PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیدا کردن شماره موبایل از روی نام ونام خانوادگی افراد

rastak
12-19-2012, 04:22 PM
سلام دوستان دنبال برنامه ای هستم که از طریق اون بشه شماره موبایل افراد رو پیدا کرد...میشه به من کمک کنید
اینم بگم که همچین برنامه ای هست چون دوست من به همین طریق موبایلش هک شد .اول از طریق نام و نام خانوادگیش شماره موبایلش پیدا کردن بعد هکش کردن

selenator
12-19-2012, 04:34 PM
دوست عزیز مگه کشکه؟ :cool:
به هیچ عنوان این کار امکان پذیر نیست (سلام دوستان دنبال برنامه ای هستم که از طریق اون بشه شماره موبایل افراد رو پیدا کرد...میشه به من کمک کنید)

rastak
12-19-2012, 04:39 PM
selenatorعزیز اگه کشک بود که خودم حلش میکردم .اینجا مثلا یه سایت فوق تخصصی هک اگه اینجا ادم نتونه جواب سوالشو بگیره که!!!!!!! این کار شدنیه چون دوست من این تجربه رو داشته

MulTiViTaMiN
12-19-2012, 04:43 PM
اين كار غير ممكنه ..........

وقته خودتو نكـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ش

rastak
12-19-2012, 04:52 PM
Hack3 عزیز ظاهرا شما از هک چیزی بلد نیستین منم تا قبل از اینکه از نزدیک ببینم مثل شما فکر میکردم .این کار شدنیه منتها باید اینکاره باشی...تو دنیای اینترنت هیچ کاری نشد نداره .....وقتی من به دوستم پیام میدم بجای دوستم اون جواب میده .مو بایلشو ردیابی میکنه میدونه هر لحضه کجا میره...

rastak
12-19-2012, 04:53 PM
لطفا اینایی که میگن غیر ممکنه اسپم ندن اگه کسی بلده لطفا راهنمایی کنه مخصوصا برنامه نویسای سایت

lo0ord
12-19-2012, 05:20 PM
دوست عزیز به نظرم هر کی میگه غیر ممکنه ناراحت میشید . ولی قصد همه کمک به شماست.
این چیزی که گفتی به اینترنت اینا ربطی نداره که شما میگی تو اینترنت همه چی ممکنه . این کار که شما میگی به دو صورت امکان داره 1 اینکه سیم کارت رو کپی بکنی. یعنی به یه سیم کارت خام خط طرف رو write کنی که اونم اگه همزمان دو نفر استفاده کنن شرکت مورد نظر خط رو مسدود میکنه .دومین روش هم اینه که از طریق وب سایت شرکت مورد نظر وارد اکانت طرف بشی در این صورت میتونی از خطش اس ام اس بدی و ....

darkdream
12-19-2012, 06:17 PM
دوسته منم همچین مشکلی داره, یه نفر اس ام اساشو چک میکنه از خط اون اس ام اس میده , خیلی برام جالب بود پیگیری کردم اما هنوز به نتیجه نرسیدم

XXXehsanxxx
12-19-2012, 06:36 PM
سلام من بلدم با شماره هرکس به خودش اس بدم کاره سختی نیست.چک کردن اس ها و جواب دادن تلفن طرف هم شدنیه ولی از طریق کامپیوتر

rap0661
12-19-2012, 07:33 PM
سلام من بلدم با شماره هرکس به خودش اس بدم کاره سختی نیست.چک کردن اس ها و جواب دادن تلفن طرف هم شدنیه ولی از طریق کامپیوتر

برادر من تو بیا همون قسمت چک کردن اس ام اس ها یا تلفن های طرف را واسمون بگو شماره ارسال اس ام اس با شماره خودش پیش کشت

تو اگه راست میگی بزار این آموزش شنید تلفن و اس ام اس های طرف اگه واقعن راست میگی و بولوف نمیزنی!

ما منتظریم ها؟

ghoststruckter
12-19-2012, 08:00 PM
اولا خواهشم اینه که موضوع رو به حاشیه نکشید و از موضوع اصلی دور نشید.
دوما در جواب دوستمون:
این کار شدنیه.
ولی شما باید از هک وب سرور حسابی سر رشته داشته باشید!!
این کار هم بچه بازی نیست چون قراره یک وب سرور رو بزنی که به نظر هیچ باگی نداره!!!
اونوقته که شما توی وب سرور(احتمالا دیتابیسش) همه شماره تلفنا و مشخصات صاحباشونو بدست میاری.
اما بازم تاکید میکنم که اصلا کار راحتی نیست و حتی هکر های کار بلد هم گاهی توی همچین کارایی میمونن!!!

rap0661
12-19-2012, 11:06 PM
برادر من اگه اینطوری بود که الان ملت .. شده بودن

از این چیزها واسه ما نگید ما خودمون این کاره ایم اصلا هک کردن سرور و دیتابیس خوندن چه ربطی داره به شماره و تماس ورودی طرف و... یکم فکر کنید و پست بدیت

منم میتونم بگم از ه میشه با سرور هک انفجار موشکی کرد و.. اما وقتی نشدیی هستش این حرف ها را میزنیم دادا

یه نمونه بزارید تا باور کنیم

موفق باشید

ghoststruckter
12-19-2012, 11:37 PM
شما وقتی میتونید از اینترنت به اطلاعات سیمکارت خودتون دسترسی داشته باشید پس اوپراتور شما باید روی سرور هاش مشخصات شمارو داشته باشه. درسته؟
وگرنه از کجا میخواد بفهمه که شما کی هستید و شمارتون چیه؟؟!!

shadow_fog
12-20-2012, 12:03 AM
برادر من تو بیا همون قسمت چک کردن اس ام اس ها یا تلفن های طرف را واسمون بگو شماره ارسال اس ام اس با شماره خودش پیش کشت

تو اگه راست میگی بزار این آموزش شنید تلفن و اس ام اس های طرف اگه واقعن راست میگی و بولوف نمیزنی!

ما منتظریم ها؟

حاجی این دوستمون که گفت از طرف شماره دلخواه sms میده همچین کار پیچیده ای هم نیستا مثلا اگه دوست داشتی شمارت رو پ.خ کن مثلا به اسم Irancell بهت sms بدم خیلی سایتا ازین sms رایگانا میزارن ولی راجب اون موضوع چک کردن تلفن ها اطلاعاتی ندارم در نتیجه نظری هم ندارم

iban2000
12-20-2012, 01:12 AM
مطرح کردن این موضوعات تو این سایت کسر شانه برای سایت رو چیزای خیلی ابتدایی بحث میکنید داداش

άλφα-χάκερ
12-20-2012, 01:37 AM
سلام خدمت دوستان
در جواب این دوست عزیز صد در صد همینی هستش من میگم:
یادش بخیر چون یه زمانی اینقدر مچ این و اون رو گرفتم که دیگه برا خودمون سالاری شدیم تو این راه و یه جورایی سر این راه که بعضیا میرن دکه زدیم و منتظرشونیم تا پست رو تحویل بدیم.
روش اول:
اون طرف اومده از طریق خود مخابرات شماره طرف رو در آورده (با استفاده از نام و نام خانوادگی) و بعد چون تو خود مخابرات میشه هم اس ام اس ها رو دید و هم میشه تماس های ورودی رو خروجی دید داره از سادگی شما سوء استفاده میکنه و چون از طریق دستگاه مرکزی ایرانسل میشه جواب sms های دریافتی رو داد جواب شما رو میده و شما هم کف میکنید.
برادر من یادت باشه یک هکر همیشه ساده ترین راه ممکن رو برای رسیدن به اهدافش استفاده مکینه.
در ضمن شما بگرد ببین این از کجا به مخابرات وصله(مثلا پدرش تو مخابراته یا از اقوامش تو مخابراتن یا حتی از دوستاش) در ضمن تو مخابرات هم دوست و آشنا نداشت بازم مطمئن باش از همین راه استفاده کرده ؟ چرا؟ چون ایرانسل خصوصی هستش و برای رویت این مواردی که گفتم حکم قضایی میخواد و اگر طرف خیلی برش داشته باشه(منظور آشنا تو مخابرات ) میتونه بی دردسر از امکانات رویایی مخابرات استفاده کنه.
و اما راه دوم:
اینکه یه نرم افزار تو گوشی دوستت نصب کرده باشه یه کپی از sms های ورودی و خروجی رو برای طرف بفرسته و اونم از این طریق بتونه با توجه به گفته ی یکی از دوستان با استفاده از این سایت هایی که میشه تحت هر عنوانی sms فرستاد جواب sms شما و یا سایرین رو بده.
به غیر از این یه راه دیگه هم اونم نفوذ به شبکه ی داخلی مخابرات که کمتر کسی تو ایران بک همچین توانایی رو داره.
سوالی بود پ . خ تا جواب بدم.
یا علی
-----------------------------------------------
اگر مورد پسند بود تشکر فراموش نشه

0x90
12-20-2012, 02:04 AM
بله . حرفاتونو تایید میکنم . یه شخصی قبلا تو باهو تو ادد لیستم بود که شماره ایرانسل یا ثابت از هر جای ایران میدادم بعد 1 دقیقه ادرس دقیق منزل و ... طرف رو به من میداد ! بعدها گفت از طریق شخصی یک پنل ایرانسل دریافت کردم ! این هک ها همه مربوط میشه به دفتر امور مشترکین و مخابراتی ها ! برو یه امور مشترکین با کیلاگر بزن صفا و سیتی :19:

همچنین در گوگل راحت میتونی سایتهایی که این دفتر امور مشترکین ازش برای کارهاشون استفاده میکنند رو پیدا کنی و بعد هک شون کنی دسترسی بگیری به پنلش :57: دیگه باز راهنمایی میخوای !؟ با دورک ها راحت میتونی پنل ها رو یافت کنی .

