PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هك چت روم فلش

Reza_marmolak
08-26-2010, 07:36 PM
سلام من ميخوام بدونم يه چت روم كه فلشه چه جوري هك ميشه اخه پسوورد مديرانو ندارم كه وارد بشم اگه مشه كمكم كنيد:94:

Fourteen
08-26-2010, 07:48 PM
سلام من ميخوام بدونم يه چت روم كه فلشه چه جوري هك ميشه اخه پسوورد مديرانو ندارم كه وارد بشم اگه مشه كمكم كنيد:94:

قبلا پنجا میلیون بار پرسیده شده ما هم پنجاه میلیون و یکبار پاسخ دادیم. همچنین گفتیم که این چترو ها دارای app باگ xss هستند. همینطور اینو الان در سرچ از گوگل یافتم :

با عرض سلام خدمت دوستان

این آموزش رو به خاطر پافشاری یکی از دوستان گذاشتم و هیچ هدف خاصی نداشتم از این آموزش امیدوارم کسی سو استفاده نکنه فقط جهته آموزشهههههه

یه توضیح کلی میدم واسه اونایی که واردن اوناییم که یه کم ناوردن میتونن کلیپ پیوست رو دانلود کنن.
خوب واسه این که شما یه نفر رو با آی پی از چت روم های فلش چت اخراج کنید اول به 2 تا چیز نیاز دارید:
1. بروزر فایرفکس mozila firefox)
2. افزونه تمپر دیتا tamper data addons
ابتدا فایرفکس رو از لینک زیر دانلود کنید سپس افزونه مورد نیاز یعنی تمپر دیتا رو باز هم از لینکی که در زیر اومده دانلود کنید و بر روی فایر فاکس نصب کنید.
حالا بعد از اینکه موارد مورد نیاز نصب شد میریم سراغ اصل مطلب خوب اول وارد چت روم می شید بعد به کسی که می خواید اخراجش کنید یه پیام بدید بعدش از بالا از گزینه tools افزونه tamper data رو باز کنید و بر روی دکمه start tamper کلیک کنید سپس در خود صفحه چت پیامی رو که نوشتید برای اون شخص ارسال کنید بعد tamper data به شما یه ارور میده که بر روی tamper کلیک می کنید و در سمت راست فحه یه کد مانند کد زیر مشاهده می کنید:
:كد
sendAndLoad=%5Btype%20Function%5D&t=aaa&r=0&u=319&b=542211&c=msg&cid=1&id=6b96ce2a52fdba3a89d586e297461ecf

که شما فقط باید سه قسمت اون رو تغییر بدید:
1. قبل از t& عبارت s=7& رواضافه کنید.
2. عبارت c=msg رو به c=banu تغییر بدید.
3.عبارت b=xxxx رو به b=3 تغییر بدید.

که برای کد بالا با در نظر گرفتن تغییرات داریم:

:كد
sendAndLoad=%5Btype%20Function%5D&s=7&t=aaa&r=0&u=319&b=3&c=banu&cid=1&id=6b96ce2a52fdba3a89d586e297461ecf

بعد هم اوکی رو بزنید و طرف اخراج میشه و تا 9 ساعت نمی تونه وارد روم شه.

{ + } منبع ([Only registered and activated users can see links])

آرمین_21
09-26-2010, 06:50 PM
دوستانه عزیز توجه کنن این آموزشو به طورته کامل براتون میذارم هیج جا آموزشه کاملش رو ندارن با آرزوی موفقیت آرمین_21

اول دو نرم افزار مرورگر فاير فكس و افزونه ي تمپر ديتا را دانلود نماييد

دانلود فایر فاکس نسخه3.6.3[Only registered and activated users can see links]
دانلود Tamper Data
[Only registered and activated users can see links]

سپس كساني كه به اينترنت اشنايي ندارن آموزش تصويري را دانلود كنند.

دانلود کلیپ تصویری آموزش بعد از اين توضیح کلی میدم واسه اونایی که واردن .

بعد از دانلود و نصب مرورگر فاير فكس از لينك بالا و بعد از آن افزونه مورد نیاز یعنی

تمپر دیتا رو باز هم از لینکی که در بالا قرار داده ايم دانلود کنید و بر روی فایر

فاکسي كه از دانلودس ايران دانلود كرديد نصب کنید.

حالا بعد از اینکه موارد مورد نیاز نصب شد میریم سراغ اصل مطلب

اول وارد چت روم می شويد بعد به کسی که می خواید اخراجش کنید روش

كليك كرده و پيام خصوصي را بزنيد پنجره اي باز ميشود داخل پنجره يه نقطه يا

عدد بگذاريد

سپس از بالا از گزینه tools افزونه tamper data رو باز کنید و بر روی دکمه

start tamper کلیک کنید.

بعد
از اين اگر پنجره ي سه گزينه ي تمپر باز شد ببنديد و اگر نشد پيغامي را كه در

پنجره ي شخص مورد نظر نوشته بوديد را ارسال نماييد به محض اين كار اين افزونه

به شما يك پنجره ي سه گزينه اي قرار ميدهد كه شما بر روي tamper کلیک

می کنید و در سمت راست صفحه یه کد مانند کد زیر مشاهده می کنید:

کد:

sendAndLoad=%5Btype%20Function%5D&t=aaa&r=0&u=319&b=542211&c=msg&cid=1&id=6b96ce2a52fdba3a89d586e297461ecf

که شما فقط باید :

1. قبل از t& عبارت s=7& روتايپ كنيدكه اضافه شود به كدي كه در اختيار

شما قرار گرفته.
2. عبارت c=msg را به c=banu تغییر بدید. (به جاي مسيج ، بن يو بنويسيد)

3.عبارت b=542211 رو به b=3 تغییر بدید. (هر عددي كه تمپر به شما داد را

به عدد 3 تغيير دهيد به عبارتي بي مساوي سه)

اين كد پاييني كه مشاهده ميفرماييد بعد از تغيير دادن كد بالا خاصل

گرديده كه به شكل زير تصحيح شده

کد:

sendAndLoad=%5Btype%20Function%5D&s=7&t=aaa&r=0&u=319&b=3&c=banu&cid=1&id=6b96ce2a52fdba3a89d586e297461ecf

سپس بعد از تغييرات كدي كه تمپر شما در اختيارتان قرار داده است اوكي كنيد.

دوباره پنجره ي سه گزينه اي تمپر باز ميشود شما بايد تيك كانتينيو را برداريد و

دوباره تمپر را بزنيد.

كه حاصل زخمت شما اخراج اون طرف مقابل رو به همراه دارد.

نكته ي مهم .

شما اين كدتغيير كرده را نبايد كپي كنيد .

شما بايد اون كدي رو كه خود افزونه ي ديتا ميدهد رو تغيير بدهيد

دقت داشته باشيد مراحل تغيير و اصلاح كد را بايد به صورت سريع بنويسيد و اجرا

كنيد.

