PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در لود شدن صفحه یاهو میل

salam1
02-11-2011, 03:04 AM
سلام به همه اساتید
من یه سوال داشتم

من تا دیروز صفحه یاهو میلم درست و کامل باز می شد ولی امروز صفحه یاهو میل من درست لود نمی شه و به هم ریخته لود می شه
می خواستم ببینم چه طوری باید درست کنم این رو من از فایر فاکس استفاده میکنم

با تشکر فراوان

nahid_Zebel
02-11-2011, 11:13 AM
دوست عزیز منم همین مشکل رو دارم ولی وقتی از ِدیال آپ استفاده میکنم درست میشه توصیه میکنم از ف *ی*ل* ت* ش*.... استفاده کن:91::55:

salam1
02-11-2011, 01:02 PM
دوست عزیز منم همین مشکل رو دارم ولی وقتی از ِدیال آپ استفاده میکنم درست میشه توصیه میکنم از ف *ی*ل* ت* ش*.... استفاده کن:91::55:

مرسی دوست عزیز استفاده می کنم از ف ی ... ولی باز درست نمی شه از فلاشی چیزی نیست؟

vb.n3t
02-11-2011, 01:07 PM
نه دوست عزیز مشکل از شما نیست از صبح پنجشنبه دسترسی به ایمیل یاهو و جیمیل با مشکل رو به رو هست
هنوز در باره علت و چگونگي رفع اين مشكل توضيحي از سوي مراجع ذيربط داده نشده است

salam1
02-11-2011, 01:25 PM
نه دوست عزیز مشکل از شما نیست از صبح پنجشنبه دسترسی به ایمیل یاهو و جیمیل با مشکل رو به رو هست
هنوز در باره علت و چگونگي رفع اين مشكل توضيحي از سوي مراجع ذيربط داده نشده است

برایInternet Explorer درست و کامل می یاد ، ولی برای فایر فاکس و حتی صفحه فیک پیج یاهوم هم میذیزه به هم
نمی دونم چی کار کنم

مشکل من از چی می تونه باشه؟

oner
02-11-2011, 02:06 PM
سلام دوستان عزیز

شما که دیگر باید بدانید که امروز چه روزی هست . 22 بهمن ماه . به همین دلیل سرعت اینترنت را کم می کنند برای اینکه مشکلی از طرف ... برای ایرانی ها پیش نیاید . برای رفع این مشکل ها هم که هر از چند گاهی رخ می دهد پیشنهاد می کنم که از وی پ... ن استفاده کنید . بعد به راحتی از کشور دیگر به اینترنت دسترسی دارید .

امیدوارم مورد قبول واقع شده باشد
موفق باشید 8-x

salam1
02-11-2011, 02:22 PM
سلام دوستان عزیز

شما که دیگر باید بدانید که امروز چه روزی هست . 22 بهمن ماه . به همین دلیل سرعت اینترنت را کم می کنند برای اینکه مشکلی از طرف ... برای ایرانی ها پیش نیاید . برای رفع این مشکل ها هم که هر از چند گاهی رخ می دهد پیشنهاد می کنم که از وی پ... ن استفاده کنید . بعد به راحتی از کشور دیگر به اینترنت دسترسی دارید .

موفق باشید 8-x

مرسی و تشکر ولی من از وی پ... ن استفاده می کنم ، حتی صفحات فیک پیج توی فایر فاکس ریخته به هم من گفتم شاید مشکل ار فایر فاکسم هست به خاطر همین کلا پاکش کردم و نصبش کردم ولی باز درست نشد
ولی توی Internet Explorer راحت به درستی صفحه login یاهو به صورت کامل لود می شه ، حالا صبر می کنیم که این چتد روز سپری شه
مرسی از همه

oner
02-11-2011, 02:33 PM
مرسی و تشکر ولی من از وی پ... ن استفاده می کنم ، حتی صفحات فیک پیج توی فایر فاکس ریخته به هم من گفتم شاید مشکل ار فایر فاکسم هست به خاطر همین کلا پاکش کردم و نصبش کردم ولی باز درست نشد
ولی توی Internet Explorer راحت به درستی صفحه login یاهو به صورت کامل لود می شه ، حالا صبر می کنیم که این چتد روز سپری شه
مرسی از همه

دوست عزیز یک امکان دیگر هم می دهم این که تنظیمات firefox شما بر روی ..pro تا حدودی ست شده است بروید و تنظیمات را پیدا کنید و تیک را بر روی گزینه ..no pro بگزارید .

موفق باشید 8-x

salam1
02-11-2011, 02:38 PM
دوست عزیز یک امکان دیگر هم می دهم این که تنظیمات firefox شما بر روی ..pro تا حدودی ست شده است بروید و تنظیمات را پیدا کنید و تیک را بر روی گزینه ..no pro بگزارید .

موفق باشید 8-x

میشه لطفا مسیرش رو بگید
پیدا نکردم

muiacir
02-11-2011, 03:16 PM
میشه لطفا مسیرش رو بگید
پیدا نکردم

tools----->option----->advanced--------network
حالا توی تب network گزینه ی settings رو از بخش connection انتخاب کنید و گزینه ی no ***** رو انتخاب کنید
(البته این راه برای فایرفاکسه)

salam1
02-11-2011, 04:09 PM
tools----->option----->advanced--------network
حالا توی تب network گزینه ی settings رو از بخش connection انتخاب کنید و گزینه ی no ***** رو انتخاب کنید
(البته این راه برای فایرفاکسه)

مرسیی
ولی انجام دادم باز نشد :22::22:

Parian
02-11-2011, 08:01 PM
cache مرورگر رو یاک کن شاید درست بشه.
tools --> options --> advanced --> network--> clear now

salam1
02-12-2011, 01:20 PM
دوستان براتون یه عکس می زارم از صفحه یاهوم که بیشتر متوجه بشید

به نظز شما مال این چند روز هست ؟ یا یه مشکلی داره مرمر گر من

Classic
02-12-2011, 01:43 PM
دوستان براتون یه عکس می زارم از صفحه یاهوم که بیشتر متوجه بشید

به نظز شما مال این چند روز هست ؟ یا یه مشکلی داره مرمر گر من

فعلا یه چند روزی صبر کن مشکلت حل میشه

به احتمال زیاد به خاطر برخی از مشکلاتی هستش که تا چند روز دیگه حل میشه :76:

kash2n
02-12-2011, 01:44 PM
منم همین حکایت دارم ولی میرم کافی نت یاهو باز میشه
:56:چرا؟؟

Classic
02-12-2011, 02:04 PM
منم همین حکایت دارم ولی میرم کافی نت یاهو باز میشه
:56:چرا؟؟

ممکنه به بعضی از isp ها هم ربط داشته باشه

سرعت اینترنت هم خیلی شرط هستش

salam1
02-12-2011, 03:07 PM
مال من الان درست 3 روز هست که این طوری شده هر کاری که گفتن کردم البته Internet Explorer درست هست و همه چه کامل لود می شه
ولی توی فایر فاکس درست صفحه یاهوم لود نمی شه و حتی صفحه فیک پیج یاهوم هم لود نمیشه
حالا باید صبر کنیم تا این چند روز بره

Detecter
02-28-2011, 03:11 AM
شما در فایر فاکس Ctrl+Shift+Delete را بزنید بعد Time Range To Clear را روی Everything قرار دهید و بعد روی Clear Now کلیک کنید بعد فایر فاکس رو ریست کنید شاید درست شد :19::87:

AMoK
05-03-2011, 09:07 AM
view > character encoding > Unicode UTF-8
شاید درست شه !

masoud0000007
01-20-2013, 07:16 PM
یاهو مسنجر ژاپنی رو نصب کردم پاک کردم دوباره یاهو us رو نصب کرده ولی پایین یاهو مسنجر get a new yahoo id ... رو که میزنم باز سایت اکانت ژاپن رو باز می کنه وارد ایمیلم هم دیگه نمیتونم بشم ارور پسورد میده پسورد هم درست میزنم وارد ایمیلم میتونم بشم مشکل کجاست

silver21
12-15-2013, 04:15 PM
در مورد بقیه دوستان که گفتن ، چرا ایمیل باز نمیشه و راههایی پیشنهاد کردن
به این لینک سر بزنید و این مطلب رو بخونید ([Only registered and activated users can see links]):63: