PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از طریقه آی*پی می*شه آدرس محل زندگی رو پیدا کرد و تلفن خونه رو؟

moosayeb
06-26-2010, 11:01 PM
از طریقه آی*پی می*شه آدرس محل زندگی رو پیدا کرد و تلفن خونه رو؟

B3HR0Z
06-26-2010, 11:06 PM
از طریقه آی*پی می*شه آدرس محل زندگی رو پیدا کرد و تلفن خونه رو؟

درود
از این ترفند میتونید استفاده کنید به نقل ترفندستان
کافی است به وب سایت [Only registered and activated users can see links] مراجعه کنید.
در قسمت WHOIS Lookup، آدرس IP مورد نظر را وارد کرده و Enter بزنید.
خواهید دید که تمامی مشخصات IP برایتان نمایان میشود.
بدرود

megacpu
06-26-2010, 11:20 PM
اون طور که شما سوال کردید دو جواب دارید.

اگه ip شما ip سرور هستش....... آره میشه آدرس و شماره تلفن رو در آورد اونم در صورتی که مشخصات پر شده باشه.

ولی وقتی میگی محل زندگی بحث یه مقدار عوض میشه شما اگه میخوای با آدرس ip کسی که داری باهاش از طریق چت یا.... ارتباط برقرار میکنی اطلاعات رو بدست بیاری باید بگم نه نمیشه خیلی بخای اطلاعات بگیری میتونی نام شهر رو در بیاری.....

بدرود

mjmahdi
06-26-2010, 11:37 PM
megacpu درست میگه .و متاسفانه معمولا دوستان آدرس سرور رو در این سایت ها چک می کنند. برای اینکار شما خودتون می تونید تست کنید تا متوجه بشید که اگر شما در تهران هستید و سرورتون در تبریز اونوقت میبینید که دراین سایت ها یا نرم افزارهای آدرس تبریز رو نسون میدن .

ولی سئوالی که برام الان برام پیش اومد اینه که پس چطور آدرس افراد رو ردکیری می کنن وقتی ازین طریق نمیشه:92:؟!

moosayeb
06-26-2010, 11:48 PM
۱ کی* من هک کرد ،من*ام در عوضش پسورد امیل شو پیدا کردم بد از طریقه فیسبوک آدرس و تلفن خونه منو پیدا کرده ،می*خواستم بدونم می*شه اینطوری و چطور یا اینکه من تو ایمیلش رفتم از طریق ایمیلش منو پیدا کرده؟

megacpu
06-26-2010, 11:50 PM
megacpu درست میگه .و متاسفانه معمولا دوستان آدرس سرور رو در این سایت ها چک می کنند. برای اینکار شما خودتون می تونید تست کنید تا متوجه بشید که اگر شما در تهران هستید و سرورتون در تبریز اونوقت میبینید که دراین سایت ها یا نرم افزارهای آدرس تبریز رو نسون میدن .

ولی سئوالی که برام الان برام پیش اومد اینه که پس چطور آدرس افراد رو ردکیری می کنن وقتی ازین طریق نمیشه:92:؟!

ما نگفتیم نمیشه....
فقط یکم محدودیت داره....
----------------------------------------------
IP شما رو میبرن ISP مرکزی
اونجا میگن که مربوط به کدوم ISP هستی مثلا:شاتل
در ISP داخلی IP شما رو طبق Log هایی که هر دقیقه گرفته میشه پیدا میکنن و میگن مربوط به کدوم شماره تلفن هستی و در چه ساعتی متصل شدی...
شماره تلفن شما رو میبرن مخابرات و آدرس محل زندگی شما پیدا میشه...
اینها همش در طول 1 ساعت و حتی کمتر انجام میشه.
حالا بگو کار من نبوده..!!!!

بدرود

moosayeb
06-26-2010, 11:56 PM

ما نگفتیم نمیشه....
فقط یکم محدودیت داره....
----------------------------------------------
ip شما رو میبرن isp مرکزی
اونجا میگن که مربوط به کدوم isp هستی مثلا:شاتل
در isp داخلی ip شما رو طبق log هایی که هر دقیقه گرفته میشه پیدا میکنن و میگن مربوط به کدوم شماره تلفن هستی و در چه ساعتی متصل شدی...
شماره تلفن شما رو میبرن مخابرات و آدرس محل زندگی شما پیدا میشه...
اینها همش در طول 1 ساعت و حتی کمتر انجام میشه.
حالا بگو کار من نبوده..!!!!

بدرود
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
۱ کی* من هک کرد ،من*ام در عوضش پسورد امیل شو پیدا کردم بد از طریقه فیسبوک اون در ارتباط بودیم و آدرس و تلفن خونه منو پیدا کرده ،می*خواستم بدونم می*شه اینطوری و چطور یا اینکه من تو ایمیلش رفتم از طریق ایمیلش منو پیدا کرده؟
من ایران نیستم و اینکه وبسایت هم داره من سعی* کردم با ایمیلش وارد سایتش بشم ولی* نشد ممکن از این طریق پیدا م کرده باشه

gachboy
06-27-2010, 12:09 AM
تو می تونی با برنامه مکان طرف رو به دست بیاری ، البته به قدرت برنامه بستگی داره و به اینکه
چه map های داخلش قرار گرفته.اسم این برنامه ها ip 2 location هست ، که آیپی می دی و
مختصات جغرافیایی می گیری.اما در مورد شماره تلفن باید بهت بگم بهترین راه برنامه ی tell sender
هست که یک سرور می سازی و به طرف می دی .

mjmahdi
06-27-2010, 12:52 AM
دوست عزیز این برنامه ای که شما میگی دقیقا کار همین سایتها رو انجام میده و چون آی پی های ما معمولا آی پی سروره ، مکانش درس نیست.برای تست برو به قسمت Detail کانکتت و Client IP که مربوط به خودت میشه رو تو این برنامه ها کپی کن. بعد میبینی که این آدرس با آدرس خودت خیلی متفاوته.حتی خیلی وقتا مال یه شهره دیگه است .

armanbm
06-29-2010, 01:29 AM
۱ کی* من هک کرد ،من*ام در عوضش پسورد امیل شو پیدا کردم بد از طریقه فیسبوک آدرس و تلفن خونه منو پیدا کرده ،می*خواستم بدونم می*شه اینطوری و چطور یا اینکه من تو ایمیلش رفتم از طریق ایمیلش منو پیدا کرده؟

سلام

بیا برات توضیح کامل دادم. به امید خدا کمکت کنه.

.
همونطور که میدونین آیدپی ها رنج دارن و ااعدادشون مخصوصا سمت چپ تر ها از روی حساب و کتاب اختصاص داده میشه.
اما بحث اینه که اگه شما باDialup به اینترنت وصل بشید آیپیی که شخص از شما میگیره آیپی اون isp هست و اگه خیلی زحمت بکشه میتونه آدرس اونجا رو پیدا کنه ! خوب اگه مخ روزگار باشه میتونه آی اس پی رو هم بزنه و لی این از بعید هم بعید تره. پس بحث تشخیص آدرس شما از این ره منتفیه(آی پی شما invalid خواهد بود.) اما اگه ایپیتون Valid باشه تا جایی که سواد من قد میده میشه آدرستون رو یافت اما آدرس دقیق رو مخابرات میتونه پیدا کنه.

اما بعد از اونی که شما گفتی ، دو حالت میمونه:
احتمال اول (خیلی بالا)
همونطوری که گفتید از فیس بوک اسم و مشخصاتتون رو دیده و تو 118 برده و خیلی راحت تلفن و آدرستون رو پیدا کرده.

دوم اینکه طرف برنامه نویس هست و یه تروجان یا ویروس نوشته که از طریق رایانه ی شما به خونه ی اون شخص زنگ زده و اینطوری تلفنتون رو بدست آورده.

دوتا راه دوم خیلی راحت میتونه رخ بده پس نگران نباشید و یادتون باشه که تو کشور ما : شماره تلفن = آدرس خونه.
(برای کسانی که تجربه ی کافی دارند)

موفق و پیروز باشید.
یا حق.