پيروز و سر بلند باشيد .آرمین_21:95:

A.S.P.I.R.I.N
09-26-2010, 08:08 PM
پيدا کردن پسورد ادمين تو چت روم های فلش سخته اما ميتونی وقتی که کيک يا بن شدی به لينک زير بری و اسم چت روم رو تو ليست پيدا و کنی delete site رو بزنی و بن يا کيک شما باز ميشه

موفق باشيد

reza1866
01-08-2011, 07:07 AM
پيدا کردن پسورد ادمين تو چت روم های فلش سخته اما ميتونی وقتی که کيک يا بن شدی به لينک زير بری و اسم چت روم رو تو ليست پيدا و کنی delete site رو بزنی و بن يا کيک شما باز ميشه

موفق باشيد

ببين تو اين سايت كه ميري كه ليستي كه نداره چت روم رو پيدا كني ؟تو كدوم قسمت سايت بايد رفت سايتو پيدا كردو ديليتش كرد ؟؟ممنون ميشم جوابمو بدي

Averna
01-08-2011, 07:27 AM
ببين تو اين سايت كه ميري كه ليستي كه نداره چت روم رو پيدا كني ؟تو كدوم قسمت سايت بايد رفت سايتو پيدا كردو ديليتش كرد ؟؟ممنون ميشم جوابمو بدي

بگذار پنل کامل لود شه
بعد میبینی که یه جا لیست وب سایت داره
کافیه وب سایتی که توش بودی و پیدا کنی و اون رو دیلیت بزنی تا فایل های لوکال اش از رو سیستم ات پاک شه.

tomcat0098
03-11-2011, 04:53 PM
بگذار پنل کامل لود شه
بعد میبینی که یه جا لیست وب سایت داره
کافیه وب سایتی که توش بودی و پیدا کنی و اون رو دیلیت بزنی تا فایل های لوکال اش از رو سیستم ات پاک شه.

دوست عزیز بهتره این راه هایی رو که پیشنهاد میدید رو حداقل خودتون یه بار امتحان کنید ببینید جواب میده یا نه بعد سر بچه ی مردمو گرم کنید من خودم صد بار امتحان کردم ولی جواب نداد
اگه کسی راه دیگه ای بلده لطفا به ما هم بگه این که جواب نداد

zibayekhofte
03-15-2011, 04:04 AM
salam doste aziz man ziba salari hastam 13 sale
motaasefane ip man to sayte mihan chat reng shode va dige neytonam varde sayte mihan chat besham
albate moghaseresh man nabodam
sayte mihanchat kolan reng ip iransel ro ban karde va kasi az hich jaye iran neytone ba ip irancel va hamrah aval varde sayte mihan chat beshe
man chizayi darbareh taviz ip khondam vali hich kodom amali nashodan
age mishe ba man komak konid mamnon misham
reng ip gprs irancel az 10.0.0 shoro mishe
male hamrah aval ahm az 10.100.0 shoro mishe
age rahi pishnahad darin be man begid mamnon misham :66:

C4T
03-15-2011, 06:16 AM
motaasefane ip man to sayte mihan chat reng shode va dige neytonam varde sayte mihan chat besham
sayte mihanchat kolan reng ip iransel ro ban karde va kasi az hich jaye iran neytone ba ip irancel va hamrah aval varde sayte mihan chat beshe

سلام

متاسفانه ایرانسل 2 یا 3 شکل آی پی بیشتر نداره که افرادی که از خدمات اینترنت ایرانسل استفاده می کنند همگی یک آی پی یکسان دارند!( مثلا برای 50 درصد افراد از نوع اول و 50 درصد دیگه از نوع دوم به صورت خودکار اختصاص داده میشه) که امیدواریم این مشکل هرچه زودتر حل بشه...

به غیر از چت روم ها دیده شده کاربران اینترنت ایرانسل در دانلود فایل از سرور های Rapidshare و امثال آن که محدودیت دانلود روی یک آی پی بخصوص و زمان معین دارند و هر IP آدرس در مدت X دقیقه فقط میتونه یک دانلود داشته باشه ، دچار مشکل می شوند ...

اگه مدیر ، آی پی شما رو بن کرده باشه شما باید از طریق ایمیل بهش اطلاع بدید که طریقه ی بن کردنش رو عوض کنه یا ISP خودتون رو عوض کنید تا آی پی شما عوض بشه

می تونید از اینترنت Dialup استفاده کنید (در اکثر ISP ها با Disconnect و Reconnect رقم آخر آی پی عوض میشه )

موفق باشید

tatalooo
05-10-2011, 07:04 PM

موفق باشيد

سلام میشه یه اموزش تصویری بدین اخه چندین پنل مختلف داره ممنون میشم

برای فلش 123 هم جواب میده

tatalooo
05-10-2011, 07:08 PM
خواهشا کمکم کنید :42:

tatalooo
05-10-2011, 07:11 PM
دوستانه عزیز توجه کنن این آموزشو به طورته کامل براتون میذارم هیج جا آموزشه کاملش رو ندارن با آرزوی موفقیت آرمین_21

اول دو نرم افزار مرورگر فاير فكس و افزونه ي تمپر ديتا را دانلود نماييد

دانلود فایر فاکس نسخه3.6.3[Only registered and activated users can see links]
دانلود tamper data

سپس كساني كه به اينترنت اشنايي ندارن آموزش تصويري را دانلود كنند.

دانلود کلیپ تصویری آموزش بعد از اين توضیح کلی میدم واسه اونایی که واردن .

بعد از دانلود و نصب مرورگر فاير فكس از لينك بالا و بعد از آن افزونه مورد نیاز یعنی

تمپر دیتا رو باز هم از لینکی که در بالا قرار داده ايم دانلود کنید و بر روی فایر

فاکسي كه از دانلودس ايران دانلود كرديد نصب کنید.

حالا بعد از اینکه موارد مورد نیاز نصب شد میریم سراغ اصل مطلب

اول وارد چت روم می شويد بعد به کسی که می خواید اخراجش کنید روش

كليك كرده و پيام خصوصي را بزنيد پنجره اي باز ميشود داخل پنجره يه نقطه يا

عدد بگذاريد

سپس از بالا از گزینه tools افزونه tamper data رو باز کنید و بر روی دکمه

start tamper کلیک کنید.

بعد
از اين اگر پنجره ي سه گزينه ي تمپر باز شد ببنديد و اگر نشد پيغامي را كه در

پنجره ي شخص مورد نظر نوشته بوديد را ارسال نماييد به محض اين كار اين افزونه

به شما يك پنجره ي سه گزينه اي قرار ميدهد كه شما بر روي tamper کلیک

می کنید و در سمت راست صفحه یه کد مانند کد زیر مشاهده می کنید:

کد:

Sendandload=%5btype%20function%5d&t=aaa&r=0&u=319&b=542211&c=msg&cid=1&id=6b96ce2a52fdba3a89d586e297461ecf

که شما فقط باید :

1. قبل از t& عبارت s=7& روتايپ كنيدكه اضافه شود به كدي كه در اختيار

شما قرار گرفته.
2. عبارت c=msg را به c=banu تغییر بدید. (به جاي مسيج ، بن يو بنويسيد)

3.عبارت b=542211 رو به b=3 تغییر بدید. (هر عددي كه تمپر به شما داد را

به عدد 3 تغيير دهيد به عبارتي بي مساوي سه)

اين كد پاييني كه مشاهده ميفرماييد بعد از تغيير دادن كد بالا خاصل

گرديده كه به شكل زير تصحيح شده

کد:

Sendandload=%5btype%20function%5d&s=7&t=aaa&r=0&u=319&b=3&c=banu&cid=1&id=6b96ce2a52fdba3a89d586e297461ecf

سپس بعد از تغييرات كدي كه تمپر شما در اختيارتان قرار داده است اوكي كنيد.

