری که Memory Footprint اون فقط 39 مگابایته. در ضمن هر فایل مشکوک به ویروسو در حالت Sand Box اجرا میکنه و فعالیتهاشو گزارش میده تا شما تصمیم بگیری اون فایل ویروس داره یا نه. تازه بسیاری از حملات از طریق شبکه را هم دفع میکنه.
توی محل کارمون از ویروس کش بیت دیفندر استفاده میکنن ولی من روی سیستمم avast نصب کردم. تا حالا 3 بار کل شبکه محل کار ویروسی شده و از کار افتاده بجز سیستم من. الان طوری شده که توی محل کارم همه دارن میرن طرف avast و این جناب بیت دیفندر را گذاشتن کنار. آپدیت این دیروس کش رایگان بوده و حداکثر 1 دقیقه اونم با دایال آپ طول میکشه و روزی 4 بار آپدیت میکنه. دیگه چی بگم که هرچی بگم کم گفتم.

Ho$3!N
09-17-2011, 01:25 PM
بهترين آنتي ويروس Bitdefender از نظر قدرت هست

ولي نود32 بهتره از نظر من چون هيچ تاثيري ر وسرعت سيستم نداره کسپراسکي و بيت دفندر سرعتو بشدت پايين مياره

نود32 نصب کردم همراه با برنامه هاي کمکي ضد جاسوسي اين بهتره به نظر من

turkughly
09-17-2011, 01:33 PM
به نظر من هم نود بهترینه چون من خودم الان 4 سال هست که ازش استفاده میکنم . و تو بد ترین شرایط هم به دادم رسیده

m-khan
09-17-2011, 04:18 PM
به نظر من Avast بهترین آنتی ویروس هستش.

اینم یه آمار کلی در مورد آنتی ویروس ها:

رتبه بندی از نظر قدرت شناسایی و حذف ویروس ، Trojan ، Malware ، Worm ، HackTool و سایر بدافزارها:

Avast=Kaspersky>BitDefender=Norton>AVG=Avira>Nod32

رتبه بندی از نظر کمترین تأثیرگذاری بر سرعت سیستم کاربر:

Nod32>Avast>AVG=Avira=Norton<BitDefender=Kaspersky

رتبه بندی از نظر نصب سریع و محیط ساده و کاربر پسند:

Nod32>Avira>Avast=BitDefender=Norton>AVG=Kaspersky

رتبه بندی از نظر بدست آوردن سریع و آسان کلید یا آنچه برای Active کردن برنامه نیاز است و مدت ماندگاری آن:

AVG=BitDefender>Avast>Norton>Kaspersky>Avira>Nod32

رتبه بندی از نظر دسترسی سریع به سیستم غیرفعال کردن موقت آنتی ویروس برای جلوگیری از حذف یک فایل:
(آنتی ویروس هایی که به طور کامل غیرفعال نمی شوند و سیستم محافظت پنهانی آن ها فعال باقی می ماند رتبه پائین تری دارند)

Kaspersky>Avast=Nod32>Avira=BitDefender=Norton>AVG

رتبه بندی از نظر دفعات Update شدن در طول روز و حجم دانلود شده:
(از آنجا که هر ساعت ، ویروس جدیدی ساخته نمی شود ، بنابراین به روز رسانی مکرر آنتی ویروس ها در طول روز ، فقط به دلیل چک کردن قانونی بودن یا نبود کلید فعال سازی است. در نتیجه مطلوبست حجم دانلود و تعداد دفعات به روز رسانی در طول روز کمتر باشد. آنتی ویروس هایی که کمتر دانلود می کنند در گراف زیر رتبه بالاتری دارند)

Avast=Nod32>AVG>Avira>BitDefender=Norton>Kaspersky

رتبه بندی از نظر سرعت Scan کردن کل سیستم:
(البته سرعت Scan کردن سیستم شما به حجم و نوع فایل هایی که در اختیار دارید نیز بستگی دارد)

Avast=Nod32>AVG=Avira>BitDefender=Kaspersky=Norton

رده بندی کلی:

Avast=Kaspersky>Norton>AVG=Avira=BitDefender>Nod32

من اینو چند وقت پیش تو سایت iransetup.com دیدم.

daarker
09-20-2011, 06:57 PM
سلام به همگی
من نمی خوام تبلیغ کنم ولی آنتی ویروس ایرانی شید خیلی خوبه
مزایا :
استفاده از دو موتو جستجو nod32 و avira
آپدیت سریع
هزینه پایین نصبت به آنتی ویروس های خارجی (6000 تومان برای 1 سال)
اصلا سرعت سیستم رو پایین نمیاره
و چون از دو موتور برای جستجو استفاده می کنه 99% ویروس هارو می شناسه
و مهمتر از همه اینکه ایرانیه

دوستان شما می تونید این آنتی ویروس رو به صورت رایگان دانلود کنید یا به صورت رایگان سفارش دهید (با پست میاد در خونه)
که البته برای 30 روز است
ولی سالیانه 6000 تومان هزینه داره که نصبت به کسپر سالی 50-60 هزار تومان خیلی ارزونه

