PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هک کارت شارژ ایرانسل و همراه اول

mohamad10
03-05-2008, 03:27 AM
سلام دوستان
چند هفته پیش پستی یکی از دوستان زد راجب به هک کارت ایرانسل که متاسفانه به نتیجه ای نرسید (لااقل ما trialها که استفاده ای نکردیم) .
اخیرا برنامه تو نت پر شده بنام تولید کننده کد های کارت شارژ که فکر کنم اصلا ربط منطقی به هم نداشته باشند چون با انتخاب تعداد رقم یه سری کد تولید میکند که اگه بخواهیم از نظر ریاضیات گسسته و احتمال تعداد حالات کد رو حساب کنیم باید:10*10*10*10*10*10*10*10*10*10*10*9 (*علامت ضرب:p و 9 بخاطر اینکه عدد اول 0 نمیتونه باشه با یه ضرب ساده میفهمیم که چه عدد گردن کلفیه :حالا من این برنامه رو میزارم شاید بخواین بیشتر باهاش اشنا بشین.ولی حالا من چند راهکار دارم اگه کسی نظری داشت پیشنهاد بده
1)برنامه برای پیدا کردن الگوریتم این کد ها پیدا کنیم البته من یه برنامه جاوا دارم ک رو گوشی خودم جواب نداد و هنوز تست نکردم که اونم میزارم
2)طراحی یه مبدل که بشه با وصل به کامپیوتر و برنامه با شیوهbrute forceبه ایرانسل کد بفرستد که اینم 3سوته سیمکارت لو میر پدرمونو در میارن.
3)هک مستقیم خود سایت :که تا اونجایی که من شنیدم کاربرای ایرانسل هندی و پاکستانی اند و میدونین که هندیا خوره برنامه نویسی اند .
حالا از دوستان اگه کسی نظری داشت بگه ممنون میشم چون هر چی از این شرکتای مفت خور بزنی هنر کردی نوش جونتthumbsup

aamooshy
03-05-2008, 10:00 AM
سلام دوستان
چند هفته پیش پستی یکی از دوستان زد راجب به هک کارت ایرانسل که متاسفانه به نتیجه ای نرسید (لااقل ما trialها که استفاده ای نکردیم) .
اخیرا برنامه تو نت پر شده بنام تولید کننده کد های کارت شارژ که فکر کنم اصلا ربط منطقی به هم نداشته باشند چون با انتخاب تعداد رقم یه سری کد تولید میکند که اگه بخواهیم از نظر ریاضیات گسسته و احتمال تعداد حالات کد رو حساب کنیم باید:10*10*10*10*10*10*10*10*10*10*10*9 (*علامت ضرب:p و 9 بخاطر اینکه عدد اول 0 نمیتونه باشه با یه ضرب ساده میفهمیم که چه عدد گردن کلفیه :حالا من این برنامه رو میزارم شاید بخواین بیشتر باهاش اشنا بشین.ولی حالا من چند راهکار دارم اگه کسی نظری داشت پیشنهاد بده
1)برنامه برای پیدا کردن الگوریتم این کد ها پیدا کنیم البته من یه برنامه جاوا دارم ک رو گوشی خودم جواب نداد و هنوز تست نکردم که اونم میزارم
2)طراحی یه مبدل که بشه با وصل به کامپیوتر و برنامه با شیوهbrute forceبه ایرانسل کد بفرستد که اینم 3سوته سیمکارت لو میر پدرمونو در میارن.
3)هک مستقیم خود سایت :که تا اونجایی که من شنیدم کاربرای ایرانسل هندی و پاکستانی اند و میدونین که هندیا خوره برنامه نویسی اند .
حالا از دوستان اگه کسی نظری داشت بگه ممنون میشم چون هر چی از این شرکتای مفت خور بزنی هنر کردی نوش جونتthumbsup

پست بيهوده ممنوع:mad:
اگر اين جواب ميداد سنگ رو سنگ بند نمي شد !!

keivan
03-05-2008, 12:18 PM
از پستت که چیزی متوجه نشدم...
اولا میگی بیان این کا رو بکنیم ...بعد خودت نفی میکنی...
برنامه هات رو هم من تست کردم...
حتی رو isp های زیغی هم جواب نمیده.....

حالا تو بگو چه کنیم.........
.
.
.
.
.

f*u*c*k
03-05-2008, 12:38 PM
سلام دوستان

اول از همه اینکه هک ایرانسل به این راحتیام نیست

دوم اینکه این که ایرانسل برنامه نویساش هندین دلیل بر عالی بودن صطح کارشون نمیشه.

