PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف ویروس Shortcut

null2
02-03-2011, 08:19 PM
سلام

ویروس شورتکات که فایل های اصلی رو مخفی می کنه و یک shortcut از اون می سازه رو چجوری از روی فلش باید پاک کرد ؟ آنتی آویرا و نود نمی گیرنش

V!T0N
02-03-2011, 09:00 PM
درود

برای حذف ویروس shortcut ...:30:.

از این انتی ویروس استفاده کن دانلود ([Only registered and activated users can see links])

موفق ومعید باشید......

mo_go22
03-30-2011, 12:54 PM
درود

برای حذف ویروس shortcut ...:30:.

از این انتی ویروس استفاده کن دانلود ([Only registered and activated users can see links])

موفق ومعید باشید......

با سلام
ميشه اين آنتي ويروس رو براي من هم به آدرس [Only registered and activated users can see links] ايميل كنيد . فلش هاي من هم دچار مشكل شده و لينك شما نيز قابل استفاده نيست. خيلي ممنون

Pesare.Shab
03-30-2011, 02:02 PM
با سلام
ميشه اين آنتي ويروس رو براي من هم به آدرس [Only registered and activated users can see links] ايميل كنيد . فلش هاي من هم دچار مشكل شده و لينك شما نيز قابل استفاده نيست. خيلي ممنون

سلام دوست عزیز

نیازی به نرم افزار خاصی هم نداره میتونید به صورت دستی پاکش کنید :75:

اول از همه به قسمت Tools در My Computer رفته و در قسمت foldrer Option در تب View قسمت های
hideen file and به show hidden ,... و سه گزینه ی پایین را از حالت مارک در بیارید
( Hide empty ,.../ و .....) بردارید و سپس میتونید فایل های اصلی را در فلش ببنید

در این صورت میتونی به صورت دستی شرت کات ها رو پاک کنید (بدون درد و خونریزی)
سپس فایل هاتون رو که تو پوشه های مخفی هستند رو کپی کنید و با ساختن یه نیو فولدر جدید پست کنید و قبلی ها رو پاک کنید (چون در این فولدر ها قسمت نمایش حالت عادی که به صورت مخفی نمایش داده نمی شه از بین رفته )

نکته :دقت کنید که روی شرت کات ها کلید نکنید چون ویروس ها فعال میشن
ضمنا از دبل کلید برای ورود به فلش استفاده نکنید

این ساده ترین راه برای پاک کردن این یروسه :74:

lali kochike
06-11-2011, 12:30 AM
سلام من یک گوشی به یو اس بی دستگاه وصل کردم و بعد از اسکن کردن گوشی تمام فایلهای داخل ان به صورت شورت کات شد و بع در خود گوش به صورت لینک نمایش داده می شود حالا گوش مهم نیست الان هر چی به دستگاه وصل می کنم شورت کات نشان داده میشود و خود دستگاه نیز فکر می کنم ویروس گرفته چون تمام فایلهای تصویری در ویندوز مدیا پلیر به صورت استپ عکس و فقط دارای صدا نمایش داده می شود چه کار باید بکنم ممنون

am118
06-11-2011, 01:03 AM
سلام دوستان ..

این ویروسو می شه به راحتی حذف کرد ... مراحلشو بهتون می گم ..

1. آنتی ویروسی که آپدیتش برای 3 هفته قبل از تازیخ امروز باشه ..
2 . تمام فایلهای شورت کاتو پاک کنید و 2 فایل وجود داره که آنتی پاک می کنه و یا می تونید دستی هم پاک کنید نام 2 فایل خاطرم نیس اما این 2 فایل سوپر هیدن شدن و به راحتی قابل تشخیص هستن
3 . فایلی رو براتون آپلود میکنم به وسیله اون میتونید فایلهای هیدن شدرو برگردونید ..
موفق باشید ..