Arman_1375
07-01-2010, 10:02 AM
آقا اصلا يه سوال چطور ميتوني ip مخصوص كامپيوتر خودمون رو بفهميم كجا بايد بخونيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ManHunt
07-01-2010, 10:19 AM
آقا اصلا يه سوال چطور ميتوني ip مخصوص كامپيوتر خودمون رو بفهميم كجا بايد بخونيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام

شما راه زیاد دارید واسه دیدن آی پی خودتون : ( Computer و هنگامی که به اینترنت وصل هستید) :

1-شما میتونید واسه هر 2 آی پی در هنگامی که به اینترنت وصل نیستید و هستید در سی ام دی (CMD) دستور
Ping رو وارد کنید

2-میتونید از بسیاری از سایت ها که مخصوص نشان دادن آی پی شما هنگام اتصال به اینترنت هستند ، استفاده

کنید مانند :::

[Only registered and activated users can see links]

3-میتونید از سایت های معمولی که روی آنها اسکریپت نشان دادن آی پی اینترنتی بازدید کنندگان هست مراجعه

کنید

Arman_1375
07-01-2010, 10:23 AM
با سلام

شما راه زیاد دارید واسه دیدن آی پی خودتون : ( computer و هنگامی که به اینترنت وصل هستید) :

1-شما میتونید واسه هر 2 آی پی در هنگامی که به اینترنت وصل نیستید و هستید در سی ام دی (cmd) دستور رو وارد کنید

2-میتونید از بسیاری از سایت ها که مخصوص نشان دادن آی پی شما هنگام اتصال به اینترنت هستند ، استفاده

3-میتونید از سایت های معمولی که روی آنها اسکریپت نشان دادن آی پی اینترنتی بازدید کنندگان هست مراجعه

کنید

دوست عزيز ممنون فقط پ.خ من رو هم جواب بده.

Arman_1375
07-01-2010, 10:24 AM
با سلام

شما راه زیاد دارید واسه دیدن آی پی خودتون : ( computer و هنگامی که به اینترنت وصل هستید) :

1-شما میتونید واسه هر 2 آی پی در هنگامی که به اینترنت وصل نیستید و هستید در سی ام دی (cmd) دستور رو وارد کنید

کنید

دوست عزيز ممنون فقط پ.خ من رو هم جواب بده.:50::33:

tofanhacker
07-01-2010, 11:10 AM
دوست عزيز درود برشما
سوال شما كلي هست هست كه من تشريح ميكنم:
شما از دو نوع كلي نرم افزار استفاده ميكني:
1- از نرم افزار هاييي كه از بانك هاي اطلاعاتي استفاده ميكنند (يك مجموعه اطلاعات داده شده است و از اون ها استفده ميكنه) و خودش آ پي رو تجزيه و تحليل نميكنه ---- من اين رو پيشنهاد نمي كنم
2- نرم افزار هايي كه كار تجزيه و تحليل رو بر عهده دارند و بر اساس اطلاعات ظاهري و قوانيني كه در خود آيپي وجود داره به ما اطلاعات ميدن ---- مثلا در يك شماره آي پي هر سه عددي كه بعد از نقطه به كار رفته يك مفهوم خاصي رو ميده مثلا يك نوع isp ------ من نقطه اي رو كه بايد ذكر كنم اينه كه بايد طرف از يك نرم افزار پنهان كننده آي پي استفاده نكرده باشه تا بتوني آي پي درست و در نتيجه اطلاعات درست پيدا كني منظورم (پ ر و ك س ي ) هست .
حالا يه موضوعي هست كه اين كارا كه من تعريف كردم در حد يك تئوري به جواب خوبي ميده والا هنگام عمل به اين سادگي ها نيست.(براي اين كار برنامه هاي قدرتمند ديگه هم وجود داره كه اولا free نيست و دوما در اختار اورگانهايي چون اطلاعات كشور هست):82:

joyeroshan
09-15-2010, 11:41 AM
با سلام
من یه سایتی رو هک کردم و همانطور که می دونید از و -ی-پ-ی-ا-ن استفاده می کنیم که شناسایی نشیم می خوام بگم اگه با و -ی-پ-ی-ا-ن کانکت شم سایت هایی مثل ip 2 location نام کشور ی که و -ی-پ-ی-ا-ن سرورم اونجاست رو نشون می دن اما سایت گوگل اگر حتی با و -ی-پ-ی-ا-ن هم وصل شید آی پی کشور اصلیتونو نشون می ده آیا کسی می دونه گوگل از چه تکنولوژی استفاده می کند

joyeroshan
09-15-2010, 11:42 AM
با سلام
اگه با و -ی-پ-ی-ا-ن کانکت شم سایت هایی مثل ip 2 location نام کشور ی که و -ی-پ-ی-ا-ن سرورم اونجاست رو نشون می دن اما سایت گوگل اگر حتی با و -ی-پ-ی-ا-ن هم وصل شید آی پی کشور اصلیتونو نشون می ده آیا کسی می دونه گوگل از چه تکنولوژی استفاده می کند

vivi19931
12-06-2013, 05:30 PM
دوستان فقط از طریق ای پی میشه به سرور دست پیدا کرد
اطلاعات از طریق ای پی که میبنید سریع به اون سرور یاهمون شرکت ای پی رو میده وادرس طرف رو پیدا میکنه حالا اگه طرف از فیلترشکن استفاده کنه از مک ای پی استفاده میکنه

cho0bin
12-06-2013, 06:06 PM
دوستان فقط از طریق ای پی میشه به سرور دست پیدا کرد
اطلاعات از طریق ای پی که میبنید سریع به اون سرور یاهمون شرکت ای پی رو میده وادرس طرف رو پیدا میکنه حالا اگه طرف از فیلترشکن استفاده کنه از مک ای پی استفاده میکنه

دوست گلم به تاریخ تایپیک یه نگاه بنداز
زیر خاکی میاری بالا!!

hossein852
12-06-2013, 07:20 PM
سلام چجوری میشه ipطرف بیدا کرد ایا از طریق داشتن تلفن میشه ipرو بیدا کرد با تشکر

hossein852
12-06-2013, 10:20 PM
ذدوستان موا هر بست که میزنیم یا حذف میشه یا جواب نمیگیره لطفا

hossein852
12-08-2013, 11:38 PM
سلام ما تازه واردیم کسی نیست جوابمو بده

joker32
12-09-2013, 11:06 AM
دوست گلم به تاریخ تایپیک یه نگاه بنداز
زیر خاکی میاری بالا!!

چه ربطی داره جواب سوالشو بدید اگه بلدید

imao207
12-11-2013, 03:40 PM
در این سایت می توان محل دقیق ای پی رو بسیار دقیق پیدا کردهمینطور تمام سوابق از جمله ایمیل و تلفن اونم به صورت انلاین البته به جز محل دقیق باقی اطلاعات در این سایت نیاز به money داره

Alias
12-11-2013, 03:53 PM
در این سایت می توان محل دقیق ای پی رو بسیار دقیق پیدا کردهمینطور تمام سوابق از جمله ایمیل و تلفن اونم به صورت انلاین البته به جز محل دقیق باقی اطلاعات در این سایت نیاز به money داره

ببینید دوست عزیز من کلی بهتون بگم .. چنین چیزی اصلا ممکن نیست که شما فقط با یه ای پی بتونید محل دقیق رو پیدا کنید..واسه کاربران عادی میگم...

بر فرض مثال شما یه سایت هک کنید و طرف پییگر بشه .. اگر اینترنت شما چه شرکت خصوصی باشه چه مخابرات.. مقامات بالا

وقتی پیگیر میشن به شرکت و مخابرات نامه میفرستن و آی پی و مک آدرس سخت افزاری رو ارسال میکنن. این وظیفه مخابرات هستش که در اون تاریخ و زمان پییگر بشه که مثلا اون آی پی که هک کرده مال کدوم از مشتری هاشون بوده؟؟؟

کاملا آی پی ها و مک آدرس ها و log ها ذخیره میشه..
قضیه اینه..