به تازگی گروه هکرای LOTH پس از درخواسط آقای شرل ( مدیر و مالک ایرانسل ) یه باگ تو تعرفه طرحهای این شرکت پیداکردن که من خودم ازش تا ماه پیش استفاده میکردم و میگن هنوز کار میکنه.

به اینصورته که شما یه شارژ میخری و گوشیتو شارژ میکنی و ( مثلا 5000 تومان ) بعد کد طرح قرمزشو میزنی و وقطی پولت ته کشید اگه مقدار ناچیزی توش باشه مثلا 1 ریال میتونی
thumbsup

به صورت رایگان به اینترنت کنکت بشی و از 12 تا 6 صبح رایگان مکالمه بکنی

thumbsup

خود گروه LOTH گفته این باگ نیست و خود ما بازش کردیم ولی یکی از کارمندای اصلی ایرانسل به من گفت باگه که هنوزم کار میکنه

نمیتونم اسمشو بگم

سوالی بود در خدمتم

keivan
03-05-2008, 12:43 PM
همچین گفتی من اومدم فکر کردم سمنو یا سبزه آوردی.....

برام بفرست ببینم....
.
.
.
.
پرایوت بودن یادت نره دادا........
.
.
.
.
.

f*u*c*k
03-05-2008, 12:43 PM
راستی اینم بگم که اتصال به اینتر نتش 24 ساعتست و شما با یه نرم افزار مثل PC Suite برای گوشی های نوکیا و بقیهی گوشیها که نمیدونم نرم افزارشون چیه میتونید با موبایلتون که مودم کامپیوترتون میشه بدون پرداخت هزینه به اینترنت کانکت باشین بدون اینکه تلفنتون اشغال بشه چون من خودم یهبار که به اینترنت کانکت بودم رفیقم بهم زنگ زد و 30 دقیقه باهم هرف زدیم بدون اینکه از اینترنت dc بشم.

راستی سرعت کانکتشم 460 kb بر ثانیه هست که من فقط با سرعت 20 کانکت شدم ولی مینوشت 460 کیلوبایت بر ثانیه.

تشکر اگه کردین بازم بهتون حال میدم.

f*u*c*k
03-05-2008, 12:44 PM
همچین گفتی من اومدم فکر کردم سمنو یا سبزه آوردی.....

برام بفرست ببینم....
.
.
.
.
پرایوت بودن یادت نره دادا........
.
.
.
.
.

متوجه نشدم عزیز چیو بفرستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

keivan
03-05-2008, 12:52 PM
متوجه نشدم عزیز چیو بفرستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اَآَآَآَآَ

نکنه کل طرحت همین بود که گفتی .....

مطمئنی؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

بچه هایی که ایرانسل دارن تست کنن ....جواب رو بگن.....

من که گوشم آب نمیگیره
.
.
.
.
.

aamooshy
03-05-2008, 12:56 PM
اَآَآَآَآَ

مطمئنی؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

من که گوشم آب نمیگیره
.
.
.
.
.

جواب نميده قبلا امتحان كردم خودتونو خسته نكنين

f*u*c*k
03-05-2008, 12:56 PM
عزیزم من همین ماه پیش ازش استفاده کردم

تست کن 100% کار میکنه

خدا وکیلی 63 ساعت من رایگان باهاش صحبت کردم

دیگه اگه مطمعن نبودم که الان باید کلی پول پا شارژ میدادم

دوباره مینویسم

اول از همه اینکه هک ایرانسل به این راحتیام نیست

دوم اینکه این که ایرانسل برنامه نویساش هندین دلیل بر عالی بودن صطح کارشون نمیشه.

به تازگی گروه هکرای LOTH پس از درخواسط آقای شرل ( مدیر و مالک ایرانسل ) یه باگ تو تعرفه طرحهای این شرکت پیداکردن که من خودم ازش تا ماه پیش استفاده میکردم و میگن هنوز کار میکنه.

به اینصورته که شما یه شارژ میخری و گوشیتو شارژ میکنی و ( مثلا 5000 تومان ) بعد کد طرح قرمزشو میزنی و وقطی پولت ته کشید اگه مقدار ناچیزی توش باشه مثلا 1 ریال میتونی

به صورت رایگان به اینترنت کنکت بشی و از 12 تا 6 صبح رایگان مکالمه بکنی

خود گروه LOTH گفته این باگ نیست و خود ما بازش کردیم ولی یکی از کارمندای اصلی ایرانسل به من گفت باگه که هنوزم کار میکنه

نمیتونم اسمشو بگم

راستی اینم بگم که اتصال به اینتر نتش 24 ساعتست و شما با یه نرم افزار مثل PC Suite برای گوشی های نوکیا و بقیهی گوشیها که نمیدونم نرم افزارشون چیه میتونید با موبایلتون که مودم کامپیوترتون میشه بدون پرداخت هزینه به اینترنت کانکت باشین بدون اینکه تلفنتون اشغال بشه چون من خودم یهبار که به اینترنت کانکت بودم رفیقم بهم زنگ زد و 30 دقیقه باهم هرف زدیم بدون اینکه از اینترنت dc بشم.

راستی سرعت کانکتشم 460 kb بر ثانیه هست که من فقط با سرعت 20 کانکت شدم ولی مینوشت 460 کیلوبایت بر ثانیه.

تشکر اگه کردین بازم بهتون حال میدم. ;)

f*u*c*k
03-05-2008, 01:01 PM
جواب نميده قبلا امتحان كردم خودتونو خسته نكنين

ببین
قرار نشد بچه هارو گمراه کنی تا خودت حالشو ببری

اینجور آدما بدترین دوستان چون حالو هولشونو میکنن و به دیگران میگن دروغه

میگم خدا وکیلی من تا ماه پیش ازش استفاده میکردم

الانبخاطر این استفاده نمیکنم چون شارژموبایلم پره

aamooshy
03-05-2008, 01:43 PM
ببین
قرار نشد بچه هارو گمراه کنی تا خودت حالشو ببری

اینجور آدما بدترین دوستان چون حالو هولشونو میکنن و به دیگران میگن دروغه

میگم خدا وکیلی من تا ماه پیش ازش استفاده میکردم

الانبخاطر این استفاده نمیکنم چون شارژموبایلم پره

من الكي پست نميدم
امتحان كردم كار نكرد
اگر كسي تونست اين كارو بكنه من بهش جايزه ميدم

NSNhaCkEr
03-05-2008, 04:25 PM
اقا یه روش هست که میتونید 0919 رو یه کار کنید که به 10 نفر اس ام اس مجانی بدید کاملا عملی من کردم شد

حالا اگه مسی میخواد بگه من بزارم

f*u*c*k
03-05-2008, 11:02 PM
من الكي پست نميدم
امتحان كردم كار نكرد
اگر كسي تونست اين كارو بكنه من بهش جايزه ميدم

قرار نشد دروغتو تکرار کنیها

mohamad10
03-06-2008, 03:44 AM
آقا بیخود پست اضافی ندین داستان هم تعریف نکنین کی بیداره که مکالمه 12 تا 6 داشته باشه .
من این پستو زدم که شاید از بچه ها کسی با الگوریتم رمز سازی و نحوه ساختشو بلد باشه .یکی از بچه های صنعتی شریف یه گروه دارن رمز گشای خفن حیف که شدیدا privite اند
__________________________________________________ _____________________________
خوبه آدم یه کار و اساسی انجام بده وگرنه مکالمه شبانه یا ارسال اس ام اس به 10 نفر مجانی چه فایده ای داره

f*u*c*k
03-08-2008, 10:43 PM
در جواب دوستم آقای کنه
باید بگم شرمنده خصوصی نفرستادم آخه phpاش بیش از 1000 کارکترو پوشش نمیده
دوست عزیزم
:o
موضوع اینه که میگم
مثلا 5000 تومان شارژ میکنی و بعد طرح قرمزو میزنی ( این طرح 2500 تومان ازت میگیره و تا 1 الا 2 ماه با هزینه ی ناچیزی میتونی اس ام اس بفرستی.

خوب حالا اصل مطلب
وقتی کلی اس ام اس فرستادی و زنگ زدی پول شارژت خالی میشه و یه چیز ناچیزی مصلا 2 ریال تهش میمونه حالا کافیه که دورهی طرحت تموم نشده باشه یعنی از طرف ایرانسل برات اس ام اسی حاوی مطلبی مثل زیر نیومده باشه
( مشترک عزیز دورهی طرح تشویقی شما به اتمام رسیده است)

توجه داشته باش که این اتفاق 1 الا 2 ماه بعد از زدن کد طرح و قبول اون توسط ایرانسل میفته و این یعنی زیادی دیر پولتو تموم کردی.

حالا اگه این اس ام اس نیومده بود یعنی هنوذ وقت داری و میتونی سودجویی کنی به این صورت که شبا از ساعت 12 تا 6 صبح فردا میتونی رایگان مکالمه بکنی و 24 ساعته اینترنت رایگان بری .
اگه موبایلتو به کامپیوترت وصل کنی و بعد به اینترنت کانکت بشی ( با موبایلت ) که اینجا از خط ایرنسل استفاده میکنی و مودمت گوشیته میتونی کلی حال کنی.

اگه منضورمو فهمیدی که حالشو ببر اگه نه من دیگه نمیدونم چطوری بهت بفهمونم.

راستی نترس که ایرانسل خرتو بچسبه و ازت بدهکاری بگیره تو سیم کارت اعتباری بدهی معنی نداره پس فکر نکن این کار بعدن ازت پول میگیره اگه اینطور بود من الان 10000000 بدهکار ایرانسل بودم.

خوش بگذرون.

respinahs
05-30-2008, 06:32 PM
محال بشه روتین code ایرانسل رو پیدا کنید تنها راه پی بردن به نحوه hack سایته .

keivan
05-30-2008, 06:56 PM
هك سايت ربطي به رمز كد ها نداره...........

اون يه نرم افزاره جداگانه اي هستش..........
.
.
.
.

ebadgh
06-04-2008, 02:47 PM
من رو خطم طح قرمز زدم يكسال موند شمام بزنيد شايد شد

P$H
06-07-2008, 01:01 AM
سام علیک!!!!!!!! منم ایرانسل دارم. هوامو داشته باشین! یه جا خوندم اگه SMS و بزنین بعد سریع گوشی رو OFFLINE کنین SMS میره ولی شارژ کم نمیکنه(با نوکیا).. من امتحان کردم که یا SMS نمیره یا اگه هم بره پول میندازه. حالا شما یه جوری مجانیش کنید!!! با هک و رمز و هر کاری که شد!!! راستی کسی نمیدونه چطور میشه SMS مجانی داد؟(ایرانسل)

جواب بدید THANX thumbsup بای;)

ppcsoft
06-26-2008, 10:05 AM
سلام
می گم یه پیشنهاد کسی نیست ما رو راهنمایی کنه سایت ایرانسل رو هک کنیم؟
خوب بچه ها یه کم ماروراهنمایی کننشایدما هم تونستیمیه کاری بکنیم

pooriyabahadori
06-26-2008, 12:33 PM
سلام
می گم یه پیشنهاد کسی نیست ما رو راهنمایی کنه سایت ایرانسل رو هک کنیم؟
خوب بچه ها یه کم ماروراهنمایی کننشایدما هم تونستیمیه کاری بکنیم

آقا خسته نباشی...
همیشه این پیشنهادهای کلیدی هست که مفید واقع میشه.:p

دددددد. آخه عزیز من این روشایی که مطرح شده رو لطفا اول یه بار تست کنید بعد حالا بیاین بگید که کار نکرد یا کار کرد... یا چمیدونم... هرچی!angry

WAHID
06-26-2008, 08:34 PM
angryهمونطور که گفتم خواهش میکنم طرز فکرتون رو عوض کنید فکر اون بدبختی باشین که اون کارتی رو که شما شماره اش رو باطل کردید اگه یه بار حس اون رو داشتید میفهمید چی میگم.
شاید من بیشتر از همه شما برای هک ایرانسل با انگیزه تر باشم چون چند بار اتفاق افتاده که بیشتر از تعرفه کم کرده مثلا یه ییام دادم دقت کنید که دقیقا یکی اما 25 تومن کم کرد حالا این یکیش بود.
اگه شما هم خیلی دل خورید ساتش رو هک کنید و اونجا اعتراض کنید.thumbsup

musicjet
06-26-2008, 08:41 PM
angryهمونطور که گفتم خواهش میکنم طرز فکرتون رو عوض کنید فکر اون بدبختی باشین که اون کارتی رو که شما شماره اش رو باطل کردید اگه یه بار حس اون رو داشتید میفهمید چی میگم.
شاید من بیشتر از همه شما برای هک ایرانسل با انگیزه تر باشم چون چند بار اتفاق افتاده که بیشتر از تعرفه کم کرده مثلا یه ییام دادم دقت کنید که دقیقا یکی اما 25 تومن کم کرد حالا این یکیش بود.
اگه شما هم خیلی دل خورید ساتش رو هک کنید و اونجا اعتراض کنید.thumbsup

آی گفتی ! با این طرح های جدید جشنواره تابستونی که امروز اعلام کرد حسابی ما رو سوزوند!
حقشه همچین سایتشو هک کنید که دیگه یادش بره همچین طرحهایی بده! مسخره کرده مارو.

WAHID
06-26-2008, 11:49 PM
آی گفتی ! با این طرح های جدید جشنواره تابستونی که امروز اعلام کرد حسابی ما رو سوزوند!
حقشه همچین سایتشو هک کنید که دیگه یادش بره همچین طرحهایی بده! مسخره کرده مارو.
دوست عزيز چرا خودت رو جدا مي كني؟
خوب خودت هك كن افتخارش نصيب تو بشه.:D

TheMatrix
06-27-2008, 01:18 AM
آقا بیخود پست اضافی ندین داستان هم تعریف نکنین کی بیداره که مکالمه 12 تا 6 داشته باشه .
من این پستو زدم که شاید از بچه ها کسی با الگوریتم رمز سازی و نحوه ساختشو بلد باشه .یکی از بچه های صنعتی شریف یه گروه دارن رمز گشای خفن حیف که شدیدا privite اند
__________________________________________________ _____________________________
خوبه آدم یه کار و اساسی انجام بده وگرنه مکالمه شبانه یا ارسال اس ام اس به 10 نفر مجانی چه فایده ای داره

اینترنت شبانش خداییش خیلی باحاله, خداMB میتونی دانلود کنی. در ضمن من یکی از دوستانم ایرانسل 0936 داره ولی مثله اینکه خرابه و اصلا شارژ کم نمیکنه تو مدرسه سره کلاس جلو خودم 13MB دانلود کرد بعد اعتبارشو چک کردیم دیدم اصلا کم نشده خیلی جالبه خطشو داره 100 تومن میفروشه.

TheMatrix
06-27-2008, 01:26 AM
در ضمن برای هک سایتش من پایم, منتهی دوستان باید کمک کنند. به نظرم میرسه سایتش باگ زیاد داشته باشه از طراحیش معلومه. یکی از سوتی هاشم اینه که تو صفحه اصلی سایت(irancell.ir) به جای دکمه ی جستجو یه لینک به اسمه"Sumbit Query" داره! به نظر من اصلا یه وارگیم ایرانسل را بندازیم, خیلی میتونه مفید باشه!!!(البته من با هک سایتهای خودی و داخلی برای موارد سودجویی و ... مخالفم منتهی چون خودم ایرانسل دارم و پیرم رو درآوورده میخوام هک کنم انتقام بگیرم!!!!)
نظرتونو راجع به وارگیم بگید.

TheMatrix
06-27-2008, 01:34 AM
البته اونهایی که با برنامه نویسی الگوریتمی و هوش مصنوعی و از هوش مصنوعی(ai) با شبکه های عصبی مصنوعی(ann) آشنا هستند میدونند که با استفاده از شبکه های عصبی میتون الگوریتم بین کدهای ایرانسل را بدون یافتن خود الگوریتم مورد استفاه قرار داد(اساس شبکه های عصبی هم همین هست).

WAHID
06-27-2008, 08:37 AM
البته اونهایی که با برنامه نویسی الگوریتمی و هوش مصنوعی و از هوش مصنوعی(ai) با شبکه های عصبی مصنوعی(ann) آشنا هستند میدونند که با استفاده از شبکه های عصبی میتون الگوریتم بین کدهای ایرانسل را بدون یافتن خود الگوریتم مورد استفاه قرار داد(اساس شبکه های عصبی هم همین هست).

مگه قرار نشد ديگه به پيدا كردن الگوريتم فكر نكنيم.:mad:

TheMatrix
06-27-2008, 11:45 AM
مگه قرار نشد ديگه به پيدا كردن الگوريتم فكر نكنيم.:mad:

من میخوام فکر کنم. شما خواستی فکر نکن.

pooriyabahadori
06-27-2008, 12:10 PM

ماتریکس جان تا اونجایی که من میدونم کدها رو همینجوری انتخاب میکنن.
یعنی الگوریتمی وجود نداره. بنابراین هوش مصنوعی نمیتونه کار ساز باشه. تنها راهش اینه که ببینیم کدها کجا ساخته میشه:ii

من میخوام فکر کنم. شما خواستی فکر نکن.

خب حالا دعوا نداره که!!!:x

asooma
06-27-2008, 05:32 PM
شماره درج شده در کارت شارژ ایرانسل متشکل از دو سری عدد 5 رقمی هست و بدلیل اینکه ما همه اعداد رو وارد میکنیم گمان میکنیم که میتوان این کد رو رمزگشایی کرد.
5 رقم اول رمز کارتها بر اساس الگوریتم خاصی ساخته میشن که این الگوریتم با شماره خود کارت در ارتباط هست ولی 5 رقم دوم بصورت رندوم انتخاب میشن.
درست مثل کارتهای اینترنت که یوزرشون بر اساس یک الگوریتم هست ولی پسشون رندوم انتخاب میشه، 5 رقم اول کارت شارژ ایرانسل همون یوزر و 5 رقم دومش پسوردش هست.

pooriyabahadori
06-27-2008, 05:54 PM
شماره درج شده در کارت شارژ ایرانسل متشکل از دو سری عدد 5 رقمی هست و بدلیل اینکه ما همه اعداد رو وارد میکنیم گمان میکنیم که میتوان این کد رو رمزگشایی کرد.
5 رقم اول رمز کارتها بر اساس الگوریتم خاصی ساخته میشن که این الگوریتم با شماره خود کارت در ارتباط هست ولی 5 رقم دوم بصورت رندوم انتخاب میشن.
درست مثل کارتهای اینترنت که یوزرشون بر اساس یک الگوریتم هست ولی پسشون رندوم انتخاب میشه، 5 رقم اول کارت شارژ ایرانسل همون یوزر و 5 رقم دومش پسوردش هست.

من خودم ایرانسل ندارم که این چیزایی که شما دوستان میگید رو تست کنم (یعنی دوسه تا داشتم که همشون سوختthumbsup:p)
ببینم اگه مشکل تو 5 رقمه که روزی 10 15 تا پسورد میفرستیم و توکل میکنیم نکنه قبول کرد! چون اگه بیشتر باشه که شناسایی میشه. مگه نه؟ اگه شناسایی نشه که فکر نکنم بیشتر از 10 15 دقیقه طول بکشه تا یه کد شارژ valid گیر بیارید.
کسی تا حالا تست کرده؟ یعنی هی کد بزنه ببینه چه اتفاقی میفته؟

ضمنا دوستان به حلال حرومیشم توجه کنید. خواهشا فقط واسه یادگیری این بحث رو دنبال کنید...:ii

WAHID
06-27-2008, 06:30 PM
من خودم ایرانسل ندارم که این چیزایی که شما دوستان میگید رو تست کنم (یعنی دوسه تا داشتم که همشون سوختthumbsup:p)
ببینم اگه مشکل تو 5 رقمه که روزی 10 15 تا پسورد میفرستیم و توکل میکنیم نکنه قبول کرد! چون اگه بیشتر باشه که شناسایی میشه. مگه نه؟ اگه شناسایی نشه که فکر نکنم بیشتر از 10 15 دقیقه طول بکشه تا یه کد شارژ valid گیر بیارید.

ضمنا دوستان به حلال حرومیشم توجه کنید. خواهشا فقط واسه یادگیری این بحث رو دنبال کنید...:ii
اولا
اگه به فكر حلال و حرومشي پس چرا ميگين تست كنيد شايد گرفت؟:mad:
مگه به پستهاي قبلي نگاه نكردي؟
دوما
از كجا معلوم اون 5 رقمي كه شما مي خواين تست كنيد قبلا حذف نشدن؟؟؟:cool:

pooriyabahadori
06-27-2008, 06:59 PM
وحید جان من راه حل دادم. ضمنا بحث اصلی اینه که اگه سی چهل تا پشت سرم بفرستیم ردگیری میشه یا نه؟

اونوقت ببینم عزیز شما هم اگه جایی آموزش هک دادی آخرش نمیگی استفاده ی نابجا به عهده ی خود شماست؟؟؟!!!؟!؟!؟!؟!
حالا نمیدونم؟؟!! شاید شما نمیگی!

بعدشم من کسیو امر به این کار نکردم فقط گفتم :

ایندفعه خواستی انتقاد کنی لااقل پست طرفو یه بار بخون.
و در آخر: موفق باشی:x

WAHID
06-27-2008, 10:04 PM
وحید جان من راه حل دادم. ضمنا بحث اصلی اینه که اگه سی چهل تا پشت سرم بفرستیم ردگیری میشه یا نه؟

اونوقت ببینم عزیز شما هم اگه جایی آموزش هک دادی آخرش نمیگی استفاده ی نابجا به عهده ی خود شماست؟؟؟!!!؟!؟!؟!؟!
حالا نمیدونم؟؟!! شاید شما نمیگی!

بعدشم من کسیو امر به این کار نکردم فقط گفتم :

ایندفعه خواستی انتقاد کنی لااقل پست طرفو یه بار بخون.
و در آخر: موفق باشی:x

البته من هنوز اون قدر وارد نيستم كه آموزش هك بدم!!!:ii
دوم كاري ندارم كه كي چي كار مي كنه فقط خواستم راهنمايي كنم.!!!
سوم پست رو خوندم اما اين جوري برداشت كردم شايدم......:o
اگه مي خواي بدوني من ميگم بعد دو سه بار اشتباه زدن كد يه چند دقيقه اي سيم كارتت قفل ميشه.
در ضمن همونطور كه عرض كردم خيلي شانس ميخواد كه كد صحيح باشه.
در آخر فكر بدبختي باش كه كارت شارژي كه خريده خالي در بياد:o

musicjet
06-28-2008, 02:08 AM
دوستان سایت ایرانسل رو چه جوری هک کنیم فحش بنویسیم؟ دوره ی جدید طرح ها و تعرفه هاش بدجور رفته رو اعصابم! میخوام سر سایتشون خالی کنم! این حرف هم حرف خودم هم نیست! حرف همه ی کاربرای ایرانسله....

Saeed.M
06-28-2008, 03:41 AM
سلام دوستان
امروز داشتم گشتی می زدم تو یکی از وبلاگ ها اینو دیدم ، گفتم بذارم شاید عملی باشه ! البته باید بگم که خودم دانلودش نکردم ! چون بنظرم شاید تروجان همراهش باشه ، در هر حال کسی جرات داش دانلود کرد به ما هم نتیجه رو بده

خب امروز یه آموزش برای شما می ذارم که 100 درصد جواب میده . حالا چطوره ؟ دوست خوبم آقا آرمان یه برنامه درمورد این معضل به نام Irancell Hack نوشته که کارش رایگان کردن SMS های ایرانسل هست . جالبه مگه نه ؟

کار این برنامه چیه ؟

کار این برنامه اینطوره که اول باید به اینترنت متصل می شوید بعد برنامه را باز کنید و بعد برنامه خود به خود به سایت ایرانسل متصل میشه و تمام کدهای مخفی را پیدا می کنه و به شما نشون میده شما هم بعد از گرفتن کدها اونو یادداشت می کنید و به تنظمیات پیام ها می روید و اونجا در قسمت ( شماره مرکز پیام ) کد را وارد می کنید حالا دیگه اعتبار سیم کارت ثابت می مونه و از این به بعد پیام مجانی بفرست

اینم عکسی از برنامه :

[Only registered and activated users can see links]

دوستان عزیز این وبلاگ اولین وبلاگی است که این برنامه رو به صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده است.

توجه توجه

کسی که این برنامه رو به من داده می خواست سیستم منو الوده کنه و اونو با یه ویروس بایند کرد.

از برنامه روی سیستم ها خودتون استفاده نکنید و در کافینت استفاده کنید.

دانلــــــــــــــود برنامه ([Only registered and activated users can see links])

ادرس وبلاگرو نمی ذارم که نگید مال خودشه اومد تبلیغ :o

ppcsoft
06-28-2008, 10:18 AM
دوستان سایت ایرانسل رو چه جوری هک کنیم فحش بنویسیم؟ دوره ی جدید طرح ها و تعرفه هاش بدجور رفته رو اعصابم! میخوام سر سایتشون خالی کنم! این حرف هم حرف خودم هم نیست! حرف همه ی کاربرای ایرانسله....

ببخشید می شه بپرسم چرا پست منو پاک کردین ولی این پست رو پاک نکردین؟

WAHID
06-28-2008, 10:52 AM
دوستان اين فكر هارو از سر تون بيرون كنيد.
من يه برنامه پيدا كرده بودم كه ادعاش اين بود كه كد شارژ توليد ميكرد.naughty
اما به نظر من مذخرف ترين برنامه بود كه فقط چند تا كد توليد مي كرد (به صورت تصادفي)
اما جاي خنده دارش اين بود كه كدهاي شارژ ايرانسل 12 رقمي هستن ولي اون مي تونست تا 20 رفم هم توليد ميكرد.:o
يا مي تونستي تنظيم كني كه مثلا 6 تا كد 2 رقمي توليد كنه.و....:ii
پس قول اين حرف ها رو نخورين~~~~

Azazel
06-28-2008, 10:52 AM
ببخشید می شه بپرسم چرا پست منو پاک کردین ولی این پست رو پاک نکردین؟

چی می گی !!! تو این تاپیک پستی پاک نشده پست تو هم تو صفحه دوم هست!!!

pooriyabahadori
06-28-2008, 12:40 PM

داداش من الان اگه ایرانسل نبود شما باید سیمکارت رو 300 400 هزار تومن میخریدی!
اینترنت رایگان نداشتی!
دست همه ی بچه ها و قنداقی ها و پیرو و جوون و همه سیمکارت نبود!
اگه الان با 15 هزار تومن میتونی دو تا سیمکارت بگیری بخاطر ایرانسل بوده!
اگه الان قیمت سیمکارتهای مخابرات افت شدید کرده بخاطر همین ایرانسل بوده.