ويروس نويسي از مبتدي تا حرفه اي ([Only registered and activated users can see links])
ثبت دو ويروس در آمار ايران بوسيله آشيانه ([Only registered and activated users can see links])
دانلود جديترين ويروسها ([Only registered and activated users can see links])
نرم افزار ashiyane portscaner ([Only registered and activated users can see links])
نرم افزار ashiyane macchenger ([Only registered and activated users can see links])

فصل امتحانات کم رنگمون مي کنه

Acliq va susugliz Günum chokh Olub .amma Umidsiz Günum Heç ulmub. Serdar Babek

mostafa227
06-23-2011, 02:39 PM
سلام .من هارد اکسترنالم گرفتار ویروسی شده که فولدر ها رو تبدیل به shortcut میکنه.الان ویروس با نود یا avg پاک شده اما هیچ فولدریو نشون نمیده با اینکه بیشتر هاردم پرهست(گزینه show hidden filesهم فعال هست و ویندوز من 7 است وقتی سرج می کنم می تونم فیلمها رو پیدا کنم ولی فولدری رو نشون نمیده.چیکار کنم؟
اینقئر فولدر دارم که خیلی سخته یکی یکی فایلهامو تو فولدر جدید بریزم راه دیگه ای هست؟

am118
06-23-2011, 04:00 PM
سلام .. .

فایلاتون سوپر هیدن شده ..

بالای تاپیک جناب Pesare.Shab گفتن .. .

sina.hack
06-23-2011, 04:46 PM
منم این ویروس رو چندبار گرفتم و با نود 32 پاک کردم
شاید آپدیت نکرده بودی

پیشنهاد می کنم حتی اونایی هم که ویندوز سون دارن وقتی انتی ویروس نصب می کنن حنما آپدیتش کنن

بقـــــــــــــــــــــه!

X123
06-24-2011, 09:28 AM
در مورد این ویرویس بگم که همانطور که دوستان فرمودند خیلی ساده میشه پاک کرد. کافیه میانبرها رو پاک کنید.

اما با تجربه ای که از ویرویس کشی پیدا کردم و پاک کردن مشکلات ایجاد شده بعد از پاک کردن باید بگم بهترین و سریعترین راه برای برگرداندن پوشه ها استفاده از دستور اتریبیوت هستش. به دلیل گزینه های مختلف این دستور من این رو به صورت یک فایل (.bat)در آوردم و به صورت پیش فرض برای سه درایو j و k و l ساختم. شما دوستان می توانید یک درایور کنید یا اینکه برای هر درایوی که می خواهند تغییر نام دهید. کافیه شما فلش یا هارد را به سیستم متصل کنید و ببینید با چه نامهایی درایو جدید نامگذاری می شود. سپس با راست کلیک بر روی فایل و تغییر نام درایو و ذخیره مجدد برای ظاهر نمودن پوشه های مخفی شده مورد استفاده قرار دهید. بعد از ذخیره فقط آن را اجرا کنید و منتظر بمانید تا پنجره داس بسته شود.

موفق و پیروز باشید.

پسوورد : ashiyane.org

saeed7007
09-03-2011, 06:09 AM
من يه نرم افزار نوشتم که:

- تمام فايل هاي فلش رو از حالت پنهاني خارج ميکنه
- ويروس Shortcut رو هم پاک ميکنه

*** رايگان هم هست.

لينک دانلود:
[Only registered and activated users can see links]

سایت سازنده:

delphi.loxblog.com

موفق باشيد.

roya_hakim20
10-01-2011, 12:59 PM
ابتدا برنامه CMD ویندوز را اجرا کرده و یا Run ویندوز را اجرا کرده و سپس دستور CMD را ورد کرده و Enter را بزنید.

بعد در پنجره باز شده دستور زیر را وارد کنید. فقط به جای کلمه drive نام درایوی که دچار ویروس شده را وارد کنید و بعد Enter را زده و صبر کنید تا عملیات انجام شود.

attrib -h -r -s /s /d drive:\*.*
اگه اسم فولدرتون طولانی بود یا فترسی بود یا بین حروف فاصله بود، اسم فولدر یا فایلتونو توو کوتیشن"" بزارید.

اینک فایلهای شما درست شده است!

در ادامه سوییچ های این دستور را نیز برای شما قرار میدهم. البته در حالت عادی نیازی به دانستن اینها ندارید و فقط برای تنظیمات بیشتر است.

danial77
10-06-2011, 07:55 PM
ممنون
زیاددددددددددددددد

majidblue
01-18-2013, 03:10 PM
سلام دوستان....
فلش من به این ویروس مبتلا شده،همه راه های بالارو هم امتحان کردم درست نشد که نشد دو سه تا نرم افزار هم نصب کردم(autorun remover و ...) ،فلش رو هم حتی یه دور فرمت کردم نشد که نشد....

اینم عکس از نوع شورتکات ها و ویروس:

[Only registered and activated users can see links]