PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزاری برای تمرین هک ؟؟

ipconfig
07-02-2010, 09:59 PM
سلام
من اصلا هک کردن بلد نیستم و کمی هم میترسم که isp ام بفهمه و دردسر ایجاد بشه .. بخاطر همین میخواستم ببینم نرم افزاری برای تمرین هک بصورت آفلاین وجود نداره؟ که شبیه سازی باشه.. شاید یکم احمقانه باشه ولی کسانی که در الکترونیک کمی اطلاعات دارن میدونند که نرم افزاری به نام پروتئوس میتواند مدار های الکترونیکی را شبیه سازی کند که من هم میخوام بدونم همچین نرم افزاری در زمینه هک وجود داره؟ لطفا در صورت وجود معرفی کنید.

ManHunt
07-02-2010, 10:08 PM
سلام
من اصلا هک کردن بلد نیستم و کمی هم میترسم که isp ام بفهمه و دردسر ایجاد بشه .. بخاطر همین میخواستم ببینم نرم افزاری برای تمرین هک بصورت آفلاین وجود نداره؟ که شبیه سازی باشه.. شاید یکم احمقانه باشه ولی کسانی که در الکترونیک کمی اطلاعات دارن میدونند که نرم افزاری به نام پروتئوس میتواند مدار های الکترونیکی را شبیه سازی کند که من هم میخوام بدونم همچین نرم افزاری در زمینه هک وجود داره؟ لطفا در صورت وجود معرفی کنید.

خیر !!!!!!!!!!

جوابی کامل ولی کوتاه :73:

tofanhacker
07-02-2010, 10:11 PM
نه دوست عزيز اصلا چنين نرم افزاري وجود نداره چون هك تمريني نيست و ريسك داره ولي مگه ميخواي adsl اينا هك كني و يا خود آي اس پي رو :84:

scyber
07-02-2010, 10:42 PM
سلام

سلام.

دو سه سال پیش حرف شما رو تو یه مقاله خوندم که ترجمه شده بود از قضا اگه بتونین چند تا سیستم تو خونه شبکه کنین چرا نمیشه یه شبکه داخلی راه میندازین میتونین روش سیستمهای مختلفی راه بندازین وب سرورها رو هم میتونین روشون راه بندازین و ... البته این دیگه شبیه ساز نرم افزاری نمیشه و تایید خیر دوستمونه. البته این راه کار برای ای اس پی بود ولی میتونین تارگت رو بزارین روی سایتهای اسراییلی یا ... که دیگه ای اس پی هم گیر نمیده برای هک کردنشون!(البته اینم معلوم نیست شما چی رو میخوایی هک کنی؟)(در ضمن بنده هم هنوز دارم یاد میگیرم چیزی بود که من میدونستم!)

Kaz3m
07-02-2010, 11:29 PM
با سلام

پپیشنهاد میکنم شما ابتدا Easy PHP که یک نرم افزار برای نصب CMS ها بر روی لوکال ( کامپیوتر شخصی ) هست رو تهیه کنید و ببینید کدام CMS اسیب پذیر هست اون رو نصب کنید بر روی Easy PHP و تمرین کنید ولی اگر سایت بخوای هک کنید صاحب ISP فکر نکنم با شما کار داشته باشه این همه ادم سایت هک می کنند ولی اگر سایت ایرانی هک کنید ممکنه صاحب سایت از شما شکایت کنه و شما رو به پرداخت خسارت بکشونند سایت خارجی هم ممکنه اگر هک کنید اونور آب که برید شاید که احتمالش خیلی هم کم هست بهتون گیر بدن

شما اگر می خواهید دستتون گرم بشه و در این امر حرفه ای بشید کاری که اول پستم گفتم بکنید تا هم به کسی اسیب نزده باشید هم بصورت افلاین و مخفیانه انقدر کار کنید تا یک هکر حرفه ای بشید و همه ی متد ها رو هم بدون محدودیت می تونید امتحان کنید

با تشکر :78: :78:

zebelkh@n
07-02-2010, 11:38 PM
برای هک کردن حتی هکر های آماتور و حرفه ای هیچکدوم از نرم افزار استفاده نمی کنن مگر تو مواقع خاص

