PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور ریموت کنم بدون اینکه کلاینت لاگ آف بشه؟

damoyada
02-11-2011, 04:47 AM
سلام خدمت دوستانم
من یک روشی فنی ترفندی چیزی میخوام که وقتی ریموت می کنم به کلاینت اون طرف کلاینت log off نشه.
اینم بگم که فقط می خوام از ابزار خود ویندوز سرور استفاده کنم (ریموت دسکتاپ یا ترمینال سرویس)
از ریموت اسیستنت هم نمی خوام استفاده کنم چون اونطرف کسی نیست که دعوتم رو قبول کنه
از برنامه های مونیتورینگم نباید استفاده کنم.
ممنون میشم اگر دوستان تجربه ایی توی این زمینه دارند کمکم کنند.:

n_asgari
03-02-2011, 06:05 PM
سلام خدمت دوستانم
من یک روشی فنی ترفندی چیزی میخوام که وقتی ریموت می کنم به کلاینت اون طرف کلاینت log off نشه.
اینم بگم که فقط می خوام از ابزار خود ویندوز سرور استفاده کنم (ریموت دسکتاپ یا ترمینال سرویس)
از ریموت اسیستنت هم نمی خوام استفاده کنم چون اونطرف کسی نیست که دعوتم رو قبول کنه

از نرم افزار deamewear استفاده كنيد

alimemar
03-02-2011, 08:35 PM
اگر طرف مقابلتون xp باشه فقط 1 ریموت میشه به اون زد

mohsentanha
06-30-2011, 09:02 AM
از برنامه Team Viewer استفاده کن .
هم لینوکسی داره هم ویندوزی.

Avengerr
07-01-2011, 12:45 AM
در مورد این موضوع قبلا توضیح داده بودم
می تونید از classromspy monitor یا نرم افزارهایی که دوستان معرفی کردند استفاده کنید

chirstian
07-01-2011, 01:21 AM
خداییش اون کسی های که جواب دادن اصلا تاپیک رو میخونن ؟
ایشون گفته بدون نرم افزار . بعد شما نرم افزار بهشون معرفی میکنید ؟!

اقای damoyada
من قبل ها که دانشگاه بودم شبکه کارگاه عملی سرور . ویندوز سرور بود .
بعد یه نرم افزار خوده این ویندوز داره (مثل remote controll xp )که میتویند به بقیه کلاینت ها وصل بشی بدون log off شدن
یکی از دوستام به سرور نفوذ میکرد و برنامه رو برای pc که ما کار میکردم فعال میکرد و با استفاده ا اون
قشنگ فول کنترل میکردیم و بچه ها رو سرکار میزاشتیم
نرم افزار هم اسمش رو یادم رفته شما یه سرچی بکن
حتما پیدا میکنی D:
دیگه شرمنده اگه به دردتون نخورد ما رو حلال کنید D:

oner
07-01-2011, 01:31 AM
خداییش اون کسی های که جواب دادن اصلا تاپیک رو میخونن ؟
ایشون گفته بدون نرم افزار . بعد شما نرم افزار بهشون معرفی میکنید ؟!

اقای damoyada
من قبل ها که دانشگاه بودم شبکه کارگاه عملی سرور . ویندوز سرور بود .
بعد یه نرم افزار خوده این ویندوز داره (مثل remote controll xp )که میتویند به بقیه کلاینت ها وصل بشی بدون log off شدن
یکی از دوستام به سرور نفوذ میکرد و برنامه رو برای pc که ما کار میکردم فعال میکرد و با استفاده ا اون
قشنگ فول کنترل میکردیم و بچه ها رو سرکار میزاشتیم
نرم افزار هم اسمش رو یادم رفته شما یه سرچی بکن
حتما پیدا میکنی D:
دیگه شرمنده اگه به دردتون نخورد ما رو حلال کنید D:

سلام دوست عزیز

بنده در تاپیک زیر این موضوع را گفته ام شما می گویید ویندوز سرور بله ویندوز سرور به صورت پیش فرض می تواند تا 2 نفر همزمان فعال در خود قرار دهد ولی در ویندوز های Client تنها امکان یک User فعال در آن می باشد . البته به وسیله Windows Remote Assistance می توان یک درخواست با یک کد لایسنس درست کرد که بتواند این امکان داشته باشد برای ویندوز های Client که این ابزار هم به صورت پیش فرض در ویندوز 7 قرار داده شده است که خوب باز هم یک سری اعمالی برای فعال کردن آن باید انجام شود .

[Only registered and activated users can see links]

کمی دقت کنید این تاپیک هم به نظر بنده کمی بیهوده شد . البته بنده یک کاربر مبتدی بیش نیستم که بخواهم در کار مدیران دخالت کنم .

امیدوارم مورد قبول واقع شده باشد
موفق باشید 8-x

usozbaran
07-01-2011, 10:48 AM
دانلود نرم افزار برطرف کننده محدودیت تعداد کاربران همزمان در Remote Desktop
دوستان یکسری به اینجا بزنید تا حالشو ببرید. ! :99:

اینجا ([Only registered and activated users can see links])

Sarnevesht
07-01-2011, 11:17 AM
سلام خدمت دوستانم

گفته بروبچز شما هم خرو میخواین هم خرما

شما میخواین کلاینت logg of نشه از ابزار خود ویندوز استفاده کنید از برنامه های مونیتورینگ هم که نمیخوایند استفاده کنید ، باید بهتون بگم شما میخواین روی ویندوز کار کنید نه یه لینوکس دولپ شده
بهتون پیشنهاد میکنم از یه RAT مثل بلک شید یا cyber gate استفاده کنید ضرورتی به نصب روی کلاینت نداره فقط باید یه دفه فایل run بشه تو پالیسی ها تعریفش کنی خودش اتومات فایل اینجکت میکنه به کلاینت

AR455
07-01-2011, 11:38 AM
سلام خدمت دوستانم

اگر میخواهید این کار را از راه دور و بدون مطلع شدن User انجام دهید

1.در مورد ویندوز 7 فایل Win7RDP را که ضمیمه کردم دانلود کنید و در Startup سیستم مورد نظر قرار دهید.
اگر می خواهید در هنگام اجرای اسکریپت کاربر متوجه نشود با استفاده از نرم افزار bat2exe convertor فایل bat را به exe تبدیل کنید و توجه داشته باسید که در هنگام compile در تب option گزینه invisible application را تیک بزنید.
این نرم افزار نیز ضمیمه همین پست است.

اما اگر دسترسی شما به سیستم مورد نظر فیزیکی است ساده ترین راه اعمال Policy برای Multi Session است. با مراجعه به مسیر

gpedit.msc > Computer Configuration / Windows components / Remote Desktop service / Remote Desktop Session Host / Connection
Policy مربوط به Limit number Of connections را ابتدا Enable کنید و بعد تعداد کانکشن همزمان را تعین نماید و سپس برای اعمال تنظیمات Policy از دستور gpupdate /force استفاده نمایید.
__________________________________________________ _____________________________

2.در مورد ویندوز XP مراجعه کنید به

[Only registered and activated users can see links]

موفق و پیروز باشید.