دوباره پنجره ي سه گزينه اي تمپر باز ميشود شما بايد تيك كانتينيو را برداريد و

دوباره تمپر را بزنيد.

كه حاصل زخمت شما اخراج اون طرف مقابل رو به همراه دارد.

نكته ي مهم .

شما اين كدتغيير كرده را نبايد كپي كنيد .

شما بايد اون كدي رو كه خود افزونه ي ديتا ميدهد رو تغيير بدهيد

دقت داشته باشيد مراحل تغيير و اصلاح كد را بايد به صورت سريع بنويسيد و اجرا

كنيد.

پيروز و سر بلند باشيد .آرمین_21:95:

بازم میخواستم بدونم که ایا برای فلش چت 123 هم جواب گو هست یا نه ممنون میشم توضیح دهید:83:

tatalooo
05-11-2011, 05:05 PM
بابا حسین اقا دمتون گرم جواب اون تاپیکی که ماله خیلی وقت پیش بود رو مدیدی ولی این چند تای که ما نوشتیم رو ندیدی ونمیدید:47:

Ho$3!N
05-11-2011, 09:54 PM
سلام
خب تتلو جان داداش من بايد بگم كه توي فلش چت 123 اصلا تمپر جواب نميده

چتروم ها چند نوع اند كه اينو تو يه تايپك ديگه هم گفتم كه تمپر فقط رو نسخه 4 كار ميكنه و اما ميشه راهشو بست اينكه دادا بهروز گفت هركاري كرده نشده نه اينطور نيست من توي روم خودم تمپر رو طوري راهشو بستم كه اصلا اثري نداره توي روم پس هر مشكلي راه حلي داره

تو فلش چت هاي 123 و چتروم هاي بدون فلش اصلا عمل نميكنه وگرنه تاحالا اين همه روم هاي 123 همشون بهم ميريخت.

الان هم كه ديگه نسخه 4 خيلي كم و به ندرت پيدا ميشه و بهتره بگم بيخيال تمپر ديتا بشيد چون ديگه دورانش گذشته

موفق باشيد. حسين :biggrin:

behruoz_02
05-12-2011, 01:15 AM
سلام
خب تتلو جان داداش من بايد بگم كه توي فلش چت 123 اصلا تمپر جواب نميده

چتروم ها چند نوع اند كه اينو تو يه تايپك ديگه هم گفتم كه تمپر فقط رو نسخه 4 كار ميكنه و اما ميشه راهشو بست اينكه دادا بهروز گفت هركاري كرده نشده نه اينطور نيست من توي روم خودم تمپر رو طوري راهشو بستم كه اصلا اثري نداره توي روم پس هر مشكلي راه حلي داره

تو فلش چت هاي 123 و چتروم هاي بدون فلش اصلا عمل نميكنه وگرنه تاحالا اين همه روم هاي 123 همشون بهم ميريخت.

الان هم كه ديگه نسخه 4 خيلي كم و به ندرت پيدا ميشه و بهتره بگم بيخيال تمپر ديتا بشيد چون ديگه دورانش گذشته

موفق باشيد. حسين :biggrin:

خب مثله اينكه بازم بايد توضيح بدم دوسته عزيز حسين جان حيف برنامه ايرو كه ميخوامو ندارم وگرنه ميومدم چت رمت نشون ميدادم كه راهه تمپرو نميشه بست اقا تتلو جان اخرين راهنما ايه من به شما اينكه بري دنباله برنامه pas فارسيشوهم بگم پاس اگه اين برنامرو داشته باشي هم ميتوني خصوصي افرادو بخوني هم بهت ميگه چطور با تمپر تو چت رمهايي كه راهشو بستن بن كني خيلي كارهايه ديگه هم ميكنه من خودم اين برنامرو ندارم برام از جايه ديگه اورده بودن نصب كرده بودن حالا ويندوز عوض كردم ندارم وگرنه براتون ميزاشتمش اينجا اره اقا حسين منم اول فكر ميكردم بستم راهه تمپرو اما تمپر خيلي قوي هستش
راستش واجب شد اينم بگم
ميتوني لينك بسازي مثلا يكي مثله اين

[Only registered and activated users can see links]******.ir/flashchat.php?username=<font size="300"></i><a href="[Only registered and activated users can see links]"><I>*****&lang=en

خب البته بگم اين لينك فقط برايه چت رميه كه اسمشو ستاره گذاشتم تا تبليغ اعلام نشه ستارهيه دوم هم اسمه خودتو ميزاري با اين لينك ميتوني با اسمه بزرگ وارد بشي هرسايزي كه ميخواي اگه ميخواي مخفي وارد بشي اينطور وارد شو<i> همينو بزن به جايه اسمت تو چت رمها مخفي وارد ميشي
برنامه پاس هم بگم وقتي داخله چت رم هستي برنامه پاس فعال باشه ادمين داخل بشه اگه بتوني باش كار كني كد ادمنو هم ميتوني گير بياري باهاش.
پيداكردي اينجاهم بزار ماهم دانلدش كنيم شرمنده ديگه چيزي ندارم بگم بازم مطلبه تازه گيرم اومد برات ميگم
موفق باشي

tatalooo
05-12-2011, 05:45 PM
خب مثله اينكه بازم بايد توضيح بدم دوسته عزيز حسين جان حيف برنامه ايرو كه ميخوامو ندارم وگرنه ميومدم چت رمت نشون ميدادم كه راهه تمپرو نميشه بست اقا تتلو جان اخرين راهنما ايه من به شما اينكه بري دنباله برنامه pas فارسيشوهم بگم پاس اگه اين برنامرو داشته باشي هم ميتوني خصوصي افرادو بخوني هم بهت ميگه چطور با تمپر تو چت رمهايي كه راهشو بستن بن كني خيلي كارهايه ديگه هم ميكنه من خودم اين برنامرو ندارم برام از جايه ديگه اورده بودن نصب كرده بودن حالا ويندوز عوض كردم ندارم وگرنه براتون ميزاشتمش اينجا اره اقا حسين منم اول فكر ميكردم بستم راهه تمپرو اما تمپر خيلي قوي هستش
راستش واجب شد اينم بگم
ميتوني لينك بسازي مثلا يكي مثله اين

[Only registered and activated users can see links]******.ir/flashchat.php?username=<font size="300"></i><a href="[Only registered and activated users can see links]"><i>*****&lang=en

خب البته بگم اين لينك فقط برايه چت رميه كه اسمشو ستاره گذاشتم تا تبليغ اعلام نشه ستارهيه دوم هم اسمه خودتو ميزاري با اين لينك ميتوني با اسمه بزرگ وارد بشي هرسايزي كه ميخواي اگه ميخواي مخفي وارد بشي اينطور وارد شو<i> همينو بزن به جايه اسمت تو چت رمها مخفي وارد ميشي
برنامه پاس هم بگم وقتي داخله چت رم هستي برنامه پاس فعال باشه ادمين داخل بشه اگه بتوني باش كار كني كد ادمنو هم ميتوني گير بياري باهاش.
پيداكردي اينجاهم بزار ماهم دانلدش كنيم شرمنده ديگه چيزي ندارم بگم بازم مطلبه تازه گيرم اومد برات ميگم
موفق باشي

اقا بهروز عزیز خیلی مطالبتون مفید و کار امد بود ولی یه چیزی دیگه این لینکی رو که نوشته بودید برای فلش چت ها هست و با سرور فلش چت123 فرق میکنه ایا برای اونم شما ایده ای دارید ممنون میشم در اختیار ما بچه ها بگذارید
باتشکر از شما

behruoz_02
05-12-2011, 06:15 PM
اقا بهروز عزیز خیلی مطالبتون مفید و کار امد بود ولی یه چیزی دیگه این لینکی رو که نوشته بودید برای فلش چت ها هست و با سرور فلش چت123 فرق میکنه ایا برای اونم شما ایده ای دارید ممنون میشم در اختیار ما بچه ها بگذارید
باتشکر از شما

شرمنده من همين لينكو روش كلي كار كردم تا واسه اين چت رم ساختم البته با اين لينكم راهت اخراج ميكنن گفتم كه جوينده يابندست بگرد دنباله برنامه پاس

tatalooo
05-12-2011, 06:23 PM
شرمنده من همين لينكو روش كلي كار كردم تا واسه اين چت رم ساختم البته با اين لينكم راهت اخراج ميكنن گفتم كه جوينده يابندست بگرد دنباله برنامه پاس
بهروز خان اخه فقط یه اسم که کافی نیست یه مشخصات دقیق تری هم بدید مثلا من اینو پیدا کردم ببینید که خودشه

pas program ([Only registered and activated users can see links])

:86:

behruoz_02
05-12-2011, 06:51 PM
بهروز خان اخه فقط یه اسم که کافی نیست یه مشخصات دقیق تری هم بدید مثلا من اینو پیدا کردم ببینید که خودشه

pas program ([Only registered and activated users can see links])

:86:

به جانه خودم اين برنامه پاسو واسه من از خارج كشور اوردن من خودم اينجا كلي گشتم پيدا نكردم اين ادرسم كه دادي نيستش من خودم بيست بار رفتم فكر كردم اينه ولي من با ف..ي.ل.ت.ر.شكنم رفتم پيدا نكردم با زبانه عربي تو گوگل گشتم پيدا نكردم

Ho$3!N
05-12-2011, 10:35 PM
سلام دادا این لینکو کسی نساخته بود یه هکر خارجی ساخته بود که یکی از دوستام شخصا از ایشون اینو گرفته بود که بعدن تو سایتم گذاشته بود و این لینکی که شما میگید از این سایت گرفته شده بود و اینجا روش های زیادی رو آموزش داده فقط یه مشکل کوچولو اینکه زبان این سایت انگیلیسه

اینم منبع این لینکی که ما داشتیم ازش استفاده میکردم توسط این انجمن پخش شد برای اولین بار و نه شما ونه ما این لینکو نساخته ایم

منبع : اینجا ([Only registered and activated users can see links])

اینم شکل اصلی این لینک : <fontsize="13"></i><a href="[Only registered and activated users can see links]">Name</a></b>

behruoz_02
05-13-2011, 09:33 AM
سلام دادا این لینکو کسی نساخته بود یه هکر خارجی ساخته بود که یکی از دوستام شخصا از ایشون اینو گرفته بود که بعدن تو سایتم گذاشته بود و این لینکی که شما میگید از این سایت گرفته شده بود و اینجا روش های زیادی رو آموزش داده فقط یه مشکل کوچولو اینکه زبان این سایت انگیلیسه

اینم منبع این لینکی که ما داشتیم ازش استفاده میکردم توسط این انجمن پخش شد برای اولین بار و نه شما ونه ما این لینکو نساخته ایم

منبع : اینجا ([Only registered and activated users can see links])

اینم شکل اصلی این لینک : <fontsize="13"></i><a href="[Only registered and activated users can see links]">Name</a></b>

سلام اقا حسين خوشم مياد از ايرانياكه تا يه چيز گيرشون مياد ميزنن بهنامه خودشونو ميگن اين فقط ماله منه دوسته من حسين خان من دوستايه زيادي تو خارجه كشورداره همشون استاد اين كارا هستن به نظرت تو ميهن چت يا فارسي انلاين اينا كار ميكنن اونا اصلا چت رومه فلش نيستن اما اون دوستام خودشون لينك ميسازنو واردشون ميشن حتي اونجا مخفي هم ميشن ميتوون يه عكسه*** از اينا بزارن كسي هم نميتونه اخراجشون كنه جايه ديگه نگو لينك ماله دوست تونه به نظرت اون لين واسه اين چت رم كار ميكنه[Only registered and activated users can see links]******.ir/001-private-farsi-chat-room/ عمرا اگه واسه اين كار كنه لينكه اين با اون زمين تا اسمون فرق ميكنه ايرانيهارو دسته كم نگير خودشون بهتر از هركسي ميتونن اين كارارو بكونن
موفق باشيد

Ho$3!N
05-13-2011, 11:37 AM
بازم سلام
خب نمیخوام بحث کنم فقط خلاصه بگم که شما گفتن که توی این روم شما عمرا اگه کار کنه [Only registered and activated users can see links]******.ir/001-private-farsi-chat-room/ خب درسته توی روم شما کار نمیکنه چون شما در اخر فلش چت اینو حذف کردین /flashchat.php

و اما من تلاش کردم راه دیگری رو اماده کردم که خیلی راحت و بدون درد سر وارد روم شما میشم مثل همون لینک با اسم خیلی بزرگ و روی اسمم همون لینک رو میزارم که هیچفرقی با اون لینک نداره
من سرعت اینترنتم خیلی کمه ببینم اگه شد فیلمی رو درست میکنم که همین راه رو کامل تو ضیح میدم

و بازم بگم که شما از میهن چت گفتید باید بگم که اسکریپت اون فلش چت ها فوق العاده امنه و این راه حل های شما به هیچ عنوان جواب نمیده چون توی میهن چت اصلا همچین چیزی ممکن نیست

اگر در مورد روم خودتون بگید من اطلاعات کامل از روم شما دارم که و میدونم ادرس مخفی داره روم شما و ادمین سایتتون هم آقای آر***ن ـ21 خودشون میدونن که من توی روم شما چیکار ها میتونم بکنم پس اگه دوست داشتین یه فیلم آموزشی میسازم و اون راه حل هارو توی همون روم شما که میگید عمرا جواب بده انجام خواهم داد .
اینو هم بگم ورژن روم شما 4.7.12 هست و از نوع tufat.com و باگ های زیادی دارو داداش بهروز اینو قبلا هم گفته بودم که ورژن 4 رو میشه توش کارهایی کرد برای همین من میخوام چتروم خودمو عوضش کنم و روم بدون فلش نصب کنم که این کارا توی اون جواب نمیده.
خب از اینها بگذریم اون دوستانی هم که میگفتن به این [Only registered and activated users can see links] ادرس میرن اما پنل رو پیدا نمیکنن که ادرس روم مورد نظرشون رو از توش حذف کنن این کارو بکنن خیلی راحت دگه نیازی نیست به اون ادرس نیست که برن
موقع ورود رو همون صفحه ی ورود راست کلیک کنید و گزینه ی Settngs بعد روی ایکن وسطی برید همونی که ایکن یه فولدر هست بعد اون نوار بالایی رو با موس بکشید به سمت چپ تا اخر بعد یه گزینه ی ok میاد اونم بزنید و مجدد صفحه رو رفرش کنید و وارد روم بشید .
روش بن و کیک و مخفی شدن اصلا توی روم های مثل میهن چت که فلش چت 123 هست غیر ممکنه
و اینم بگم که تو فلش چت های tufat هم از ورژن 5 به بالا اصلا عمل نمیکنه چون برنامه نویس ان بعد دیدن این بن کردن ها و کارایی دیگه توی این روم ها تو قسمت Admin Commands یه چیزی رو حذف کردن
مثلا تو بن کردن شما این اطلاعات رو وارد میکردید که Sendandload=%5btype%20function%5d&s=7&t=1111&r=0&u=****& b=542211&c=banu&cid=1&id=6b96ce2a52fdba3a89d586e297 461ecf
خب توی اینجا یه چیز خیلی مهم داره که همون s=7 هست حالا توی ورژن های بالاتر از 4 این مشکل حل شده
این s=7 که مخصوص مدیران بوده رو حذف کردن و برنامه نویسیشو تغییر دادن و شما اگه بخواهید بن کنید دیگه این دستور اصلا کار نمیکنه چون دیگه وجود نداره . این s=7 تو Alert ,Ban,gag,Boot, و.... عمل میکرد که دیگه کار نمیکنه. حالا که من از این روم ها خسته شدم چون همشون هم تعدادشون کم شده و هم دیگه ترفند ها جواب نمیده.
اون هایی هم که میگه ما راه تمپر رو بستیم درواقع میان همون s=7 رو تغیرش میدن .:biggrin: ممنون داش بهروز از اطلا عاتت موفق باشید .

eshgh22
05-16-2011, 09:20 AM
سلام دوستان عزيزم
بخدا من كلي تو نت گشتم ولي كسي نتونست كمكم كنه . جديدا يكي تو چت روم ما مياد همش با حرفاي ناجور وارد ميشه . مثلا يه اسم رو 20 بار ورود ميزنه اما از خودش خبري نيست كه ادمين ها اخراجش كنن . يكي از بچه ها ميگفت از بوتر استفاده ميكنه ولي آخه من با بوتر كار نكردم يكي هم ميگفت كدنويسيه . بچه ها تو رو خدا اگه بلدين به منم ياد بدين ميخوام ناجور حالشو بگيرم چون ميدونم كار كيه . خداوكيلي اگه كسي بلده بهم بگه ممنون ميشم:32:
دمتون گرم

Ho$3!N
05-16-2011, 07:17 PM
سلام دوست عزيز

بيا ياهو مشکلتو بگو اينجا ادرس رومتو اگه بدي ممکنه کسايي ديگه هم بيان ازيتت کنن شايد بتونم کمکت کنم

موفق باشيد

My Y id : hossein7277

parsa69
07-11-2011, 05:03 PM
سلام به همه ی دوستان هکر زحمت کشه :))
آقا منم مدت هاست که تو فکر هک کردن میهن چتم ........ولی به هیچ جایی نرسدم تمپر هم روش کار نمیکنه مخصوصا بخاطر ورژن بالا بودن فایر فاکسم.....میخام ببینم واقا کسی اینجا هست که بتونه هکش کنه (بان..کیک...و...) نگید نمی شه که خودم دیدم که چند بار ینفر این کارو کرد ........میدونم از تمپ استفاده نمیکرد چون جواب نمیده.......اگه کسی میدونه ممنون میشم اگه بگه...چقد خوب میشد اکه ینفر ایجا بلد بودو بمنم می گفت...حتی اگه میدونید چه روشیه و بلد نیستید هم بگید ممنون از همتون..........

saeeeddddd
07-17-2011, 08:52 PM
سلام خسته نباشید من در سایت مهین چت حدود 1 هفتس که banned شدم کسی اینجا هست که راهنماییم کنه که چیکار باید کرد؟ برای باز کردنش.به مدیر سایتم میل زدم ولی خبری نیست احتمالا مرده.

23ghatel
07-17-2011, 09:12 PM
سلام دوستان خسته نباشید!دوستان من 1 هفتس از میهن bann شدم ولی هر چه قد میرم macromedia wimaxo az bargh mikesham kar nemikone میشه کمکم کنید چه جوری از bann بیام بیرون؟

تو رو خدا سریع لطفا!!!!!!!!

مر30

Unline
07-17-2011, 11:21 PM

سلام دلبندم
نکته اول اینکه طبق قوانین سایت شما باید با حروف فارسی بنویسی

در پاسخ سوالتم - - - > از v.p.n استفاده کن - میتونی v.p.n بخری

اینجوری از حالت بن در میای چون آی پیت عوض میشه - در ضمن مشکل فیلتر هم نخواهی داشت

بدرود

parsa69
07-18-2011, 01:54 PM
هیچکی که جواب مارو نداد چجوری یه چت فلش 123 ورژن 7 به بالا رو میتونم هک کنم ولی بزار ما حداقل جواب یکیو بدیم ......
angry
اگه یه مسلمونم پیدا شد که جوابه سوالمو بلد بود بم جواب بده.......
روز خوش شاد باشیدو سر بلند تا برنامه ی بعدی بخدای بزرگ میسپارمتون....:43::85:

parsa69
07-18-2011, 02:01 PM
راستی از وی>پی<ان هم استفاده نکنید نمونه های زیادی تغریبا 85%شون ماله.....((إهم)) که ریختن تو اینترنت که به اطلاعات مردم دسترسی پیدا کنن و وی>پی<انه مورد اطمینان هم کم پیدا می شه از ما گفتن بهنرین ف<ی<ل<ش<ک>ن هم الان در حال حاضر سونیک می باشد که بدرد تغییر ای پی نمی خوره ولی اینترنت آزاد به معنایه واقعه اییه.....

Ho$3!N
07-20-2011, 08:30 PM
سلام دوباره دوستان

توی روم های بدون فلش و حتی فلشی اگه کسی بن بشه من راه ازاد کردنشو میگم کلی

خب توی مثلا فلش چت ها حدود 3 نوع بن هست که خیلی معروفه
1- بن از اتاق مورد نظر 2- بن از چت 3- بن از چت و ای پي

خب شما مثلا توي چت فلش اخراج شديد و حتي با و ي پي ان هم نتونستيد دوباره برگرديد . خب اين يعني اينکه نه تنها اي پي شما بسته شده بلکه اي دي کامپيوتر شما هم بسته شده و حتي با عوض کردن اي پي هم هيچ تاثيري نداره

اين راهي که من ميگم کليه و توي هر سايت چتي که بن بشيد ميتونيد دوباره برگرديد

اول از همه بايد کوکي هاي اون سايتو پاک کنيد که تو حافظه ي مرورگر تون زخيره شده بعدشم اي پي رو عوض کنيد و دوباره ار اول سايت چت رو لود کنيد تا بتونيد وارد بشيد

من يه توضيح کوتاه ميدم
در موزيلا فايرفاکس اين مسير رو بريد tools >Clear Recent History .. >
خب تو پنجره ي باز شده گزينه ي Everything رو انتخاب کنيد و در اخر Clear now رو بزنيد که حافظه ي پنهان پاک بشه خب حالا شما ميتونيد يا وي پ ي ا ن و يا پـراکــسي اي پي خودونو عوض کنيد براي اينکار هم اين مسير رو بريدtools>options >Advanced > Network > settings
خب تو پنجره ي باز شده شما 4 تا گزينه ميبينيد که اولي به نام no p r o x y هست اولي رو انتخاب کنيد که به معناي اينه که از پــراکسـي استفاده نکن
خب حالا همه ي پنجره هارو ببنديد حالا بريد به اين ادرس و صبر کن تا پنل کاملا لود بشه و بعد توي پنل بگرديد و اسم سايت رو انتخاب کنيد و delete ر وبزنيد[Only registered and activated users can see links]

خب در مورد اين لينک ([Only registered and activated users can see links]) هم يه توضيحي بدم که وقتي شما بن يا همون اخراج ميشيد خيلي ها شايد بگن به اين ادرس برو و اسم روم مورد نظر رو پاک کن . خير اينطور نيست . اين لينک فقط اي دي کامپيوتر رو باز ميکنه نه ايپي که بن شده و توي پنل سايت يا چتروم ثبت شده

حالا که اين کارهارو انجام داديد سايت رو دوباره لود کنيد توجه کنيد که اين مراحل رو کامل انجام بديد حتما و 100درصد جواب ميده چون خودم هميشه تست کردم اگه هم فايرفاکس نداشتيد هرمرورگري داشتيد و بلد نبوديد بگيد تا توضيح بدم . اگه هم v p *n نداشتید کافیه یاهو بهم یه pm بدید اما از سوال طولانی خود داری کنید و از سوالاتی الکی
اگه بازم مشکلي داشتيد و سوالي بود درخدمتم .
موفق باشيد :biggrin:

23ghatel
07-29-2011, 10:29 PM
سلام ببینید دوسته عزیز شما که میگید به این لینکه macromedia میرید پاک میکنید ولی بازم bann هستید!آیا مودمتونو از برق میکشین؟!!!باید بعد از delete all sites مودمتونو از برق در بیارین یا اگه دیال هستین d.c کنین!

1 راه دیگه هم هست!مودمتونو از برق بکشین.flash playere پاک کنید.1 user acoount بسازید.log of کنید.برید user account جدیده.flash player نصب کنید.مودم روشن کنید حلله!!!!!!!!!!!!من خودم 100 ذشق test کردم.پس با دقت این کارایی که گفتم انجام بده

موفق باشید!

23ghatel
07-29-2011, 10:32 PM
حالا من 1 سوال دارم.من میخوام با ascii code مخفیانه(بدون اسم) وارد میهن چت شم!.ولی با ascii code آشنایی ندارم.کسی از دوستان هست یه فیلم آموزشی یا یه توزیح مفصل بده که چجوری با ascii code بدون اسم برم میهت چت؟!!!!!!!!

23ghatel
07-29-2011, 10:36 PM
من میخوام بدون اسم برم میهن چت(مخفی) بعضیا گفتن باید با ascii code بری!!!میشه دوستان یه کلیپ آموزشی توضیحی درباره همین بدون اسم رفتن به میهن چت بزارن؟!!!!ممنون میشم

Ho$3!N
07-30-2011, 11:25 PM
سلام سه باره

دوست عزيز حرف جالبي زدي . به فرض که شما در ميهن چت مخفي وارد شديد . خب در اين صورت شما از ليست يوزر ها مخفي هستيد ولي خب در 123فلش چت امکانتي هست که از اين کار جلوگيري ميکنه چون وقتي شما اگه در ليست يوزر ها نباشيد وقتي توي عمومي با همون اسم مخفي تون چيزي تايپ کنيد مستر مدراتور ها و يا ادمين کل اسم شما رو ميبينه و..... همونجا رو اسمتون کليک ميکنه و بيرونتون ميکنه مثل آب خوردن

از اين بگذريم
به فرض اينکه ادمين ناشي باشه به فکرش نرسه اونکارو بکنه ولي ميتونه اي پي تونو همونجا وارد ليست بن کنه يعني تو اون فلش123 )مثلا ميهنت چت ( خيلي راحت ميتونه کل رنج اي پي شمارو ادمين ببنذه که ديگه با ريست کردن مودم هم نميشه حتي به سايت وصل شويد
اينو بدونيد هر مشکلي راه حلي داره
موفق باشيد .

23ghatel
07-31-2011, 01:46 AM
سلام آقا حسین!داش حسین ائنایی که این کارو میکردن اصلا مستر یا ادمین نمیتونست رو اسمشون کلیک کنه!!!!!!!!

چون بدون اسم بودن وقتی چیزی مینوشتن : میومد!!!

بعدشم همیت بستن ip range هم راهی داره!!!!!!

حالا داش حسین میتونم ازتون خواهش کنم یه کلیپ آموزشی از این ascii code بزارین؟!!!من نرم افزار تبدیل متن به ascii دارم! فقط بگین من باید ascii چه کلمه ای به جای اسمم بزنم؟

ممنون میشم واقعا!

منتظرم!

23ghatel
08-01-2011, 12:15 AM
salame dobare!agha man ba ascii code bedoune esm raftam mihanchat!to oumoumiam ke harf mizanam.hishki nemitoune ro esmam klik kone!!!!!faghat ye moshkeli hast!esmam bazam to liste useras!vali besourate bedoune esm.doustane aziz age mishe begn chikar konam esmam az liste user ha ham makhfi shemam

Unknown1
08-02-2011, 11:43 PM
salam Mr Ho$3!N.in rahehali ke goftin dar morede bazgasht be siti ( tools >Clear Recent History .. >) ke bann shodim javab nemide hich harchi site Dl dashtim tu histori paK shoD.dar ko0 damet garm ....................

amirali0098
08-03-2011, 07:38 AM
من ادمین یه چت رومی رو میشناسم که فقط برای پسورد مستر هاش عدد میزاره میخوام ببینم کرکری هستش که بهش لیست پسورد رو بدی بعدش خودش دونه دونه امتحان کنه؟

Ho$3!N
08-09-2011, 05:33 PM
سلام
اقاي Unknown1 دادا شما گفتين جواب نداد . اره چون کار هرکسي نيست يه جاشو درست انجام ندي جواب نميگيري
ولي خود من با همين راه ميتونم هرجا بن شدم برگردم اگه باور نداري از همين behruoz_02 که دوست منه بپرسي

ولي خب راه هاي ديگه اي هم دارم که اصلا نيازي نيست شما بريد به سايت ماکرو مديا که مثلا ادرس حذف کنيد ولي خب خيلي ها جنبه ندارن و ازش مطمنن سو استفاده ميکنن روش هاي تغير اي پي هست که بدون برنامه و با يه ترفند ميشه تو 5 دقيقه 6000 تا اي پي براي خودت پيدا کني ولي بازم ميگم خيلي ها جنبه ندارن من اين راه هايي رو که تا به اينجا گفتم هم نبايد ميگفتم حتي براي روم خودم درد سر شد

تمپر که به کلي توي روم خودم خنثي کردمش کسي که ادعاي تمپر داره بياد روم من ترفندشو پياده کنه
روي اون کد ها من کلي کار کردم يه شب نخوابيدم تا روش مخفي رو کامل بستم

خب اينا درمورد فلش بود
در مورد اون مورد که اين لينک هست
([Only registered and activated users can see links]) اونجا جواب دادم

Unknown1
08-09-2011, 07:36 PM
salami 2bare dada Ho$3!N.man tak take maraheli ke u dar bala gofti o raftam vali baz j nadad..moshkel mitone bara fire fox man bashe ke noskhe 6.3 beta e? az ru tamper data(tu safhe aval)gofte shode vaghti ru kalame tamper click mikoni ye seri neveshte miyad samte raste safhe namayesh man ke har kari kardam nashod bara inam ye rahe hali bedin mamnon mishamM.......

23ghatel
08-10-2011, 12:26 AM
salam dada hosein khoubi dawsh? dawsh man faghat mikham bedounam to mihanchat chetori az liste usera makhfi sham faghat

hamino bem begoo dawsh.! lotfan zood dwash darbareye tamper data ham mesle inke admin mihanchat rahesho baste

chon vaghti panjereye 3 gozinie miad tampero mizanam ye safhe baz mishe vali samte rastesh codi nemiad!!!!!

omidvaram javabamo bedin ke chetori makhfi sham?(az liste usera)

maloosak
09-13-2011, 11:14 PM
بچه ها من ادمینم یه فلش چتم میخواستم به صورت مخفی برم راهنماییم میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟توروخدا گیجم نکنی ساده و شمرده مرسی

maloosak
09-13-2011, 11:23 PM
سلام میشه بگی من چطور مخفی وارد روم بشم ادمینم

Ho$3!N
09-14-2011, 12:20 AM

سلام
در مورد مديريت فلش چت ها بايد بگم که به دو بخش تقسيم ميشن

ادمين يعني admin کاملترش administrator که ميشه همون مديريت کل چتروم

بعد اين مدراتور moderator

خب توضيحات : ادمين هميشه يکي هست اما مدراتور چند تا که مدراتور ها زير دست ادمين هستن
مثل همينجا که مدير انجمن بالاتر از مدير بخش هست

خب در اکثر چتروم هاي ايراني به اشتباه به مدراتور ميگن ادمين :85:

شما اول ببينيد کدوم يکي هستيد Moderator or Administrator
اگه ادمين)Administrator که ميشه مخفي وارد شد
ولي مدراتور نسبت به ادمين اختيارات کمتري داره و ويژگي که مخفي وارد بشه رو نداره

معمولا در بسياري از چتروم ها وقتي ادمين ميخواد وارد روم بشه يه گزينه داره به نام Inivisible يعني حالت مخفي اما مدراتور ها ندارن اين امکان رو که اگه ادمين اين گزينه رو تيک بزنه وقتي وارد روم ميشه کسي متوجه نميشه نه از ورودش و نه از خروجش در صورتي که پيامي تايپ کنه عمومي ديده ميشه اما توي ليست نيست

اين امکان رو در چتروم هاي از نوع ET داريم که هيچ ربطي به فلش نداره

مثلا اگه قوانين اين چت روم هارو خونده باشيد نوشتن به ادمين ها احترام بگذاريد و.. ادمين ها نظارت کامل بر روي اين روم دارن و ... که متاسفانه به مدراتور ها ادمين ميگن
ديگه همه مدراتور رو به اسم ادمين ميشناسن که اين درست نيست

خب اگه ادمين باشيد که ميتونيد و گزينه داره که مخفي وارد روم بشيد
اگه نه که ممکن نيست
در ضمن بايد نوع چترومه که ازش استفاده ميکنيد رو هم بدونيد

موفق باشيد :55:

maloosak
09-14-2011, 02:56 PM
حسین ممنون از راهنماییت من همون ناظرم ولی نوع چت روم نمیدونم چیه ولی دوستای ناظرم میتونن مخفی بشن میگن یه برنامه ان میکنی:39:

A.S.P.I.R.I.N
09-14-2011, 03:02 PM
حسین ممنون از راهنماییت من همون ناظرم ولی نوع چت روم نمیدونم چیه ولی دوستای ناظرم میتونن مخفی بشن میگن یه برنامه ان میکنی:39:

نه عزيز ببين تو ادمين پنل ميتونند به مدير ها يه سری access بدن مثل حالت invisble و يا ميتونند kick o mute اينارو از شما بگيرند

برنامه نيست اين دسترسی ها فقط از ادمين پنل ممکن هست

Ho$3!N
09-14-2011, 09:16 PM
نه عزيز ببين تو ادمين پنل ميتونند به مدير ها يه سری access بدن مثل حالت invisble و يا ميتونند kick o mute اينارو از شما بگيرند

برنامه نيست اين دسترسی ها فقط از ادمين پنل ممکن هست

تو چتروم هاي نوع ET نميشه حق دست رسي داد

يعني پنل مديريتش خيلي سادست داخل خود روم هست يعني مثل بقيه ادرس جدا نداره :cool:

amoe
09-14-2011, 09:18 PM
سلام یک سوال داشتم این سایت که چتش فلشه هک میشه xat.com

Ho$3!N
09-15-2011, 12:31 AM

ببينيد روم شمارو برسي کردم از نوع ET هست

و اينکه کاراکتر هاي ورودي به روم رو نبستيد مثلا بصورت پيشفرض 100 تا هست که با هو ايز (who is) گرفتن از دامين شما ديدم طراح هم فردي به نام ehsan olips هست که توي گروه طراحي البالو هست

حالا اين ضعف طراح بوده که اين راهو نبسته و ميشه با اين راه مردم ازاري کرد تعداد کاراکتر ها نبايد از 15 تا تجاوز کنه

و اينکه چتروم شما روي يه هاستي هست که اصلا سرعت نداره يعني وقتي من اومدم حتي صفحه ي ليست کاربران يا کامل لود نميشه يا بايد 2 دوبار رفرش بزنم تا لود بشه

براي اينجور چتروم ها بايد حد اقل يه سرور مجازي(VPS) داشته باشيد حد اقل رم مورد نياز هم 512 ميباشد
روي اين هاست تا 10 تا کاربر بياد که هنگ ميکنه حتي با سيستم شخصي هم ميشه داون کرد سايت رو شايد کسي که اذيت ميکنه همين کارو ميکنه

البته هنوز خودم نديدم که توي روم شما اون فرد نامرد چطوري اذيت ميکنه من وقتي اومدم ديدم کسي نبود بعد اومدم بيرون
من يه وقتي به بعضي ها اعتماد کردم خيلي چيز ها وترفند هاي فلش چت ياد دادم ولي يکي از همين دوستاي با اعتمادم يه روزي اومد ترفند رو توي روم خودم انجام ميداد وقتي که ناراحت شدم گفت خودم بلد بودم
ولي خب ترفندي رو که خودم ساخته بودم رو سه سوت بستم

بايد برسي بشه که اون اقا چه کاري انجام ميده و اينکه بگيد ورژن چتروم شما چنده
طراح ها ميان ورژن 3.0.6 معمولا نصب ميکنن ولي ورژن جديدتر اومده 3.0.7 که بهتره و بايد ورژن فول رو تهيه کرد

موفق باشيد

mismis1
09-19-2011, 08:22 PM
سلام از این برنامه میتونین به جایه ماکرو مدیا استفاده کنین بعد اینکه برنامه رو اجرا کردین یه بار دی سی کنین بعد کانکت بشین :89:
Browser Cleaner

mematy
10-23-2011, 08:53 PM
سلام من تازه کارم و تقریبا از هیچی سر در نمیارم چن روزه از میهن چت بان شدم یه راه حل بهم یاد بدین اگه میگین وی پی ان بخرم من با دیال اپ میام این مشکلی پیش نمیاره بعدشم با زبون ساده بگین من متوجه بشم اگه راهنماییم کنین همیشه دعاگویتان خاهم بود ایمیلم [Only registered and activated users can see links] iv ;d ]dcd fgni j,v, onh fi hdk hnvs fvhl hdldg ;ki

differentboy99
10-27-2011, 05:04 PM

موفق باشيد

داداش واقعا دمت گرم...
هر چ ازت تشکر کنم خداییشش بازم کمه...
با پی سی فامیلم رفتیم مثلا چت کنیم یه خر دیگه فهش داد اشتباهی ما رو banned کرد..
العان 3 روزه.
این لینکی که یو دادی کمک کرد..
واقعا مرسی....

H S K
10-27-2011, 05:56 PM
سلام

آقا ما یکیو میشناسیم میتونه از بن isp,ip,pc رد بشه سره 20 ثانیه این چیجوری اینکارو میکنه؟؟؟

sh4kh sh3kan
12-20-2011, 04:33 PM
هرچی نیو چتر ریخته اینجا ههه

خب دوستان ظاهرا اطالاعتشون کمه در حد تیم ملی

یه دوستی مثلا اموزش داده... ببین رفیق در فلش چت بن بشید چه ربطی به مرورگر داره اخه

چرا کار اضافه اموزش میدی؟ فقط برید تو همون سایت مارکومدیا ادرس 123flashchat.com رو حذف کنید یبارم مودم رو خاموش روشن کنید زیر یک دقیقه از بن در میاین

راهه فوق العاده سریع ترم هست که نمیگم چون یاد بگیرین دو فردا واس ما شاخ میشن!

درضمن یه دوستی میگه اموزش هک میهن چت رو میخوام
ببین گوگولی مگولی عمو اینجا قرار نشد سایت ایرانی هک کنیما... بار دیگه اسمه هک شدن میهن رو اوردی دیدی سیستم خود هکید اوکی عمو؟

سایت ایرانی هک کردن نامردیه دیگه اینجا همه قرار گذاشتیم فقط سایت خارجی نه ایرانی

هکم کشکی نیست اگه هک اسون بود الان همه گوگل رو هک میکردن!! میهن چت اونقدر امنیتش بالاس که خدای هکم نمیتونه هک کنه
هک باید خودت دنباله راه جدید باشی چون سیستم ها همیشه در حال بروز رسانی هستن هر نسخه ایی میاد امنیتش بالاتره و باگ های نسخه قبلیشو رفع میکنه دیگه اموزشش نیست خودت باید بگردی باگ نسخه های جدید رو پیدا کنی... اینجا باید الفبای هک کردن رو یاد بگیری بقیش باید سرپای خودت واستی

بازم میگم هک کشکی نیست... هک فقط هک سرور حال میده که خواستی یه سایت رو هک کنی کله سرورشو منفجر کنی!
هک هاست که با بکاب برمیگرده یکی دهفته زحمتی هم کشیدی برفنا میره!

Ho$3!N
12-28-2011, 07:14 PM
سلام

آقا ما یکیو میشناسیم میتونه از بن isp,ip,pc رد بشه سره 20 ثانیه این چیجوری اینکارو میکنه؟؟؟

سلام دوسست من تو یاهو یکی ازم سوال میکرد اتفاقی این تای÷ک رو بهم داد گفتم بهتره به سوالات جواب بدم
Ban از PC درواقع میاد ای دی فلش pلیر شمارو میبنده که 3 راه برای ریست کردنش دارید یک - باید برید به این ادرس ([Only registered and activated users can see links]) راهی بعدی اینکه از کنترل pنل سیستمتون برید رو گزینه فلش pلیر و در اونجا delete all رو بزنید و حتی میتونید از مرورگر موزیلا هم گزینه tools و بعد گزینه clear recent history و Everyting و تمامی تیک هارو انتخاب و بعدش clear now رو بزنید

در مورد بن از ip هم شما با روش های زیادی میتونید این محدودیت رو هم بردارید
با *** و p r o x y و برنامه های برای مخفی کردن ip و وب سایت های pro xy که ip شمارو عوض میکنه
بن isp هم همون بن رنج ip شما هست مثلا ای pی شما 91.99 اولش این باشه اگه اینو مدیر سایتش چت توی لیست بن شده ها قرار بده هرکی که ip اون اولش با 91.99شروع میشه دیگه نمیتونه وارد سایت بشه
توی فلش چت های 123 هم گزینه داره که بن از ip از ایدی همزمان هست که این برگشتن رو کمی مشکل میکنه یعنی زمان میبره تا این مراحل رو رد کنید تا بتونید دوباره وارد سایت بشید

هرچی نیو چتر ریخته اینجا ههه

خب دوستان ظاهرا اطالاعتشون کمه در حد تیم ملی

یه دوستی مثلا اموزش داده... ببین رفیق در فلش چت بن بشید چه ربطی به مرورگر داره اخه

چرا کار اضافه اموزش میدی؟ فقط برید تو همون سایت مارکومدیا ادرس 123flashchat.com رو حذف کنید یبارم مودم رو خاموش روشن کنید زیر یک دقیقه از بن در میاین

راهه فوق العاده سریع ترم هست که نمیگم چون یاد بگیرین دو فردا واس ما شاخ میشن!

درضمن یه دوستی میگه اموزش هک میهن چت رو میخوام
ببین گوگولی مگولی عمو اینجا قرار نشد سایت ایرانی هک کنیما... بار دیگه اسمه هک شدن میهن رو اوردی دیدی سیستم خود هکید اوکی عمو؟

سایت ایرانی هک کردن نامردیه دیگه اینجا همه قرار گذاشتیم فقط سایت خارجی نه ایرانی

هکم کشکی نیست اگه هک اسون بود الان همه گوگل رو هک میکردن!! میهن چت اونقدر امنیتش بالاس که خدای هکم نمیتونه هک کنه
هک باید خودت دنباله راه جدید باشی چون سیستم ها همیشه در حال بروز رسانی هستن هر نسخه ایی میاد امنیتش بالاتره و باگ های نسخه قبلیشو رفع میکنه دیگه اموزشش نیست خودت باید بگردی باگ نسخه های جدید رو پیدا کنی... اینجا باید الفبای هک کردن رو یاد بگیری بقیش باید سرپای خودت واستی

بازم میگم هک کشکی نیست... هک فقط هک سرور حال میده که خواستی یه سایت رو هک کنی کله سرورشو منفجر کنی!
هک هاست که با بکاب برمیگرده یکی دهفته زحمتی هم کشیدی برفنا میره!

شما هم با این طرز صبحت کردنتون معلومه که جز بروبچ موز هستید چون فقط ادعا بلدید اگر چیزی بارتون بود همینجا به دوستان میگفتید
شبیه اون اقای هستید که اومده بود میگفت هک ایرانسل سخته چون cpu بالا میخواد :o : دی ::::::::::::: یا اون اقای که میگفت برای هک کلاینت باید حواسمون باشه که طرف مادربرد داشته باشه :))
good luck