PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزش هک پسورد wifi در ویندوز 7

lord_ma3ter
07-28-2011, 05:02 PM
با سلام
در این اموزش شما نحوه بدست اوردن پسورد وایرلس را خواهید اموخت
برای این هک برنامه های زیر لازمتون میشه و در ضمن اصلا نیازی به لینوکس . بک ترک و از این حرفا نیست
1- برنامه commview for wifi
2- برنامه [Only registered and activated users can see links] crack -ng win 1.1

که البته نصب کردن commview for wifi یکم کار میبره چون باید تو سیستم برنامه رو در network adapter ها نصب کنی و درایورش رو بریزی رو کارت وایرلس تا بتونه دیگه ..........

امید وارم لذت ببرید :15:
اینم فیلم اموزش هک کردن وایرلس در ویندوز سون
[Only registered and activated users can see links]

l3liTz
07-29-2011, 11:50 AM
دوست عزیز شما که زحمت لینک فیلم رو کشیدی،لطفا زحمت لینک دانلود نسخه کرک شده نرم افزار commview for wifi و نحوه نصبش رو هم بکش،چون aircrack تحت ویندوز تنها روی تعداد بسیار بسیار محدودی از کارتهای شبکه جواب می ده.

key
07-29-2011, 11:54 AM
منم سر از کار این نرم افزار در نیاوردم . یه هلی بدی روشن میشه
ممنون

aminbadrkhani
07-29-2011, 09:29 PM
اگه می شه در مورد : .....که البته نصب کردن commview for wifi یکم کار میبره چون باید تو سیستم برنامه رو در network adapter ها نصب کنی و درایورش رو بریزی رو کارت وایرلس تا بتونه دیگه ..........

توضیح دهید .چون دقیقا در این مورد من مشکل دارم

h4t
07-30-2011, 06:11 PM
دوستان این برنامه هم مثل ایر کرک فقط و فقط برخی از کارتها رو ساپورت
می کنه هک وایرلس فقط در لینوکس
برای اینکه حسن نیتم رو هم نشون بدم برید به لینک زیر تا ببینید که حرف مفت نمی زنم
اینم لیست آداپتورهایی که این ساپورت می کنه

Unf0rgiven2
07-30-2011, 08:09 PM
بهترین سیستم عامل برای هک وایرلس backtrack دست تو همه چی بازه مثلا اگه خوردین به یه استیشن یا یه میکروتیک
اونجا می بینید که این سیستم عامل چقدر قدرت داره تو هر ...

lord_ma3ter
07-31-2011, 11:17 AM
درسته بک ترک عالی هست و بهترین را ه هک وایرلس هست خب اینم یه اموزش در هک کردن تو 7 هست:83:
و نکته که برنامه view wifi فقط در ویندوز 7 نصب میشه [Only registered and activated users can see links]
خب عزیز من نمیخواد کرکش کنی چون من که کرکشو پیدا نکردم ولی تا 30 روز میتونی استفاده کنی
اول وقتی نصب میکنی خودش بهتون اموزش میده
1- فک کنم باید برای این برنامه pcap نصب شده باشه
2-باید برین تو device manager بعدش تو قسمت network adapter باید 2 تا باشه یکی دیوایس خودتون یکی دیوایس commview
اموزشش هم در قسمت خود help برنامه installation driver guide یه همچین چیزی نوشته اون بزنید
اینم قسمتی از اموزشش مرحله به مرحله
32367

32370

32371

32372

32373

اگه دیدم مورد قبول واقع شده چند تا اموزش دیگه هم میزارم :61::30:

Dipes
08-02-2011, 03:46 AM
من اینتل 5100 دارم که ورژنش 12.4.1.4 و سایت گفته باید بالای 12.4.3.9 باشه تا ساپورت کنه!
یه جاشم اینو گفته:
Do not install "Intel PROSet/Wireless" or "Intel My WiFi" utilities;
که من از سایت اینتل همون ستاپی که Intel PROSet نداره دانلود کردم سپس اجرا کردم ولی وقتی دوباره ورژنو نگاه میکنم همون 12.4.1.4

یه بارم Intel PROSet رو ریختم که درست شد و ورژن تغییر کرد،
من باید اون فایلی که Intel PROSet نداره رو اجرا کنم که برنامه کار کنه،مشکل کجاست؟

lord_ma3ter
08-02-2011, 10:51 AM
باید درایورتو نصب کنی برو تو device manager ببین چه ورزنی هست اگه که خواستی عوضش کنی بزن update بعدش میتونی از اونجا درایوری با ورژن بالاتر نصب کنی.....

من باید اون فایلی که Intel PROSet نداره رو اجرا کنم که برنامه کار کنه،مشکل کجاست؟
خب برنامه intelproset رو نصب کن ببین درست میشه

Dipes
08-02-2011, 04:26 PM
intelproset هم نصب کردم نشد! :(

janatan
08-04-2011, 01:26 AM
خوب حتما ساپورت نميشه ديگه
واسه همين كه ميگم واسه هك وايرلس بيخيال ويندوز بايد شد .

hesyboy
08-05-2011, 09:10 PM
salam.barayehack kardane WPA dar aircrack az ma ye file be name wordlist mikhad.mishe tozih bedin ke chetor mishe bedastesh ovord?

hesyboy
08-05-2011, 09:12 PM
ببخشید که en نوشتم.راجع به wordlist برای هک کردن wpa در aircrack توضیح می خواستم.ممنون

janatan
08-05-2011, 11:28 PM
ليست passwd هست كه بايد به برنامه معرفى كنى
ميتونى از اينترنت دانلود كني
password list
ميتونى خودت بسازي با txt

hesyboy
08-08-2011, 07:15 PM
خیلی دنبالش گشتم اما چیزه بدرد بخوری ندیدم.اگه لینک واسم بزارین ممنون میشم.

janatan
08-11-2011, 02:40 PM
[Only registered and activated users can see links]=en&source=hp&q=wpa+dictionary+download&oq=WPA+DIC&aq=1&aqi=g10&aql=&gs_sm=e&gs_upl=37l1887l0l5776l8l7l0l0l0l0l546l1082l5-2l3l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=5f2d90f5e216fc2d&biw=1366&bih=597

كيلويى دانلود كن

ashkan_bahar
08-12-2011, 01:58 PM
درود دوستان کسی روشی یا برنامه ای برای تغییر آدرس فیزیکی مودم های وایمکس داره ؟ :91: از طریق خط فرمان یا ssh کردن یا هر روشی که جواب بده :91: لطفا اگه کسی اطلاعات نداره اسپم نکنه . مرسی از دوستان گرامی:tongue:

janatan
08-13-2011, 05:56 AM
درود دوستان کسی روشی یا برنامه ای برای تغییر آدرس فیزیکی مودم های وایمکس داره ؟ :91: از طریق خط فرمان یا ssh کردن یا هر روشی که جواب بده :91: لطفا اگه کسی اطلاعات نداره اسپم نکنه . مرسی از دوستان گرامی:tongue:

Log in to telnet utility

ENTER

<setallmacaddr> XX:XX:XX:XX:XX:XX

type EXIT and ENTER

desmond919
08-13-2011, 05:11 PM
سلام دوست عزیز

منم دنبال راهی هستم که مک آدرس مودم وایمکس رو تغییر بدم چون مثل کارت شبکه وایرلس نیست.

janatan
08-13-2011, 07:11 PM
سلام دوست عزیز

منم دنبال راهی هستم که مک آدرس مودم وایمکس رو تغییر بدم چون مثل کارت شبکه وایرلس نیست.

قبل از اينكه پست بدى يه نگاه به بالا سرت مينداختى طورى ميشد ؟؟؟
تو پست بالا زندگى نامم رو ننوشتم كه

همششششششششششششش اسپم

ashkan_bahar
08-14-2011, 12:20 AM
Log in to telnet utility

ENTER

type EXIT and ENTER

-------------------------------------------------------------
اگه میشه یکم بیشتر توضیح بده جاناتان عزیز . من تست کردم جواب نداد مودم من از نوع WIXFBR-105 هستش:59:
این روش برای Huawei Echolife BM635 جواب میده اما مدلی که من دارم فکر نکنم جواب بده ! با putty و CMD تلنت کردم اما لاگ نشد :69:

janatan
08-14-2011, 03:56 AM
شايد مودم شما اشكالي داره
معمولا تلنت رو همشون ok هست
هرچند من مدل شما رو نديدم و روش تست هم نكردم
ولى 4 تا مدل مختلف ديدم كه تلنت ok بود روش

به سايت شركت سازندش مراجعه كن شايد چيزى گيرت بياد

vahid0027
08-19-2011, 12:30 AM
سلام دوستان

من یک انتن وایرلس دارم nsm5 و شرکتی که ازش اینترنت گرفتم اومده پسورد دیفالت انتن که ubnt بوده رو عوض کرده که من نتونم بفهمم با چه پسوردی به انتنشون وصل شدم. حالا میخواستم ببینم راهی داره که من بدون اینکه انتن رو ریست بدم و اطلاعاتی که نصاب اومده نصب کرده توی انتن پاک بشه ، بفهمم پسورد چیه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

janatan
08-19-2011, 08:41 AM
سلام دوستان

من یک انتن وایرلس دارم nsm5 و شرکتی که ازش اینترنت گرفتم اومده پسورد دیفالت انتن که ubnt بوده رو عوض کرده که من نتونم بفهمم با چه پسوردی به انتنشون وصل شدم. حالا میخواستم ببینم راهی داره که من بدون اینکه انتن رو ریست بدم و اطلاعاتی که نصاب اومده نصب کرده توی انتن پاک بشه ، بفهمم پسورد چیه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

از برنامه هاي
view wireless key استفاده كن
تا دلت بخاد تو اينترنت ريخته
با توجه به ويندوزت ميتوني برنامش رو دانلود كني

در ضمن كلمه نصاب معني كلاه بردار يا حقه گر رو تو ريشه زبان فارسي داره ;)

vahid0027
09-07-2011, 05:12 PM
اره ولی خودشون میگفتن نصاب :d

hfagani
09-09-2011, 02:50 AM
salam mamnon az moarefi in barname va file amozeshi barname karte mano shenakht va kar kardam va hamechi roberoo bod ke akharesh ke on acp. midadi be aircrack -ng bad ke search mikard ta pass dar biare hey faild mishhe in eror ham mide {failed. next try with 5000 ivs. mishe rahnamaee konid

az modiran ozr khahi mikonam sisteme man farsi nadare nemitinam farsi benevisam sharmandeh be khoda

vs2oo
09-09-2011, 10:20 AM
salam mamnon az moarefi in barname va file amozeshi barname karte mano shenakht va kar kardam va hamechi roberoo bod ke akharesh ke on acp. Midadi be aircrack -ng bad ke search mikard ta pass dar biare hey faild mishhe in eror ham mide {failed. Next try with 5000 ivs. Mishe rahnamaee konid

az modiran ozr khahi mikonam sisteme man farsi nadare nemitinam farsi benevisam sharmandeh be khoda

من هم مشکل دوستمون رو دارم تو فیلم کمتر از من پکت داره ولی هک می کنه ولی برای من ارور میده ..

zleito
09-13-2011, 12:35 AM
منم همین مشکلو دارم

vahid260s
09-13-2011, 11:54 AM
سلام.به عکسها نگاه کنید ببینید مشکل کجاست

ariafree
09-14-2011, 12:54 AM
مشکل من اینه که Ivs کافی پیدا نمیکنم.اگه توو فیلم دقت کرده باشین حدود 13 هزار Ivs پیدا میکنه ولی من بیشترین تعدادی که پیدا کردم 40 تا بوده.کسی میدونه مشکل کجاست؟؟؟؟

lord_ma3ter
09-14-2011, 09:44 PM
باید صبر کنی تا پکت مورد نظر به حد کاف یرسه
خب چند عامل ممکنه ضعیف بودن wifi از نظر سخت افزاری
یا اگر سیستم شما چند تا (از یکی بیشتر) در سرچ پیدا میکنه برای شبکه وایر لس
شما باید فقط اونی رو که میخواید پکت جمع کنید نه همش رو :59::59:

hadifar
09-16-2011, 11:37 PM
من هم مشکل دوستمون رو دارم تو فیلم کمتر از من پکت داره ولی هک می کنه ولی برای من ارور میده ..

