PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هک آی دی بدون فایل با3.2 Meta exploit

hamid_pp
07-06-2010, 04:40 PM
سلام من مدتیه دنبال آموزش این می گردم ولی پیدا نمی کنم

ببینید دوستان من قبلا می دیدم که بعضیا با استفاده از ie_xp_pfv_metafile اگر اشتباه نکنم یه رابط برای وصل شدن درست می کردن که با کلیک روی لینک انجام می شد چطور میشه با استفاده از ورژن 3.2 اینکار رو کرد ؟؟
:64:

H@cker
07-06-2010, 06:24 PM
سلام من مدتیه دنبال آموزش این می گردم ولی پیدا نمی کنم

ببینید دوستان من قبلا می دیدم که بعضیا با استفاده از ie_xp_pfv_metafile اگر اشتباه نکنم یه رابط برای وصل شدن درست می کردن که با کلیک روی لینک انجام می شد چطور میشه با استفاده از ورژن 3.2 اینکار رو کرد ؟؟
:64:

هزار و 20تا آموزش در مورد این مقاله هس:33:

این چیزی که شما میگین در مورد باگی هسش که در ie 6 و 7 وجود داره

خودم با این روش آی دی های زیادی هک کردم ( بیشـــــرشون گارنا ) یعنی با این روش میتونی از پی سی طرف شل بگیری ؛ و بعد یه کیلاگر تو سیستم طرف آپلود کنی سپس خودت اجراش کنی و بعد هم پسورد همه چیو واست میاد

پس نمیشه مستقیم با همین اکسپلویت آیدی مایدی هک کرد !!

ولی الانا حدود 80 % سیستم ها از ie 6 و 7 استفاده نمیکن

hamid_pp
07-06-2010, 06:27 PM
داداش منم می دونم ولی می گم چطور میشه این کارو کرد من منظورم آموزشش هست ؟

666regab
07-06-2010, 09:22 PM
یادمه یکی از روشها با متاسپلویت اینه که شما می ری تو پوشه یاهو طرف و اونجا می تونی ای دی ها و پسورد یاهو زرف رو در بیاری ( البته تو ورزن های جدید یاهو نمی دونم هست یا نه ) یک روش دیگه هم از طریق رجیستری هست که از اونجا هم می تونی پس یاهو رو بزنی ( بازم نمی دونم تو ورژن های جدید کار کنه یا نه )

H@cker
07-07-2010, 02:37 AM
یادمه یکی از روشها با متاسپلویت اینه که شما می ری تو پوشه یاهو طرف و اونجا می تونی ای دی ها و پسورد یاهو زرف رو در بیاری ( البته تو ورزن های جدید یاهو نمی دونم هست یا نه ) یک روش دیگه هم از طریق رجیستری هست که از اونجا هم می تونی پس یاهو رو بزنی ( بازم نمی دونم تو ورژن های جدید کار کنه یا نه )

درود

ربطی به رجیستری مجستری نداره !!

این روش مال زمانی که پدر بزرگم هکر بوده هسش ! اونم تو کافی نت ها

شما میتونی از توی پوشه یاهو فایل کلاینت رو با استفاده از tftp از دستور PUT به کامپیوتر خودت انتقال بدی ؛ بعد اون فایل رو توی فایل یاهو خودت کوپی کنی

در ضمن موقعی این روش میتونه کار ساز باشه که طرف یاهوشو رو روی ریمیمبر پسورد قرار داده باشه و البته هم که با این روش پسورد رو نمیبینی !

یا حق

N@k3s
07-07-2010, 03:18 AM
سلام

بچه ها من خیلی وقت پیش از این متااکسپلویت استفاده می کردم خیلی این سوال واسم پیش اومد که

اگه پورتهای دیگه غیر از 445 باز باشه مثله 150و151و 1327 و هر پورت دیگه چه طوری میشه نفوذ کرد فکر نکنم متا بتواند

با چی میشه این کارو کرد اگر سراغ دارید آموزشش هم بزارید:71:

کلا اینو می خوام بگم که نفوذ پذیری از طریق هر پورت باز چطوریه اگه متا می تونه به منم یاد بدید اگه هم نمی تونه لطف کنین برنامه دیگه ای معرفی کنید ممنونم

Mah5a
07-07-2010, 03:18 PM
سلام و خسته نباشید به همه ی دوستان و هکر های گرامی

من همین الان ثبت نام کردم تو سایت به معرفی یکی از دوستان که از یه سایت دیگه منو به اینجا معرفی کرد.

من هدفم از به اینجا اومدن فقط هک کردن آیدی مسنجر هست

نه میخوام هکر سایت یا شرکتی چیزی بشم و نه اسم در بیارم :92:

فقط در این حد میخوام یاد بگیرم که پسورد آیدی یاهو رو بتونم به دست بیارم.

یه چیزایی هم در مورد Facke Page و یا Terojan درست کردن و گداشتن توی عکس یا ..... شنیدم.

اومدم که این شنیده هامو یاد بگیرم پیش شما :66:

لطفا منه تازه کار رو راهنمایی کنید خیلی ممنون:66:

Behzad_Ps
07-07-2010, 03:28 PM

من همین الان ثبت نام کردم تو سایت به معرفی یکی از دوستان که از یه سایت دیگه منو به اینجا معرفی کرد.

نه میخوام هکر سایت یا شرکتی چیزی بشم و نه اسم در بیارم :92:

یه چیزایی هم در مورد facke page و یا terojan درست کردن و گداشتن توی عکس یا ..... شنیدم.

اومدم که این شنیده هامو یاد بگیرم پیش شما :66:

لطفا منه تازه کار رو راهنمایی کنید خیلی ممنون:66:

خیلی خوبه خوش اومدی
پیشنهاد میکنم اول قوانین سایت رو بخون
خیلی بهت کمک میکنه
موفق باشی

mehranp
07-07-2010, 04:03 PM

نه میخوام هکر سایت یا شرکتی چیزی بشم و نه اسم در بیارم

یه چیزایی هم در مورد facke page و یا terojan درست کردن و گداشتن توی عکس یا ..... شنیدم.

اومدم که این شنیده هامو یاد بگیرم پیش شما

لطفا منه تازه کار رو راهنمایی کنید خیلی ممنون:

دوست عزیز قبل از اینکه می خوای پست بدی یه سرچ بکن بد بیا پستتو بده الانم یه سرچ بزن > هک آی دی حساب کار دستت میاد . راه زیاد داره ولی به این آسونی نیست که مثلا یه برنامه داشته باشه ی دی رو توش بزاری بعد پسوردشو بت بده :60: البته هست :52: اونم کراکر هست که اونم راحت نیست :52:

Gar3n4
12-30-2012, 05:54 PM
سلام بچه ها من میخوام آیدی گارنا هک کنم ولی نمیتونم اگه کسی ایجا میتونه منو راهنمایی کنه !؟!

ممنوع اینم آیدی گارنا اگه کسی میخواد میتونه از اونجا هم راهنما یی کنه >>>>>>>>> Tnx__i__GoD

rezafotbalist
01-01-2013, 02:13 PM
با سلام کسی میتونه آموزش هک کردن آی دی گار نا رو بگه؟؟مثله اینکه مثلا اول ایمیل هک کنیم بد ای گارنا که بتونیم user :pass بگیریم.ممنون میشم خیلی دردسر دارها

rezafotbalist
01-17-2013, 02:46 PM
agha yani inja kasi nist? komak kone ?

Ramus2020
03-22-2013, 09:15 PM
با سلام کسی میتونه آموزش هک کردن آی دی گار نا رو بگه؟؟مثله اینکه مثلا اول ایمیل هک کنیم بد ای گارنا که بتونیم user :pass بگیریم.ممنون میشم خیلی دردسر دارها
سلام دوست عزیز...
من میتونم به شما کمک کنم !
آیدی گارنا منو ادد کن >>>> Ramus

rezafotbalist
04-23-2013, 08:10 PM
ramus جون اددت کردم پی ام میدم جواب نمیدی یا کلا نمیای!
ای من اینهT5.SuB_ZerO.N1

h0j@T
04-23-2013, 11:10 PM
agha yani inja kasi nist? Komak kone ?
سلام دوست عزیز
لطف کنید فارسی بنویسید
و سرچ کنید مطلبتان را در بخش مربوطه بنویسید تا دوستان جواب دهند

سلام دوست عزیز...
من میتونم به شما کمک کنم !
آیدی گارنا منو ادد کن >>>> ramus
سلام دوست عزیز
این چیز ها را تو پیام خصوصی بنویسید
ممنون

ramus جون اددت کردم پی ام میدم جواب نمیدی یا کلا نمیای!
ای من اینهt5.sub_zero.n1

دوست عزیز اینجا چت روم نیست
شما هم لطف کنید پیام خصوصی با ایشان صحبت کن اگه هم دیدی جواب نمیده بی خیال شو
موفق باشید