PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ساخت جی میل

agk
08-03-2010, 10:49 AM
با سلام
وقتی میخوام حساب جی میل بسازم پس از اتمام مراحل ثبت نام در پایان یک شماره تلفن میخواد تا یک کد رو به اون شماره بفرسته و حساب ساخته شه
کشور ایران که پشتیبانی نمیشه
لطفا در ساخت جی میل کمک کنید

tofanhacker
08-03-2010, 11:26 AM
با سلام
وقتی میخوام حساب جی میل بسازم پس از اتمام مراحل ثبت نام در پایان یک شماره تلفن میخواد تا یک کد رو به اون شماره بفرسته و حساب ساخته شه

درود بر شما
اگه يه ذر ه سرچ ميكردي دوستاي ديگه هم اين سوال رو پرسيده بودن
ولي به هر حال
من خودم به اين نتيجه رسيدم كه اگه تو يه مدت كم بخواي 4 و 5 تا ميل باز كني پشت سر هم بعدا اين پيام ظاهر ميشه حالا دوستاي ديگه اين نظر رو ندارن و اگه با يه كامپيوتر ديگه تا حالا ميل باز نكردي استفاده كني ميشه و من خودم اين كار رو ميكنم
و نكته ديگه هم اينه كه با يك مرورگري كه چند تا درست ميكني و ديگه نمي توني درستكني با يه مرورگر ديگه اين كارو انجام بده
و پاك كردن كوكي ها هم در اين كار نقشي نداره
در حالي كه بعضي افراد نوشته هاي من و رد ميكنن و لي من به اين نكته تجربي دست يافدم
و يا آيپي خود را به آي پي يه كشور ديگه ترجيحا امريكا تغير بدي ميشه من الان نتيجه گرفتم از اين راهم ( ميدوني كه چچجوري ) با وي ........
يراني سر فراز

alidefacer
08-03-2010, 11:42 AM
من هم با این مشکل برخوردم ولی یادم نمیاد چجوری پیچوندم:90:

ManHunt
08-03-2010, 11:51 AM
من هم با این مشکل برخوردم ولی یادم نمیاد چجوری پیچوندم:90:

دروود !!

دوست عزیز یا یک چیزی به بقیه یاد بدید یا حداقل سوالی بپرسید که پستتون اسپم محسوب نشه !

با تشکر

Classic
08-03-2010, 01:25 PM
با سلام

سلام

شما میتونید با تغییر دادن ایپی خودتون به کشور امریکا ! روزی 1-2 تا بدون خواستن شماره موبایل بسازید

بیا برات یه ایمیل ساختم . پسورد رو تو پیغام خصوصی برات میفرستم

[Only registered and activated users can see links]

Preaker
08-15-2010, 06:40 PM
سلام
من مطمئن هستم شما از مرورگر (IE or Mozilla) استفاده می کنید !!!
برای برطرف شدن این مشکل بهتر است از مرورگر chrome استفاده کنید حتما مشکل شما برطرف می شود .
با تشکر

mmilad200
08-15-2010, 07:06 PM
سلام
برای ساختن gmail چند تا راه دارید که همشون در باره تغییر ip هستن و همه تست شده اند.
1- تغییر ip آدرس توسط برنامه UltraSurf
2-تغییر ip توسط برنامه hidden ip
3-ارسال دعوت نامه توسط یک دوست
4-استفاده از v.p.n که باز همون عمل تغییر ip هست

لینک دانلود برنامه در سایت موجود است با نام u..9

موفق باشید...

X-HIDDEN-X
08-28-2010, 01:47 PM
سلام
برای ساختن gmail چند تا راه دارید که همشون در باره تغییر ip هستن و همه تست شده اند.
1- تغییر ip آدرس توسط برنامه UltraSurf
2-تغییر ip توسط برنامه hidden ip
3-ارسال دعوت نامه توسط یک دوست
4-استفاده از v.p.n که باز همون عمل تغییر ip هست

لینک دانلود برنامه در سایت موجود است با نام u..9

موفق باشید...

سلام.
با برنامه های traffic.compesor و free get نیز می توانید آی پی خود را را در اینترنت تغییر دهید.

:82:

Classic
08-28-2010, 02:07 PM
سلام

دوستان وقتی یکی از کاربرا اومد گفت با تغییر ایپی میشه این کار رو انجام داد ! دیگه 500 نفر نیاین نگید هی با این میشه با اون میشه ....

قفل