ولی در کل برای هک کردن نرم افزار خاصی نیست و نمیشه با یک نرم افزار سیستمی رو دسترسی بگیری

ولی از نرم افزارها بعنوان برنامه های کمکی برای جستجو و اسکن ای پی - پورت - باگ و ... استفاده میکنن
بهتره کمی در مورد یادگیری وشروع هک کار کنید و سرچ بکنی
سرفصل ها و استانداردهای دوره ceh هم برا شروع خیلی خوب و استاندارده

fdaliry
07-03-2010, 12:27 AM
سلام

ISp را نمیدونم ولی اگه بخای ی LAN ساده داشته باشی
دوست عزیز با نرم افزار VMware میتونی ی شبکه را درون کامپیوتر خودت شبیه سازی کنی
طرز کار به این صورته که نرم افزارا نصب میکنی بعد داخل نرم افزار ی سیستم عامل دیگه نصب میکنی(هر سیستم عاملی که خواستی) بعد خود نرم افزار ی کارت شبکه مجازی درست میکنه به طوری که انگار دو تا کامپیوتر داری
اگه رم بالا داشته باشی میتونی تا چند کامپیوتر به شبکت اضافه کنی
بعدشم از ی کلاینت دیگه :95:

farzadpm
07-03-2010, 02:49 AM
سلام

شما به خودت زحمت بده سرچ كن تو هم ياد مي گيري نمي دونم چرا همه free شدن جديدن

PS_KILLER
07-12-2010, 10:09 PM
با سلام

ببین دوست عزیز بهترین راه که حتی هکر های حرفه ای هم از ان استفاده می کنند شبیه سازی هستش .

برای این کار شما به دو یا سه سیستم نیاز دارید ، سیستم ها باید شبکه باشند ، مثلا اگر می خواهید یک ISP را هک کنید می آیید و برنامه ها و تنظیمات آن ISP را روی سیستم 2 نصب و اجرا می کنید و بعد با سیستم شماره 1 به هک کردن یا پیدا کردن رخنه ای برای ورود به سیستم 2 می پردازید یا دروس هک را روی آن سیستم پیاده می کنید تا ماهر شوید و بعد از اینکه ماهر شدید می توان ISP یا هر سیستم دیگری را بر اساس اطلاعات و تجربیاتتان هک کنید .
نمونه اش آقای Collector که قبل از هک سیستم بانک تجارت ، راه و روش هایش را روی سیستم های خودش با محیط شبیه سازی شده انجام داد و پس از موفقیت اقدام به هک سیستم بانک تجارت کرد و موفق شد .

موفق باشید

Persioanl System Killer
2010-2011

__amir__
07-12-2010, 10:59 PM
سلام دوست عزیز
بهترین کار اینه که این تاپیک رو شروع کنی به خوندن و دنبال کردن

[Only registered and activated users can see links]

AliAkh
07-12-2010, 11:03 PM
دوستان دیگه پست ندن و اسپم نکنند

تمام شد :34:

E$c
07-21-2010, 10:00 AM
اگه می خوای ترست بریزه کافیه چند بار هک کنی تازه تو ایران هکرایه ماهرو نمی گیرن چه به رسه به مبتدی ها چنتا جایه ساده رو شروع کن به هک کردن تا هم ترست بریزه هم اینکه یاد بگیری:87:

moaqfe
08-09-2010, 01:51 AM
سلام دوست عزیز
بهترین کار اینه که این تاپیک رو شروع کنی به خوندن و دنبال کردن

ممنون از راهنمایی اساسیتون

matinsat
08-09-2010, 04:48 PM
اینجور نرم افزار های آموزشی هست که مثلا SQL اینجکشن و xss رو شبیه سازی میکنه
اسم نرم افزار یادم رفته! از همه دوستانی که به دلیل ندانستن نه گفتن ممنونم!

alidefacer
08-09-2010, 05:53 PM
به نظر من شماها نرم افزار تمرینی هک رو کلهم بیخیال بشید
بازی های هک رو امتحان کنید
شبیه سازی در حد بندسلیگا:35:

تاپیک جامع بازی های رایانه ای هک

milad-gh
08-09-2010, 05:57 PM
سلام

کی میگه نیست؟! , من از همینجا اعلام میکنم که هست اسمشم هست
CCNA™ Network Visualizer

شبیه ساز Device های شبکه و محیط آن برای انجام تست های آموزشی که بیشتر برای دوره های CCNA به کار میره
البته بگم که اینو تو مجموعه Lord پیداش کردم. حجمش 46mb بود نتونستم آپلودش کنم اگه گوگلش کنی حتما پیداش میکنی. موفق باشی.

اینم توضیح انگلیسیش:

Network Visualizer® 6.0 is a CCNA™ router and network simulator that offers more features and flexibility than any product on the market. You can design, build and configure your own network. With a program that offers 500 supported commands and over 190 labs, you are empowered to build, test and preview a large variety of networks!CCNA™ Network Visualizer® 6.0 is ideal for:Anyone studying for the Cisco® CCNA™ 640-802 examDeployment over a LAN networkDistance education and deployment on a Citrix server or Microsoft Terminal ServicesCorporate trainers and employeesStudents at colleges, universities, and technical institutesProgram Features:Added the 2811 router with four serial interfacesAdded the 2960 switchAdded the 3560 switchAdded practice scenarios based on Cisco® 640-802 test objectives that can be graded with our Net Assessment software engineAdded IPv6 labsAdded labs on the SDMAdded labs on the SSHRevamped labs that include more educational materialAdded the option of using RouterSim® or Cisco® devices in creating/viewing networksAdded self-contained, Individual labs that can be graded with our Net Assessment software engineCustom Labs ... Create and share your labs with others via the Network Visualizer menu. This is ideal for instructorsNet Assessment ... for instructors and all other users. Test and evaluate your problem solving and troubleshooting skillsNet Packet Monitor ... You can view a packet real time as it travels through your network

در ضمن هیچوقت همین طوری نگید نه همیشه یه راهی وجود داره .:48: چقدر قشنگ حرف زدم

dadash.mammad
08-09-2010, 06:13 PM
سلام دوست عزیز.

WebGoat is a deliberately insecure J2EE web application maintained by OWASP designed to teach web application security lessons. In each lesson, users must demonstrate their understanding of a security issue by exploiting a real vulnerability in the WebGoat application. For example, in one of the lessons the user must use SQL injection to steal fake credit card numbers. The application is a realistic teaching environment, providing users with hints and code to further explain the lesson.

Why the name "WebGoat"? Developers should not feel bad about not knowing security. Even the best programmers make security errors. What they need is a scapegoat, right? Just blame it on the 'Goat!

To get started, read the WebGoat User and Install Guide
Goals

Web application security is difficult to learn and practice. Not many people have full blown web applications like online book stores or online banks that can be used to scan for vulnerabilities. In addition, security professionals frequently need to test tools against a platform known to be vulnerable to ensure that they perform as advertised. All of this needs to happen in a safe and legal environment. Even if your intentions are good, we believe you should never attempt to find vulnerabilities without permission.

The primary goal of the WebGoat project is simple: create a de-facto interactive teaching environment for web application security. In the future, the project team hopes to extend WebGoat into becoming a security benchmarking platform and a Java-based Web site Honeypot.

Check out the project roadmap and find some tasks that you can help with right away.
Overview
Performing session hijacking

WebGoat is written in Java and therefore installs on any platform with a Java virtual machine. There are installation programs for Linux, OS X Tiger and Windows. Once deployed, the user can go through the lessons and track their progress with the scorecard. There are currently over 30 lessons, including those dealing with the following issues:

* Cross-site Scripting (XSS)
* Access Control
* Thread Safety
* Hidden Form Field Manipulation
* Parameter Manipulation
* Weak Session Cookies
* Blind SQL Injection

* Numeric SQL Injection
* String SQL Injection
* Web Services
* Fail Open Authentication
* Dangers of HTML Comments
* ... and many more!

اگه در انجام هر درس هم با مشکل مواجه شدید میتونید از ویدیوهای مربوطه استفاده کنید

موفق باشی:45:

MaleFactor
08-29-2010, 07:38 PM
اون آقایی که این تاپیکو زده کلن بیخیال هک شده:71::اما به نظرم بهترین شروع تلنت کردنه.هکرای تازه کار(من جمله خودم)تا یه پورت باز میبینن کلی ذوق مرگ میشنthumbsup:28: