PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش هک Accounte اینترنت ADSL

mmilad200
09-03-2010, 08:33 PM
سلام به تمام گل هاي آشيانه
دوستان در اين فيلم با نحوه امن سازی مودم های Adsl و نفوذ آشنا خواهيد شد.
این روش برای امن سازی ارائه شده ...
ادامه پارت ها پایین
ارادتمند شما ...:78:

mmilad200
09-03-2010, 08:38 PM
ادامه پارت ها

اینم لینک دانلود برنامه ها...
IP SCANNER:

[Only registered and activated users can see links]

MAC CHANGER:

anti206
09-03-2010, 08:53 PM
دوست عزیز این فیلم آموزشیتون یه ذره مشکل داره.... خیلی سریعه!!!!!

از قسمت پاک کردن رد پا که هیچی نفهمیدم!! آیا منظور از پاک کردن ردپا همون change کردن mac address هست؟

mmilad200
09-03-2010, 09:00 PM
باز هم عذرخواهی می کنم بابت حجم و سرعت:78:

Banoo_Gharbi2
09-03-2010, 10:30 PM
سلام.
عالی بود....همشو یاد گرفتم ولی میشه قسمت پاک کردن ردپا رو یه توضیحی بدی؟آخه فیلم خیلی سریع بود...

Banoo_Gharbi2
09-03-2010, 10:35 PM
دوست عزیز حداقل اکانتی که زدی رو محو می کردی....می دونم کردی ولی باید بگم راحت میشه به دستش آورد
یوزرنیم:
811 بقیشو نمیگم دردسر نشه...
پسورد:
523 اینم همینطور...

Banoo_Gharbi2
09-03-2010, 10:39 PM
اگه mac adres رو چینج کنیم چه اتفاقی می افته؟

BackHand
09-03-2010, 10:59 PM
سلام....من بعدا دانلود می کنم....فقط اودم بگم ما هم هستیم...تازه واردیم...:55:

meysam_jazz
09-03-2010, 11:15 PM
با سلام
اولا که دست عزیزمون درد نکنه
دوما" من وقتی میخوام telnet کنم میگه connection faild
داستان چیه ؟ کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟

meysam_jazz
09-03-2010, 11:36 PM
با سلام
اولا که دست عزیزمون درد نکنه
دوما" من وقتی میخوام telnet کنم میگه connection faild
داستان چیه ؟ کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟

آقا حل شد .. رو یه آی پی دیگه جواب داد
فقط اینکه اگه با یوزر دیگری وارد بشیم isp نمیفهمه که دو نفر همزمان وارد شدن ؟
و اینکه دقیقا این یوزر پسورد به چه دردی میخوره ؟؟؟ چون به فکر من رسیده که اگه خودت اکانت داشته باشی که هیچی و اگه هم نداشته باشی که isp خط تلفنت رو دی اکتیو میکنه ... میشه واسم توضیح بدید چون من فکر دیگه ای به نظرم نمیرسه

Reynard
09-03-2010, 11:51 PM
حرف شما کاملاً متین هست
ولی این سرعت به دلیل کم کردن حجم و ...:32:

منظور از پاک کردن ردپا
1-پاک کردن فایل گزارش مودم با دستور sys log clear
2-و نماندن ردپای هر دفعه از کانکت شدن با تغییر آدرس فیزیکی

باز هم عذرخواهی می کنم بابت حجم و سرعت:78:

شما Mac Address رو تغییر دادی ایپی با شماره تلفن که اونجا ثبت میشه رو میخای چیکاری کنی؟
تو نرم افزار ISP هم Mac Address هم IP و هم شماره تلفن ثبت میشه. بعدش اگر ISP بخواد پیگیری کنه نمیره تو تنظیمات مودم یارو با استفاده از نرم افزار خودشون میتونن رد شمارو بزنن.

(و نماندن ردپای هر دفعه از کانکت شدن با تغییر آدرس فیزیکی) در این مورد هم باید بگم که ایپی ها حد اقل تا 6 ماه ثبت میشه . در ظما این آموزش تکراری هست شصد تا فیلم هک ADSL تو این سایت هست ولی بازم هر کسی به اسم خودش درست میکنه میزاره:84:

mmilad200
09-04-2010, 12:09 AM
درست این تغییر آدرس فیزیکی برای خود شخص هست نه برای isp
و اینکه بنده خودم از این کارا نمی کنم و این فیلم رو به خاطر نشان دادن امنیت پایین اینترنت و همین طور در خواست های دوستان گذاشتم
در مورد تکراری بودن هم باز شما درست می گید اما امروز یه پست بود که یکی از بچه های انجمن دوباره بحث رو باز کرده بود و چون فایل خراب بود همه داشتن اسپم می دادن که گفتم جلوی این کار هم گرفته باشم
و در مورد دوستی که گفته اینکه محو نشده:
باید بگم اگر می خواستیم محو کنیم کار زیاد سختی نبود دوست عزیز و وقتی شما روش رو یاد بگیری نوع isp فرقی نمی کنه هر چی باشه و هر کی باشه

پیشنهاد می کنم از این روش برای ایجاد امنیت استفاده کنید....نه....:92:

ارادتمند شما...:78:

mosi2
09-05-2010, 11:35 PM
آقا چرا من با هر ip که میخوام تلنت کنم میگه نمیتونه از پورت 23 کانکت بشه؟

win2anp
09-12-2010, 12:02 PM
با تشکر از دوست عزیز که زحمت کشید و آموزشی ایجاد کردن
فقط نمیدونم چرا من هر آیپی رو که انتخاب میکنم نمیتونم بهش وصل بشم تلنت نمیتونه کانکت بشه

mmilad200
09-12-2010, 01:41 PM
این مشکل دو تا راه حل داره:91:
1-فعال سازی telnet
2- به دیگر ip ها telnet کنید

اولین راه حل برای کسایی عملی که از ویندوز ویستا یا 7 استفاده می کنند که باید برای فعال سازی تلنت
مسیر زیر رو طی کنید و تلنت رو فعال کنید:
باز کردن Control Panel.
برید به Programs or Programs and Features.
کلیک کنید روی Turn Windows features on or off
در پنجرهWindows Features
Telnet Clientرا تیک بزنید
پنجره را ok و سیستم را ری استارت کنید.

راه حل دوم:
از یک isp دیگه رنج بگیرید

parsa hacker
09-13-2010, 09:45 AM
بسیار عالی و گیچ کننده بود
قسمت پاک کردن ردپا رو نفهمیدم
اگه میشه کمی توضیح بدید
یا یه مقاله معرفی کنید

megsi

fazel.
09-29-2010, 02:14 PM
سلام
ممنون از پست خوبتون من چندتا سوال داشتم چ.ن تازه وارد هستم نیدونم قبلا هم این سوالات رو پرسیدن یا نه لطف کنین من رو راهنمایی کنین.
1-من ipscan رو نسب کردم تو 600 تایی که پیدا کرده بود فقط یکی رو می شد رفت که اونم telnet نمی شد بعدم ویندوز فایل و خطرناک دونست و پاک کرد !!!!!
2-من یوزرنیم پس دوستام و دارم چند بار هم با یوزر هم وصل شدیم ولی بعد از 2،3 بار error691 میده در صورتی که رمزشون عوض نشده جریان چیه !!؟؟
3-اگه این راه ها جوا نداد آیا راهی هست که ترافیک adsl رو کم کرد!؟ با استفاده از فشرده سازی و ... نه مثلا بری تو سایت isp ها و اونجا ترافیکی که مصرف کردی رو تغییر داد من با "tamper data" امتحان کردم نشد:69: می خوام ببینم راه دیگه ای هم هست با نرم افزاری چیزی :24:
ممنوووووووووووووووووووووو ووون

farhad0098
09-29-2010, 03:56 PM
سلام من دوتا سوال دارم هركي بلده جواب بده لطفا .
1.من يوزر و پس رو پيدا ميكنم ولي وقتي ميخوام لوگين كنم ميگه اشتباهه توي سايت شركت هم ميرم يوزر و پس رو ميزنم كه درسته ميزان حجم مصرفي تاريخ و همه چي رو نشون ميده . يعني ما داريم همزمان با هم لوگين ميكنيم؟
2.براي پاك كردن رد مك آدرس رو قبل از اينكه با اكانت طرف لوگين كنيم تغيير بديم يا بعد از اينكه لوگين كردي؟

HIDDEN-HUNTER
09-29-2010, 04:09 PM
1.من يوزر و پس رو پيدا ميكنم ولي وقتي ميخوام لوگين كنم ميگه اشتباهه توي سايت شركت هم ميرم يوزر و پس رو ميزنم كه درسته ميزان حجم مصرفي تاريخ و همه چي رو نشون ميده . يعني ما داريم همزمان با هم لوگين ميكنيم؟
2.براي پاك كردن رد مك آدرس رو قبل از اينكه با اكانت طرف لوگين كنيم تغيير بديم يا بعد از اينكه لوگين كردي؟

پیشنهاد میکنم سوال و چواب های این تاپیک رو مطالعه کنید جواب خیلی از سوالاتون رو میگیرید.

آموزش کامل هک اکانت ADSL ([Only registered and activated users can see links])

toojih
09-29-2010, 04:09 PM

1. اگه طرف مقابل به اينترنت وصل باشه شما ارور 691 دريافت مي كنيد ( يه سري از شركت ها هم اومدن و مك آدرس رو ثبت كردن كه فقط 1 نفر بتونه از اون اكانت استفاده كنه ! )
2. قبلش عوض كني به نظرم بهتره !

farhad0098
09-29-2010, 06:33 PM
من چرا هرچي يوزر و پس گير ميارم ارور 691 رو ميده ؟ چك هم كردم هم حجم دارن هم زمان!

inj3ct0r
09-29-2010, 06:42 PM
من چرا هرچي يوزر و پس گير ميارم ارور 691 رو ميده ؟ چك هم كردم هم حجم دارن هم زمان!

ببينيد شما همون لحظه كه گير مياريد كه نميتونيد وصل شيد.چون اون فرد به اينترنت وصل بوده كه تونستيد هكش كنيد.بايد بريد حد اقل 5 ساعت بگذره تا اون فرد ديسكانكت بشه.

farhad0098
09-29-2010, 06:53 PM
ولي يه دوساعتي ميشه كه امتحان ميكنم .
يه سوال ديگه فقط با آي پي هايي كه مربوط به شركتي كه ازش adsl داريم ميشه كنكت شد؟ يعني اگه ip يه شركت ديگه رو هك كنيم ميشه باهاش كنكت شد؟
چطور ميشه رنج ip هاي يه شركت رو به دست آورد يعني ip هايي كه اون شدكت ارائه ميده؟

با تشكر

toojih
09-29-2010, 07:11 PM
ولي يه دوساعتي ميشه كه امتحان ميكنم .
يه سوال ديگه فقط با آي پي هايي كه مربوط به شركتي كه ازش adsl داريم ميشه كنكت شد؟ يعني اگه ip يه شركت ديگه رو هك كنيم ميشه باهاش كنكت شد؟
چطور ميشه رنج ip هاي يه شركت رو به دست آورد يعني ip هايي كه اون شدكت ارائه ميده؟

با تشكر

فقط همون شركتي كه اينترنت داريد ازش ميشه ! در ضمن شركت فوق اگه مك آدرس كاربران رو ثبت كنه شما باز هم ارور 691 مي گيريد !
براي رنج اي ژي شركت هاي ديگه مي تونيد از كسي كه از اون شركت ايترنت داره سوال كنيد رنج اي پيش چيه
موفق باشيد

farhad0098
09-29-2010, 09:16 PM
چطور بفهمم رنج آي پي شركت خودمون چيه ؟

فقط اون عدد آخر ip رو از 0 تا 255 جستجو كنم؟

mmilad200
09-29-2010, 09:29 PM
سلام
دوست عزیز دو نکته::75:
1-اکثر برنامه های اسکنر رنج خودشون ip سیستم رو برمیدارن و فقط کافی شما گزینه 0-255 رو انتخاب کنید تا رنج بدست بیاد
2-از قسمت مربوط به کانکشن اینترنت کلیک راست و status رو انتخاب کنید و به قسمت details برید و client ip ای پی شماست.

ارادتمند شما...:78:

farhad0098
09-30-2010, 12:59 AM
دوستان اگه روش پاك كردن ردپا رو انجام بديم به هيچ وجه قابل شناسايي نيستيم؟

اگه هستيم آيا راهي هست كه نباشيم؟

farhad0098
09-30-2010, 02:40 PM
دوستان سوال قبلي من بالاي همين پست رو خواهشا مورد عنايت خودتون قرار بديد .

يه سوال ديگه چطور شركت ها ميتنن با اين نوع هك مقابله كنن؟ بايد چي كار كنن كه ديگه نشه هكشون كرد؟

6des
10-15-2010, 08:51 PM
سلام دوستان من مشکلم اینجاست که وقتی ای پی سرور رو اسکن می کنم همه قرمزند ابی یا اکتیو باشه ندارم چی کنم؟؟؟؟

A.S.P.I.R.I.N
10-15-2010, 09:07 PM
دوستان سوال قبلي من بالاي همين پست رو خواهشا مورد عنايت خودتون قرار بديد .

يه سوال ديگه چطور شركت ها ميتنن با اين نوع هك مقابله كنن؟ بايد چي كار كنن كه ديگه نشه هكشون كرد؟

شرکت هايی مثل شاتل از مک آدرس استفاده ميکنند برای هر user که نميشه کسی ديگه استفاده کنده که ميشه اينجوری جولشو گرفت يا پسورد پيش فرض مودم رو عوض کنند

سلام دوستان من مشکلم اینجاست که وقتی ای پی سرور رو اسکن می کنم همه قرمزند ابی یا اکتیو باشه ندارم چی کنم؟؟؟؟

بستگی به isp داره و يا ممکنه شما درست اسکن نميکنيد

mobinco
11-01-2010, 12:59 PM
سلام دوستان

مودم من d-link dsl200 هست و با usb وصل ميشم. با هر نرم افزاري كه تست كردم مك آدرسش تغيير نكرد. چه با SMac و چه با TMac.

توي نرم افزار smac نشون ميده كه تغيير داده اما وقتي ميخوام كانكت بشم، خطا ميده. توي لاگ اكانتم كه نگاه كردم ديدم به مك آدرس گير داده.
حالا چاره چيه رفقا؟

farhad0098
11-01-2010, 02:44 PM
سلام دوستان

مودم من d-link dsl200 هست و با usb وصل ميشم. با هر نرم افزاري كه تست كردم مك آدرسش تغيير نكرد. چه با smac و چه با tmac.

توي نرم افزار smac نشون ميده كه تغيير داده اما وقتي ميخوام كانكت بشم، خطا ميده. توي لاگ اكانتم كه نگاه كردم ديدم به مك آدرس گير داده.
حالا چاره چيه رفقا؟

شركتي كه ازش adsl گرفتيد مك آدرس هارو ثبت ميكنه . نميتونيد با مك ديگه اي وارد بشيد!

m39
11-01-2010, 03:36 PM
سلام به بچه های گل آشیانه:100:
من وقتی روی آی پی کلیک میکنم و روی تلنت میارمش وقتی میخواد کانکت بشه ارور میده
میگه can not open the port هم چین چیزایی
عصابم خورد شد
لطفا راهنماییم کنین
اینم آیدیمه اگه مشکلی بود بگین:mohamdkh75

mobinco
11-01-2010, 05:50 PM
شركتي كه ازش adsl گرفتيد مك آدرس هارو ثبت ميكنه . نميتونيد با مك ديگه اي وارد بشيد!

آره خوب، منم مي*دونم كه مك آدرسم كنترل ميشه، اما ميخوام اونو تغيير بدم، ولي با هيچ كدوم از نرم*افزارايي كه گفتم تغيير نكرد.:(

toojih
11-01-2010, 06:32 PM
آره خوب، منم مي*دونم كه مك آدرسم كنترل ميشه، اما ميخوام اونو تغيير بدم، ولي با هيچ كدوم از نرم*افزارايي كه گفتم تغيير نكرد.:(

سلام
من خودم هميشه از اين روش استفاده مي كنم و جواب هم ميده !
ببين Default Gateway رو بدست بيار توي وضعيت مودمت وقي وصلي به نت هست
بعد بيا يه كانكشن *** بساز و جايي كه ازت آدرس هاست مي خواد اي پي Default Gateway رو بده
بعد جاي يوزر و پسوورد همون يوزر پس كسي كه مي خواي باهاش وصلي بزن و كانكت شو
اگه طرف وصل نباشه شما ميتوني وصل شي اما اگه وصل باشه 691 مي گيري

mobinco
11-01-2010, 07:18 PM
بعد بيا يه كانكشن *** بساز و جايي كه ازت آدرس هاست مي خواد اي پي Default Gateway رو بده

ممنون دوست عزيز، من متوجه نشدم. با usb وصل ميشم و ازم موقعه ايجاد كانكشن هاست رو نمي*پرسه!
ميتوني بيشتر توضيح بدي؟ مراحل ايجاد كانكشي كه گفتي؟

mobinco
11-03-2010, 12:07 PM
سلام
من خودم هميشه از اين روش استفاده مي كنم و جواب هم ميده !
ببين Default Gateway رو بدست بيار توي وضعيت مودمت وقي وصلي به نت هست
بعد جاي يوزر و پسوورد همون يوزر پس كسي كه مي خواي باهاش وصلي بزن و كانكت شو
اگه طرف وصل نباشه شما ميتوني وصل شي اما اگه وصل باشه 691 مي گيري

ممنونم، درست شد!:89:
فقط عمل هك adsl نامرديه!!!:99:

peymanmst
11-03-2010, 05:02 PM
رنج آی پی رو از بیرون شبکه چجوری میشه اسکن کرد؟
من وقتی تو شبکه هستم و جزئی از شبکه خیلی راحت میشه اینکارو کرد حالا اگه جزء اون شبکه نباشم و از بیرون اسکن کنم همین رنج نتیجش به جاهای دیگه برمیگرده و اصلا به اون سرور مربوط نمیشه
میخام بدونم رنج ای پی داخلی یک سرویس دهنده adsl رو از بیرون چجوری میشه فهمید و اسکن کرد؟

ممنون

mobinco
11-04-2010, 09:01 AM
رنج آی پی رو از بیرون شبکه چجوری میشه اسکن کرد؟
من وقتی تو شبکه هستم و جزئی از شبکه خیلی راحت میشه اینکارو کرد حالا اگه جزء اون شبکه نباشم و از بیرون اسکن کنم همین رنج نتیجش به جاهای دیگه برمیگرده و اصلا به اون سرور مربوط نمیشه
شاید دلیلش رنج ای پی باشه که اون شرکت برای مشترکینش تعریف کرده من میخام بدونم رنج ای پی داخلی یک سرویس دهنده adsl رو از بیرون چجوری میشه فهمید و اسکن کرد؟

ممنون

كافيه يكي از ipهاي adsl طرف رو بدوني، بعدم رنج آيپي رو چك مي*كني تا ببيني كدوما بازه.
مثلاً ما 85.9.118.129 رو داريم. حالا رنج آيپيمون ميشه 85.9.118.1 تا 85.9.118.255
در ضمن فك كنم نتيجشم فرقي نمي*كنه! چون خودم چند بار امتحان كردم!

peymanmst
11-04-2010, 01:51 PM
این سوال رو یکی دیگه از دوستان در تاپیکی دیگر پرسیده بود ولی جواب داده نشده
چون یک سوال کلی هست ومهم از مدیر بخش خواهش میکنیم پاسخ بدن

HIDDEN-HUNTER
11-04-2010, 02:52 PM
این سوال رو یکی دیگه از دوستان در تاپیکی دیگر پرسیده بود ولی جواب داده نشده
چون یک سوال کلی هست ومهم از مدیر بخش خواهش میکنیم پاسخ بدن

هر کودوم از ISP ها رنج اختصاصی خودشون رو دارند البته شاید اگه ISP بزرگ باشه تو هر شهر رنج خاص خودش رو داشته باشه و راه های زیادی برای بدست آوردن این رنج ها هست

مثلا یکی از روش ها این هست که سایت خود شرکت ISP رو ping کنید و آیپی که میده نشون دهنده رنج اون ISP هست.

-------------------------------------------------------------------------------
آموزش کامل شبکه از سطح مبتدی تا پیشرفته ([Only registered and activated users can see links])

سوال و جواب های شبکه و مطالب مرتبط با شبکه ( [Only registered and activated users can see links]
)

آموزش کامل هک اکانت ADSL ([Only registered and activated users can see links])

آموزش ByPass کردن FireWall در زمان Injection ([Only registered and activated users can see links])

آموزش ByPass کردن FireWall سرور Windows با یه متود Priv8! ([Only registered and activated users can see links])

بالابردن امنیت سایت های PHP با یه ترفند ساده ([Only registered and activated users can see links])
---------------------------------------------------------------------------------

peymanmst
11-05-2010, 04:28 PM
سایت رو پینگ کنم:93:

چون این ی مورد کلی هست راه خاصی برای اینکار وجود نداره؟

cmaxx
11-07-2010, 10:31 PM
سلام دوستان میخواستم بدونم با این روش که ما به طرف telnet زدیم راهی داره که سیستم طرف هک کنیم
یا یه back door داخل سیستمش بندازیم

farhadya
11-07-2010, 11:44 PM
آقا من این کار رو انجام دادم فقط می خواستم بدونم امکان داره بفهمن که من این کار رو کردم ؟؟؟؟

vahid2020
11-18-2010, 10:37 PM
سلام.گفتم اولین پست انجمن رو اینجا بدم و شروع کنم.
چندتا سئوال در مورد این کار برام پیش اومده!!
1- فرق بین mac adress با network adress چیه...؟؟
2- من از این راه تا جایی تونستم پیش برم که آیپی طرف talent شدم و یوزر و پسوورد هم بدست اومد.اما وقتی میخوام برم تو صفحه مورمش که mac adres رو بردارم.به هسچ وجه وارد نمیشه،مثل این میمونه که اشتباه زده باشی...
آیا امکان داره چون طرف الان آنلاین هستش وارد نمیشه...؟؟؟
3- تو یکی از همین پستها که در مورد هک Adsl بود گفته شده بود که netwok adress رو برای گمراهی و تغییر mac شبکه تغییر بدید،اما من به محض تغییر دادن network adress مودمم قطع شد و دیگه وصل نشد تا وقتی که دوباره نتوورک آدرس رو به حالت اول برگردوندم،فکر میکنید مشکل از کجاس؟؟؟

ممنون میشم سئالام رو جواب بدید....

vahid2020
11-23-2010, 01:09 AM
از دوستان عزیز کسی نیست یه جوابی به ما بده!!!
الان چند روزه منتظر یه جواب واسه سوالهام هستم.ممنون میشم کمک کنید!!!

GRANDWOLF
11-23-2010, 03:16 PM
[QUOTE=vahid2020;154478]سلام.گفتم اولین پست انجمن رو اینجا بدم و شروع کنم.
چندتا سئوال در مورد این کار برام پیش اومده!!
1-
2-...../QUOTE]

1-جفتش یکیه.به آدرس های که هر NIC داره میگن مک (مدیا اکسس کنترول آدرس) حالا یه مک برا پرت سویچه یکی برا کارت شبکه یکی برا مدم وایرلس..... که معمولا Borned in هستند و در زمان تولد این قطعات روشون فیکس میشن.

2-شما میتونید تلنت کنید همو نجا Help رو بزنین.مک آدرس رو میتونید پیدا کنید.از روش کنترل 1 یا وصل شدن از طریق اچ ت ت پ هم امتحان کنید.یه کمی سعی کنید ماهیگر بشید نه ماهی خور

3-مک ادرس رو به صورت محلی میشه تغیرر داد.از بیرون سیستم کسی چک کنه مک شما رو همون مک برن این هست.من که نتونستم تغیرر بدم و ای اس پی مک ست کرده برای یوزر ها

این مک آدرس رو چنج کرد کسی به من هم بگه.یعنی تغیر میدی به 00:27:c7 مثلا اما همه عدد میشن و حروف اعمال نمیشه تغیراتش.علت؟

GRANDWOLF
11-24-2010, 12:12 AM
دوستان چه کار میشه کرد با این dslm ??

rezamarmouz
11-24-2010, 01:16 AM
دستتون درد نکنه.

خیلی مفید بود. :97:

vahid2020
11-24-2010, 02:20 AM
دستتون درد نکنه.

خیلی مفید بود. :97:

دوست عزیز سعی کنید با کلیک بر روی دکمه تشکر این کار رو انجام بدید نه پیام تشکر بذارید.

Grandwolf جان یعنی تا الآن هیچ راهی واسه تغییر مک کارت شبکه نیست؟؟
ماکه هرچی کلنجار رفتیم نشد!!!

GRANDWOLF
11-24-2010, 03:55 AM
دوست عزیز سعی کنید با کلیک بر روی دکمه تشکر این کار رو انجام بدید نه پیام تشکر بذارید.

باید عرض کنم که یک راهی یکی از دوستان میگفت هست برای:

"ایجاد یک نتورک آداپتور با مک آدرس دلخواه"

باید حتما بگیرم ازش چون ظاهرا به کار خیلی ها میاد.من توی ویندوز سون این کار رو انجام دادم.دوستان ببینید توی ایکس پی هم همین مشکل هست؟
یعنی اگه دستی آدرس مک کارت شبکه یا مدم رو تغیر بدین،با دستور ای پی کانفیگ /آلل باز هم تغیر حروف صورت نمیگیره؟
یعنی روی اعداد مشکلی نیست فقط حروف ای بی سی ....تغیر نمیکنن و به جاش 0 نوشته میشه متاسفانه.

rezamarmouz
11-26-2010, 12:08 AM

1- تا جایی که تونستم تشکر زدم
2- تو انجمن دکمه ای برای قربون صدقه رفتن و کف زدن نیست
3-شاید یکی دلش بخواد بیان کنه تشکرو:24:
4-تو تا پیک زیر elvator اینقده به کاربرا اخطار اسپم دادن رو داد که ارسال های خودش از همه بیشتر شدو مجبور شد تاپیکو قفل کنه!

5-انجمن آشیانه به کسایی که بعد از مدتی ارسال نداشته باشن گیر میده و تا حد حذف حساب کاربری هم میره پس کاربرای تازه کار که سوالی ندارند و یا چیزی برای گفتند ندارن مجبورن اسپم کنن
6- نکنید این کارارو زشته
8- شماره 7 کوشش پس ؟
9-من سوال دارم برو قسمت 10
10-چرا کسی جوابگوی سوالات نیست ؟ یا دیر دیر جواب میدید ؟ تاپیک زدید لا اقل بلد نیستید بگید بلد نیستم(این قسمت برای تحریک کاربران بود تا پاسخ گو باشند:79:)
7- سوالمو تو پست بعد می پرسم:89:

rezamarmouz
11-26-2010, 12:16 AM
دوستان آیا روشی هست که از دید isp مخفی بمونیم ؟

با تغییر مک آدرس بازم می فهمن چونکه مک آدرس ربطی نداره به ردپا (البته فکر کنم)

اگه ip خودمون رو تغییر بدیم چی ؟

آیا isp می تونه بفهمه که مثلا این یوزرو پسورد با چه شماره تلفنی وارد شبکه شده ؟

البته فکر کنم راهی نیست:20:

یعنی واقعا نیست ؟

یه چیز دیگه من الان سرعتم 256 هستش اگه از یوزر و پس کسی استفاده کنی که سرعتش پایینه چی میشه ؟

سرعت تو هم میاد پایین یا اینکه با همون سرعت فقط از اکانت طرف استفاده می کنی ؟

ببخشید که ارسال بالا اس:40:پم بود

GRANDWOLF
11-26-2010, 07:48 PM
دوستان آیا روشی هست که از دید isp مخفی بمونیم ؟

با تغییر مک آدرس بازم می فهمن چونکه مک آدرس ربطی نداره به ردپا (البته فکر کنم)

اگه ip خودمون رو تغییر بدیم چی ؟

آیا isp می تونه بفهمه که مثلا این یوزرو پسورد با چه شماره تلفنی وارد شبکه شده ؟

البته فکر کنم راهی نیست:20:

یعنی واقعا نیست ؟

یه چیز دیگه من الان سرعتم 256 هستش اگه از یوزر و پس کسی استفاده کنی که سرعتش پایینه چی میشه ؟

سرعت تو هم میاد پایین یا اینکه با همون سرعت فقط از اکانت طرف استفاده می کنی ؟

ببخشید که ارسال بالا اس:40:پم بود

مخلص کلام اینه که ای اس پی میفهمه که چه یوزری با یک اکانت مشخص وصل شده بهش.از الفبای امنیت یه سرویس دهنده است که بتونه بدونه که با چه خط تلفن و مک ادرس یوزرش رو داره خدمت میده بهش.
شما هر آکانتی رو به دست بیاری و وصل بشی با همون سرعت و قانون های تعریف شده اش کار میکنی.سوال های بدیهی نکنین دوستان.
ای پی خودت رو چه جور تغیر میدی؟شما ظاهرا دی اچ سی پی ه ای اس پی رو کشک فرض کردی؟ دی اچ سی پی به شما ای پی اکسترنال میده.اینترنال و لوکال رو خودت میتونی ست کنی که فقط کافیه در رنج ای پی مودمت باشه.گیت وی بگیم درست تره در رنج گیت وی باید باشه.

hoseinC
11-26-2010, 09:17 PM
اگه میشه در مورد dhcp و اون چیزایی که کشک نیست رو بیشتر توضیح بدید

rezamarmouz
11-27-2010, 02:31 AM
مخلص کلام اینه که ای اس پی میفهمه که چه یوزری با یک اکانت مشخص وصل شده بهش.از الفبای امنیت یه سرویس دهنده است که بتونه بدونه که با چه خط تلفن و مک ادرس یوزرش رو داره خدمت میده بهش.
شما هر آکانتی رو به دست بیاری و وصل بشی با همون سرعت و قانون های تعریف شده اش کار میکنی.سوال های بدیهی نکنین دوستان.
ای پی خودت رو چه جور تغیر میدی؟شما ظاهرا دی اچ سی پی ه ای اس پی رو کشک فرض کردی؟ دی اچ سی پی به شما ای پی اکسترنال میده.اینترنال و لوکال رو خودت میتونی ست کنی که فقط کافیه در رنج ای پی مودمت باشه.گیت وی بگیم درست تره در رنج گیت وی باید باشه.
البته اونجورایی هم که شما می گید نیست! همیشه راهی وجود داره. نه بچه ها ؟

و یه سوال دیگه. حتما باید از adsl های شهر خودمون باشه آخه یکی گفت فرقی نداره فقط باید اکانتو بدست بیاری.

با تشکر بببخشید که سوالای بدیهی می کنم:29:

sdsds
11-27-2010, 06:29 AM

[SIZE="3"]دوست عزیزم اطلاعات اشتباه شما باعث گمراهی خیلی ها می شود ، نکنید این کار را ! بعد آن وقت به دوست عزیز دیگر می گویید سوال های بدیهی نپرسند !!!!!!!! اتفاقا همین سوالات به ظاهر بدیهی خیلی خیلی مهم و اساسی هستن.
بنده صد تا اکانت ADSL هک کردم با آموزش های موجود در سایت ، حتی اکانت هایی که سرعتش بالاتر از من بود ولی با سرعت خودم کانکت شدم ، چرا ؟ چون سرعت شما قبل از اکانتیگ تعیین می شود و ربطی به اکانت ندارد.
به خاطر همین موضوع الان در حال حاضر بر روی یه پروژه با دوستان کار میکنیم ، آن هم تغییر در سرعت ADSL که شدنی است که ربطی به اکانت ندارد و باید تغییراتی در روتر انجام دهیم تا سرعت دلخواه را به دست آوریم.
هر کدام از شما که علاقه به همکاری و پیشبرد و کمک در این موضوع دارید به این انجمن بپیوندید ، منتظر شما هستیم.
خدا نگهدار
آدرس موضوع هک سرعت ADSL

sdsds
11-27-2010, 06:47 AM
البته اونجورایی هم که شما می گید نیست! همیشه راهی وجود داره. نه بچه ها ؟

و یه سوال دیگه. حتما باید از adsl های شهر خودمون باشه آخه یکی گفت فرقی نداره فقط باید اکانتو بدست بیاری.

با تشکر بببخشید که سوالای بدیهی می کنم:29:

دوست عزیزم همین سوالات به ظاهر بدیهی ، در اصل اساسی و مهم هستن و به هیچ وجه بدیهی نیستند.
مثل این می ماند که بگویید اصلا تعریف انتگرال چیست ؟ همین سوال به ظاهر بدیهی ، حتی اگر کسی انتگرال بلد باشد حل کند ولی تعریفش را بلد نباشد یا اشتباه جواب دهد معلوم میشود که طوطی وار یاد گرفته و فقط حفظ کرده.
پس خواهشمندم از پرسیدن این سوالات اصلا خجالت نکشید و با کمال اعتماد به نفس بپرسید.
دانا کسی هست که هم می داند هم می پرسد ولی نادان کسی هست که هم نمی داند و هم نمی پرسد.

خوب ببخشید زیاد سرتون رو درد آوردم به این خاطر بود که از جواب اشتباه دیگران ، همه ( من و خیلی ها و احتمالا شما ) ضربه خوردیم و گمراه تر شدیم ، بریم سراغ جواب به سوالات به ظاهر بدیهی و در اصل بنیادی و مهم شما :

صدرصد راهی وجود داره. دوست من ، در دنیای هک هیچ چیز غیر ممکن نیست و هیچ سیستمی به طور کامل امن و غیر قابل نفوذ نیست ، چون سیستم توسط یک انسان طراحی شده و توسط یک انسان باهوش تر قابل نفوذ است ( چه برسد به سیستم های مخابراتی ایران که به راحتی آب خوردن قابل هک شدن هست ولی باید راهش را بلد باشیم )

جواب سوال دیگه تون : بستگی به آی اس پی شما و شرکتی که ازش خدمات میگیرید داره که معمولا بهتر است از شهر خودتون باشه ولی اگر در شهر خودتون هم نباشه احتمال داره بدون هیچ مشکلی کانکت بشید. پس باید امتحان کنید ببینید جواب میده یا نه.

خواهش دوست عزیزم.

GRANDWOLF
11-27-2010, 03:17 PM
اگه میشه در مورد dhcp و اون چیزایی که کشک نیست رو بیشتر توضیح بدید

dhcp یا دینامیک هاست کنترل پروتکل یک پروتکل (قانون) پویا (دینامیک) برای کنترل و مدیریت (کنترل) هاست (میزبان) ها هست.مثلا شما میخواین توی یک شرکت 254 تا سیستم رو شبکه کنید.یک روز احتمالا وقت ببره که پشت تک تک سیستم ها بشینی و ای پی و گیت وی و دی ان اس ست کنی برای همشون.اما با DHCP تعریف میکنید که گیت وی و دی اچ سی پی ای پی X.X.X.X هست و شبکه ما از 192.168.1.2 شروع و تا 192.168.1.254 ادامه داره.اقای دی اچ سی پی هر سیتمی که روشن شد و به شبکه وصل شد یه پیغام Broadcast اگه فرستاد و سوال کرد کسی مدیریت ای پی این شبکه که من هستم رو داره،شما جواب بده و یه ای پی از رنج آی پی هایی که برات تعریف کردیم بهش بده.
هر وقت هم سیستم خاموش شد دیگه اون ای پی اختصاص یافته نا معتبره.
یعنی اولین سیتمی که روشن میشه ای پی 192.168.1.2 رو بهش میده دی اچ سی پی و هر وقت که خاموش شد سیستم دیگه این ای پی اماده هست که به یک سیستم جدید که به شبکه وصل میشه و پیغام سلام علیکم ما هستیم (Broadcast) این ای پی بهش اختصاص کنه.

در ای اس پی هم هر یوزری که به اینترنت می خواد وصل بشه دی اچ سی پی درون ای اس پی بهش میگه که ای پی اکسترنالت(ولیدت) چیه نه اینکه من بگم اقای ای اس پی شما ای پی 95.50.50.23 رو محبت کن.پس تغیر ای پی ممکن نیست به مقصد یک ای پی خاص.فقط میتونیم با خاموش روشن کردن مدم،و یا دیس شدن و کانکت شدن مجدد مثلا از ای پی که 95.22.22.22 بوده قبلا به یه ای پی دیگه در همون رنج ای اس پی منتقل بشیم.

GRANDWOLF
11-27-2010, 03:24 PM
[size="3"]دوست عزیزم اطلاعات اشتباه شما باعث گمراهی خیلی ها می شود ،adsl

عزیز من شما زبان فارسی یه کم بیشتر تمرین کن.دوست ما میگه من یوزر 128 کی دارم میرم یک یووزر 512 به دست میارم.میتونم وصل بشم با سرعت 1مگ؟
خیر
هر یوزری رو که بدست بیاری کشف کنی ه ک کنی.انگار خونه دارنده اکانت هستی و با همون قانون تعریف شده اش وصل میشی مثلا 512.زبان فارسی سال اول راهنمایی رو بیشتر دقت کن.
ای اس پی من که اینطور نیست (پیشگامان کویر) یعنی اگه من یوزر 1 مگ کش رفتم با همون یک مگ وصل میشم.یوزر 128 کی دارم با همون 128 کی و الی اخر.قصد کل کلو شاخ و شونه کشیدن نیست شاید ای اس پی شما اینطوره تعمیم به سایر سرویس دهندگان ندین که چون شما دیدین پس همه اینطوره ویا چون برای من اینطوره شما اشتباه میکنید ممکنه جفتش درست باشه.

GRANDWOLF
11-27-2010, 03:45 PM
جواب سوال دیگه تون : بستگی به آی اس پی شما و شرکتی که ازش خدمات میگیرید داره که معمولا بهتر است از شهر خودتون باشه ولی اگر در شهر خودتون هم نباشه احتمال داره بدون هیچ مشکلی کانکت بشید. پس باید امتحان کنید ببینید جواب میده یا نه.

خواهش دوست عزیزم.

خب.از اونجا که هدف یاد گیریه و اگه بنده یا شما بلد بودیم نمیومدیم اینجا.پس هیچ فخر فروشی وجود نداره.

من میخوام بگم که این اشتباه هست.جواب شما وچون بحث جالب شده حتما از اساتید میخوام در این بحث ما یک جواب بدهند که من حد اقل یاد گرفته باشم.

سوال: (طبق گفته دوست عزیزم sdsds) ما یک یوزر از شرکت صبا نت درایم که توی تهران و مشهد خدمت رسانی میکنه.من توی تهرانم و یک یوزر از مشهد دارم.میتونم وصل بشم؟
(هیچ دسترسی به روتر یا سرور آکانتینگ هیچ کدوم از شهر ها نداریم)
هیچ دسترسی دیگه ای نداریم و فرض رو بر این میگیرم که اصلا مک آدرس اختراع نشده و ای اس پی چک نمیکنه.فقط چیزهایی که چک میشن یوزر و پرت اختصاص یافته در مرکز سویچینگ هست.
جواب بنده خیر به هیچ وجه چون رنج ای پی های ما حتما فرق خواهد کرد.(نت ورک ای دی ها فرق میکنن در سابنتینگ صبا نت)

دوست من sdsds شما هم پاسخ رو بده اگه فقط منظورت غیر ممکن نبودن هیچ کاری در دنیای هک هست هیچ اما توضیح بیشتری هم داری بگو که سوال کامل باشه برای جواب دادن اساتید شبکه.

مورد مخم و مخم مخالفم 2:
با همون فرضیه بالا (بجز چک نکردن مک آدرس) که هیچ دسترسی بجز داشتن یک یوزر اینترنت به ای اس پی نداریم و با فرض عدم توانایی و نفوز فعلی در یوزر قربانی:

100% ای اس پی میتونه بفهمه که کدوم مک آدرس وصل شده بهش.و با پیگیری مک ها میتونه بفهمه NIC مال کدوم مشترکشه.
ای اس پی نرم افزار آکانتینگ دارد.Route Table بر چکینگ مک آدرس ست شده.

با فرض دسترسی و نفوز در دی اس لام وضعیت چه طور خواهد بود؟

sdsds عزیز شرکت کن در بحث.

mjmsoftwares
11-27-2010, 04:47 PM
سلام و خسته نباشید

من تمام مراحل رو متوجه شدم

فقط مشکلم در telnet هست ، وقتی روی یکی از ip ها راست کلیک میکنم و open و بعد telnet رو میزنم ، صفحه ی telnet میاد ، و در حال connect شدن هست ، ولی بعد از چند ثانیه میپره !!!!

ویندوز من xp هست ، حالا نمیدونم ربط داره یا نه ؟؟؟

ولی با همون ip به راحتی میتونم وارد پنل مودم طرف بشم ، یوزر نیم طرف هم وجود داره ، پسوردش خوب ستاره ای هست !

با از telnet برم که بتونم پسورد رو هم بفهمم ، ولی telnet بهم کار نمیده !

اگه میشه راهنمایی کنید ، مرسی

GRANDWOLF
11-27-2010, 05:30 PM
سلام و خسته نباشید

من تمام مراحل رو متوجه شدم

دوست عزیز شما این کد رو در آدرس بار صفحه مودم پست کن و اینتربزن. پسورد تقدیمت میشه

javascript: var p=r(); function r(){var g=0;var x=false;var x=z(document.forms);g=g+1;var w=window.frames;for(var k=0;k<w.length;k++) {var x = ((x) || (z(w[k].document.forms)));g=g+1;}if (!x) alert('Password not found in ' + g + ' forms');}function z(f){var b=false;for(var i=0;i<f.length;i++) {var e=f[i].elements;for(var j=0;j<e.length;j++) {if (h(e[j])) {b=true}}}return b;}function h(ej){var s='';if (ej.type=='password'){s=ej.value;if (s!=''){prompt('Password found ', s)}else{alert('Password is blank')}return true;}}

rezamarmouz
11-27-2010, 11:50 PM
دوست عزیزم اطلاعات اشتباه شما باعث گمراهی خیلی ها می شود ، نکنید این کار را ! بعد آن وقت به دوست عزیز دیگر می گویید سوال های بدیهی نپرسند !!!!!!!! اتفاقا همین سوالات به ظاهر بدیهی خیلی خیلی مهم و اساسی هستن.
بنده صد تا اکانت adsl هک کردم با آموزش های موجود در سایت ، حتی اکانت هایی که سرعتش بالاتر از من بود ولی با سرعت خودم کانکت شدم ، چرا ؟ چون سرعت شما قبل از اکانتیگ تعیین می شود و ربطی به اکانت ندارد.
به خاطر همین موضوع الان در حال حاضر بر روی یه پروژه با دوستان کار میکنیم ، آن هم تغییر در سرعت adsl که شدنی است که ربطی به اکانت ندارد و باید تغییراتی در روتر انجام دهیم تا سرعت دلخواه را به دست آوریم.
هر کدام از شما که علاقه به همکاری و پیشبرد و کمک در این موضوع دارید به این انجمن بپیوندید ، منتظر شما هستیم.
خدا نگهدار
آدرس موضوع هک سرعت adsl

مرسی دقیقا منظورم همین بود که توش شک کرده بودم و الان مطمئن شدم.

سوال: (طبق گفته دوست عزیزم sdsds) ما یک یوزر از شرکت صبا نت درایم که توی تهران و مشهد خدمت رسانی میکنه.من توی تهرانم و یک یوزر از مشهد دارم.میتونم وصل بشم؟
(هیچ دسترسی به روتر یا سرور آکانتینگ هیچ کدوم از شهر ها نداریم)
هیچ دسترسی دیگه ای نداریم و فرض رو بر این میگیرم که اصلا مک آدرس اختراع نشده و ای اس پی چک نمیکنه.فقط چیزهایی که چک میشن یوزر و پرت اختصاص یافته در مرکز سویچینگ هست.
جواب بنده خیر به هیچ وجه چون رنج ای پی های ما حتما فرق خواهد کرد.(نت ورک ای دی ها فرق میکنن در سابنتینگ صبا نت)

تایید می شود اما نه در همه ی موارد!

عزیز من شما زبان فارسی یه کم بیشتر تمرین کن.دوست ما میگه من یوزر 128 کی دارم میرم یک یووزر 512 به دست میارم.میتونم وصل بشم با سرعت 1مگ؟
خیر

من همچین چیزی رو نگفتم!

صدرصد راهی وجود داره. دوست من ، در دنیای هک هیچ چیز غیر ممکن نیست و هیچ سیستمی به طور کامل امن و غیر قابل نفوذ نیست ، چون سیستم توسط یک انسان طراحی شده و توسط یک انسان باهوش تر قابل نفوذ است ( چه برسد به سیستم های مخابراتی ایران که به راحتی آب خوردن قابل هک شدن هست ولی باید راهش را بلد باشیم )

تایید می شود مخصوصا در این مورد! آخه این آموزش کلا بر اساس آزمون و خطا بنا شده و اساس کارش همینه و در واقع نمیشه اسمش رو نفوذ گذاشت بلکه باید اسمش رو ضعف گذاشت و یا اینکه پایین بودن امنیت.

یه در وقتی باز باشه همه می تونند ازش وارد بشن اما اگه همون در قفل باشه چی ؟:34:

در واقع این آموزش رو توصیه می کنم انجام بدید هرچند من خودم هیچی حالیم نیست ولی هیچ وقت از اکانت یکی دیگه استفاده نکنید که آبروتون بره.

فقط مشکلم در telnet هست ، وقتی روی یکی از ip ها راست کلیک میکنم و open و بعد telnet رو میزنم ، صفحه ی telnet میاد ، و در حال connect شدن هست ، ولی بعد از چند ثانیه میپره !!!!

اون آی پی رو بیخیال شو(طبق گقته های همین بحث)

sintax
11-28-2010, 12:09 AM
با سلام به همه دوستان.
من واقعاً تشکر میکنم بابت این تاپیک چون این تاپیک واقعاً قصد آموزش داشت و مثل اکثر تاپیکای دیگه برنامه یا دی ال ال یا یه چیزی کم نداشت و همه چیزی که تو فیلم استفاده شده بود رو هم کنار فیلم برای دانلود گزاشته بودن.
این روش آموزش و هک واقعاً کار میکنه و من هم تونستم یه 7-8 تایی اکانت بزنم :) (ولی استفاده نمیکنم)
اما من به یه چیزی پی بردم: تمام (بیشتر از 90%) اکانتهایی که یوزر و پسش رو بدست آوردم همشون نوع مودمشون TP-link W8901 بود!! حالا من نمیدونم این یه نوع باگ تو این مودماس؟!البته به یه سری مودم دیگه هم بر خوردم که پسوردشون تو همون صفحه تلنت به صورت ستاره بود!!!
اما یه سوال برام پیش اومده: من آی پی پسر عموم رو گرفتم ازش بعد همون رو اسکن کردم ولی پورت 23 اون بسته بود! بعد آی پی خودم رو اسکن کردم و دیدم پورت من بازه و دقیقاً میتونم خودم ور هک کنم!!
میخواستم بدونم این پورت 23 رو چه جور میشه بست و یا باز و بسته بودنش به چی بستگی داره؟ (چرا مال من بازه و مال پسر عموم بستس؟)

alipars
11-28-2010, 12:34 AM
البته من خیلی امتحان کردم ولی شبکه ندا گشتر را جواب نمی دهد منظورم همون صبا نت هست مک را هم به مک طرف تغییر دادم ولی نمی دانم چرا نمی شود:mad::mad:

batmain
11-28-2010, 12:59 AM
با سلام به همه دوستان.
من واقعاً تشکر میکنم بابت این تاپیک چون این تاپیک واقعاً قصد آموزش داشت و مثل اکثر تاپیکای دیگه برنامه یا دی ال ال یا یه چیزی کم نداشت و همه چیزی که تو فیلم استفاده شده بود رو هم کنار فیلم برای دانلود گزاشته بودن.
این روش آموزش و هک واقعاً کار میکنه و من هم تونستم یه 7-8 تایی اکانت بزنم :) (ولی استفاده نمیکنم)
اما من به یه چیزی پی بردم: تمام (بیشتر از 90%) اکانتهایی که یوزر و پسش رو بدست آوردم همشون نوع مودمشون TP-link W8901 بود!! حالا من نمیدونم این یه نوع باگ تو این مودماس؟!البته به یه سری مودم دیگه هم بر خوردم که پسوردشون تو همون صفحه تلنت به صورت ستاره بود!!!
اما یه سوال برام پیش اومده: من آی پی پسر عموم رو گرفتم ازش بعد همون رو اسکن کردم ولی پورت 23 اون بسته بود! بعد آی پی خودم رو اسکن کردم و دیدم پورت من بازه و دقیقاً میتونم خودم ور هک کنم!!
میخواستم بدونم این پورت 23 رو چه جور میشه بست و یا باز و بسته بودنش به چی بستگی داره؟ (چرا مال من بازه و مال پسر عموم بستس؟)

*** شماره پورت (Port number):
وقتی شما در شبکه اطلاعات رد و بدل میکنیداطلاعات از درگاههایی وارد و خارج میشن که به این درگاهها میگن پورت . این درگاهها فیزیکی نیستن و واسه TCP/IP تعریف شدن . برای TCP جمعاً 65535 تا پورت تعریف شده که پورت شماره صفر رزرو شده و از اون استفاده نمیشه .
شماره پورت یه عدد 16 بیتیه که مشخص کننده یه درگاه اطلاعاته . در هدر TCP شماره پورت مبدا (یعنی شماره پورتی که برنامه کاربردی بوسیله اون پورت اطلاعات را میفرسته) و شماره پورت مقصد(یعنی شماره پورتی که برنامه کاربردیه سیستم مقابل بوسیله اون پورت اطلاعات را میگیره) وجود داره .
شماره پورتها طبقه بندی خاصی دارن به این صورت :
# شماره پورتهای 1 تا 1024 شماره پورتهای شناخته شده که توسط پرتکل یا سرویس خاصی استفاده میشن .
# شماره پورتهای 1025 تا 65535 که به سرویس خاصی اختصاص ندارن و بیشتر موقتی هستن و با شروع یه ارتباط بصورت تصادفی (Rondom) انتخاب میشن و با پایان ارتباط کنار گذاشته میشن .
اینم شماره و سرویس یا اسم چند تا پورتهای شناخته شده .
-----------------------------------
7 .......... echo
9 .......... discard
11 ......... systat
13 ......... daytime
15 ......... netstat
19 ......... chargen
21 ......... ftp
23 ......... telnet
25 ......... smtp
37 ......... time
39 ......... rlp
43 ......... whois
53 ......... dsn-lookup
70 ......... gopher
69 ......... tftp
79 ......... finger
80 ......... http
109 ........ pop2
110 ........ pop3
119 ........ nntp
135 ........ ntrps-dec
139 ........ netbios
161 ........ snmp
179 ........ bgp
443 ........ shtp
512 ........ biff
----------------------------------
یه پورت در دو وضعیت میتونه باشه ، باز یا بسته . وقتی پورت بازه یا فال گوشه یا در حال ارتباط .
در وضعیت باز یه برنامه پورت را کنترل میکنه و به پکتهای رسیده به اون پورت جواب میده و در حالت بسته پورت غیر فعاله و هیچ برنامه روی پورت فعالیت نمیکنه و پورت در برابر پکتهایی که میرسه عکس العملی نشون نمیده . در ویندوز یه سری پورتها بصورت پیش فرض بازن و هر کدومشون با یه برنامه کنترل میشن . مثلا پورت 23 بوسیله telnet کنترل میشه . وقتی یه برنامه کاربردی مبتنی بر TCP روی سیستمتون نصب میکنید این برنامه یه پورت را تحت کنترل قرار میده و اون پورت را به حالت باز در میاره و روی اون پورت برای بسته های TCP رسیده برای اون پورت اصطلاحاً فال گوش می ایسته . اینکه یه برنامه کاربردی از چه پورتی استفاده کنه بوسیله کسی که اون برنامه را مینویسه تعیین میشه . مثلاً یاهو مسنجر از پورت 5101 برای ارتباط چت استفاده میکنه .
وقتی شما با اکسپلورر میخواهید صفحه های وب یه وب سایت را ببینید اکسپلورر برای TCP پورت 80 را پورت مقصد معرفی میکنه چون سرویس ارائه صفحه های وب روی پورت 80 وب سرورها هستن و این شماره پورت در هدر TCP بعنوان شماره پورت مقصد اضافه میشه و شماره پورتی که اکسپلورر از اون صفحه ها را درخواست کرده میشه پورت مبدا مثلا 1234 . وقتی این درخواست میرسه به سرویس دهنده صفحات وب اون وب سرور ، این سرویس دهنده ، صفحه ها (که بصورت کدهای HTML هستن) را بصورت پکت های TCP با پورت مقصد یعنی پورت اکسپلورر شما مثلا 1234 و پورت مبدا 80 میفرسته .

منبع:[Only registered and activated users can see links]

batmain
11-28-2010, 01:27 AM
ادامه پارت ها پایین

با تشکر از آموزش مفید شما

من با TMAC v5 طبق آموزش شما مک رو چینج کردم ولی داخل تنظیمات مودم(ADSL) همون مک قبلی بود و تغییر نکرده بود...!!!!

آیا با تغییر مک ، مکی که تو تنظیمات مودم هم هست تغییر میکنه؟

mjmsoftwares
11-28-2010, 02:23 AM
واقعا جای تاسف داره

اینجا همه اسنان هایی هستند که درس خونده هستند و حداقل با نت و ... آشنایی دارند

من موندم چرا یه دکمه ی تشکر رو نمیزنند که از کسی که به سؤالشون جواب داده ، تشکر کنند

از کسی که تاپیک رو ایجاد کرده تشکر کنند

البته اجباری نیست !

ولی من موندم همه شما با این روال آشنا هستید ، یه دکمه ی تشکر به جایی بر نمیخوره !!

من خودم همش سؤال کردم ، فکر نکنید من پاسخگو بودم ، ولی واقعا دست گل تک تک این بچه ها رو میبوسم که یه چیزی رو دارن آموزش میدن و کمک میکنند

پس شما هم به اونها روحیه بدید !!!

مرسی

batmain
11-28-2010, 03:02 PM
با سلام و تشکر از زحمات شما

من Metasploit رو گرفتم ولي در هنگام نصب پيغام خطاي زير رو ميده....

آنتي ويروس و فايروالم هم غير فعال ميکنم ولي فرقي نميکنه....

کسی میدونه مشکل از کجاست؟

CAPTAIN
11-28-2010, 04:19 PM
داداش ميشه پارت 6 رو قرار بدي... ممنون

GRANDWOLF
11-29-2010, 01:50 PM
با سلام به همه دوستان.
من واقعاً تشکر میکنم ...)

عرض کنم که نوع مدم تی پی لینک هست و نشانه w یعنی اینکه وایرلس هست مدم.و چون این نوع مدم ها در بازار ایران زیاد هست زیاد باهاشون برخورد میکنید.

نکتهدوم که اشاره کردین شما میتونید این سرویس رو توی ویندوز7 این سرویس (تلنت) کهتحت پرتکل یو دی پی و با استفاده از پرت 23 کار میکنه،از پیش غیر فعال هست.برعکس در ویندوز ایکس پی از پیش فعال هست(دیفالت).برای فعال کردن توی ویندوز 7 باید به کنترل پنل/پروگرام اند فیوچرز/سمت چپ بالا ترن ان اور آف/و تیک زدن دو سرویس تلنت کلاینت و تلنت سرور میتونیم فعالش کنیم.برای غیر فعال کردن در ویندوز ایکس پی میتونیم با کلیک راست بر روی مای کامپسوتر/منیج/سرویس/و استاپ کردن سرویس تل نت اون رو غیر فعال کنیم.

شرمنده که دو سه روزی نبودم.

batmain
11-29-2010, 03:41 PM

من metasploit رو گرفتم ولي در هنگام نصب پيغام خطاي زير رو ميده....

از مدیران و دوستان میخوام که در مورد بالا منو راهنمایی کنند....

sintax
11-29-2010, 06:12 PM
عرض کنم که نوع مدم تی پی لینک هست و نشانه w یعنی اینکه وایرلس هست مدم.و چون این نوع مدم ها در بازار ایران زیاد هست زیاد باهاشون برخورد میکنید.

شرمنده که دو سه روزی نبودم.

قربون دستت گرفتم :)
چون من تلنت رو روی ویندوزم فعال کردم پورت 23م باز شده و اون افرادی رو که اسکن میکنم و پورتشون بازه احتمالآً 90% شون ویندوزشون ایکس پی هستش و 10% دیگشون هکرن با ویندوز 7!!
من خودمم از همین نوع مودم دارم! و نگرانیم برای این بود که من تو رنج آی پی خودم، خودم رو هک کردم!!! البته بعدش راهش رو بستم و الان خیالم راحته :)
دستتون درد نکنه.

GRANDWOLF
11-29-2010, 07:08 PM
قربون دستت گرفتم :)
چون من تلنت رو روی ویندوزم فعال کردم پورت 23م باز شده و اون افرادی رو که اسکن میکنم و پورتشون بازه احتمالآً 90% شون ویندوزشون ایکس پی هستش و 10% دیگشون هکرن با ویندوز 7!!
من خودمم از همین نوع مودم دارم! و نگرانیم برای این بود که من تو رنج آی پی خودم، خودم رو هک کردم!!! البته بعدش راهش رو بستم و الان خیالم راحته :)
دستتون درد نکنه.

البته دوستان این رو بدونید که میشه پسورد تغیر یافته مدم رو هم بروت فورس کرد و توی 1 ساعت مثلا من تونستم کرک کنم پسورد یک مدم توی رنج آی اس پی خودم رو.

برای امنیت:
اول سرویس تل نت سرور رو غیر فعال کنید.کلاینت رو هم غیر فعال کنید میشه اما میتونید فقط با انجام مورد اول هم هک کنید هم خودتون هک نشید.

دوم:پسوردت حال حاظر آکانت اینترنتتون رو عوض کنید.

سوم: پسورد تمامی یوزر های مدم رو تغیر بدید(ادمین_یوزر_ساپورت هر سه رو تغیر بدین)،با فرض بر اینکه یوزر و پسورد مدم شما در یک جایی تو این دنیا تو یه فایل نوت پد تو سیستم یکی ذخیره شده.

batmain
11-30-2010, 02:34 PM

من metasploit رو گرفتم ولي در هنگام نصب پيغام خطاي زير رو ميده....

از مدیرها تقاضای راهنمایی دارم....

چرا کسی راهنمایی نمیکنه؟

vanguard
11-30-2010, 05:09 PM
سلام دوستان اینم نرم افزار/ipscan-30-beta4جدید واسه اسکن کردن فقط نیاز به java runtime داره قبلش حتما انو نصب کنید

با تشکر از دوست عزیزمmmilad200
:75:

mehdi10421
12-04-2010, 11:31 PM
ادامه پارت ها پایین

با سلام خدمت عزیز گرانقدر ونویسنده آموزش های هک
من این چندتا فیلم را دانلود کردم ولی پس از دانلود پسوند فیل ها به html تغییر کرد
دلیلش را نمی دانم مرحمت فرمایید راه حل بدهبد
با سپاس فراوان مهدی:69:

hoseinC
12-05-2010, 01:50 AM
با سلام خدمت عزیز گرانقدر ونویسنده آموزش های هک
من این چندتا فیلم را دانلود کردم ولی پس از دانلود پسوند فیل ها به html تغییر کرد
دلیلش را نمی دانم مرحمت فرمایید راه حل بدهبد
با سپاس فراوان مهدی:69:

مطمئنی که فایل اموزشی دانلود کردی ؟؟ ;)
اشیانه اجازه دانلود نداده و فایل html رو گرفتی

GRANDWOLF
12-07-2010, 05:29 PM
دوستان خسته شدیم بس که گشتیم و نیافتیم.موضوع فروم هم که کسل کننده شد.از اساتید (شخص آقای بهروز نه ها:cool:) یکی یک روش برای ساختن یک نتورک اداپتور با مک آدرس دلخواه و یا حدا قل تغیر مک آدرسی NIC فعلی رو به ما یاد بدهاد ثواب داره به خدا میدونید که چرا خب :D

roxandn
03-01-2011, 11:36 AM
اساتید محترم

من از طریق هک ADSL تونستم اطلاعات چند تا اکانت رو به دست بیارم
و سرویس شرکتی که استفاده میکنم آسیا تک هست . آسیاتک سرویس رایگانه شبانه داره و من سرعت اکانتم 128 هست.
میخوام شبها که رایگان هست با یکی از اکانتهایی که سرعت بالاتری دارن کانکت بشم.
سوال :
من مک رو تغییر دادم . و خودم با اکانت خودم گاهی اوقات کانکت میشم و بعد شبها با یک اکانت پر سرعت .آیا برای هر بار کانکت شدن باید مک رو عوض کرد؟ نیاز هست به این کار؟ آیا تغییر دادن مک به تنهایی محیط امنی برای هکر ایجاد میکنه؟ آیا شماره تلفن من رو میتونن پیدا کنن و دردسر ساز بشه برام؟ کسی تجربه ی گیر افتادن داشته سر این کار؟
برای بالا بردن امنیت هک adsl تقریبا کل فروم رو زیر و رو کردم روش امنی برای استفاده از هک ADSL نتونستم پیدا کنم. به جز تغییر مک .
ممنون میشم تمامی راه هایی که امنیت یک هکر رو تضمین میکنه (مخصوصا برای استفاده از ADSL) بفرمایید.

سپاسگذار میشم

sintax
03-01-2011, 05:51 PM
اساتید محترم

و سرویس شرکتی که استفاده میکنم آسیا تک هست . آسیاتک سرویس رایگانه شبانه داره و من سرعت اکانتم 128 هست.
سوال :
من مک رو تغییر دادم . و خودم با اکانت خودم گاهی اوقات کانکت میشم و بعد شبها با یک اکانت پر سرعت .آیا برای هر بار کانکت شدن باید مک رو عوض کرد؟ نیاز هست به این کار؟ آیا تغییر دادن مک به تنهایی محیط امنی برای هکر ایجاد میکنه؟ آیا شماره تلفن من رو میتونن پیدا کنن و دردسر ساز بشه برام؟ کسی تجربه ی گیر افتادن داشته سر این کار؟
برای بالا بردن امنیت هک adsl تقریبا کل فروم رو زیر و رو کردم روش امنی برای استفاده از هک ADSL نتونستم پیدا کنم. به جز تغییر مک .
ممنون میشم تمامی راه هایی که امنیت یک هکر رو تضمین میکنه (مخصوصا برای استفاده از ADSL) بفرمایید.

سپاسگذار میشم

adsl مثل دایال آپ نیست که شمارت بیفته، پس نمیتونن شمارت رو ببینن.
باید هر بار برای کانکت شدن مک آدرست رو عوض کنی، اگه یه بار یادت بره و با مک خودت وصل بشی تو سیستمشون لاگ میندازه و میتونن از روی مک آدرست اشتراکت و همچنین شماره تلفنت و همچنین اسم و آدرس خونتون رو دربیارن.
اگه طرف شک بکنه و پیگیری بکنه میان لاگ هارو نگاه میکنن، پس اگه تو یه اکانتی که شبا آف هست رو انتخاب بکنی (البته رایگان) و استفاده بکنی حتی اگه مکت رو عوض نکنی چون کسی پیکیری نمیکنه مشگلی نداری.

roxandn
03-02-2011, 07:22 AM
adsl مثل دایال آپ نیست که شمارت بیفته، پس نمیتونن شمارت رو ببینن.
باید هر بار برای کانکت شدن مک آدرست رو عوض کنی، اگه یه بار یادت بره و با مک خودت وصل بشی تو سیستمشون لاگ میندازه و میتونن از روی مک آدرست اشتراکت و همچنین شماره تلفنت و همچنین اسم و آدرس خونتون رو دربیارن.
اگه طرف شک بکنه و پیگیری بکنه میان لاگ هارو نگاه میکنن، پس اگه تو یه اکانتی که شبا آف هست رو انتخاب بکنی (البته رایگان) و استفاده بکنی حتی اگه مکت رو عوض نکنی چون کسی پیکیری نمیکنه مشگلی نداری.

ممنون از راهنماییت دوست من
این رو هم باید بگم که آسیاتک مک کاربران رو نداره. یعنی مثل دیگر شرکتها که فقط با یک مک آدرس بشه کانکت شد.
من با یوزر پسورد یکی از دوستان چندین بار از پی سی خودم کانکت شدم...(البته تعریف من از مک تا اونجایی که فهمیدم چیزیه مثل شماره سریال گوشی های همراه که نمیشه تغییرش داد (درسته؟ ) و با تغییر دادنش و ساخت یه مک مجازی قابل پیگیری نیست.
همینطوره؟

sintax
03-02-2011, 01:25 PM
ممنون از راهنماییت دوست من
این رو هم باید بگم که آسیاتک مک کاربران رو نداره. یعنی مثل دیگر شرکتها که فقط با یک مک آدرس بشه کانکت شد.
من با یوزر پسورد یکی از دوستان چندین بار از پی سی خودم کانکت شدم...(البته تعریف من از مک تا اونجایی که فهمیدم چیزیه مثل شماره سریال گوشی های همراه که نمیشه تغییرش داد (درسته؟ ) و با تغییر دادنش و ساخت یه مک مجازی قابل پیگیری نیست.
همینطوره؟

شما خودتون حرف خودتون رو نقض کردین!!! :)
بله، مک آدرس شبیه شماره سریال گوشیه که هر دستگاهی برای خودش داره.
وقتی که میگی با یوزر و پس دوستت از خونه خودتون کانکت شدی یعنی اینکه اون شرکت مک فیلتر نداره، و به این معنی که شما بدون عوض کردن مکتون هم میتونید با بقیه اککانتهای هک شده کانکت کنید.
یادتون باشه درسته که شرکت مک فیلتر نداره، اما 100% مک هایی که به شبکه وصل میشن رو ثبت میکنه(لاگ میگیره).

شما با اکانت دوستتون وصل شدید و کاری باهاتون نداشتن، دقیقاً به این خاطر بوده که طرف دوستتون بوده و پیگیری نکرده،(شایدم اصلاً نفهمیده) ولی اگه پیگیری کنه میتونن بگیرنتون.
یه سری برنامه هست که میتونید باهاشون مک مودم خودتون رو عوض کنید، اگه با اونها کار کنید دیگه احتمال ردیابیتون به 0 میرسه.
ولی اگه میخ بشن رو اون اکانت فقط کافیه 1 ثانیه با مک خودت رفته باشی تو.

تو این عکس میتونی یه نمونه از لاگهایی که تو شرکت گرفته میشه رو ببینی:

lolo_to_lone
03-02-2011, 03:48 PM
سلام و خسته نباشید یه مشکله کوچیک دارم

وقتی* می*خوام پسورد رو وارد کنم تو چندین آی*پی

هیچ دکمهٔ کیبردم کار نمی*کنه علتش چی*؟

تصویر ([Only registered and activated users can see links])

sintax
03-02-2011, 07:31 PM
سلام و خسته نباشید یه مشکله کوچیک دارم

وقتی* می*خوام پسورد رو وارد کنم تو چندین آی*پی

هیچ دکمهٔ کیبردم کار نمی*کنه علتش چی*؟

تصویر ([Only registered and activated users can see links])

دکمه های کیبردت کار میکنه ولی چیزی نشون نمیده :)
شما چند تا از پسوردای پیشفرض رو بزن و اینتر کن، اگه درست زده باشی میری تو.
اگه دقت کرده باشی اون بالا نوشته میکروتیک، اون میکروتیکا یکم سختن و معمولاً نمیتونی بری توشون و بیخیال شو و برو سراغ همون تی پی لینکا :)

اینم نرم افزار تغییر مک آدرس مودم به اسم TMAC که یکی از بچه ها درخواست کرده بود.

ali-e
03-02-2011, 11:00 PM
از کجا میشه فهمید ایپی کامپیوتر چیه واسه هک کردن adsl :100:
لطفا پاسخ بدید :77::66:

S!Y0U.T4r.6T
03-02-2011, 11:09 PM
از کجا میشه فهمید ایپی کامپیوتر چیه واسه هک کردن adsl :100:
لطفا پاسخ بدید :77::66:
سلام دوست عزی ازین سایت استفاده کن:
موفق باشی

nvid
03-02-2011, 11:47 PM
دوستان در اين فيلم با نحوه امن سازی مودم های adsl و نفوذ آشنا خواهيد شد.
ادامه پارت ها پایین

اقا دمت گرم خیلی عملی و کاربردی بود :73:

cho0bin
03-02-2011, 11:59 PM
اساتید محترم

سوال :

سپاسگذار میشم

عزيزم شما مك رو عوض كن آيپي تو ميخواي چيكار كني؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به خاطر چند mg يا گيگ به ريسكش نمي ارزه ;)

ali-e
03-03-2011, 12:20 AM
عزيزم شما مك رو عوض كن آيپي تو ميخواي چيكار كني؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به خاطر چند mg يا گيگ به ريسكش نمي ارزه ;)

نوکرتم من پسورد جهاد کشاورزی شهرو پیدا کردم اینترنتش سرعتش خیلی بالاست و بدون محدودیت
فقط رد پامو نمیدونم چطوری پاک کنم :s:
اداره ی دولتی نفهمن شبی ده گیگ دانلود میکنم :56:

vbd
03-04-2011, 07:00 PM
دوستان این مورد رو من امتحان کردم ولی شرکتی که ازش Adsl گرفتم من آی پی invalid میده و من نتونستم با دایل اپ وارد مودم خودم بشم
یعنی راهی نیست ؟ :75::57:

hyper98
03-05-2011, 03:05 PM
سلام ودرود
دوستان حالا من يوزر وپسورد adsl يه نفر رو پيدا كردم چطوري ميتوانم از طريق اكانت او به اينترنت وصل بشوم؟

erses
03-06-2011, 12:11 AM
سلام ودرود
دوستان حالا من يوزر وپسورد adsl يه نفر رو پيدا كردم چطوري ميتوانم از طريق اكانت او به اينترنت وصل بشوم؟

اگر يوزر و پسورد رو داري وارد كن به جاي يوزد پسورد خودت.البته اگر مك ادرس+پورت باز باشه! ولي اگر نت كه يوزر و پسوردش رو زدي از شركتهاي مثله پارس يا شاتل مي گيري كه كار خاصي نمي توني انجام بدي.شاتل مك آدرس رو بسته.:)

hyper98
03-07-2011, 12:35 AM
اگر يوزر و پسورد رو داري وارد كن به جاي يوزد پسورد خودت.البته اگر مك ادرس+پورت باز باشه! ولي اگر نت كه يوزر و پسوردش رو زدي از شركتهاي مثله پارس يا شاتل مي گيري كه كار خاصي نمي توني انجام بدي.شاتل مك آدرس رو بسته.:)
داداش من تازه adsl گرفتم و موقع نصب مودم یه بار یوزر و پسوردمو زدم و کانکت شد. حالا از کجا میتونم تنظیمات مربوط به مودمو تغییر بدم(تغییر یوزر و پسورد)
ضمنا adsl من از مخابرات هست آیا میشه کاری کرد؟

c99shell
03-07-2011, 12:57 AM
تا اونجا که من میدونم باید از پنل خودت تو وبسایت سرویس دهنده (isp) مثل شاتل حسابگر و... ولی مخابرات پشتیبانی به این صورت من ندیدم داشته باشه

batmain
03-07-2011, 01:03 AM
داداش من تازه adsl گرفتم و موقع نصب مودم یه بار یوزر و پسوردمو زدم و کانکت شد. حالا از کجا میتونم تنظیمات مربوط به مودمو تغییر بدم(تغییر یوزر و پسورد)

دوست عزیز شما وارد کردن IP مودم(192.168.1.1) میتونی وارد تنظیمات مودمت بشی....

البته پسورد و یوزرنیم پیشفرض مودم معمولا admin هست!

erses
03-07-2011, 01:53 AM

دوست عزيز اينترنتي كه از مخابرات گرفتي اي پي رندم گذاشته و رنج ip رو به همريخته+ نت مخابرات هم از لحاظ پورت مي بندن هم از لحاظ يوزر. و اين يعني شما اگر يوزر و پس هم داشته باشي سرعت دانلود هيچ فرقي نمي كنه! البته اگر سرعت هم افزايش بدهند فبلش مك آدرس رو مي بندن! كه نتوني با يوزر ديگران وصل بشي.

hyper98
03-07-2011, 11:59 AM
پس يعني عملا هيچ جوره نميشه اكانتهاي مخابرات رو هك كرد؟
راستي با بدست اوردن يوزر و پسورد يا ip شخص هم نميشه طرف رو هك كرد؟:86::97:

erses
03-07-2011, 03:33 PM
دوست عزيز شما اگر ip رو داشته باشي مي توني به مودم اش نفوذ كني البته به شرط اينكه پسورد رو عوض نكرده باشه معمولا پسوردها(admin:admin-or-admin:1234-or....!) و حالا يا telnet يا از http پسوردش رو بزني.

hyper98
03-08-2011, 01:34 AM
سلام ودرود
فکر میکنم چون مخابرات سرعت بیشتر از 128 نمی دهد هک کردن adsl آن هیچ فایده ای ندارد درسته؟
بتابر این آیا میتوان با adsl مخابرات شرکتهای دیگه ای که اینترنت پر سرعت میدهند هک کرد؟
چگونه؟
ممنون

batmain
03-08-2011, 01:43 AM
سلام ودرود
فکر میکنم چون مخابرات سرعت بیشتر از 128 نمی دهد هک کردن adsl آن هیچ فایده ای ندارد درسته؟
بتابر این آیا میتوان با adsl مخابرات شرکتهای دیگه ای که اینترنت پر سرعت میدهند هک کرد؟
چگونه؟
ممنون

عزیز من مخابرات فقط خط دیتا رو واسه تلفن شما رانژه میکنه...

سرعت هر یوزر در isp تعریف و محدود میشه....

اگه شما 128 داری و یه adsl که سرعت 512 داره رو هک و استفاده کنی ، سرعت بیشتر میشه....

hyper98
03-09-2011, 12:21 AM
دوست گرامی وقتی میخوام رنج آیپیهای خودمو اسکن کنم مگه بقیه آنها نیز از شرکت مخابرات نیست؟
اگه آره خوب حالا چطوری میتونم آیپی های شرکتهای دیگهadsl رو بدست آورم?
tnx

Behzad_Ps
03-09-2011, 12:34 AM
دوست گرامی وقتی میخوام رنج آیپیهای خودمو اسکن کنم مگه بقیه آنها نیز از شرکت مخابرات نیست؟
اگه آره خوب حالا چطوری میتونم آیپی های شرکتهای دیگهadsl رو بدست آورم?
tnx

بله اگر ISP شما مخابرات باشه رنجی که اسکن میکنید برای مخابرات است.
IP شرکت های دیگه به کار شما نمیاد به 2 دلیل :

1- از اکانت شرکت های دیگه نمیتونید استفاده کنید.
2- اکثر ISP ها کانفیگشون رو بصورتی تنظیم میکنند که افرادی که مشتریشون نیستند خارج از رنج IP خودشون هستند نتونند IP شون رو Ping کنند.

موفق باشید.

roxandn
03-09-2011, 01:05 AM
دوستان
دنبال یه برنامه ی خوب برای عوض کردن mac addres میگردم و با یه سری از برنامه ها مثل SMAC,AMAC,change mac و etherchange هم کار کردم ولی mac address با وجود اینکه وقتی تو cmd دستور ipconfig/all رو میزنم تغییر کرده ولی مودمم هنوز همون mac addrese قبلی رو نشون میده لطفا کمکم کنید و اگه برنامه ی خوبی دارین تو این تاپیک معرفی کنید.

مرسی

roxandn
03-09-2011, 03:31 PM
دوستان
دنبال یه برنامه ی خوب برای عوض کردن mac addres میگردم و با یه سری از برنامه ها مثل smac,amac,change mac و etherchange هم کار کردم ولی mac address با وجود اینکه وقتی تو cmd دستور ipconfig/all رو میزنم تغییر کرده ولی مودمم هنوز همون mac addrese قبلی رو نشون میده لطفا کمکم کنید و اگه برنامه ی خوبی دارین تو این تاپیک معرفی کنید.

مرسی

لطفا راهنماییم کنید اساتید

BoXeR
03-31-2011, 05:26 PM
سلام

من به یه آیپی که تو یه شهر دیگه کانکت شدم چطوری میتونم اطالعاتی از isp مورد استفادش رو دربیارم؟؟

آیا میشه از این طریق به خود سیستم دسترسی داشت ، فایل ترنسفر کرد و..... ؟؟؟؟؟؟

revolt.313
03-31-2011, 05:44 PM
سلام

من به یه آیپی که تو یه شهر دیگه کانکت شدم چطوری میتونم اطالعاتی از isp مورد استفادش رو دربیارم؟؟

آیا میشه از این طریق به خود سیستم دسترسی داشت ، فایل ترنسفر کرد و..... ؟؟؟؟؟؟

سلام;)
دوست عزیز شما میتونید از telnet,,remote Desktop استفاده کنی.
البته اگه تونسته باشی کانکت بشی.و یوزر پسورد داشته باشی.:68:

BoXeR
03-31-2011, 09:42 PM
سلام;)
دوست عزیز شما میتونید از telnet,,remote Desktop استفاده کنی.
البته اگه تونسته باشی کانکت بشی.و یوزر پسورد داشته باشی.:68:

سلام ممنون از پاسخگویی خوبتتون
خب در حالت عادی که به مودم وصل میشم یوزر و پس رو هم show all میده
telnet به خود ip رو پورت 23 حواب نمیده remote desktop هم همینطور
چطوری میتونم اطلاعات دیگه ای رو بدست بیارم؟؟ مثلاً از کدوم isp استفاده میکنه و.......؟؟؟

mashgholam
03-31-2011, 09:49 PM
آقا یک سوال .
ممکنه آی اس پس تلنت رو بسته باشه ؟
من اکانت های adsl رو به راحتی میزدم ولی جدیداً هیچ آیپی تلنت نمیده .
روی Connecting میمونه و بسته میشه .
ممنون

revolt.313
03-31-2011, 09:59 PM
سلام ممنون از پاسخگویی خوبتتون
خب در حالت عادی که به مودم وصل میشم یوزر و پس رو هم show all میده
telnet به خود ip رو پورت 23 حواب نمیده remote desktop هم همینطور
چطوری میتونم اطلاعات دیگه ای رو بدست بیارم؟؟ مثلاً از کدوم isp استفاده میکنه و.......؟؟؟
دوست عزیز میتونی از ip یه whois بگیری.اللبته امکان داره اون ای پی ها به طور پیش فرض بسته باشن.:32:

آقا یک سوال .
ممکنه آی اس پس تلنت رو بسته باشه ؟
من اکانت های adsl رو به راحتی میزدم ولی جدیداً هیچ آیپی تلنت نمیده .
روی Connecting میمونه و بسته میشه .
ممنون

دوست عزیز شما میتونی از طریق مرورگرتون به پورت ۸۰ ای پی مورد نظرتون وصل بشید.و...
پورت ۸۰ معمولا باز هستش.:83:

mashgholam
03-31-2011, 11:13 PM
دوست عزیز میتونی از ip یه whois بگیری.اللبته امکان داره اون ای پی ها به طور پیش فرض بسته باشن.:32:

دوست عزیز شما میتونی از طریق مرورگرتون به پورت ۸۰ ای پی مورد نظرتون وصل بشید.و...
پورت ۸۰ معمولا باز هستش.:83:

خیلی ممنونم . اما میخواستم بدونم isp پورت 23 رو بسته . اصلاً امکانش براش هست و این کار اختلالی به وجود نمیاره که isp این کارو کرده ؟
راستش خودم حدس زده بودم که از اون طریق عمل کنم و عمل هم کردم . خواستم ببینم استراتژی isp چی هست !

sintax
06-09-2011, 08:42 PM
اقا یه سوال داشتم میشه پسورد سایر ispهارو هم پیدا کرد؟غیر از آی اس پی خودمون؟میدونم کانکت نمیشه میشه پیدا کرد فقط و حتی اگه میشه بگید

بله عزیزم میشه.
فقط کافیه که رنج آی پی اون آی اس پی رو داشته باشی و با پرت اسکن اون رنج رو اسکن کنی.
(ولی همونطور که گفتی کانکت نمیشه، مگر اینکه بدی به کسی که از اون آی اس پی اکانت داره)

nilgon
06-10-2011, 11:16 AM
با درود ضمن تشکر از دوست خوبم که فیلم آموزشی هک adsl را گزاشتند من اولین بارم هست که

ازین تایپیک دیدن می کنم .

سوالی که دارم اینست که در مجتمع دانشگاه هستم و از اینترنت دانشگاه دارم استفاده می کنم و برای

اساتید و خانوادشون adsl نصب هست

من و قتی رنج آی پیمو که بدست می یارم و می خوام تلنت کنم

می نویسه : conneting ip....

بعد اتوماتیک صفحه میره ( وصل نمیشه ) با هر آی پی که امتهان می کنم خواستم بدونم مشکل از

adsl دانشگاست یا آی پی افراد یا از سیستمم ؟؟؟؟

ممنون میشم پاسخ بدین با تشکر

PrinceofHacking
06-10-2011, 11:17 AM
از یکی که از اون شرکت اشتراک داره بپرس
یا توی این تاپیک های شرکت های adsl تو نت اگه از کاربراش بپرسی بهت میگن

erses
06-10-2011, 02:23 PM
با درود ضمن تشکر از دوست خوبم که فیلم آموزشی هک adsl را گزاشتند من اولین بارم هست که

سوالی که دارم اینست که در مجتمع دانشگاه هستم و از اینترنت دانشگاه دارم استفاده می کنم و برای

می نویسه : conneting ip....

بعد اتوماتیک صفحه میره ( وصل نمیشه ) با هر آی پی که امتهان می کنم خواستم بدونم مشکل از

با سلام به شما
من فكر مي كنم اين فايروال مودم هست كه اجازه نمي دهد شما وصل بشي،پورت 80 رو اسكن كن از http برو فكر مي كنم جواب بده، مي دونيد همه روش ها رو تست كن سال هاي گذشته خيلي بهتر بود،الان خيلي سخت گرفتن!ولي خوب نشد نداره!!!

erses
06-10-2011, 02:36 PM
بچه ها ببخشید یه سوال داشتم
من چندتا پسورد به دست آوردم مک ip رو هم عوض کردم ولی باز نمیشه ارور 900 میده با چند تا امتحان کردم باز نشد
لطفا راهنمایی کنید

از كدام isp اينترنت دارين؟ اگه شاتل هست كه هيچي شاتل 2 سالي هست مك رو بسته و پورت رو محدود كرده-اگه پارسي باز هم نميشه!مخابرات شدني هست چون مخابرات كاربراش خيلي زياد هستن و البته(جديدا ادارات دولتي از اين اينترنت استقبال كردن) همچين تنها اعمال محدوديتي كه داره رو اكانت (يوزر و پسورد) هست. راحت ميشه يه ارتقا كوچيك يا بزرگ داد:cool:

revolt.313
06-10-2011, 02:42 PM

می نویسه : Conneting ip....

سلام دوست عزیز

اینترنتی که استفاده میکنید مشترک هست با اساتید یا ماله اونا جداست با بقیه؟

n0ise
06-14-2011, 01:09 PM
barnameye Gentle MAC 3 ro age kasi dare bezare mamnon misham fek konam marbot be in bakhsh bashe barnamash :91: harcheqad gashtam crackesho peyda nakardam
---
دوست عزیز فارسی بنویس

n0ise
06-14-2011, 01:19 PM
.............................................

n0ise
06-15-2011, 12:42 PM
khastam ba barname snmpwalk1.01 az isp image fileo dl konam

az in command estefade kardam snmpwalk "192.168.100.1 public" in

bad in uamd

SnmpWalk v1.01 - Copyright (C) 2009 SnmpSoft Company
[ More useful network tools on [Only registered and activated users can see links] ]

%Wrong parameter (will be ignored): 109.109.45.129
%Wrong parameter (will be ignored): public
%Obligatory parameter 'r' is missed. (Name or address of remote host)

nemidonam command eshtebaye ea barname age mishe asatid rahnamai konan :69:

---
دوست عزیز فارسی بنویس

n0ise
06-20-2011, 05:44 AM
كسي نميخاد جواب بده ؟ تاپيكو قفل كنين سنگين تره ها

mhm233
06-24-2011, 08:25 PM
سلام دوستان
من همه این راه ها رو رفتم و یوزر و پس رو بدست آوردم
حالا چجوری باید ازش استفاده کنم یعنی باید چه نوع کانکشنی بسازم و این رو توش وارد کنم
آخه من الان بدون کانکشن وصل میشم و تا مودم رو روشن میکنم خودش وصل میشه
ممنون میشم راهنمایی کنید:cool:

mimiloo
06-26-2011, 02:35 AM
دوستان این رنج ip در isp چجور بدست میارید؟؟؟

M4R!jU4N4
06-26-2011, 09:57 AM
سلام و درود
==========
اگر ویندوزت 7 هستش روی شکل مانیتور که در کنار ساعت هستش کلیک کن بعد بر روی کانکشنت راست کلیک بعد بر روی گزینه status کلیک کنن برات یک پنجره ظاهر میشه بر روی تب detailsکلیک کن بعد سه سری اطلاعات میبینی که این :

Client ipv4 address 123.25.25.10

رنج شما هستش

اگر هم ویندوزت xp هستش همین مراحله اما به جای شکل مانیتور در کنار ساعت دوتا مانیتور خاموش روشت میشه بر روی اون کلیک کن دوبار میاد

موفق باشی

mhm233
06-26-2011, 05:46 PM
سلام دوستان
من همه این راه ها رو رفتم و یوزر و پس رو بدست آوردم
حالا چجوری باید ازش استفاده کنم یعنی باید چه نوع کانکشنی بسازم و این رو توش وارد کنم
آخه من الان بدون کانکشن وصل میشم و تا مودم رو روشن میکنم خودش وصل میشه
ممنون میشم راهنمایی کنید:cool:

کسی نمیخواد جواب مارو بده؟:33::33:

Game Ov3r
06-27-2011, 01:03 AM
با سلام خدمت تمامی عزیزان.
من چندتا سوال واسم پیش اومده، ممنون میشم اگه کسی جواب بده و ما رو هم از سر در گمی دربیاره!!!

پورت 80 رو اسكن كن از http برو فكر مي كنم جواب بده!
1- میشه بیشتر توضیح بدید که چطوری میشه این کار رو انجام داد؟ چون منم دقیقا همون مشکل رو دارم یعنی وقتی Telnet میگیرم چند ثانیه مکس میکنه و بعدش بسته میشه.

2- میخوام ببینم من اگه با GPRS ایرانسل وصل بشم و محدوده IP رو Scan کنم، اگه بخوام Telnet بگیرم چه اتفاقی میافته؟ یعنی اینکه بازم Pass میخواد؟خوب اگه مثلا Pass رو درست وارد کردیم اونوقت چی میشه؟ (هدف افزایش سرعت نیست فقط میخوام مکانیزم رو بدونم)

javascript: var p=r(); function r(){var g=0;var x=false;var x=z(document.forms);g=g+1;var w=window.frames;for(var k=0;k<w.length;k++) {var x = ((x) || (z(w[k].document.forms)));g=g+1;}if (!x) alert('Password not found in ' + g + ' forms');}function z(f){var b=false;for(var i=0;i<f.length;i++) {var e=f[i].elements;for(var j=0;j<e.length;j++) {if (h(e[j])) {b=true}}}return b;}function h(ej){var s='';if (ej.type=='password'){s=ej.value;if (s!=''){prompt('Password found ', s)}else{alert('Password is blank')}return true;}}
3- این سوال رو اگه جواب بدید ممنون میشم. میخواستم بدونم این کدی که این دوستمون نوشته چطوری عمل میکنه؟یعنی از کجا پسورد رو بدست میاره؟جای دیگه هم میشه ازش استفاده کرد؟

4- آقا بقیه سوال ها رو جواب ندادید هم ندادید فقط خواهشا اینو جواب بدید. یه برنامه یا یه کدی چیزی میخوام که:
الف) توی یه وبسایت (و اگه میشه ویندوز) User رو بدم و Pass رو به هر صورتی (رندوم یا با اطلاعاتی که بهش میدم) بدست بیاره.
ب) توی وبسایت (و اگه میشه ویندوز) خودش (بصورت Random یا با اطلاعاتی که من بهش میدم) User و Pass رو حدس بزنه.
آخه مثلا یه سایت رو تونستم به هر زحمتی که شده به صفحه Admin Login برسم اما حالا User و Pass رو ندارم.
(ضمنا جواب سوال 4 اگه امکان داره کامل بدید ولی اگه امکانش نیست یه لینکی، پیغامی، فایل آموزشی چیزی که بحث به حاشیه کشیده نشه)

با نهایت تشکر
کوچکترین
!Game Over
78::

hamed ggg
06-27-2011, 01:51 AM
سلام فیلمتون یه کم سریعه لطفا اگه امکانش هست اصلاح بفرمائیدمنظورم فیلم آموزشی بود

kasrakasa
07-18-2011, 05:39 PM
یه سوال من همه یه کار هاشو کردم یوزر پس هم به دست اوردم ولی نمیدونم ماله کدوم شرکت اینترنت دهیه؟؟

kasrakasa
07-19-2011, 12:27 AM
شرمنده اسپم میدم ولی لطفا جوابه مارو بدید

Behzad_Ps
07-19-2011, 03:10 AM
یه سوال من همه یه کار هاشو کردم یوزر پس هم به دست اوردم ولی نمیدونم ماله کدوم شرکت اینترنت دهیه؟؟

دوست عزیز از ای پی howis بگیرید مشخصات isp رو بهتون میده
در ضمن شما فقط میتونید از اکانت isp خودتون که در حال حاظر اشتراک دارید استفاده کنید.

موفق باشید

#include<security.h>
07-25-2011, 03:06 PM
شرمنده اسپم میدم ولی لطفا جوابه مارو بدید
دوست گلم شما که نمیدونی مال کدوم شرکت هست چرا زدی
باید توی محدوده خودت پیدا کنی تا بتونی استفاده کنی
موفق باشی
------------------------------------
منتخب سخنان امام علی (ع) - بخش حکمت های نهج البلاغه - ( قسمت سوم)

وظيفة سرمايه داران

و درود خدا بر او، فرمود: همانا خداي سبحان روزي فقرا را در اموال سرمايه داران قرار داده است، پس فقيري گرسنه نمي ماند،* جز به كاميابي توانگران، و خداوند از آنان دربارة گرسنگي گرسنگان خواهد پرسيد. (حكمت 328)

zakaria
07-25-2011, 04:30 PM
سلام

ليست هست كه رنج آي پي isp هاي adsl رو آماده داشته باشه ؟

b0yz
07-25-2011, 06:43 PM
سلام

ليست هست كه رنج آي پي isp هاي adsl رو آماده داشته باشه ؟

من اینو پیدا کردم ..ببین بدردت میخوره :71:

#include<security.h>
07-25-2011, 08:15 PM
من اینو پیدا کردم ..ببین بدردت میخوره :71:

اسیا تک توی این لیست نیست
موفق باشید
-----------------------------
بابا به احترام سخن که اخر هر پست میدم هم که شده تشکر بزنید

M.A.7_IIM
07-25-2011, 08:33 PM
سلام،نميدونم اين قضيه مک و کی گفته تغيير بديم آی اس پی نميفهمه..
اين يه راهشه..ولی دوستان خودتو نو به خطر نندازيد...اين آقايی که آموزشو مثل هلو گذاشته تو سايت
هر چولمنگيم يه بار نگاش کنه به راحتی ميتونی آی پی گراب کنه و adsl بزنه..
آيا تو دوست عزيز مسئوليت اين کارو قبول ميکنی؟؟؟
ميدونی يکی کيلد کنه به راحتی ميتونه پيدات کنه؟؟اصلًن ميدونی غير از مک يه برنامه دارن که ميبيينن
فلان خط تلفن با اين ip کانت هستش و يوزش چيه....اينا رو می دونيی؟؟
نميخوام بترسونمتون ولی خودتونو پرونده دار نکنيد تو اين کشور..حيف ماست به خدا!!راحت کم کمش 6 ماه
زندان داره!

nahid_Zebel
07-25-2011, 09:13 PM
میخواستم بپرسم چرا به بعضی آیپی ها میتونی تلنت داشته باشی
ولی تو اکسپلور که میزنی میده
500 unknow commond "psv

nahid_Zebel
07-25-2011, 09:17 PM
یه سوال دیگه هم داشتم
وقتی DHCP=Disable باشه بازم میشه بهش تلنت کرد؟

cod
08-18-2011, 12:08 PM
سلام دوستان ...
-------------------------
آقا cmd ما دستورا رو نمیشناسه اعصابمونو خورد کرده [telnet + ping] :33:
ضمنا از control pannel هم active کردم اصلا خودتون تو عکس ببینین :

33178

ضمنا ویندوز هم 7 ؛ 64 بیت هست .
-----------------------------------------
راعنمایی کنین لطفا ... :70:

offlinebaz
08-18-2011, 03:37 PM
این کار فقط روی سرویس حجمی کار میکنه روی سرویس نامحدود چی من تست کردم نمیشه توی رنج ای پی که گرفتم همه نوع سرعتی بود وی می خواستم بهش وصل بشم نمیشه همه کار کردم تغییر مک زمان متصل نبودن یوزر؟ راهی هست؟

DrNooB
08-24-2011, 01:23 PM
سلام خدمت همه ی دوستن
پارس آنلاین پچ کرده
اینم از شانس ماست :52:

hamidreza.n
08-30-2011, 02:39 AM
عزیز پورتهای ای اس پی سرویس دهنده بنده بستس 80 21 23 انیا بستس:(
چیکار کنم ؟

revolt.313
08-30-2011, 10:14 AM
عزیز پورتهای ای اس پی سرویس دهنده بنده بستس 80 21 23 انیا بستس:(
چیکار کنم ؟

سلام

برو تو کانفیگ مودم از اونجا میتونی باز کنی.

موفق باشی

kmino
09-14-2011, 11:05 PM
سلام

موفق باشی

چطوری؟
حالا من کلا کاری به این برنامه ندارم . اما کلا هر چی آی پی اسکن می کنم همه پورتاش بستس

فکر هم می کنم مشکل باید از طرف خودم باشه ! حتی این جریان ftp هم واسه من پسورد و یوزر مودم طرف رو می گیره اگه اشتباه باشه دوباره می خواد و اگه درست باشه صفحه ارور میاد!

مودم رو کجاش باید دستکاری کنیم باز بشه جریان پورت یا کلا این مشکل ما رفع شه ؟

hamidreza.n
09-25-2011, 04:00 PM
سلام

موفق باشی

سلام به دوستانه عزیز
من از شرکتی دارم سرویس میگریم که این رنج اپی خودمه 109.110.160.60 که دینامیک هست الان من همین رنجو 109.110.160.1 تا 109.110.160.255 اسکن میکنم هیچ پورتی باز نیست مثلا پورت 80و21و22و23 اینا بستن حالا نمیتونم تو نرم افزار Angry IP scanner چراغ سبزی پیدا کنم همه یا ابی هستن یا قرمز با اینا هم که نمیشه وصل شد به Tellnet یا http حالا راهی هست که بشه وقتی ای پی رو اسکن میکنم بهم یوزر بده ؟:91:
ممنون میشم نگید نه:45:

bl13
09-25-2011, 05:15 PM
سلام به دوستانه عزیز
من از شرکتی دارم سرویس میگریم که این رنج اپی خودمه 109.110.160.60 که دینامیک هست الان من همین رنجو 109.110.160.1 تا 109.110.160.255 اسکن میکنم هیچ پورتی باز نیست مثلا پورت 80و21و22و23 اینا بستن حالا نمیتونم تو نرم افزار angry ip scanner چراغ سبزی پیدا کنم همه یا ابی هستن یا قرمز با اینا هم که نمیشه وصل شد به tellnet یا http حالا راهی هست که بشه وقتی ای پی رو اسکن میکنم بهم یوزر بده ؟:91:
ممنون میشم نگید نه:45:
موقع اسكن با اسكنري كه گفتي يوزر نميده.
شما برو تو تنظيمات اسكنر وقسمت پورت اونجا پورت تلنت و كلا هر پورتي رو كه ميخوايد چك كنيد مي توني ست كني
روي آي اس پي هاي ديگه امتحان كن براي مثال نداگستر صبا , پارس انلاين و...
مثلاً پارس انلاين:رنج آي پي كه ميده از:

213.217.41.xxx to 213.217.63.XXX
آگر هم ميخواي رو آِ اس پي خودت ويكتيم پيدا كني يه رنج ديگه رو امتحان كن بين:

109.110.160.XXX to 109.110.191.XXX
كه همه متعلق به Shabdiz هست

armack
09-26-2011, 06:25 PM
سلام اقا يكي به داد ما برسه من ميخوام حجمم رو از راه هك زياد كنم چه كار كنم هر كدوم از اساتيد كه مي تونن جواب من روبدن

armack
09-26-2011, 07:20 PM
سلام اقا يكي به داد ما برسه من ميخوام حجمم رو از راه هك زياد كنم چه كار كنم هر كدوم از اساتيد كه مي تونن جواب من روبدن

hamidreza.n
09-26-2011, 07:48 PM
موقع اسكن با اسكنري كه گفتي يوزر نميده.
شما برو تو تنظيمات اسكنر وقسمت پورت اونجا پورت تلنت و كلا هر پورتي رو كه ميخوايد چك كنيد مي توني ست كني
روي آي اس پي هاي ديگه امتحان كن براي مثال نداگستر صبا , پارس انلاين و...
مثلاً پارس انلاين:رنج آي پي كه ميده از:

213.217.41.xxx to 213.217.63.xxx
آگر هم ميخواي رو آِ اس پي خودت ويكتيم پيدا كني يه رنج ديگه رو امتحان كن بين:

109.110.160.xxx to 109.110.191.xxx
كه همه متعلق به shabdiz هست

ممنون دوست عزیز ولی فقط یه رنج ای پی هست بازه که اونم مطعلق به اپی های استاتیک هست که همه بدونه استسنا از ادمین ادمین تغییر دادن.
فقط به اپی دینامیک دلمون خوش بود که اونم پورتهای مختلفو از قبیل 80و21و22و23.... همرو بستن یعنی اپی پینگ هم نداره
ای اس پی های دیگه رو تست کردم همه بازن ولی منکه با اونا کارم راه نمیوفته:)
دوست عزیز بنده مبتدی نیستم همه فرمیشات شما صحیح ام فقط تنها راهی که بشه پورت 80 یا 23 22 21 رو باز کرد زو ای اس پی بنده انو میخوام که راهنمای کنید ممنون میشم.به نظر شما امکانش هست ؟ ممنون :91:

basam
10-04-2011, 12:08 AM
سلام دستد در نکنه واسه این آموزش خیلی عالی بود .
فقط یه سوال
من به برنامه رنج میدم میگم از 192.168.0.0 تا 192.168.100.100 رو واسه من اسکن کن
این ای.پی هایی که پیدا میکنه مال کجا هستن؟؟؟

basam
10-04-2011, 12:36 AM
سلام
با این روش میشه پسورد وایرلس در آورد؟؟؟
و اینکه مثلا من الان یوزرنیم و پسورد را بدست آوردم ، ازش چه استفاده ای میتونم بکنم؟؟؟
یا بهتر بگم چجوری استفاده کنم؟؟؟

basam
10-05-2011, 12:45 AM
سلام
دوست عزیز یکسری از آی.پی هایی که پیدا مشود برای وصل شدن uss و pass میخواد.
ولی دیفالت admin و admin نیست، در این صورت باید چجوری این uss و pass را باید پیدا کرد؟؟
دستوری مخصوص این امر هست؟؟
یا مثلا بشه اصلا ریست کرد ،درواقع از پایه ازبین میرود و من خودم میتونم بهش uss و pass بدهم.
اگر راهنمایی کنید عالی میشود.

shahinAcatir
10-05-2011, 01:17 AM
سلام
دوست عزیز یکسری از آی.پی هایی که پیدا مشود برای وصل شدن uss و pass میخواد.
ولی دیفالت admin و admin نیست، در این صورت باید چجوری این uss و pass را باید پیدا کرد؟؟
دستوری مخصوص این امر هست؟؟
یا مثلا بشه اصلا ریست کرد ،درواقع از پایه ازبین میرود و من خودم میتونم بهش uss و pass بدهم.
اگر راهنمایی کنید عالی میشود.

دوست من 11 تا page درباره این موضوع بحث شده شما اول یه نگاه میکردی بعد ... اگر یوزر و پسورد رو admin میزنی نمیشه باید بیخیالش بشی چون طرف پسورد رو عوض کرده. عین من. موفق باشی

rozhacker
10-05-2011, 02:41 AM
سلام خسته نباشی
خیلی خوب بود ممنون.

basam
10-05-2011, 04:22 PM
دوست من 11 تا page درباره این موضوع بحث شده شما اول یه نگاه میکردی بعد ... اگر یوزر و پسورد رو admin میزنی نمیشه باید بیخیالش بشی چون طرف پسورد رو عوض کرده. عین من. موفق باشی

دوست من ، من 11 page رو خوندم ، من هم دنبال اینم که چجوری پس را وا کرد.
طرف آمده عوض کرده ولی باید یه راهی یا برنامه ای برای پیدا کردن uss و pass باشه .
من دنبال اونم.