منم همین مشکلو دارم

Yadam Bedin
09-17-2011, 01:28 AM
منم همین مشکلو دارم

Yadam Bedin
09-17-2011, 01:35 AM
منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

منم همین مشکلو دارم

ariafree
09-17-2011, 08:53 PM
یه بار 60 هزار پکت جمع کردم ولی فقط 160 ivs داشت.درضمن آنتن 70 درصد هست

desmond919
10-01-2011, 12:46 PM
سلام:
مدل مودم وایمکس من echolife bm631a و موقع telnet ارور login error میده! تو سایت شرکت سازنده اش هم رفتم و چیزی دستگیرم نشد. خواهشا راهنمایی کنید!

desmond919
10-08-2011, 12:35 PM
سلام دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:18:

ava70
10-27-2011, 03:32 PM
منم یه سوال داشتم میشه مودم وایرلسه لپ تاپ و یه کاری کرد که برای این isp های ایران جواب بده که دیگه از مودمه اونا استفاده نشه؟ یعنی از خوده مودم لپتاپ استفاده شه دیگه

Dipes
11-03-2011, 06:54 PM
سلام
من فرضا از isp الف استفاده میکنم و تونستم یک اکانت adsl از isp ب هک کنم و یوزرنیم و پسورد و آی پی اونو دارم...
میخواستم ببینم میتونم از این اکانت هک شده استفاده کنم!!!؟

MR.CICILI
11-03-2011, 07:05 PM
سلام

شما فقط زمانی میتونی از یه اکانت هک شده استفاده کنی که اون اکانت مال isp باشه که به شما سرویس میده . (آیپی هاتون با هم فامیل باشن و تو یه رنج باشن )

Dipes
11-03-2011, 07:16 PM
سلام

شما فقط زمانی میتونی از یه اکانت هک شده استفاده کنی که اون اکانت مال isp باشه که به شما سرویس میده . (آیپی هاتون با هم فامیل باشن و تو یه رنج باشن )

ممنون...
1- حالا اگه از همون isp بود چه جوری میتونم استفاده کنم!!؟

2-حالا از این اکانتی که من هک کردم چه استفاده ای میشه کرد؟

MR.CICILI
11-03-2011, 07:24 PM
1- میتونی مودم خودت رو کانفیگ کنی و اون یوزر و پسوردی که زدی رو وارد کنی و ازش استفاده کنی .
2 - میتونی بفروشی : دی (البته برای شیطونی میتونی بری کلا یوزر و پسورد طرف رو عوض کنی)

daniel4u
11-03-2011, 08:03 PM
Isp هایی مثل پارس آنلاین که از پسورد دوم استفاده میکنندکاری نمیشه کرد... من یوزر و پسورد و مک و همه چیز یوزرها رودارم اما نمیشه استفاده کرد
برا این اگه بشه راهی پیدا کرد عالی میشه

saman_tara
11-03-2011, 08:18 PM
من مشترک شاتل هستم وقتی با ip scannrer اسکن میکنم همه ی ip ها تو رنج این isp پورت اشون بسته هست حتی 1 دونه پورت هم open نیست . چی کار کنم؟

FirTInA
11-03-2011, 09:08 PM
منم مخابرات هستم دیگه فک کنم جلوش رو گرفتن 1 هفته هستش که دیگه نمیشه تلنت کرد اما یوزر پسورد های فبلی هنوز کار میکنن

daniel4u
11-03-2011, 09:09 PM
نه حتما یه جای کار اشتباه شده
چون پورت رو باید بگی یه محدوده پورت مشخص کنی شاید حتما اینو نزدی یا یادت رفته
عکس بذار از تنظیمات قبل اسکن
از خود برنامه

saman_tara
11-03-2011, 09:20 PM
بیا آقا اینم عکس

daniel4u
11-03-2011, 09:36 PM
خب عزیزم فقط پورت 80 رو به برنامه دادی
حتما کسی از یوزرها پورت 80 باز نداره
اما اگه با پورت های دیگه اشنایی داری اینطوری وارد کن
1-80
که پورت های بین 1 تا 80 رو چک کنه

SiminSecret
11-09-2011, 05:27 PM
ببخشید من الان یوزر-پس و مک ادرس یه نفر رو دارم الان چجوری باید ازش استفاده کنم مثلا اگه وصل شم طرف میفهمه؟isp چی؟

a2030
11-09-2011, 06:08 PM
سام

اینترنت منم پارس انلاینه من کلی گشتم که تونستم با یه یوزر پس بیام بالا بقیه نمیان بالا.اگه تونست کاری کرد بگه

شاهرضا
11-09-2011, 06:23 PM
امکان نداره مگه میشه پورت 80 (http بسته باشه
حالا ftp شاید

smsezar
11-25-2011, 10:24 PM
من 480 هزار پکت جمع کردم با 17 هزار IVs اما باز نتونست پسورد پیدا کنه

lord_ma3ter
12-03-2011, 12:34 PM
اینجا چه خبره
یه پست ندادم که بعدش اسپم بارون شه اینجا
مشکلی دارید پیام خصوصی بدید :93:

توجه کنید در قسمت src ip -desc ip و... نوشته N/A یعنی خالیه پکتی که داری میگیری خالیه حاوی اطلاعات نیست رمز داخلش نیست تو عکس بعدی که گذاشتی توجه کن نوشته هیچ اطلاعاتی از پکت گرفته نشد
چند تا اموزش دیگه درست کردم که با این وضع نمی شه گذاشت :61:

rhamidr
12-03-2011, 08:07 PM

#include<security.h>
12-03-2011, 08:22 PM
سلام بچه ها
آره انگار از یکی دو ماه پیش، دیگه مخابرات جلوی هک کردن رو بسته
دوست عزیز اگر از Angry IP scaner استفاده کنی بهتر نتیجه میگیری
اشتباه میکنی
مخابرات هیچ چیزو نبسته
من خودم همین الان یکی زدم چیزی متوجه نشدم
بعدشم اگر با پورت 23 بزنی بهتر نیست؟؟
شما پورت 21 رو اسکن کرده بودی
بدرود

mehrdadx8
12-03-2011, 08:32 PM
سلام بچه ها
آره انگار از یکی دو ماه پیش، دیگه مخابرات جلوی هک کردن رو بسته

سلام اگه با چیز پی ان اسکن کنی پیدا میشه کرد

I9000
12-03-2011, 09:18 PM
دوستان عزیز استفاده از بک ترک در محیط ویندوز لینوکس راحت تر است

ببیند استفاده از بک ترک در محیط ویندوز 100 درصد عملی است

باتشکر

برای دانلود آخرین ورژن که آمده در سایت Backtrack 5 یا بک ترک 5 را جستجو کنید

I9000
12-03-2011, 09:39 PM
دوستان راه دیگه ای هم داره

مثلا دستکاری کردن مودم adsl که سرعتشو میبره بالا

یا مثلا استفاده از اکانت های پیش فرض

lord_ma3ter
12-08-2011, 10:46 AM
دوستان اینجا اسپم نکنید اگه مشکل یا موردی هست پیام خصوصی.
همان طور که از اسم این تاپیک پیداست هم وایرلس در ویندوز تاپیک های دیگری هم هستند که هک وایر لس در linux
دوستان عزیز اومدید اینجا رو دارید اسپم بارون میکنید که هک وایر لس در لینوکس . خیلی مطلب در این باره هست که هک وایر لس در لینوکس .. که من برآن شدم که هک وایر لس رو در ویندوز بزارم . شما هم بفرمایید در ناپیک هک وایرلس در linux فعالیت بفرمایید و اینجا رو اسپم بارون نکنید
با تشکر..................

Ammirzargar
12-09-2011, 05:08 PM
اقا واسه تا 32000 پکیج هم سرچ میکنه ولی چیزی پیدا نمی کنه این عادیه

lord_ma3ter
12-10-2011, 08:01 AM
یابد عکس بزاری ..
البته شما باید موقعی sniff کنس که اون داره از وایر لسش استفاده میکنه که به پکت هایی که شما میگیرین دیتا میده ///

hoos
12-29-2011, 06:11 PM
سلام به همه اساتید
به کمک لب تاب سیگنال وایلس دریافت میکنم ولی ازم security key میخواد.
با چه برنامهای میتونم key بدست بیارم ؟
از نوع wep
ویندوزم 7

.exe
12-29-2011, 08:53 PM
سلام به همه اساتید
به کمک لب تاب سیگنال وایلس دریافت میکنم ولی ازم security key میخواد.
با چه برنامهای میتونم key بدست بیارم ؟
از نوع wep
ویندوزم 7

هک وایرلس ---------------------->فقط در لینوکس
این شد 1000 بار
شما اول یه سرچ میزدی بعد اینجا رو اسپم بارون میکردی:46:
لینک ها

comanche4
01-26-2012, 05:13 PM
اقا پس کرک این کام ویوو رو بزار پس

catch me
02-02-2012, 10:03 PM
سلام یه مشکل با commview دارم که شروع به اسکن کردن نمی کنه و هیچ پاکتی رو نشون نمی ده چیکار کنم؟

Ali Sezar
02-08-2012, 05:56 PM
سلام یه مشکل با commview دارم که شروع به اسکن کردن نمی کنه و هیچ پاکتی رو نشون نمی ده چیکار کنم؟

به احتمال زیاد Commview شما مشکل دارد نسخه کاملش رو دانلود کنید

و بهتر است که از بک ترک استفاده نمایید

Ali Sezar
02-08-2012, 06:02 PM
اقا پس کرک این کام ویوو رو بزار پس

در این لینک موجود است

[Only registered and activated users can see links] 3Dnewreply%26p%3D280189

ramin_BU
02-11-2012, 11:54 PM
سلام خسته نباشید
من یک مودم وایمکس دارم که وایرلس داره می خوام یک کاری کنم برد وایرلس بیشتر بشه امکانش هست ؟
و یک موضوع دیگه این که
WEP _ WPA _ WPA-PSK _ WPA2 _ WPA2-PSK _ 802.1X
اینا چه فرقی باهم دارن کدومشون بهتر هست :-؟
و این که Encryp Type چیست ؟
و Rekey Interval (Default:3600) چیه :-؟

سپاس :28: :92:

erepublican
02-12-2012, 12:26 AM
سلام خسته نباشید
من یک مودم وایمکس دارم که وایرلس داره می خوام یک کاری کنم برد وایرلس بیشتر بشه امکانش هست ؟
و یک موضوع دیگه این که
و این که Encryp Type چیست ؟
و Rekey Interval (Default:3600) چیه :-؟

سپاس :28: :92:

سوال 1 :

و یک موضوع دیگه این که

شبکه*های بی*سیم امکانات متعددی را در اختیار کاربران قرار می*دهند، برقراري ارتباط با منابع يك شبكه بي*سيم بسيار آسان بوده و محدوديت*هاي شبكه*هاي كابلي را به همراه ندارد. اما يكي از نكات مهم در خصوص اين شبكه*ها ايجاد امنيت لازم براي دسترسي است و شبكه*هاي بي*سيم به راحتي در خظر نفوذ كاربران غير مجاز و هكرها قرار دارند. با توجه به اين نكته *كه استفاده از ابزاهاي قابل حمل مانند لپ*تاپ، نت*بوك و تلفن*هاي هوشمند روز به روز در حال افزايش است و اين ابزارها با انجام تنظيمات ساده، قابليت اتصال به شبكه*هاي بي*سيم را به راحتي در اختيار كاربران قرار مي*دهند بنابراين برقراري امنيت لازم به شبكه*هاي بي*سيم اهميت بيشتري پيدا مي*كند. تنها كافي است در يك محيط به جستجوي شبكه*هاي بي*سيم محدوده*اي كه در آن قرار داريد بپردازيد تا با فهرستي طولاني از انواع شبكه*ها مواجه شويد و در صورتي* كه يكي از اين شبكه*ها فاقد رمز عبور باشد بتوانيد بدون پرداخت هزينه*اي، به اينترنت متصل شويد. بنابراين در صورتي كه تمهيدات لازم براي ايمن كردن شبكه در نظر گرفته نشود پهناي باند شبكه به راحتي مورد استفاده ساير افراد نيز قرار خواهد گرفت. هرچند كه اين موضوع عملكرد و دسترسي شبكه شما را تحت تاثير قرار خواهد داد اما عدم برقراري امنيت شبكه تنها به استفاده كاربران غير مجاز به منابع شبكه و يا اينترنت محدود نمي*شود و يك شبكه بي*سيم بدون بكارگيري استانداردهاي رمزگذاري مناسب، براي كاربران آن شبكه مي*تواند به قيمت فاش شدن نام كاربري و رمز عبور ايميل*هاي كاربران شبكه، نامه*هاي اداري و محرمانه و از آن مهم*تر رمز حساب بانكي براي كاربران حرفه*اي و هكرها باشد.

متداول*ترين و در عين حال آسان*ترين روش براي ايجاد امنيت در يك شبكه بي*سيم، به كارگيري استانداردهاي رمزگذاري است. نكته مثبت در خصوص اين استانداردها پياده*سازي و پيكربندي ساده آن*ها است كه معمولا از طريق اينترفيس كاربري ابزار شبكه بي*سيم انجام مي*شود و در حالت كلي با توجه به نوع ابزاري كه استفاده مي*كنيد از پيچيدگي چنداني برخوردار نيستند. علاوه بر استانداردهايي كه توسط موسسه*هاي جهاني مانند IEEE تعريف مي*شوند و بر روي تمامي ابزارهاي شبكه از نام*هاي تجاري متفاوت قابل استفاده هستند، برخي از شركت*هاي توليد كننده ابزارهاي شبكه نيز به صورت اختصاصي از استانداردهاي رمزگذاري استفاده مي*كنند، با اين تفاوت كه اين استانداردها توسط ابزارهاي شركت*هاي ديگر قابل استفاده نخواهند بود. شايد تا كنون با اسامي اين استانداردها روي ابزارهاي شبكه خود مواجه شده*ايد اما به صور دقيق با ساختار و تفاوت*هاي هر كدام آشنا نيستيد. بنابراين از آنجايي كه امكان معرفي تمامي استانداردهاي رمزگذاري قابل پياده*سازي در شبكه*هاي بي*سيم وجود ندارد و به دليل اهميت برقراري امنيت در شبكه*هاي بي*سيم تنها به معرفي استانداردهاي عام خواهيم پرداخت.

WEP م (Wired Wquivalent Privacey)
اولین استاندارد امنیتی شبکه*های بی*سیم است که در سال 1997 توسط IEEE به ثبت رسید. در حقیقت نام این استاندارد با این ایده انتخاب شد که بتواند امنیت لازم را برای شبکه*های بی*سیم همانند یک شبکه* کابلی فراهم کند. این استاندارد که سرویس شناسایی و رمز گذاری را در شبکه فراهم می*کند در ابتدا به دليل گسترده نبودن استفاده از شبكه*هاي بي*سيم ميان كاربران، توانايي تامين امنیت لازم برای شبکه*های بی*سیم را داشت اما امروزه به دليل عملكرد ناكارآمد آن در مقايسه با استانداردهاي جديد*تر و همچنين امكان هك شدن رمز شبكه حتي توسط كاربران عام، بهتر است ديگر مورد استفاده قرار نگيرد. در سیستم امنیتی WEP، هنگامی*که تنظیمات اولیه منابع شبکه را به اجرا در می*آورید باید یک کلید یا رمز عبور تعریف کنید و تمامی کاربرانی که قصد برقراری ارتباط با آن ابزار شبکه را داشته باشند باید کلید مورد نظر را در بخش تنظيمات اتصال شبكه سيستم خود وارد كنند تا برقراري ارتباط برايشان ميسر شود.

به طور کلی دلیل عملکرد ضعیف این استاندارد را می*توان به دو دسته تقسیم کرد: PSKم (Static Preshared Key) به اين مفهوم كه مقدار کلید باید در سیستم تمامی کاربران و تمامی منابع شبکه به صورتی دستی وارد شود و هیچ ابزار و امکانی برای تعویض این رمز عبور به صورت اتوماتیک و دینامیک وجود ندارد. در نتیجه تغییر رمز عبور وظیفه*ای وقت*گیر خواهد بود و به همين دليل ساده افرادی که به شبکه دسترسی دارند تمایل چندانی به تغییر آن از خود نشان نمي*دهند.

دلیل دوم را می*توان کوتاه بودن تعداد کاراکترهای کلید دانست و همین امر موجب می*شود که به راحتی قابل دكد و شناسايي باشد. WEP از یک پروتکل رمز*گذاری با نام RC4 برای امنیت داده*ها استفاده می*کند و در ابتدا تعداد کاراکترهای کلیدی که براساس اين استاندارد تعریف می*شد 64 بیت بود. البته در حال حاضر ابزارهایی هستند که قابلیت پشتیبانی از کلیدهای با تعداد کاراکترهای بیشتر مانند 128 بیت و 256 بیت را نیز دارند. با اين وجود یک کاربر غیر مجاز و یا یک هکر به راحتی با کپی کردن چند فریم آن شبکه و یا با استفاده از چند نرم*افزار هک نه چندان پيشرفته قادر به دسترسی به آن کلید خواهد بود.با توجه این دلایل و همچنین از آنجایی که استانداردهایی که پس از WEP تعریف شدند امنیت بالاتری را برای شبکه*های بی*سیم فراهم می*کردند در حال حاضر استفاده از این استاندارد کار عاقلانه*ای به نظر نمی*رسد.

WPA م (Wi-Fi Protected Access)
اتحادیه Wi-Fi در سال 2003 استاندارد جدیدی را برای شبکه*های بی*سیم معرفی کرد. اين استاندارد براي به كار گيري در ابزارهاي شبكه موجود كه از استاندارد WEP استفاده مي*كردند، طراحي شد و از قابليت سازگاري با ابزارهاي قديمي*تر نيز برخوردار است. به كارگيري اين استاندارد مستلزم پيكربندي آن روي ابزارهاي موجود در شبكه بوده و در صورتي كه تنظيمات مورد نظر روي دستگاهي اعمال نشود همچنان رمزگذاري اطلاعات بر اساس استاندارد WEP انجام مي*شود. مهم*ترین ویژگی این استاندارد كه آن*را نسبت به WEP متمايز مي*كند، قابلیت تغییر کلید به صورت دینامیک با استفاده از پروتکل TKIPم(Temporal Key Integrity) است. این استاندارد برای رمز گذاری اطلاعات از الگوریتم MICم (Message Integrity Check) استفاده می*کند و با افزودن ويژگي بررسي كامل كليد، اطمينان مي*يابد كه كليد تعريف شده مورد استفاده كاربران غير مجاز قرار نخواهد گرفت.

براي رمز*گذاري شبكه بر اساس استاندارد WPA، يك تركيبمنحصر به فرد از كليد تعريف شده به همراه SSID شبكه ايجاد شده و به هر كاربر شبكه بي*سيم به صورت مجزا اختصاص مي*يابد كه به طور ثابت و اتوماتيك تغيير مي*يابد در نتيجه امكان دسترسي افراد غير مجاز به شبكه را به حداقل مي*رساند. قابليت شناسايي كاربران كه در استاندارد WEP ناديده گرفته شده بود، در اين استاندارد و به كمك پروتكل EAPم(Extensible Authentication Protocol) تامين شد. در حقيقت WEP دسترسي كاربران را بر اساس آدرس MAC كامپيوترهاي شبكه تنظيم مي*كرد كه به راحتي توسط هكرها قابل شناسايي بود. EAP بر پايه يك سيستم كليد عمومي ايمن*تر ساخته شده است تا دسترسي به شبكه را تنها براي كاربران واجد شرايط و شناسايي شده فراهم كند.

WPA2
اين استاندارد نسخه كامل*تر استاندارد WPA است كه در سال 2004 تعريف شد و مهم*ترین تفاوت این دو استاندارد در نحوه رمزگذاری اطلاعات برای ارسال به مقصد مي*باشد. WPA2 یا استاندارد 802.11i که قوی*ترین استاندارد رمزگذری شبکه*های بی*سیم است و پس از WPA ارایه شد، از یک سیستم با نام AESم (Advanced Encryption Standard) بهره می*گیرد که موجب می*شود شکستن کلید رمز به راحتی امکان*پذیر نباشد. WPA2 در دو نسخه پياده*سازي مي*شود: WPA2-Personal وWAP2-Enterprise.م WPA2-Personal كه با نام WPA-PSK شناخته مي*شود براي استفاده در شبكه*هايي با كاربران محدود مانند دفاتر اداري كوچك و خانه*ها طراحي شده است. اين استاندارد دسترسي غيرمجاز به شبكه را با استفاده از تنظيم رمز عبور غيرفعال خواهد كرد و دسترسي هر دستگاه بي*سيم با استفاده از يك كليد 256 بيتي به منابع شبكه امكان*پذير خواهد بود. نسخه WAP2-Enterprise يا WPA-802.1X، براي استفاده در موسسات و سازمان*ها مورد استفاده قرار مي*گيرد و كاربران از طريق سرور به شبكه دسترسي خواهند يافت. پياده*سازي اين استاندارد به تنظيمات پيچيده*تري نسبت به ساير استانداردها نياز دارد اما امنيت بالا*تري را براي شبكه*اي با تعداد كاربران متعدد فراهم خواهد كرد.

كارشناسان شبكه توصيه مي*كنند در صورتي كه ابزار بي*سيم مورد استفاده در شبكه شما از استاندارد WEP پشتيباني مي*كنند بدون اتلاف وقت به سراغ استانداردهاي قوي*تر و مطمئن*تر رفته و امنيت شبكه بي*سيم خود را به سرعت ارتقا دهيد، زيرا عدم استفاده از استاندارد رمزگذاري و يا به*كارگيري WEP هر دو تقريبا به يك معنا است و اين شرايط تفاوت چشم*گيري با يكديگر نخواهند داشت.در حال حاضر بهترين و كارآمدترين استاندارد رمزگذاري، WPA2 است و تقريبا مي*توان گفت امروزه تمامي محصولات شركت*هاي فعال در حوزه ابزارهاي شبكه*سازي بي*سيم قابليت پشتيباني از استاندارد رمزگذاري WPA2 را دارند بنابراين به شما توصيه مي*كنيم براي برقراري امنيت اطلاعات و همچنين جلوگيري از دسترسي افراد غير مجاز به شبكه در صورتي كه ابزار بي*سيمي كه مورد استفاده قرار مي*دهيد، قابليت پشتيباني از اين استاندارد را دارد از WPA2 استفاده كنيد.

در حال حاضر بهترين و كارآمدترين استاندارد رمزگذاري، WPA2 است

جواب سوال 2 :

خیر دوست عزیز . بیشتر از حدی که خودش داره نمیشه افزایش داد . بستگی به نوع مودم شما داره .

سوال 3 :

Encryp Type چیست؟

دوست عزیز این یک نوع روش برای امنیت بیشتر هستش .

یک نوع روش رمزگزاری هستش که پسورد شمارو Hash میکنه . Hash : یعنی به یک کد تبدیل میکنه

امیدوارم تو این سوال اخر اشتباه نکرده باشم . اگه سوالی بود در خدمتم

Ali Sezar
03-20-2012, 03:54 PM
دوست عزیز آن چیزها که سوال کردید باید لازم به ذکر شوم که برای انجام دادن این کار معمولا گزینه All را انتخاب کرده تا تمامی آن سطح امنیت ها حفظ شود و در ضمن همان طور که میدانید سطح امنیت وایرلس ایران در حد WPA و WPA2 می باشد که برای همین WPA 2 را به شما توصیه می کنم

در ضمن دوست عزیز مودم شما تا یک حدی برد می دهد مثل آنتن و جعبه های رسیور و به هیچ وجه ی قابل ارتقای سطح دریافت نیست

برای همین راهی برای افزایش برد به غیر از عوض کردن مودم ندارد که آن نیز دردسر هایی برای خود دارد

سیستم Encryp Type نیز یک سطح امنیتی می باشد برای جلوگیری از هشینگ یا هش کردن آن می باشد که در صورت هش کردن آن را به برنامه های مختلف می دهند و رمز آن را پیدا می کنند

مثلا رمز 123 در صورت هش به یک شکل مثلا H2A3576 می شود(گفتم مثلا) بعد به نرم افزار و سایت می دهند و هش تبدیل به رمز می شود یعنی همان 123

در ضمن از تمامی مدیران تشکر می کنم

مشکل و سوالی داشتید از طریق پیغام خصوصی بررسی و پاسخگو هستم

navi2
03-31-2012, 07:53 PM
لینک فیلم کار نمیکنه

perspolis7
04-28-2012, 04:13 AM
متاسفانه آموزش ها و توضیحات اینقدر ناقصه که من ترجیح دادم نه فیلم های آموزشی را دانلود کنم و نه برنامه ها رو . مثلا یک دوستی گفته با ایر کرک که کار میکنید بعدش باید همون تنظیماتی رو که توی بک ترک انجام میدین رو انجام بدید !!!

خوب کدوم تنظیمات . ما از کجا بدونیم منظور کدوم تنظیمات هست ؟

ما که تا حالا با بک ترک کار نکردیم و گرنه دنبال کار تو محیط ویندوز نمیومدیم که .

MR.SAMAN
04-28-2012, 09:02 AM
متاسفانه آموزش ها و توضیحات اینقدر ناقصه که من ترجیح دادم نه فیلم های آموزشی را دانلود کنم و نه برنامه ها رو . مثلا یک دوستی گفته با ایر کرک که کار میکنید بعدش باید همون تنظیماتی رو که توی بک ترک انجام میدین رو انجام بدید !!!

خوب کدوم تنظیمات . ما از کجا بدونیم منظور کدوم تنظیمات هست ؟

ما که تا حالا با بک ترک کار نکردیم و گرنه دنبال کار تو محیط ویندوز نمیومدیم که .
دوست عزیز با ویندوز تنها کاری که میتونی بکنی یه wep هک کنی.بیشتر از بکترک استفاده کن.

Alireza Attacker
05-04-2012, 05:56 PM
با سلام
برای این هک برنامه های زیر لازمتون میشه و در ضمن اصلا نیازی به لینوکس . بک ترک و از این حرفا نیست

که البته نصب کردن commview for wifi یکم کار میبره چون باید تو سیستم برنامه رو در network adapter ها نصب کنی و درایورش رو بریزی رو کارت وایرلس تا بتونه دیگه ..........

سلام این فیلمی که گذاشتی که دانلود نمیشه:91::91:

par3a
05-04-2012, 08:56 PM
داداش فقط بــــــــــــــــک ترک رو استفاده کنید اصلا این برنامه خیلی از وایرلس ها رونمیشناسه

mbh24875
05-19-2012, 05:23 PM
سلام من تازه میخوام بیام تو کار هک میشه یکی توضیح بده من که از adslشاتل استفاده میکنم چطوری میتونم رایگان استفاده کنم؟خواهشازیر دیپلم توضیح بدید که من تازه واردم.ممنون
اینم ایمیلم:[Only registered and activated users can see links] منتظر هستم

mbh24875
05-19-2012, 05:26 PM
دوستان راه دیگه ای هم داره

مثلا دستکاری کردن مودم adsl که سرعتشو میبره بالا

یا مثلا استفاده از اکانت های پیش فرض
چجوری میشه سرعت را در شاتل افزایش داد(باراه حل لطفا)

shayanjojo
05-19-2012, 05:30 PM
منظورت از اکانت های پیشفرض چی بود؟

djm123
05-20-2012, 06:30 PM
Log in to telnet utility

ENTER

type EXIT and ENTER

سلام
برای تغییر مک آدرس وایمکس huawei bmi632w از طریق تلنت وارد شدم و یوزر و پسورد خواست دادم قبول کرد ولی وقتی <setallmacaddr> XX:XX:XX:XX:XX:XX میزنم قبول نمیکنه وقتی یوزر و پسورد را میزنم وقبول میکنه توی خط فرمان ATP میاد که این چیزا را قبول نمیکنه لطفا راهنمایی کنید.:75::58:

ab1369
05-21-2012, 02:22 AM
منم همین مشکلو دارم

manitabasi
05-22-2012, 02:21 AM
با سلام

مرسی منون از این که برنامه را در سایت گذاشتین

djm123
05-22-2012, 12:11 PM
دوستان لطفا راهنمایی کنید:36:

shayanjojo
06-12-2012, 11:48 PM
ممنون که جواب دادی

BTrack
06-13-2012, 12:49 AM
راست میگه منظور از اکانت های پیشفرض چی بود؟:91:
یه چی اومدی گفتی و زودی رفتی.
زود باش اعتراف کن.:88:

rezaphp
06-13-2012, 12:56 AM
درود....
در جواب mbh24875 عزیز:
فکر نکنم راهی باشه (البته قدیمها که امنیت کمتر بود میشد)در ضمن isp شما متوجه این کار خواهد شد...

pahal
06-20-2012, 04:50 PM
اقا من میتونم تهش این وایرلسو هک کنم یا نه ؟؟؟؟؟؟

shadow_fog
06-20-2012, 05:11 PM
اقا من میتونم تهش این وایرلسو هک کنم یا نه ؟؟؟؟؟؟

معلومه که میتونی کل بخش وایرلس هکینگ کشک نیس که!! شما برو پست های آموزش wep و wpa رو ببین مشکلی هم بود در خدمتیم!

feri_sharp
06-22-2012, 09:15 PM
سلام دوستان.
برنامه ی Commview for WiFi ممکنه که باهاش نشه هیچ packet بدرد بخوری پیدا کرد؟
داخل پست های قبلی گفته شده که اگر توی column های SrcIp و DesIp ، چیزی نباشه(N/A) یعنی packet های Capture شده، خالین.
15720 تا packet برای یکی از Node ها پیدا شده اما همه خالین و اطلاعات معمولی احتمالا داخلشون رد و بدل میشه.

سوال دیگه در مورد ICV Error دارم. ICV مخفف چیه؟
البته ICV Error برای همه Node ها برابر 0 هست.

ممنون.
موفق باشید.

Heavenly
06-23-2012, 01:51 AM
من اینتل 5100 دارم که ورژنش 12.4.1.4 و سایت گفته باید بالای 12.4.3.9 باشه تا ساپورت کنه!
یه جاشم اینو گفته:
Do not install "Intel PROSet/Wireless" or "Intel My WiFi" utilities;
که من از سایت اینتل همون ستاپی که Intel PROSet نداره دانلود کردم سپس اجرا کردم ولی وقتی دوباره ورژنو نگاه میکنم همون 12.4.1.4

باید ورژن شما بین ورژن های 12.4.3.9 تا 13.5.0.0 باشه !
ورژن های بالا تر از 13.5.0.0 باگ زیاد داره و نمی تونه بسته های وای فای رو کپچر کنه

اینم لینک دانلود ورژن 13.5.0.0 واسه Windows Vista & 7

taha1681
06-29-2012, 12:39 AM
لینک فیلم مشکل داره.

djwave
06-30-2012, 02:41 PM
فیلم آموزشی هک که لینکش خرابه!!!!!!!من حتما لازم دارم چیکار کنم؟

hackpack1
07-25-2012, 07:26 AM
از دوستان و اساتید محترم کسی هست که جواب بده که چگونه بفهمیم که پسورد چند رقمی هست تا براش pass list بسازیم؟؟ امید وارم اسپم نباشه جاشم درست باشه:36:

nobodyguest
07-25-2012, 08:08 AM
دوست من نمیشه فهمید ولی میشه از روی اخلاقیات اپلکیشن میشه حدس زد اگه پسورد ها دیفالت باقی بمونه

MR.SAMAN
07-25-2012, 10:23 PM
از دوستان و اساتید محترم کسی هست که جواب بده که چگونه بفهمیم که پسورد چند رقمی هست تا براش pass list بسازیم؟؟ امید وارم اسپم نباشه جاشم درست باشه:36:

این کار غیر ممکن هست فقط همین کافیه که دیکشنری باید از 8رقم به بالا باشه.

GNU Linux
08-07-2012, 08:53 AM
سلام لینک فیلم ف*ی*ل*ت*ر*ه لطفا دوباره آپلود کنید

asghardark
08-11-2012, 09:17 PM
cracks.me.uk
دانلود کرکview wif

aliyarat1
08-11-2012, 10:28 PM
سلام - مدل کارت من Dell Wireless 1390 Wlan Mini-Card هست سیستم عامل هم سون هست -
از چه برنامه برای هک وایرلس استفاده کنم؟
این WiF StealerAIO 2010 نصب کردم ساپورت نکرد

IMANBAHIRAIE
08-31-2012, 03:09 PM
اقا من این نرم افزار هارو نصب کردم و کارتمم هم شناسایی کرد . الان من این فیلم رو میخوام . کسی این فیلم رو نداره واسم اپلود کنه؟ یا حد اقل یه توضیحی بده

IMANBAHIRAIE
09-02-2012, 12:02 PM
جان هر کی رو که دوست دارید یه لینک از این فیلم بدید.

spray
09-14-2012, 05:06 PM
بکس ما که همین طوری داریم هک میکنیم ولی میزنم تو pc تنظیم میکنم نمیشه و در ضمن
کسی بلده چه جوری میشه وایرلس هک کرد من زدم ولی یوزر و پس نداشت خیلی وایرلس زیاده اگه بتونم یکیشو بینم فکنم برای کافی نت هاست عالی میشه

CyTex7
09-24-2012, 01:46 AM
لینک فیلم خرابههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه هههههههههههههههههههه

cheapjordans
09-24-2012, 01:22 PM
Glad to know about you, as a social guy, I need a lot of knowledge about people,society, events, views and so on. In a word, we need communication with the others, that will enrich our life, don't you think so?
Jordan Sneakers For Cheap ([Only registered and activated users can see links])
Retro Jordans ([Only registered and activated users can see links])

cheapjordans
09-24-2012, 01:23 PM
Glad to know about you, as a social guy, I need a lot of knowledge about people,society, events, views and so on. In a word, we need communication with the others, that will enrich our life, don't you think so?
Jordan Sneakers For Sale ([Only registered and activated users can see links])

cheapjordans
09-24-2012, 01:32 PM
Cheap Jordan Retro ([Only registered and activated users can see links])

cheapjordans
09-24-2012, 01:34 PM
Jordan Sneakers ([Only registered and activated users can see links])
Cheap Jordans ([Only registered and activated users can see links])

cheapjordans
09-24-2012, 01:39 PM

cheapjordans
09-24-2012, 01:44 PM

cheapjordans
09-24-2012, 01:45 PM
Cheap Jordans For Sals ([Only registered and activated users can see links])

cheapjordans
09-24-2012, 01:51 PM
Cheap Jordans For Sals ([Only registered and activated users can see links])

cheapjordans
09-24-2012, 01:58 PM

cheapjordans
09-24-2012, 02:19 PM

cheapjordans
09-24-2012, 02:23 PM
Cheap Retro Jordans ([Only registered and activated users can see links])

ornid
09-24-2012, 02:24 PM
CMd Telnet: o 192.168.1.1
Operator
Operator
جواب داد

fereshtemarg200
09-25-2012, 05:04 PM
سلام دوستان
من تازه وارد هستم و با سایت جالبتون خیلی حال کردم
باید بگم که رشته درسی من الکترونیک هست و زیاد از هک سر در نمیارم
من شبکه وایرلس رو با بک ترک 5 هک کردم و کد شبکه ها این بود
31 : 12 : 33 : 90 : 24
یا
00:00:00:0e:0c
میخواستم بدونم چطور این کد ها رو در ویندوز 7 وارد کنم !
یعنی هر کدوم از این اعداد چه کارکتری هست ؟
اگر لطف کنید و کامل توضیح بدید ممنون میشم

V1R4N64R
09-25-2012, 05:18 PM
درود...
سلام دوست عزیز ...
خوش اومدید / این کدی که ازش حرف میزنید آیا WEP یا WPA key شبکه هست ؟؟؟ یا Mac Address ؟؟
اون اولین کدی که نوشتید بهش میاد مثلا رمز شبکه وایرلس باشه ولی دومی بیشتر بش میخوره Mac Address یا Station Address باشه ...
مک آدرس رو در Windows 7 میتونید تغییربدید روش داره سرچ کنید ...
برای کانکت شدن به شبکه هم که معلومه دیگه ...
نکته : اگر اون کد بالا رمز هست بدون نقطه واردش کنید /
موفق باشید .
بدرود...

fereshtemarg200
09-25-2012, 05:23 PM
از راهنمایی شما ممنونم
پسورد شبکه wep هست
یعنی اینو وارد کنم ؟ 2490331231
خب از برای شبکه wpa باشه چه تغییری پیدا میکنه ؟

mt4
09-25-2012, 06:10 PM
با سلام

من چند اکانت وایرلس هک کردم.میخوام بدونم ایا وقتی با مک خودم به اینترنت وصل میشم سرعتم نسبت به وقتی که با مک قربانی وصل بشم فرقی داره یا نه.من الان مک قربانی رو ندارم.

hossein19123
09-25-2012, 07:06 PM
معمولا فرقی نمیکنه مگر اینکه access point دارای کانفیگ بستن محدوده پهنا بر روی mac address را داشته باشه ولی بیشتر اوقات مدیریت پهنای باند را بر روی عموم کاربران می بندد در صورت لزوم....

MR.SAMAN
09-25-2012, 09:26 PM
از راهنمایی شما ممنونم
پسورد شبکه wep هست
یعنی اینو وارد کنم ؟ 2490331231
خب از برای شبکه wpa باشه چه تغییری پیدا میکنه ؟

بله همینو وارد کنید.

برای هک wpa شما باید با دیکشنری رمزو وارد کنید.

mt4
09-26-2012, 06:00 PM
چون من پهنای باند 512 زدم ولی هیچ فرقی با 128 نمیکنه!!!!!

mt4
09-27-2012, 05:06 PM
کسی نظری نداره؟

MR.SAMAN
09-28-2012, 07:23 AM
چون من پهنای باند 512 زدم ولی هیچ فرقی با 128 نمیکنه!!!!!

این کار ربطی به عوض کردن مک نداره مربوط به isp شما میشه.

DIVDIV
09-28-2012, 04:19 PM
[سلام
لطفا نرم افزاری برای مخفی کردن مک آدرس بگید
بنده wpa2 هک کردم و البته تونستم router هم هک کنم و وقتی وارد روتر میشم قسمت clinet مک منو زده!!!!
البته نرم افزار های عوض کردن مک زیاده مثل macchanger 2.2 و..................

آیا نرم افزاری برای مخفی کردن مک وجود دارد؟ البته نرم افزار Hide My MAC Address هم فقط مک تغییر میده مخفی نمیکنه

با تشکر

درخواست 2

نرم افزار 2 =
کلی نرم افزار دانلود کردم برای دیدن asterisk pass از 2مگ تا 33 مگ ولی هیچ کدوم پسورد router که هک کردم
نشون نمیده . البته wep page را در mozila تست کردم ؟؟ حتما باید از IE استفاده کنم[

MR.SAMAN
09-28-2012, 04:26 PM
[سلام
لطفا نرم افزاری برای مخفی کردن مک آدرس بگید
بنده wpa2 هک کردم و البته تونستم router هم هک کنم و وقتی وارد روتر میشم قسمت clinet مک منو زده!!!!
البته نرم افزار های عوض کردن مک زیاده مثل macchanger 2.2 و..................

آیا نرم افزاری برای مخفی کردن مک وجود دارد؟ البته نرم افزار Hide My MAC Address هم فقط مک تغییر میده مخفی نمیکنه

با تشکر

درخواست 2

نرم افزار 2 =
کلی نرم افزار دانلود کردم برای دیدن asterisk pass از 2مگ تا 33 مگ ولی هیچ کدوم پسورد router که هک کردم
نشون نمیده . البته wep page را در mozila تست کردم ؟؟ حتما باید از IE استفاده کنم[

به هیچ وجه نرم افزاری برای مخفی کردن مک نیست فقط میشه تغییرش داد.

برای هک روتر هم اینو ببین.

DIVDIV
09-28-2012, 04:39 PM
ممنون دوست عزیز...
بعد از هک روتر میشه از اطاعاتش برای ساخت کانکشن و استفاده دایمی استفاده کنیم؟

اگر پاسخ مثبت است لطفا تاپیک آموزش را ذکر کنید

fereshtemarg200
09-28-2012, 06:56 PM
از اطلاعاتی که به دست اوردم فهمیدم که برای هک کردن یه وایرلس wpa باید دیکشنری داشت !
و اینکه بتونی پسورد رو پیدا کنی کاملا به دیکشنری بستگی داره ! بهتر بگم یعنی کاملا به شانس بستگی داره !
حالا میخواستم از برنامه نویسان محترم بپرسم میتونن برنامه ای بنویسند که مشخصات زیر رو داشته باشه !
تمامی اعداد 8 رقمی رو توی یه فایل txt ذخیره کنه !
تمامی اعداد 9 و 10 و 11 و 12 و 13 و 14 و 15 رقمی رو هم همینطور !
خب این یه مشکلی داره ! حجم فایل ها ممکنه بالای 10 گیگ هم برسه !
خب حالا یه سوال !
نمیشه برنامه ای نوشت که با برنامه های هک ارتباط برقرار کنه و از اولین عدد 8 رقمی تا آخرین عدد 15 رقمی رو در اختیارش قرار بده ! اینجوری ما به جای فایل هایی که حجم زیاذی رو گرفتند از یک برنامه که فقط چند مگ هست استفاده میکنیم !

DIVDIV
09-28-2012, 10:29 PM
سلام
بنده wp2 تا قسمت handshake گرفتن رفتم.
در کل 45 گیگ دیکشنری دارم که به پارت های 2 گیگی spilit کردم
یک فایل دیکشنری 2 گیگ را 2 ساعت گشت ولی ........بی فایده عکس ضمینه شده..

با سرعت 1.4 مگ بر ثانیه!!!!

در کل باید 4 روز منتظر باشم
روشی دیگر نیست؟؟؟؟
با روش reaver نیز erorr گرفتم
اگر دیکشنری خوبی نیز سراغ دارین دریغ نکنید
با سپاس

hossein19123
09-28-2012, 11:22 PM
اخه چرا مدام پست می دهید ان هم تکراری و در جای نامناسب ولی

دیکشنری :

برای هک wpa2 بهترین راه در حال حاضر و به دور از روش های private همین دیکشنری هست ....

در چند روز اینده یک روش ارایه خواهد شد بدون دیکشنری

DIVDIV
09-29-2012, 12:52 AM
اخه چرا مدام پست می دهید ان هم تکراری و در جای نامناسب ولی

دیکشنری :

برای هک wpa2 بهترین راه در حال حاضر و به دور از روش های private همین دیکشنری هست ....

در چند روز اینده یک روش ارایه خواهد شد بدون دیکشنری

با تشکر از پاسخ شما:45:
روش مورد نظر همان Evil town می باشد؟؟

مشتاقانه منتظر روش جدید می باشم با تشکر:98:

alimomenzadehpi
09-29-2012, 09:24 AM
یک vpsلینوکس بگیر فایل هندشیک رو اونجا آپ و کرک کن سرعتت خیلی بالا میره

pezhooman
09-29-2012, 09:41 AM
سلام.من با توجه به آموزش های انجمن خواستم وای فای رو هک کنم.منظورم زدن پس اون هست.2 تا مشکل بود .اول پسورد لیست که 48 گیگ شد فایلش و تموم هم نشد مجبور شدم نگهش دارم.دوم اینکه aircrack الان 18 ساعته که داره کار میکنه با توجه به سرعت و تعداد کلیدهایی که گشتع فکرم نمیکنم تا 180 ساعت دیگه هم تموم کنه.یعنی چی الان این؟

hossein19123
09-29-2012, 10:11 AM
این تاپیک به دلیل مکان نامناسب پاک خواهد شد اما :

مشکل wpa2 همین دیکشنری است اما می توانی
فایل هندشیک رو می توانید روی سرور بریزید و کرک کنید سرعت بالاتر می رود

pezhooman
09-29-2012, 01:19 PM
این تاپیک به دلیل مکان نامناسب پاک خواهد شد اما :

مشکل wpa2 همین دیکشنری است اما می توانی
فایل هندشیک رو می توانید روی سرور بریزید و کرک کنید سرعت بالاتر می رود
مرسی از پاسختون
مگه اینجا مربوط به وایرلس هک نیست که مکان نامناسب خورد؟
در مورد سرور میشه بگین چه کار باید بکنم؟اطلاعی ندارم

MR.SAMAN
09-29-2012, 02:33 PM
مرسی از پاسختون
مگه اینجا مربوط به وایرلس هک نیست که مکان نامناسب خورد؟
در مورد سرور میشه بگین چه کار باید بکنم؟اطلاعی ندارم

چرا این جا مکان مناسبی هست ولی شما باید سوالتو در تاپیک سوال و جواب بپرسی.

amolhackers
09-29-2012, 05:54 PM
واسه وصل شدن به اکانتی که بدست آوردی مودم رو ریست کن بعد یوزر و پسورد رو با مودمت کانفیگ کن و وصل شو و از پهنای باندش استفاده کن

من همیشه چک میکنم طرف آنلاین نباشه تا از اکانتش استفاده کنم. اگه مشکلی داشتین در یاهو پیام دهید

my id: 95414

GoodBoyHaCkeR
09-29-2012, 06:03 PM
مثل اینکه قضیه داره بد جا میوفته
دوست عزیز اولا شاتل نمیتونه پورت های کلاین هاشو ببنده فقط میتونه فیلترشون کنه چون اگه ببنده شبکه کلا منحل میشه
بعدشم برا اون دوست عزیز که اکانت زدن
ببین دوست عزیزم isp ها از 3 طریق نت میدن به ملاینت
یکی یوزر پس میده بش میگه بورو حال کن(ضعف امنیتی شدید)
یکی میاد مک کانفیگ میکنه و از طریق مک نت میده(امنیت=متوسط)
یکی میاد از طریق پورت میده(بالاترین سطح امنیتی که اگه یوزر پسوردشم داشته باشی باید از خونه ی طرف سیم بکشی تا بتونی وصل بشی)
در ضمن اگه از زاه 1 یا دو ISP تون استفاده میکنه باید قربانی رو مودمشو ریست کنید و خودتون با یوزر اون لاگین بشید
برا امنیت متوسط هم میتونید از یه مک چنجر استفاده کنید

amolhackers
09-29-2012, 06:18 PM
بیشتر ADsl های طرف ما بازه و میشه ازش استفاده کرد دوست عزیز

GoodBoyHaCkeR
09-29-2012, 06:23 PM
منم الان ب یه 256 ان هستم که داره 130 تا بهم میده ;)

farzad_abeee
09-29-2012, 06:48 PM
سلام و خسته نباشید
دوستان من هنگام هک وایرلس wpa2 با بک ترک 5,هنگامی که از دیکشنری استفاده میکنم وسط کار بک ترک خاموش میشه

hossein19123
09-29-2012, 07:31 PM
یک ترک رو در این شرایط بهتره پس از طریق boot بیاری بالا ....(اگر مجازی اوردی بالا در هنگام استفاده از دیکشنری بهتره cpu, ram کامپیوتر رو چک کنی علتو متوحه می شوید)

AmirHIJ4CK
09-29-2012, 07:35 PM
دوستان این رو هم بنده بگم که اگه بفهمن جریمش 300 تا 400 تومان هستش!
بهتره اول از قربانیاتون اطلاعات جمع بکنین بعد شروع به استفاده کنین!

farzad_abeee
09-29-2012, 07:38 PM
از طریق بوت میارم.

amolhackers
09-29-2012, 07:57 PM
من یوزر پسورد جندتا شرکت رو دارم یکیش آب معدنی پلور اما وصل نمیشم . چون اگه شکایت کنن دیگه ...

tehran2012
09-29-2012, 08:00 PM
سلام

یعنی من میتونم از شرکت خودم یعنی صبانت که داره توی تهران اینترنت میده و تبریز هم میده من میتونم از تبریز 1 اکانت که ماله تهران هست را هک بکنم بعدش استفاده بکنم

DIVDIV
09-29-2012, 09:59 PM
سلام
چون سوالم ارتباطی با تایپک های مهم نداشت اینجا مطرح کردم
من وایرلس wpa2-psk را هک کردم بعدش با hy تونستم پسورد روتر هم هک کنم

الان با توجه به دسترسی به تنظیمات مودم و.....

چه اطلاعاتی به دردم می خوره؟؟ آیا امکان ساختن اکانت وایرلس شخصی با تنظیمات مودم هک شده برای استفاده دایمی از اینترنت وجود داره؟

با تشکر

amirhossein021
09-29-2012, 10:27 PM
پین کد مودم شاید بدرد بخوره
شما میتونید سیستم هایی که از اون وافای استفاده میکنن رو هک کنید

siavashb7
09-29-2012, 11:05 PM
این روشی که لیست پسوورد بزاری و دونه دونه روبات تست کنه وقت گیر و عذاب اوره و تازه معلوم نیست که در اخر هک بشه یا نه
لطفا یه روش بزارید که بتونم وارد مودم طرف بشم و از اونجا وارد اکانت مبین نت طرف بشم و با افزونه فایر فکس show password بتونم پس طرفو ببینم
لطفا زودتر

MR.SAMAN
09-29-2012, 11:16 PM
این روشی که لیست پسوورد بزاری و دونه دونه روبات تست کنه وقت گیر و عذاب اوره و تازه معلوم نیست که در اخر هک بشه یا نه
لطفا یه روش بزارید که بتونم وارد مودم طرف بشم و از اونجا وارد اکانت مبین نت طرف بشم و با افزونه فایر فکس show password بتونم پس طرفو ببینم
لطفا زودتر

تنها راه هک پسورد مودم hydra هست که اموزشش اینجاست.[Only registered and activated users can see links]

به جز این نمیشه پسوردو هک کرد.

MR.SAMAN
09-29-2012, 11:22 PM
سلام
چون سوالم ارتباطی با تایپک های مهم نداشت اینجا مطرح کردم
من وایرلس wpa2-psk را هک کردم بعدش با hy تونستم پسورد روتر هم هک کنم

الان با توجه به دسترسی به تنظیمات مودم و.....

چه اطلاعاتی به دردم می خوره؟؟ آیا امکان ساختن اکانت وایرلس شخصی با تنظیمات مودم هک شده برای استفاده دایمی از اینترنت وجود داره؟

با تشکر

اگه مودمش adsl باشه میتونی یوزر و پسوردشو در بیاری و استفاده کنی و اگه وایمکس باشه فقط میتونی از

اینترنتش استفاده کنی.

GoodBoyHaCkeR
09-29-2012, 11:36 PM
یعنی من میتونم از شرکت خودم یعنی صبانت که داره توی تهران اینترنت میده و تبریز هم میده من میتونم از تبریز 1 اکانت که ماله تهران هست را هک بکنم بعدش استفاده بکنم

ربطب به تهران و مشهد و قم نداره
باید تو رنج یه ایپی باشید

مثلا 1.0.0.0 و ایپی قربانی 1.0.0.1
در این صورت اگه پورت ها فیبتر نشده باشه میتونید استفاده کنید

huppypjjil
09-30-2012, 12:07 AM
A residence company is an essential section of the world of business now, but being familiar with it and receiving what you should do well is essential. There may be equipment that you desire, documents you have to get, plus much more. Below are a few actions you can take to get started on and sustain an effective online business.

Social networking is utterly all over the place. You can tweet a big business, check out the Paul Krause Jersey ([Only registered and activated users can see links]) Facebook or myspace site for your nearby dentist, as well as quick meaning an old friend as well. If you discover on your own checking your social media profiles typically, consider adding a site for your business. This article will demonstrate ways to take pleasure in better exposure through social media marketing.

Affiliate internet marketing can be quite a pretty Greg Jennings Jersey ([Only registered and activated users can see links]) fascinating organization transfer when you know whatever you can count on from working with other companies using an affiliate marketing program. It can be a great situation to suit your needs if it is possible properly. To make sure that this occurs, try checking out the recommendations that are listed below.

For more information, you can check Following Documents.

ali0276
09-30-2012, 01:02 AM
سلام دوستان من از اینترنت دانشگاه (وایرلس) استفاده میکنم....
من رو لب تاپم لینوکس نصب کردم و وقتی به اینترنت وصل میشم میتونم سیستم های کارمندان این شبکه رو ببنم...
مثلا هر کازمندی اسم خودش رو رو سیستم گذاشته....
ولی وقتی رو این درایور ها یا سیستم ها کلیک میکنم میگه پسورد میخام...
حالا راهی هست که بشه این پسورد ها رو شکست و وارد سیستمشون شد....
ممنون.....

naim934
09-30-2012, 01:19 AM
این سوال مورد نظر من هم هست راهی هست بشه استفاده کرد و هکش کرد اصلا از ریشه

kalantari
09-30-2012, 02:03 AM
سلام خدمت برادرای گل یه مشکل شدید پدید اومده اگه بشه کمک کنید من بک ترک دانلود کردم بهد از اون خواستم با vm بالا بیارم که این ارورو میده
this kernel requires an x86-68 cpu but only detected an i686 cpu
unable to boot -please use kernel appropriate for your cpu

DIVDIV
09-30-2012, 02:08 AM
اگه مودمش adsl باشه میتونی یوزر و پسوردشو در بیاری و استفاده کنی و اگه وایمکس باشه فقط میتونی از

اینترنتش استفاده کنی.

با برنامه astroik پسورد ADSL را هم برداشتم
ولی مگه نباید خط منزل به سرویس adsl وصل باشه ؟؟؟

با نرم افزار VMware یک مودم wifi شبیه سازی کردم

راستی wpa2 را به روش جدید هک کردم که 30 گیگ را در 2 ساعت گشت
روش جدید اگر خواستین در سایت قرار بدم

AmirHIJ4CK
09-30-2012, 04:08 AM
سلام اساتید ارجمند
اگر پست بنده در جای درستی نیست ببخشید! و اگر امکان دارد به جای مناسب انتقال دهید.
من یه ADSL رو هک کردم ولی ISP مک فیلترینگ کرده من مک آدرس رو تونستم گیر بیارم ولی نمیدونم چه جوری میشه اونو decode کنم لطفاً راهنماییم کنین!
اینم مک آدرس: 54e6.fcf0.af9a

اگر این نبود لطفاً آموزش پیدا کردن مک آدرس یک آی پی رو برام بذارین ممنون میشم heart
:66:

mehdyy
09-30-2012, 04:27 AM
سلام
برای تغییر مک آدرس وایمکس huawei bmi632w از طریق تلنت وارد شدم و یوزر و پسورد خواست دادم قبول کرد ولی وقتی <setallmacaddr> XX:XX:XX:XX:XX:XX میزنم قبول نمیکنه وقتی یوزر و پسورد را میزنم وقبول میکنه توی خط فرمان ATP میاد که این چیزا را قبول نمیکنه لطفا راهنمایی کنید.:75::58:

دوستان سلام من هم مشکل این دوستمون رو دارم لطفا کمک کنید
مودم من huawei bmi632w هست من این مراحل رو می رم
TYPE 192.168.1.1, LOGIN: wimax PASSWORD: wimax820
setallmacaddr 00:25:99:6E:25:F2
وارور میده :command failed

Alireza Attacker
09-30-2012, 04:29 AM
3لام دوست عزیز شما متوانید از برنامه t-mac برای تغییر مک ادرس خود اقدام کنید یا در ویندوز 7 به روش زیر اقدام کنی

cotrol panel--->Network and Sharing Center--->change adapter setting

سپس روی کانکشی که وجود داره و فعاله دبل کلیک کنیدproperties سپس در پنجره باز شده configure رو زده و در پنجره باز شده سربرگ advanced و بعد از ان گزینه network address رو زده و در سمت راست گزینه not present را تغییر داده و تیک بالای رو بزنید و در کادر زیره valu مک ادرس قربانی رو نوشته و اوکی کن

موفق باشی

:88:

bat hacker98
09-30-2012, 05:56 AM
داداش باید نسخه 32 بیتی رو دانلود کنی

منم همین مشکل داشتم

باز اگه مشکل داشتی بگو

tehran2012
09-30-2012, 11:00 AM
اخه من رنج ای پیم را با 1کی از تهران بود گذاشتم دیدم یکی هست فقط به این صورت مال من:188.157.186.12
مال اون به این صورت بود:188.157.158.222
وقتی هکش کردم نتونستم بهش وصل بشم مال صبانت هم بود چون توی صبانت یوزر و پسش را چک کردم کار کرد ولی من از تبریز نتونستم بهش وصل بشم

MehrdadLinux
09-30-2012, 11:34 AM
با سلام خدمت شما دوست عزیز

راه های زیاد است که میتوانید استفاده کنید

بحث هک کردن و پیدا کردن آسیب پذیری در سیستم که فکر کنم یک بحث جدا باشه که احتمالا استفاده کرده و جواب نگرفته اید

اما در بحث SMB میشود از 2 جهت نگاه کرد

1 : آسیب پذیری های روی این سرویس (که فکر کنم دیگه کلا خز شده)
2 : brute force کردن که شما با استفاده از ماژول smb_login میتوانید با یک دیکشنری خوب این کار را انجام دهید

موفق باشید

anti6610
09-30-2012, 11:44 AM
قسمت 2 میشه توضیح بدین

mmoorrtteezzaa
09-30-2012, 12:04 PM
با برنامه astroik پسورد adsl را هم برداشتم
ولی مگه نباید خط منزل به سرویس adsl وصل باشه ؟؟؟

با نرم افزار vmware یک مودم wifi شبیه سازی کردم

راستی wpa2 را به روش جدید هک کردم که 30 گیگ را در 2 ساعت گشت
روش جدید اگر خواستین در سایت قرار بدم

با سلام
دوست عزیز حتما اموزشش را بذار و نحوه شبیه سازی مودم وای فای هم اموزش بذار
با تشکر

AmirHIJ4CK
09-30-2012, 01:35 PM
ببخشید استاد ولی نگفتین اینی که من پیدا کردم مک آدرس هستش یا نه؟
اگر مک آدرس هستش اینو چجوری باید Decode کنم؟
ممنون از پاسختون heart:66:

gt333
09-30-2012, 04:06 PM
یک vpsلینوکس بگیر فایل هندشیک رو اونجا آپ و کرک کن سرعتت خیلی بالا میره

میشه لطفا راهنمایی کنیدچطور میشه این کارو کرد ؟ از این vps های تست هم میشه استفاده کرد ؟

naim934
09-30-2012, 05:18 PM
بچه ها خواهشا بیاید یه اموزش حرفه ای برامون بزارید مرسی بترکونید

Alireza Attacker
09-30-2012, 05:39 PM
ببخشید استاد ولی نگفتین اینی که من پیدا کردم مک آدرس هستش یا نه؟
اگر مک آدرس هستش اینو چجوری باید Decode کنم؟
ممنون از پاسختون heart:66:

نمی تونم تشخیص بدم که مک ادرسی که دادی صحیح یا نه شاید همین باشه شایدم اشتباه باشه

نیازی به دی کد نداره اگه مک ادرس باشه همینو تو برنامه t-mac یا اون روشی که گفتم بزنی جواب میده فیلم آموزشی هم تو بخش وایرلس هکینگ بگردی پیدا میکنی

اینم تاپیک آموزشی که مک فیلترینگ رو دور میزنه و کانکت میشه

موفق باشی

naim934
09-30-2012, 11:34 PM
کسی نیست کمک کنه

naim934
09-30-2012, 11:41 PM
سلام
کسی میدونه سرور میکروتیک متصل به اینترنت وایرلس دانشگاه ها چطور هک میشه همونی که هر کاربر باید یه یوزر پس بزنه بره تو اینترنت استفاده کنه تر خدا کمکم کنید میخوام بدونم و یاد بگیرم

zip0
10-01-2012, 12:18 AM
دوست عزیز وایرلس هکش فرق داره
ashiyane.org/forums/showthread.php?t=67548
هک میکروتیک هم فرق داره

Hell Fire
10-01-2012, 01:06 AM
سلام

من از پلاگین فایرفاکس به نام tamper data استفاده کردم تو اینترنت بگردی آموزش هست گیرت نیومد پ خ بده
موفق باشید.

rhajjizadeh
10-01-2012, 09:34 AM
آیا پروتکل های TKIP و AES که برای کدینگ داده های WAP و WPA2 استفاده می شن متقارن هستند؟

یعنی اگر بسته شبکه بیسیم رو sniff کنیم و کلید اولیه این شبکه رو هم داشته باشیم می تونیم به محتوای بسته دسترسی پیدا کنیم ؟

می دونید تو یه محیط عمومی یه اکسس پوینت دارم که WPA2 رو روش فعال کردم و کاربرام از طریق یک پراکسی سرور به اینترنت دسترسی دارن. می خوام بدونم با توجه به اینکه همه کاربرا کلید اولیه رو دارن آیا می تونن به داده های هم دسترسی پیدا کنند؟

V1R4N64R
10-01-2012, 01:20 PM
درود خدمت شما دوست گرامی ...
راستش بنده با تحقیق هایی که در این باره انجام دادم فهمیدم که اگر شما دقیقا WiKi Pedia مربوط به WPA* یا همان Wifi Protected Access رو مطالعه بفرمایید خیلی بهتر از این هست که مثلا من نوعی بخونم و برای شما ترجمه کنم چون بسیار دقیق هست ....

این هم لینک قسمت مورد نظر :
به این قسمت برید و در قسمت WPA که 10-12 خطه مطالعه بفرمایید در مورد Temporal Key Integrity Protocol هم جواب خودتون رو میگیرید ...

موفق باشید .
بدرود...

nikerobin
10-01-2012, 01:52 PM
آیا پروتکل های TKIP و AES که برای کدینگ داده های WAP و WPA2 استفاده می شن متقارن هستند؟

یعنی اگر بسته شبکه بیسیم رو sniff کنیم و کلید اولیه این شبکه رو هم داشته باشیم می تونیم به محتوای بسته دسترسی پیدا کنیم ؟

می دونید تو یه محیط عمومی یه اکسس پوینت دارم که WPA2 رو روش فعال کردم و کاربرام از طریق یک پراکسی سرور به اینترنت دسترسی دارن. می خوام بدونم با توجه به اینکه همه کاربرا کلید اولیه رو دارن آیا می تونن به داده های هم دسترسی پیدا کنند؟
نخیر امکان فهمیدن نوع اطلاعات نمی باشد. داشتن کلید اولیه صرفا برای تائید هویت فقط برای داشتن اجازه وصل شدن به شبکه یا اینترنت توسط مودم می باشد.اگر خیلی علاقمند باشید باید اساس کارکرد AES را یادبگیرید. فقط یادآوری کنم که اساس امنیت ارتباط در وی پی ان یا در ارتباط ssl(ایمیل امن گوگل) همین سیستم رمزنگاری AES می باشد. برای درک بهتر پیشنهاد میکنم کتاب CWNA (مدیریت شبکه های بی سیم) را مطالعه کنید.

MR.SAMAN
10-01-2012, 04:52 PM
سلام
کسی میدونه سرور میکروتیک متصل به اینترنت وایرلس دانشگاه ها چطور هک میشه همونی که هر کاربر باید یه یوزر پس بزنه بره تو اینترنت استفاده کنه تر خدا کمکم کنید میخوام بدونم و یاد بگیرم

شما این مقاله رو بخون کارت راه میفته.

DIVDIV
10-01-2012, 11:50 PM
سلام
همونطور که همه میدونید برای گشتن handshake نیاز به دیکشنری های حجیم و یا سیستم 64 بیت و یا کارت گرافیک قوی GPU می باشد

بنده سروری رایگان پیدا کردم که فایل های handshake شما را به راحتی براتون کرک می کنه

اگر تاپیک طرفدار پیدا کرد سرور ها به ایمیل شما ارسال میشود.

لازم به توضیج است اکثر سرور ها پولی هستند !!!!!!

برای تست 3 نفر اول فایل هاشون را ضمینه کنند تا کرک کنم
به همین راحتی
خوش باشید

GNU Linux
10-02-2012, 12:01 AM
اصلاح شد.................
خیلی عذر خواهی بابت جا!!!!
پیر شدیم رفت(:20:)!!!

DIVDIV
10-02-2012, 01:06 AM
دوست گرامی برام میل کن

nikerobin
10-02-2012, 02:52 AM
فقط محض کنجکاوی این سرور [Only registered and activated users can see links] نیست؟(:

MR.SAMAN
10-02-2012, 02:53 PM
دوست عزیز بیشتر این سرور ها پولی هستند ولی بهترین سایت و ارزون ترین [Only registered and activated users can see links]

هست که من باهاش کرک کردم و 5 یورو میگیره ولی من مستر کارت ندارم.

این همون فایل هندشیکه و اینم لینک کرکش.

UndeaT
10-02-2012, 03:09 PM
میشه بگید این به چه دردی می خوره و واسه چه کاریه

hossein19123
10-02-2012, 11:26 PM
میشه بگید این به چه دردی می خوره و واسه چه کاریه

دوست من وقتی wpa و یا wpa2 را میخوای هک کنی یکی از روش های public این است که شما هندشیکی را که از شبکه دریافت می کنی لازم است کرک نمایی....که یا مجبوری خودت با رایانه شخصی به این کار بپردازی یا روی vps بزاری که با سرعت بالا این کار صورت پذیرد

farzad_abeee
10-03-2012, 01:58 AM
کسی نبود؟!!!

ornid
10-03-2012, 10:13 AM
سلام من برنامه های زیادی برای تغییر lo1adمک آدرسlo1ad مودم وایمکس ایرانسل استفاده کردم اما کار ندادن

اگر کسی میتونه کمک کنه مودم من مدل 130 هست

اگر هم کسی کانفینگ مبین نت برای مدم 130 داره لطفا پست کنه ممنون

mt4
10-03-2012, 07:12 PM
چه طور می توان در Wireshark یوزر و پسوردی که لوگین شده رو پیدا کرد+عکس؟

mt4
10-03-2012, 08:04 PM
نبود کسی دیگه

MR.SAMAN
10-03-2012, 09:52 PM
سلام و خسته نباشید
دوستان من هنگام هک وایرلس wpa2 با بک ترک 5,هنگامی که از دیکشنری استفاده میکنم وسط کار بک ترک خاموش میشه

اگه از لپ تاپ استفاده میکنی شاید باتری تموم میشه اما اگه نه شما هندشیکو بیار تو ویندوز و با

aircrack و یه دیکشنری بزار برای کرک.

.

MR.SAMAN
10-03-2012, 09:55 PM
سلام من برنامه های زیادی برای تغییر lo1adمک آدرسlo1ad مودم وایمکس ایرانسل استفاده کردم اما کار ندادن

دوست عزیز تغییر مک برای وایمکس هنوز pub نشده و کانفیگش هم نیاز به سرتیفیکت داره.

یه نفر از دوستانو من میشناسم ایرانسلو هک کرد بهش زنگ زدنند و تو لیست سیاه قرارش دادند.

MR.SAMAN
10-03-2012, 09:58 PM
چه طور می توان در Wireshark یوزر و پسوردی که لوگین شده رو پیدا کرد+عکس؟

من تو این فیلم بهتون نشون دادم که با اسنیف مودم رمز ورودی مودم معلوم میشه.

شما میتونی رمز اکانت های دیگه رو بدست بیاری.

..::اموزش sniff کردن شبکه وایرلس::.. ([Only registered and activated users can see links])

mohsen55123
10-04-2012, 02:06 AM
از برنامه ممنون
میشه روش نصب برنامه روهم اموزش بدین لطفا
در ضمن کدام ورژبرنامه بهتره ممنون

farzad_abeee
10-04-2012, 03:42 PM
اره از لپ تاپ استفاده میکنم ولی همش تو برقه!!!حالا این کاری که گفتی میکنم.مرسی

mehdyy
10-04-2012, 05:39 PM

دوست عزیز
تنها راه عوض کردن مک مودم شما telnet هست که متاسفانه دوستان اموزشش رو یا نمی دونند یا نمی گن

miladerfan22
11-04-2012, 01:54 PM
دوستان سلام لینک آموزش تصویریش پاک شده چیکارش کنم؟

fattima1994
11-05-2012, 10:14 AM
سلام
ببخشید من به طور سریع نیاز به راهنمایی دارم
اگه میشه من تاحالا هک نکردم
اما میخوام با ویندوز 8 و لب تاب dell n5010با lan رمز یه وایرلس را بدست بیارم آی پیشم ندارم
فقط خود مودم هست و لن و بقیه چیزای لازم
اگه میشه راهنماییم کنید.
با تشکر

MR.SAMAN
11-05-2012, 02:11 PM
دوستان سلام لینک آموزش تصویریش پاک شده چیکارش کنم؟

لینک جدید :

nazarkhani
12-17-2012, 07:04 PM
این سایت[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])r

hamidkag
01-01-2013, 07:56 PM
لینک فیلم آموزشی خرااااااااااااااااااااااا ااااااااابببببببببببببببب بببببببه
درستش کنید باباااااااااااااااااااااا ااااا
مدیا فایر لعنتی پاکش کرده :(

hamidkag
01-01-2013, 08:07 PM

MR.SAMAN
01-03-2013, 11:11 AM

از این اموزش استفاده کنید.

..::اموزش فارسی هک وایرلس در ویندوز 7::.. ([Only registered and activated users can see links])

fellfell
01-04-2013, 12:42 PM
اینم روش هک جدید آقای cyber در ویندوز 7

Reza 360
01-05-2013, 07:40 PM
سلام
اما میخوام با ویندوز 8 و لب تاب dell n5010با lan رمز یه وایرلس را بدست بیارم آی پیشم ندارم
اگه میشه راهنماییم کنید.
با تشکر

Reza 360
01-05-2013, 07:46 PM
سلام
اگه میشه راهنماییم کنید.
با تشکر

msa5th
01-24-2013, 11:09 PM
سلام
یکترک رو لپ تاپ من جواب نمیده کارت وایلسشو پیدا نمیکنه
acer v3-571g
ممنون میشم جواب بدین
درضمن فایل فیلم آموزشی از آپلود سنتر حذف شده .

shima ka
02-11-2013, 03:43 AM
چطور میشه گوشی ایفون 4 رو به دستگاه شنود تبدیل کرد؟

mrgreen
02-12-2013, 02:39 PM
با سلام

اين لينك اموزشي برنامه از روي سرور پاك شده ميشه دوباره بذاريد

09395804695
03-22-2013, 10:59 AM
واسه مردم سرکار میزاری اخه

09395804695
03-22-2013, 11:00 AM
واسه چی مردم سرکار میزاری اخه

miladkaram
04-03-2013, 04:43 AM
سلام
دوستان لینک این فیلم اموزشی خراب شده اگه میشه دوباره اپلودش کنید و یا اگر میشه به ایمیلم بفرستیدش

MR.SAMAN
04-03-2013, 02:24 PM
سلام
دوستان لینک این فیلم اموزشی خراب شده اگه میشه دوباره اپلودش کنید و یا اگر میشه به ایمیلم بفرستیدش

دوست عزیز 4 .5 تا پست بالاتر بازم گفتم.
شما از این اموزش استفاده کنید.

..::اموزش فارسی هک وایرلس در ویندوز 7::.. ([Only registered and activated users can see links])

aghafarzin
05-05-2013, 06:50 PM
لینک فیلمت خرابه عزیز

ramin csy
05-12-2013, 07:33 PM
لینک فیلم خرابه

mohammaddragone
05-24-2013, 12:21 PM
با سلام
فیلم اموزشی حذف شده لطفا رسیدگی کنید

yaghootco
06-20-2013, 12:19 PM
درود بر دوستان پسورد WEP پیدا کردم [ KEY FOUND! [ 13 : 59 : 95 : 31 : 11 این key را چگونه باید بکار گرفت؟(کلید ها بدون فاصله می باشد)

rko619
12-01-2013, 05:49 PM
داداش لینکه دانلود آموزشتون خرابه و فیلتره

SAEED2214
03-02-2014, 08:09 PM
سلام نرم افزاری وجود نداره که بتونه هک کنه؟؟؟؟؟

توی ویندوز 8 هم راه هک هست؟؟؟؟؟

ممنون میشم که جوابمو بدید.مرسی[Only registered and activated users can see links]

asmhilda
04-11-2014, 06:38 PM
خیلی باحالید فقط آدم تو این سایت عصابش خورد میشه

omid3d
04-11-2014, 06:46 PM
سلام...
به نظر من بهترین انجمن تخصصی در ایرانه...واسه من که مثل قرص آرام بخش میمونه!

Rezahck23
04-12-2014, 12:11 AM
سلام

دادا چرا اعصابت خورد میشه؟

اگه مشکلی هست بگو؟

qazpooyaqaz
05-21-2014, 10:47 AM
دوستان من یه مشکل دارم !من با این دستور هک می کنم

C:\hack\aircrack-ng-1.1-win\bin>crunch.exe 8 8 0123456789 | aircrack-ng.exe C:\hack\12.CAP -w - -e Shatel

ولی اینجوری خیلی طول میکشه ! چجوری فایل پسورد لیست رو به ایرکرک بدم؟؟

black2mc3
05-21-2014, 12:21 PM
درود بر دوستان پسورد WEP پیدا کردم [ KEY FOUND! [ 13 : 59 : 95 : 31 : 11 این key را چگونه باید بکار گرفت؟(کلید ها بدون فاصله می باشد)

رمز شما امادست که!
رمز میشه :1359953111
ظاهرا که تاریخ تولده که البته یه بار برعکس زده شده(9531)
موفق باشید

qazpooyaqaz
05-21-2014, 12:45 PM
سلام بچه ها کسی میتونه برام یه وای فای کرک کنه؟؟
اینم فایل cap :
با تچکر

ALIREZA IRN
05-25-2014, 08:18 PM
دوستان برای من نرم افزار بالا میاد ولی اسکن غیر فعال !کارت شبکه مدلش ar9485 چیکار کنم>مشکل از کجاست؟ فکر کنم از کرکش باشه؟!

mohammad3534
06-04-2014, 05:24 PM
سلام داداش من adsl یه نفری رو هک کردم و یوزر و پسورد هم بدست اوردم و یک کانکشنی هم ساختم الان میخوام کانکت بشم نمیشه مشکل از کجاست؟

Mr.Hit
06-04-2014, 05:43 PM
سلام داداش من adsl یه نفری رو هک کردم و یوزر و پسورد هم بدست اوردم و یک کانکشنی هم ساختم الان میخوام کانکت بشم نمیشه مشکل از کجاست؟

باید کانفینگ کنی به مودم خودت

mardnarm
07-22-2014, 10:21 PM
سلام من به وایرلس سیستمی دسترسی دارم میخاستم از طریق وایرلس به کامپیوتر طرف دسترسی داشته باشم لطفا روش هاشو توضیح بدید ممنون...

Amir Wanted
07-22-2014, 10:28 PM
سلام من به وایرلس سیستمی دسترسی دارم میخاستم از طریق وایرلس به کامپیوتر طرف دسترسی داشته باشم لطفا روش هاشو توضیح بدید ممنون...

سلام َ دوست عزیز تحت ویندوز میخواید یا لینوکس ؟

mardnarm
07-22-2014, 10:53 PM
تحت ویندوز هست