اینم سایتش :
اونای که می تونن این رو دانلود کنن و اونایی که نمی تونن می تونن سفارش بدن با پست بیاد
البته اونای که رو سیستمشون nod32 و avira رو سیستمشون نصبه این سایت رو نمی تونن بیارن
چون از متور های این دو آنتی ویروس استفاده شده این ها این سایت رو حاوی ویروس می شناسن و بلوکش می کنن :(
برای این کار هم آنتی ویروس خودتون رو disable کنین تا بتونین سایت رو ببینین

sajjadrahimi
09-20-2011, 08:02 PM
AVG خوبه ولی خیلی گیره
nod32عالیه ولی یه کوچو کنده
kasperskyهم خوبه ولی یه کوچولو ...
avastهم بدک نیست
ولی باز آنتی ویروس یه نرم افزار کمکیه و شما بایه فایروالی که همه ی برنامه ها و پورت هارو پوشش میده و یه خورده دانش ویروس نویسی و دانلود نکردن از هر جایی خودتون بهترین آنتی ویروس جهانید.
بک آپ یادتون نره چون بک آپ اطلاعات از خودشون مهمتره و آپدیت هایی که سایت ویندوزتون قرار میده رو دانلود کنید.

aliforever
09-20-2011, 09:34 PM
برترين آنتي ويروس كسپراسكاي هست نه كاسپر* دوستان دقّت كنيد .
بعدشم براي كساني كه دوست دارن راحت با آنتي ويروسشون كنار بيان همون بهتر نود 32 بیخود رو نصب كنن .
كسپراسكاي رو هر سيستمي كه نبايد كار كنه .
من خيلي از آنتي ويروسم راضيم .
1 سال پيش يه ويروس به نام Merlin كه واسه ياهو مسنجر بود افتاد رو كامپيوترم چشتون روز بد نبينه اونقدر نود 32 رو آپديت كردم ديگه سرورش جواب نداد . خلاصه بعد از ريشه يابي فهميدم ويروس رفته موتور نود رو آلوده كرده :25: خلاصه با هزار دنگ و فنگ نود 32 رو پاك كردم كسپر رو نصب كردم قبل از اينكه فعال كنم كسپر رو درجا ويروس رو پاك كرد . اصلا حرف نداره كارش . از من به شما نصيحت اگه زياد اينترنت ميايد Kaspersky Internet Security 2012 Or 2011 بهترين گزينه براي شماست .
در ضمن اون رتبه بندي بالا كاملا اشتباهه كلّا از ته اشتباهه . برترن شناسائي كننده فقط كسپر و جالبه كه برعكس نوشتيد كسپر اسكاي بيشتر رم رو اشغال مي كنه واسه همين خيليا فك مي كنن بده .

عزّت زياد .

hamid27
09-21-2011, 03:00 PM
از همه به صورت کلی بهتر Nod 32 هست.
به نظر من هیچ وقت انتی ویروس شید رو نصب نکنید

-D4RK-
09-21-2011, 05:50 PM
از همه بهتر نود۳۲ هستش !!!

که ورژن جدیدش (ورژن ۵ ) هم اومده !!!!

اینم لینکش ([Only registered and activated users can see links])

HAM3D1
09-25-2011, 12:33 PM
آنتی ویروس باید همه جوره تکمیل باشه ؟ ولی هیچ کدوم تکمیل نیستند و یا کلید میخوان یا پول میخوان و یا آپدیت میخوان و یا ...؟
اگر یک ماه به روزشون نکنی دیگه عین موش کور میمونند و هیچ چی رو نمیشناسند؟ خدا کنه روزی آنتی ویروسی بیاد که بدون به روزرسانی تشخیص بده و از قبل رفتار ویروس رو به دیتابیسش نداده باشند؟

شاید این جمعه بیاید ؟

-D4RK-
09-25-2011, 01:06 PM
آنتی ویروس باید همه جوره تکمیل باشه ؟ ولی هیچ کدوم تکمیل نیستند و یا کلید میخوان یا پول میخوان و یا آپدیت میخوان و یا ...؟
اگر یک ماه به روزشون نکنی دیگه عین موش کور میمونند و هیچ چی رو نمیشناسند؟ خدا کنه روزی آنتی ویروسی بیاد که بدون به روزرسانی تشخیص بده و از قبل رفتار ویروس رو به دیتابیسش نداده باشند؟

شاید این جمعه بیاید ؟

دادا smart security NOD32 یه آپدیت داره که تا ساله ۲۰۱۶ نیاز به آپدیت نداره

موفق باشید

اینم لینکش

Mehdi_HeartBrea
09-25-2011, 01:21 PM

شاید این جمعه بیاید ؟

مطمئنا هیچ وقت یه چیز ( حالا هر چی می خواد باشه ) کامل نیست . ما یه مثل داریم میگه : گل بی عیب خداست ، هیچ آنتی ویروس بی عیبی وجود نداره . همشون یه کمبود داره . اما اینکه بدون آپدیت بخواد ویروس رو بشناسه یه کم از عقل به دوره ، چون هر روز ویروس نویسا روش های جدیدی رو برای نفوذ و تخریب سیستم ها به کار می برن . البته من آنتی ویروس هایی رو می شناسم که بدون آپدیت خیلی از ویروس ها رو میشناسه ها اما خیلی از ویروس ها رو نه تموم ویروس هارو . آنتی ویروس های کسپر و avg دو تا آنتی ویروس خوبن که دومیه ورژن رایگان هم داره . البته من امتحان کردم تو شناسایی ویروس هیچ کمبودی نسبت به پولیش نداره . خود من با ورژن رایگانش کلی سیستم نجات دادم .

بحث پولشم خیلی مهمه . ما دنبال بهترین چیز می گردیم به صورت رایگان . خوب 100 درصد همچین چیزی وجود نداره . اما یه پیشنهاد دارم براتون اگه می خواید به درد سر کرک و ... رو نکشید . تو همین سایت اگه بگردید مطالب زیادی در مورد فایروال ها پیدا می کنید . که البته خیلی هاشونم رایگانه یا ورژن رایگان هم دارن . شما می تونید یه آنتی رایگان قدرتمند مثل avg رو سیستمتون نصب کنید . در کنارش یه فایروال فری اما قدرتمند نصب کنید . به شرطی که شما هر روز آنتی و فایروالتونو آپدیت کنید می تونید 80 درصد امنیت خودتونو تامین کنید .

البته مدتی هم هست که شرکت comodo به مدت یکسال آنتی ویروس تریال در اختیارتون قرار می ده . می تونید دانلودش کنید و رایگان ازش استفاده کنید . یه آنتی ویروس قوی به همراه یه فایروال خوب .

اگه زیاد تو این سایت بیاید حتما این جمله به چشمتون خورده که هیچ سایتی امنیتش 100 درصد نیست . به نظر من 100 درصد این موضوع در کامپیوتر هم صدق می کنه .

:66:

HAM3D1
09-25-2011, 01:22 PM
ممنون عزیز

من منظورم یوزرنیم و پسورد حساب کاربری نبود ؟یا لیسنس اون ؟

منظور من این بود که همشون باید اطلاعات از قبل بهشون داده بشه تا ویروس رو بشناسن و کار شاهکاری نمیکنند ؟ شما اگر به روزش نکنی دیگه ویروس های جدید رو نمیشناسه ؟

HAM3D1
09-25-2011, 01:32 PM
با تشکر از شما Mehdi_HeartBrea کاربر گرامی

هیچ سایتی امنیتش 100 درصد نیست . به نظر من 100 درصد این موضوع در کامپیوتر هم صدق می کنه

از نظر من نباید هیچ موقع بگیم که من امنیت کامل دارم و باید همیشه بگیم من فعلا امنیت دارم ؟ پروتکل اس اس ال با اون رمزنگاری و کدگذاری خوشبختانه شکسته شد ؟ حالا بقیه جای خود بماند ؟

والا امروزه فقط اینترنت مطرح هست و آمار و ارقام اون ؟ در این زمان بیش از 95 درصد امنیت کاربران اینترنت وب گارد مطمئن و فایروال خیلی مطمئن هست و اگر کسی این دو رو رعایت کنه صددرصد در بالاترین سطح امنیت قرار میگره ؟

از نظر من بهترین کسپرسکی و بیت دفندر و فایروال تنها کومودو و زون آلارم هست و بهدش فایروالهای دیگری هم وجود دارند که امنیت بالایی دارند ولی شاید بریا یه کاربر مبتدی سخت باشه که بتونه تنظیمش کنه ؟

با تشکر از نکات و راهنمایی های خوب شما

Divar69
09-26-2011, 12:32 AM
سلام بچه ها.
یکی از دوستام از دوبی واسه خودش لپ تاپ آورده به همراش یه انتی ویروس ارجینال بیت دفیندر هم هست.
نظرتون درباره بیت دفندر چیه؟ خوبه نصب کنم؟

ممنون میشم اگه راهنمایی بکنید

HAM3D1
09-26-2011, 12:45 AM
تا حالا که کسی از بیت دفنر بدی ندیده و همیشه در صدر بوده واز مدعیان در این زمینست ...

Divar69
09-28-2011, 12:10 AM
اخه فک کنم یکم سنگین باشه واسه سیستم (البته پی سی مدلش پایین نیس)
نسبت به اوست سنگین تره یا نه؟

Dr.iQ
10-01-2011, 04:32 PM
به نظر شما دوستان بهترين آنتي ويروس براي شبكه با 10 تا سيستم كدومه ؟

manager2011
10-01-2011, 04:59 PM
بیت دیفندر بهترینه:88:

AntiVirus
10-02-2011, 09:46 PM
به نظر شما دوستان بهترين آنتي ويروس براي شبكه با 10 تا سيستم كدومه ؟

درود
من همیشه گفتم که Nod32 به هیچ عنوان آنتی ویروس مناسبی نیست.
اما اینبار به شما میگویم که برای شبکه بهتر است از نسخه ی اورجینال این آنتی ویروس استفاده کنید.
نسخه ی اورجینال نود برای شبکه مناسب است.

از قیمت نسخه ی اورجینال مطلع نیستم. اما حداقل 40 هزار تومان میباشد.

موفق باشید.

djpooya
10-13-2011, 12:11 AM
افربن منم باهات موافقم !!!

فقط نود 32

هرکی استفاده نکرده باشه نصف عمرش را به باد داده

hs75
10-13-2011, 12:23 AM
منم مي گم فقط نود 32 [Only registered and activated users can see links]

payam ie
10-13-2011, 12:35 AM
nod سرعتش خیلی خوبه

unforgivenIII
10-16-2011, 04:52 PM
Node اگه سرعتشم خوب باشه بعد چند وقت چون كارش خوب نيست نمي تونه عوامل مختلف و مهمي رو خوب كنترل كنه و باعثه كاهش سرعت محسوس مي شه ٠ به نظر من bitdefender خيلي قوي تره

cho0bin
10-16-2011, 05:10 PM
سلام
براي شبكه به نظر من Avast بهتره
چون بعضي Worm هارو نود نميشناسه
اما به قول آقا شايان نود اورجينال اگه مثله فريش نباشه خوبه
اگه به فري بودن باشه من خودم Avast رو پيشنهاد ميدم و خودم دارم استفاده ميكنم

peyman.08
11-14-2011, 10:22 PM
سلام به همگی
یه پیشنهاد دارم به اونایی که دنبال یه انتی ویروس قدرتمند هستند
nod v5 و kasper 2012 و مک آفی رو نصب کردم ولی نتیجه مطلوبی ندیدم البته نود ویروسا و تروجانارو خیلی خوب میشناسه ولی نمیتونه پاک کنه
BitDefender total 2011 به نظرم بهترین انتی ویروس است که تا حالا دیدم حتما امتحانش کنید هم میشناسه هم پاک میکنه

peyman.08
11-14-2011, 10:24 PM
سلام به همگی
یه پیشنهاد دارم به اونایی که دنبال یه انتی ویروس قدرتمند هستند
nod v5 و kasper 2012 و مک آفی رو نصب کردم ولی نتیجه مطلوبی ندیدم البته نود ویروسا و تروجانارو خیلی خوب میشناسه ولی نمیتونه پاک کنه
BitDefender total 2011 به نظرم بهترین انتی ویروس است که تا حالا دیدم حتما امتحانش کنید هم میشناسه هم پاک میکنه

اونایی هم که طرفدار نود هستند یه بار BitDefender total امتحان کنند

ابدیت یادتون نره هااااااااااااااااا

.exe
01-05-2012, 08:25 AM
Kaspersky فقط فقط

نود تو شناسایی فایلهای ویروسی ضعیفه
حتی اگه آپدیت باشه

mohammadf255
01-05-2012, 11:48 AM
به نظر من که آنتی ویروس جدید مایکروسافت از همه لحاظ عالیه...
Microsoft Essential

دانلود آنتی ویروس مایکروسافت ([Only registered and activated users can see links])

pm2me4love
01-07-2012, 02:34 PM
جناب مجمد حرفتون رو کامل قبول دارم که آنتی ویروس مایکروسافت خوبه
ولی میدونستید مشکل داره و همه ویندوز ها رو ساپورت نمیکنه
یکی از اون ویندوز هایی که ساپورت نمیکنه xp service pack 2 هستش که رایج ترین ویندوز مورد استفاده هستش و روش نصب نمیشه
پس نتیجه میگیریم هنوز جای کار داره
من نظرم رو آنتی ویروس آویرا AVIRA هستش
واقعاً آنتی ویروسه خوب و سبکیه و قدرت نرم افزار در شناسایی ویروس فشار به سیستم نمیاره مثل کسپر و بعضی آنتی ویروس های دیگر

soltan_m63
01-07-2012, 02:57 PM
به نظر من کاسبراسکای از همش بهتره
جون ولی نود اگه ابدیت باشه باز به درد نمیخوره
من رو کامبوترم نود نصبه ولی ازش راضی نیستم
رو لب تابم کاسبر اسکای الان 1 ساله نصبه هنوز سیستمم نریخته به هم:25::80:

vahid73
01-07-2012, 09:12 PM
درحال حاظر انتی ویروس G DATA از نظر قدرت شناسایی و امنیت از نظر من اوله.ولی من با نحوه ی ریجیستر کردنش مشکل دارم دوستانی که بلدند به تاپیک زیر مراجعه کنند!

metallica2009
01-07-2012, 09:24 PM
فقط avast internet security

یا قسمت boot scan واقعا حال میکنم

توصیه من به دوستان این انتی ویروس

mgkhafan
01-08-2012, 01:46 PM
نود به نظر من کامل هست اگه هر روز اپدیت بشه ولی bitdefender هم عالی هست ! ولی در کل چون نود سرعت رو پایین نمیاره و زیاد ازیت نمی کنه به نظر من کار رو راه می اندازه !

88lovesara
01-10-2012, 01:10 AM
چندوقته که از اویرا استفاده می کنید؟
ترجان و ... خوب می شناسه ؟
به نظر شما فرقی می کنه که نسخه اصلی رو سیستم باشه یا همین سی دی های 2 3 هزار تومنی با اپدیت روز؟
من قبلا سیمانتک استفاده می کردم به نظر شما بهتر از سیمانتک هست؟
متشکرم

evenuer
01-10-2012, 02:06 AM
ببینید دوستان 2 تا بحث هست راجع به اینکه چه آنتی ویروسی بهتره.
شما باید ببینی وقتی میگی بهتر منظورت چیه دقیقا؟ الان طبق بررسی سایت های معتبر ، گفته شده بیت دیفندر بهترینه... اما بهترین از چه لحاظ ؟ از لحاظ تشخیص فایل های مخرب... به طور مثال (من خودم اکثر آنتی ویروس ها رو تست کردم دارم میگما ! رو هوا دارم حرف نمی زنم) من تو سیستم خودم بعد از نصب بیت دیفندر دیدم سریع هرچی فایل کرک و کیجن و ... هست رو داره پیدا میکنه و به قرنطینه میفرسته... این در کل برای چنین آنتی ویروسی از لحاظ امنیتی یک نقطه قوت به حساب میاد ولی برای یک کاربر مخصوصا ماها که داریم کار هک انجام میدیم ، این اصلا چیز خوبی نیست. بسیاری از برنامه هایی که واسه هک استفاده می کنیم با خیلی از آنتی ویروس ها سازگار نیستن . درنتیجه برای فردی مثل ما آنتی ویروسی خوبه که نه زیاد آسون بگیره به فایل ها ، که ما هک بشیم ، نه زیاد سخت که نتونیم هک کنیم.
حرف من اینه : میگم بستگی به خود طرف داره. بستگی به نیاز اون شخص داره. باید تست کنید ببینید کدوم با نیازتون جور در میاد. مثلا من الان اگه بخوام روی کامپیوتر یک نفر مبتدی (فرض کنیم آشنای نزدیک) آنتی ویروس نصب کنم ، هیچ وقت نمیام zone alarm نصب کنم. حالا اینو شما میپرسی که مگه اون امنیت برقرار نمیکنه؟ من میگم چرا ، ولی اون فرد مبتدی نمیتونه تحمل کنه که هر لحظه نرم افزار ازش برای برقراری هر ارتباطی اجازه بگیره. پس در کل بسته به نیاز و انگیزه شما از نصب آنتی ویروس ، باید آنتی ویروس موردنظر رو انتخاب کنید.

smyty
01-10-2012, 03:03 AM
ClamAV : Free , Open Source, Powerful Anti Virus

metal_dj
01-11-2012, 12:23 PM
سلام
من ٌویندوز 7 رو آپدیت کرم
روی خودش Microsoft Essential رو داره Windows Defender هم آپدیت شده
یعنی آلان من 2 تا آنتی ویروس دارم روی سیستمم که سرعت کامپیوتر رو هم پایین نمیاره!
قابل توجه کسایی که به کسپرسکی مینازن من یه تروجان داشتم که نه نود32 نه کسپرسکی می گرفتش
ولی وقتی ویندوز رو آپدیت کردم خیلی سریع اونو گرفت
Microsoft Essential اگر آپدیت باشه چون با ویندوز سازگاری کامل داره از همه ی آنتی ویروس ها بهتره
البته باز این نظر منه

88lovesara
01-12-2012, 08:17 PM
خوب من مبتدی . از نظر شما کدوم یک از این انتی ویروس ها می تونه بهتر باشه ؟
من می خوام که یه فایروال خوب هم رو سیستمم داشته باشم نظر شما چی خوبه؟

Online98
01-14-2012, 01:40 AM
خوب من مبتدی . از نظر شما کدوم یک از این انتی ویروس ها می تونه بهتر باشه ؟
من می خوام که یه فایروال خوب هم رو سیستمم داشته باشم نظر شما چی خوبه؟

سلام
فایروال Comodo نصب کنید ، حرف نداره
آنتی ویروس هم بیت دفندر و کسپر به نظر من خوبه

abadis
01-14-2012, 02:07 AM
نود که خودش ویروسه
کاسپر هم همیشه مشکل کی جن داشته
زون آلارم رو اصلا نیاوردی
از یه لحاظ هایی هم بعضیاشون متفاوت اند
مثلا مایکروسافت سکوریتی آنتی ویروس رفتاری هست
و...
سکوریتی سوییت و فایروال و آنتی ویروس باید جدا مقایسه بشن
پاندا - اف سکیور و کلی دیگه که اسمش.ن نیست

abadis
01-14-2012, 04:06 PM
این هم یه صفحه از یه مقاله است:40:
منبع و اطلاعات داخلش کاملا مشخصه:15:
این مربوط میشه به ماه نوامبر 2011 یعنی حدود یه ماه پیش:97:

s_khaste
01-15-2012, 01:46 PM
سلام...
من دیروز یه سی دی برا یه بنده خدا رایت کردم بردم خونشون...بعد اینکه اسکن کرد رو یکی از نرم افزارا یه (فکر کنم تروجان بود) ویروس پیدا کرد!این درحالی بود که رو سیستم من nod32 smart security 5 نصبه اونم با آپدیت روزانه!!ولی رو سیستم این رفیقمون آویرا 6!!!
حالا من چندتا سوال دارم ازتون:
1.من شنیدم این آنتی ویروسهایی که کرک میریزیم روشون و اینا تقریبا الکی کار میکنند(مثل مال خودم)...و یه آنتی ویروس مجانی خیلی بهتر از ایناست...آیا این نظریه درسته؟!؟!
2.الان من دیگه از نود دلسرد شدم و میخوام یه آنتی ویروس که فایروال هم داشته باشه بهم معرفی کنید(مثل همین نود اسمارت)
3.به نظرتون آنتی ویروس جدا بریزم فایروال جدا!؟

daniii
01-30-2012, 12:53 AM
به نظر من بهترین آنتی ویروس از لحاظ :
- کم نکردن سرعت سیستم و اینترنت
- قدرت بالا در زمینه شناسایی Keylogger و Trojan
- آپدیت شدن 100% و واقعا :دی
A V I R A

واقعا از همه لحاظ عالیه ..
من آنتی ویروس BitDefender , Kasspersky , Nod32 رو امتحان کردم اما واقعا بدون تعصب AVIRA بهترین بود.
اوایل خودم تعصب داشتم روی BitDefender .. اما در کل بیت دفندر و آویرا بیسیار عالی هستن :ددی

abadis
01-30-2012, 01:15 AM
ببینید هرکی نظر خودشو داره
من هم آوست استفاده می کنم
سالها از زون آلارم استفاده می کردم
با بقیه آنتی ها هم کار کردم
هر کدوم به درد یه جا و یه سیستمی می خوره
شاید من سیستم شما رو داشتم آویرا نصب می کردم

javad0111
01-30-2012, 01:25 AM
سلام.

منم از Kaspersky Internet Security 2012 استفاده میکنم. بنظرم غولیه واسه خودش!

فایروالش موقع استفاده از ADSL خاموش میکنم کلا.حتی خود انتی ویروس هم غیر فعاله در حالت عادی برای سرعت سیستم! و به محض مشکوک شدن فعالش میکنم و میترکونه! ولی در کل امنیت سیستم من کاملا برقراره !

حتی دیدم تو یکی از اداره بیمه شهرستان ما هم از این استفاده میکنند.

سنگین هست.سرعتش خیلی بالا نیست. ولی کیفیتش عالیه

موفق باشید

smyty
01-30-2012, 01:31 AM
ClamAV
خوبه

_7x
01-30-2012, 01:35 AM
خوب ما هم یه نظری داده باشیم..
nod32-avira-avast &.. همه اشغالن از نظره من .

من خودم از BITDefender استفاده میکنم کارش عایه

بعدش G-Data

3- KasperSky

که هیچ کدون به پای Bitdefender نمیرسه

daniel4u
01-30-2012, 01:52 AM
خوب ما هم یه نظری داده باشیم..
Nod32-avira-avast &.. همه اشغالن از نظره من .

من خودم از bitdefender استفاده میکنم کارش عایه

بعدش g-data

3- kaspersky

که هیچ کدون به پای bitdefender نمیرسه

اره بیت دفندرخوبه اما خداییش سیستم رو سنگین میکنه
من خودم 5 سال کاسپر نصب میکنم
در بینش همه رو تست کردم
نورتون و بیتدفندر حرف ندارن اما سنگین شدن وکند شدن هم ملاکه
همچنین رابط کاربری خوب هم خوبه که تو کاسپر بخوبی رعایت شد

نود هم بره سطل اشغال بهتره

R33VES™
01-30-2012, 02:02 AM
راستش من زیاد تو زمینه انتی ویروس سر رشته ندارم
ولی خودم روی سیستمم اویرا نصبه خیلی ازش راضی هستم
به خصوص که هر یک هفته ابدیتش میکنم کارش رو خوب انجام میده
حالا دقیق با این چیزایی که شما میگین کار نکردم شاید حق با شما باشه:49:

equifax
01-30-2012, 06:51 AM
ا
ز ویژگی های Avast Internet Security :

داری موتور قدرتمند برای مبارزه ویروس ها و Spyware ها
دارای یک دیوار آتش قدرتمند برای مقابله با هکرها
دارای ابزار antispam
دارای scanner هوشمند
دارای ابزار حفاظتی در مقابل rootkit ها به صورت کاملا real time
محافظت از کاربران در ارتباطات اینترنتی
شناسایی ویروس ها و جلوگیری از اجرای آن ها
پاکسازی برنامه های جاسوسی و ایجاد مانع برای جلوگیری از نفوذ این نرم افزارها
توانایی ایمن سازی سیستم و کنترل و نظارت بر قسمت های مختلف
پشتیبانی از سیستم عامل های 64 بیتی
دارای بخش محافظت از نرم افزار های P2P و نرم افزار چت و پیام رسان مثل یاهو مسنجر

قابلیت بوت اسکن
قابلیت محافظت اولیه از کامپیوتر شما در شبکه

ویرویس = :95:

majestic782
01-30-2012, 10:45 PM
امسال طبق بررسی سایت معتبر ای وی برترین انتی ویروس
کسپرسکی شناخته شد واقعا واسه خودش یه انتی ویروس توپه البته باید سیستمت از لحاظ سخت افزاری بالا یاشه
وگرنه کند میشه سیستم اما با سیستم بالا خیالت از لحاظ امنیت راحته راحته
بنظر من اول کسپرسکی
دوم اویرا اویرا هم واقعا قدرتمنده من تا یک سال پیش اویرا داشتم اونم واقعا شناساییش بالاست اینو از جایی میگم که من با دوستان کل انتی ویروس مینداختیم در کل این دو انتی ویروس واقعا شاخ هستن

ciscoman
02-05-2012, 12:39 AM
با سلام خدمت دوستان.من به تازگی Bit defender total security 2012 نصب کردم هم طبق تعاریف شده خیلی امنیتش بالاست هم سرعتش عالیه البته لب تاپم من سخت افزارش قویه اما سوالم اینه که من وقتی از socks استفاده می کنم اجازه نمی ده که از socks رو چک کنه که بدش بتونم بدون فیلتر کار کنم.چه تنظیمی باید بروی این آنتی وبروس انجام بدم ال مشکلم حل شه ؟؟؟

Bia2GoodZila
02-05-2012, 01:16 AM
من امسال اولش با norton internet security 2012 شروع کردم خوبه ولی هوش مصنوعی = زیر خط فقر
هر چی keygen و patch بود تو سیستم پاک میکرد اعصاب خورد میکنه سر این مورد. تا اینکه هکرها کارشو ساختن
منم دیگه بیخیالش شدم .
رفتم تو کار kaspersky internet security 2012 واقعا حرف نداره البته برای کسانی سیستم قوی ندارند به مشکل میخورند
که خود kaspersky میشه ویروس اما من سیستم حرفه ای دارم هیچ اثری رو سیستم من نزاشته حرف نداره

Nod چرا این قدر رای اورده جلل خالق ما شا الله

khalesi63
02-09-2012, 03:15 PM
رتبه بندی انتی ویروس ها از نظر ایرانیان

taze
02-09-2012, 06:10 PM
درود
من اصلا در این زمینه وارد نیستم ولی به نظر من انتی هایی که میشناسیم همه خوبن،به این دلیل که بهترین مهندسین طراح این انتی ها رو برنامه نویسی کردن ودوستان هم که به همین راحتی انتی هایی رو پس میزنند به نظرم اشتباه میکنند
تحلیل من این است که به نظر شما کدام دو کشور از این لحاظ از بقیه سرترن،جواب روشن است آمریکا و روسیه
حال در این دو کشور به ترتیب نورتون و کسپر از محبوبیت بیشتری برخوردارن
پس نتیجه میگیریم که بهترین آنتی ها این دو هستن:اول نورتون بعد کسپر

navid76
02-09-2012, 06:44 PM
از نظر من avast و kasper بهترینن
ولی avast از نظر سرعت خیلی بهتر از کسپره

مقایسه آنتی ویروس ها : [Only registered and activated users can see links]

OldYahoO
02-18-2012, 05:26 AM
smart security 5
به نظر من بهترین آنتی ویروس هستش کسایی هم که میگن ویروس رو پیدا میکنه ولی دیلیت نمیکنه بلد نیستن کار با نود32 رو نود32 از دو جا اسکن میکنه اگه اسکن کلی کنی ویروس پیدا کنه آخرش دیلیت میده بهت اگه فلاش اینا اسکن کنید دو جا ذاره از یا جا فقط اسکن میکنه و میگه ویروس داره یا نه از یه جاهم ایکن میکنه و ویروس رو دیلیت میکنه
و اینکه یکمم عقل آدم باید کار کنه تا نه ویروسی بشه نه هک
والا ما که صبح تا شب یاهو هستیم این همه هم کی لاگر تروجان اینا بهمون دادن هک نشدیم آی پی هم که مثل آب خوردن در میاد پس باید یکم حواس ها جمع باشه تا هک نشین

Debug
02-19-2012, 06:24 PM
سلام
شکی نیست که Kaspersky 2012 از همه بهتره
البته اگر اورجینال باشه
هر نرم افزاری اورجینالش خوبه

abadis
02-19-2012, 09:49 PM
سلام
شکی نیست که kaspersky 2012 از همه بهتره
البته اگر اورجینال باشه
هر نرم افزاری اورجینالش خوبه

ببخشید میشه بگید چطور این شک رو برطرف کردید برای خودتون؟

amin_niki2001
02-19-2012, 10:14 PM
زون آلارم:35:

1373828
03-19-2012, 02:18 PM
والا راستش رو بخواید من همه ی Antivirus رو امتحان کردم از بین اینها قویترینش Bitdefender بود
Nod32 که خودتون میدونید فقط محبوبیت داره ولی از نظر شناسایی Trojan ها خیلی ضعیفه
اما Antivirus های دیگه نسبتا قوی بودن

از نطر من بهترینی وجود نداره باید چیزی که میخوای رو بر مبنای کاری که میخوای انجام بدی انتخاب کنی!

مثلا یکی System تراکتوری داره دیگه نمیاد که Kaspersky روش نصب کنه.system ش رو به سرعت Internet dial-up تبدیل کنه!
یا مثلا یکی سرعت Internet اش کمه نمیاد G DATA یا Bitdefender Total security نصب کنه .امتحان کنید بببینید چقدر سرعتتون رو کم میکنه

مثلا یه مبتدی نمیاد که رو system اش zonealarm نصب کنه.خوب یکی فقط بازی نصب میکنه نمیتونه پیام های پی در پی Zonealarm رو تحمل کنه .

اونایی که سرعت Internet شون 1 یا 2 مگ هست Bitdefender Total security یا G data میتونن نصب کنن و امنیت system شون رو تضمین کنن!
اما اونایی که system شون قوی هست Kaspersky که خیلی هم قوی هست نصب کنن و حالشو ببرن!

این تاپیک هم خیلی بجا زده شده همه میتونن نظرات و دلایلشون رو بیان کنند!
خیلی ممنون!

i2i
03-19-2012, 03:11 PM
سلام من میخواستم یه آنتی ویروس قوی و امن بگیرم ولی یه عده میگن کرک شده هم بگیری جواب کارتو میده حالا نمیدونم اوریجینال بگیرم یا کرک شده
تفاوت آنتی ویروس اوریجینال با کرک شده چیه؟
آیا سریال های موجود در اینترنت کار واقعی یک آنتی ویروس اوریجینال رو انجام میدن یا نه؟؟

kingback
03-19-2012, 03:21 PM
فقط Bitdefender حتی نسخه های قدیمیش هم خوبه.....(من اکثر آنتی ویروس ها رو با هاشون کار کردم و در پایان میگم اول Bitdefender بعدش Nod32 بعدش Kasper sky )

موفق باشید.........

:80::80::80:

یا حق

Severos
03-20-2012, 12:22 AM
من خودم از نود32 استفاده میکنم و راضیم
اما شنیدم avg الان بهترین انتی ویروسه

imanmaleki
03-20-2012, 11:38 AM
ببخشید میشه بگید چطور این شک رو برطرف کردید برای خودتون؟

مگه شما شك داريد كه كاسپر بهترين آنتي ويروسه

manodoodex
03-20-2012, 12:48 PM
only eset.........

Severos
03-20-2012, 04:16 PM
کاسپرسکی به نظرم خوب نیست
خیلی سنگینه
البته شاید رو کامپیوتر من اینطور باشه
بید دفندر چی؟خویه؟؟

Noury
03-20-2012, 04:22 PM
نظر سنجی باحالیه کومودو توش نیست واقعا آخرشه

parsicoders
03-20-2012, 04:35 PM
سلام
فرزاد ممنون تاپیک خوبی بود ولی حاجی مگه نگفتی اسپم نباشه؟(تونستی اسپم هارو پاک کن تا تاپیک یدست شه)
من هم نود رو انتخاب کردم به خاطر قدرت و سرعتی که داره و اینکه پروسه ی فعالش نسبت به دیگر آنتی ویروس ها کمتر فضای cpu رو اشغال میکنه

موفق باشید.

یادش بخیر افا وی بی انتی کرک دانلود کنید سورس تروجانتون یا کیلاگر رو بدین ببینید چقدر از فایل های مخرب که با وی بی 6 نوشته میشه در برابر انتی ویروس ناد 32 مخفی میشه
حالا بماند بسیاری از روش های دیگش
یه مدت هم این انتی ویروس عزیز رو غیر فعال میکردن دوستان عزیز
قدرت بالایی نداره نمیگم بده اما قدرتش نسبت به کسپر و اویرا اصلا قابل مقایسه نیست :-)
و سرعت تقریبا سرعت اسکن همه انتی ویروس ها خوبه مثلا یه انتی با یه انتی دیگه نمیتونه 20 دقیقه تفاوت زمانی تو اسکن کردن داشته باشه که !
کسپر یه کم سنگینه اما ناد 32 در برابر اویرا ا ز لحاظ پروسه و سی پی یو هم سرتر نیست.
دیگه با ارائه شدن سی پی یو های 7 هسته ای کسی به این چیزها فکر نمیکنه
پیشنهاد میکنم این انتی ویوس وی سیست اصلا نصب نکنید چون یکی مثل من بخواد کیلاگر بنویسه این انتی ویوس و به قول بچه ها راحت bypass میکنیم
بدرود

Severos
03-22-2012, 11:53 PM
یک سوال
نظرتون درباره انتی ویروس بید دفندر که به تازکی داره به طور رسمی تو ایران عرضه میشه چیه؟؟
ارزش خریدن رو داره؟؟؟

Online98
03-23-2012, 12:06 AM
یک سوال
نظرتون درباره انتی ویروس بید دفندر که به تازکی داره به طور رسمی تو ایران عرضه میشه چیه؟؟
ارزش خریدن رو داره؟؟؟
سلام
از نظر من بهترین آنتی ویروس هست
شک نکنید
طبق معتبر ترین سایت های جهان هم بیت دفندر اولین هست
موفق باشید ../.

Severos
03-23-2012, 11:22 AM
سلام
از نظر من بهترین آنتی ویروس هست
شک نکنید
طبق معتبر ترین سایت های جهان هم بیت دفندر اولین هست
موفق باشید ../.

نسخه های ایرانی با خارجی فرقی ندارند؟؟؟

-D4RK-
03-24-2012, 12:59 AM
نسخه های ایرانی با خارجی فرقی ندارند؟؟؟

نه داداش هيچ فرقی نداره

pakkon
03-24-2012, 01:53 AM
از نظر من آنتی ویروس شرکت مایکروسافت از همه بهتره

آویرا اکثرا قدرتش تو تروجان هست
کسپر ویروس ها رو خوب می کشه
نود 32 سرعت خوبی داره

اما آنتی ویروس مایکروسافت میانگین همه اینا رو داره و خیلی راحت هم آپدیت میشه ... البته چون تازه اومده زیاد طرفدار نداره

LittleHacker
03-24-2012, 02:37 AM
جسارتا در ایران کمتر کسی همه آنتی ویروسها رو بررسی کرده. بررسیهای سایتهای خارجی هم ممکنه بسته به کمکهای نقدی از طرف شرکتهای آنتی ویروس کمی جهت دار باشن.
به نظر من بهتر بود هر کسی نظرش رو در مورد آنتی ویروسی که استفاده می کنه با استفاده از معیارهای قابل سنجش بیان کنه تا بشه این نظرات رو در کنار هم قرار داد. و گرنه ذکر یک کلمه مبهم به نام "بهترین" برای آنتی ویروس می تونه بسته به تجربه یا انتظار فرد جوابهای متفاوتی بده.
به عبارت دیگه بهتره به جای اینکه به مخاطب بقبولونیم که چه آنتی ویروسی خوبه با بیان نقاط ضعف و قوت آنتی ویروسها سعی کنیم دید بازی برای کاربر ایجاد کنیم که آنتی ویروس مناسب خودشو انتخاب کنه.

peyman.08
03-24-2012, 02:39 AM
سلام دوستان من میگم فقط بیت دفندر توتال 2011

کل هر چی انتی ویروسه رو خابونده
به تبلیغات نگاه نکنید یه بار هم بیت دفندر توتال رو تست کنید 99درصد راضی میشید

omidnasri
03-24-2012, 09:05 AM
.................................................. .....nod32........................................ ..................