مثال :

[Only registered and activated users can see links]

rastak
12-20-2012, 02:09 AM
از همه دوستان تشکر میکنم که نظر دادن ....دوست عزیز این هکری که من ازش میگم تو کنکور رتبه 2رقمی اورده .واقعا مخه...من به دوستم یه سیمکارت همراه اول دادم گفتم فعلا با این خط با من در ارتباط باش باورتون نمیشه در عرض 8 ساعت متوجه شد که داره با یه خط دیگه اس میده .نرم افزاری که ازش استفاده میکنه خیلی حرفه ای.هکره به من اس داد گفت الان کجایی و چند نفر دور ورتن .در صورتی که اصلا منو ندیده و نمیشناسه همه شجره نامه منو در اورد .باورتون نمیشه از رو موبایلم خونمون ردیابی کرد و اسم مالک خونه رو در اورد نمیدونست که ما مستاجریم.خلاصه بگم این طرف خیلی کارش درسته ...من از هک چیزی نمیدونم بخاطر همین نظر نمیدم اما چه باورتون بشه چه نشه اون مثل اب خوردن موبایل هک میکنه .

0x90
12-20-2012, 10:53 AM
نرم افزاری هست برای ردیابی شماره تلفن که قیمتش 1 میلیون ایناست یک شخصی از من درخواست کرده بود نداشتم مثله اینکه از جایی تهیه کرد ! رو شماره تلفن شخص میزنین موقعیت شخص رو نشون میده !

darkdream
12-20-2012, 10:53 AM
من فکر میکنم بیشتر هک گوشی مطرح باشه تا هک ارتباطات مخابراتی, با یه mms میشه یه نفر هک کرد یا به اطلاعاتش دست پیدا کرد

rasoul935
12-20-2012, 12:34 PM
سلام، آره! برنامه ای دارم تلفن هر کی که نزدیکته رو بهت نمایس میده+ تحکم کامل سیم کارتش دستش میفته. هم اس ام اس هم تلفن میتونی بزنی هم بگیری! این برنامه توسط خودم درست شده! از هزارتا هکر کمک گرفتم تا کد های هک GSM+GPRS+3G رو جمع کنم، این برنامه در حال حاظر فقط دسته اداره اگاهی هست، چون بعد از دستگیریم پیشنهاد همکاری بهم داده شد الان هم تو سرویس شبکه کار میکنم، پس هرگز به این برنامه نمیتونید دسترسی داشته باشید! هرکی هم گفت این برنامه رو داره دروغه>
فقط الان یه کمک کوچولویی که بهتون میکنم اینه که نسخه ساده این برنامه رو براتون بذارم
موفق باشید

MulTiViTaMiN
12-20-2012, 01:11 PM
اين غير ممكنه.............

اين دوست انتظار داره مثلا يه سايتي مثل گوگل وجود داشته باشه كه به جاي سرچ كلمه سرچ شماره بكنه:دي

كه غير ممكنه........................................ ...
اگر چنين چيزي بود مردم تا الان بيچاره شده بودن!!!!!!!!!!!!!

خلاصه اگر راهي پيدا كردي به منم بگو!!!!!!!!!!!!!!!!
( تو خواب و خيال شايد راهي پيدا كني!)
موفق باشي

در ضمن اين كار به هك و.... ربتي نداره

XXXehsanxxx
12-21-2012, 01:35 PM

ما منتظریم ها؟
ارسال اس با شماره طرف رو که بچه 10 ساله هم بلده یو بلد نیستی به من مربوط نیست این نشون میده چقد مبتدی هستی. بعد بعضی از نرم افزار ها و اموزش ها تو نت پیدا نمیشه بعضی ها خودشون میرن دنبال این کار حالا زمانشم که بیخیال چقد طول میکشه تا نرم افرارو پیدا کنی بعد کار کردن باهاش رو هم یاد بگیری حالا تو انتظار داری هر نرم افزاریو که خواستی در اختیارت بذارن ؟ :ی این کار شدنیه ولی هرکسی نمیتونه برای تو حالا حالا ها زوده برو مشقاتو بنویس از چیزیم که نمیدونی حرف نزن

حالا این دوست من اومده میگه این کار میشه یا نه ؟ اره میشه ولی احتمال گیر افتادنت زیاده

0x90
12-21-2012, 05:57 PM
مرسی به این اراده و اطلاعات :)

rap0661
12-21-2012, 06:38 PM
حاجی این دوستمون که گفت از طرف شماره دلخواه sms میده همچین کار پیچیده ای هم نیستا مثلا اگه دوست داشتی شمارت رو پ.خ کن مثلا به اسم irancell بهت sms بدم خیلی سایتا ازین sms رایگانا میزارن ولی راجب اون موضوع چک کردن تلفن ها اطلاعاتی ندارم در نتیجه نظری هم ندارم

دادا من رایگان را بلدم من خودم میدونم چی به چی هستش البته از ساده ساده تره

rap0661
12-21-2012, 06:39 PM
ارسال اس با شماره طرف رو که بچه 10 ساله هم بلده یو بلد نیستی به من مربوط نیست این نشون میده چقد مبتدی هستی. بعد بعضی از نرم افزار ها و اموزش ها تو نت پیدا نمیشه بعضی ها خودشون میرن دنبال این کار حالا زمانشم که بیخیال چقد طول میکشه تا نرم افرارو پیدا کنی بعد کار کردن باهاش رو هم یاد بگیری حالا تو انتظار داری هر نرم افزاریو که خواستی در اختیارت بذارن ؟ :ی این کار شدنیه ولی هرکسی نمیتونه برای تو حالا حالا ها زوده برو مشقاتو بنویس از چیزیم که نمیدونی حرف نزن

حالا این دوست من اومده میگه این کار میشه یا نه ؟ اره میشه ولی احتمال گیر افتادنت زیاده

دادا من خودم پنل ارسال اس ام اس تحت وب میفروشم بعد تو داری میگی .... واقعا بگم چی بعضی ها تا چند تا چیز که دیگه همه میدونن را بهشون یاد میدی کف میکنن و میکگن ما بلدیم اخم سیت

selenator
12-21-2012, 08:15 PM
دوستان لطفا دیگه ادامه ندین........... اگه اینطوری بود که ایرانسل و .......... باد میرفتن درشونو تخته میکردن....... این سوالات بی معنی واقعا کسر برای آشیانه

یعنی مسئولان ایرانسل که شرکتی به این بزرگیه همشون پشم؟ آره؟ :| :s:

arefmaramazi
12-21-2012, 08:24 PM
دوست عزيز شايد پنل اس ام اس داشته باشه يا اينكه از سايت هاي اس رايگان واسش بفرسته من قبلا از جنين سايت هايي مزاحم دوستام ميشدم ولي بعدش سايتش زو بلاك كردن!

arefmaramazi
12-21-2012, 08:27 PM
واقعا كه اين شخص خيلي شوزشو دراورده اگه راست ميگه بزار شمارمو رديابي كنه

ninjavirus
12-21-2012, 08:31 PM
امکانش هست....

مسلما اطلاعات مربوط به سیم کارتها در چندین سرور ذخیره میشه...که واسه ایرانسل فکر کنم سرورها در 5 شهر از شهرهای مهم باشن...همراه اول که راحته....

سه حالت بیشتر نیست:
1- طرف به یکی از این سرورها نفوذ کرده(از هر طریقی باشه)
2- یا اینکه از طریق آشنایی چیزی میتونه به دیتابیس دسترسی داشته باشه
3- یا همه حرفاش چاخانه و شما موضوع رو بزرگ میبینید....

Mz1992
12-21-2012, 08:37 PM

داداش حرفــی میزنی پاش بــــمون بگــو ما هم یاد بگیریم :98:
بحثی نداریم بلخره همه اومدیم تو این سایت چیزی یادبگیریم قـرار نیست همه حرفه ایی باشیم
ممنون

__HiSh3ll__
12-22-2012, 12:58 PM
چرا میشه به یه روش اونم هک دیتا سنتر یا سرور مخابرات یا اپراتور مورد نظرتون که کار هر کسی نیست

nilgon
12-22-2012, 01:15 PM
چقدر اسپم می دید عناوین ذکر شده خلاف قوانین سایت هست ...

برای پدا کردن شماره ی موبایل و آدرس افراد راههای مختلفی هست

یکی ازون راهها بدست گرفتن کنترول و ردیابی افراد از طریق gps و استراق بسمع است.

منظور از gps جی پی اسی که دست هر کسی نیست دست پلیس و .. است

2: نام بردن مشخصات پدر و مادر فرد مذکور به مخابراط و سازمان اطلالاعات که از طریق اونها قادر به شناسایی است

و...

لطفا به قوانین احترام بگزارید

مدیران رسیدگی کنند

MirOr
12-22-2012, 01:20 PM
اینم نمونش 3 صفحه اسپم !!!
بعد میگید چرا میندازید تو سطل زباله ؟ پ ن پ مهم کنیم بزارم تو سر در بخش