بیایید از بخش خصوصی حمایت کنیمcigar

دوستان اين فكر هارو از سر تون بيرون كنيد.
من يه برنامه پيدا كرده بودم كه ادعاش اين بود كه كد شارژ توليد ميكرد.naughty
اما به نظر من مذخرف ترين برنامه بود كه فقط چند تا كد توليد مي كرد (به صورت تصادفي)
اما جاي خنده دارش اين بود كه كدهاي شارژ ايرانسل 12 رقمي هستن ولي اون مي تونست تا 20 رفم هم توليد ميكرد.:o
يا مي تونستي تنظيم كني كه مثلا 6 تا كد 2 رقمي توليد كنه.و....:ii
پس قول اين حرف ها رو نخورين~~~~

احتمالا برنامه برای تمام سیمکارتهای داخلی و خارجی بودهthumbsup
انعطاف پذیری برنامه رو میرسونده:cool:

ppcsoft
06-28-2008, 01:43 PM
چی می گی !!! تو این تاپیک پستی پاک نشده پست تو هم تو صفحه دوم هست!!! شرمنده ببخشید من معزرت می خوام یه لحظه فکر کردم پاک شده
بازم معزرت می خوام
خوب نفهمیدم حلا باید چی کار کنیم کسی پایه هست رو هک سایت ایران سل کار کنیم؟
یکی می گه از کجا شروع کنیم?

TheMatrix
06-28-2008, 02:55 PM
به نظر من مدیران سایت بهتره یه وارگیم راه بندازن تا کارمون هدفمندتر بشه:):)

thrash
06-28-2008, 03:21 PM
اگه به صورت آزمون و خطا این کد ها رو بزنیم خیلی راحت تر از اینه که الگریتم براش گیر بیاریم . تازه ، این الگریتما عوض میشه . همش ثابت نیست که :)

pooriyabahadori
06-28-2008, 03:35 PM
اگه به صورت آزمون و خطا این کد ها رو بزنیم خیلی راحت تر از اینه که الگریتم براش گیر بیاریم . تازه ، این الگریتما عوض میشه . همش ثابت نیست که :)

دوست عزیز اصلا الگوریتمی در کار نیست!cigar
مثل اینکه به جز صحیح خطا راه دیگه ای وجود نداره:p

WAHID
06-28-2008, 11:23 PM
اینترنت رایگان نداشتی!

بیایید از بخش خصوصی حمایت کنیمcigar

احتمالا برنامه برای تمام سیمکارتهای داخلی و خارجی بودهthumbsup
انعطاف پذیری برنامه رو میرسونده:cool:

با حمايت از بخش خصوصي موافقم خصوص در مقابل همراه اول كه 13 سال فقط جيب خودش رو با اين سيم كارت هاي چند صد هزاري پر مي كرد اما يه كم تنبيه ايرانسل هم واسه بهتر شدن لازمه.
گفتم كه يه وقت زياده روي نكنيد...

pooriyabahadori
06-29-2008, 12:58 AM
با حمايت از بخش خصوصي موافقم خصوص در مقابل همراه اول كه 13 سال فقط جيب خودش رو با اين سيم كارت هاي چند صد هزاري پر مي كرد اما يه كم تنبيه ايرانسل هم واسه بهتر شدن لازمه.
گفتم كه يه وقت زياده روي نكنيد...

نمیتونم مستقیم بهت بگم!
ولی خب برو همونی رو که سیمکارت صد هزار تومنی میفروشه هک کن که دل همه ی مردم شاد بشه عزیز!:x
بعد از اون ایرانسل رو هم بزن(مثل اینکه کار شاقی هم نیست)
loooooooooool

asooma
06-29-2008, 04:28 PM

دوست عزیز ، فرض میکنیم شما میخواین شروع به ارسال 5 رقم بصورت رندوم کنین ، هیچ فکر کردین که 5 رقم اول رو از کجا باید گیر بیارین.
داشتن پسورد به تنهایی بدرد نمیخوره ، داشتن یوزر هم به تنهایی بدرد نمیخوره ، چه بسا با وجود تزریق اینهمه کارت شارژ توو بازار هر عددی رو بزی یک پسورد درست باشه!!
داشتن یوزر و پسورد مرتبط به هم میتونه موثر واقع بشه که احتمالش خیلی کم هست

Http://Askn
06-29-2008, 08:07 PM
دوست عزیز ، فرض میکنیم شما میخواین شروع به ارسال 5 رقم بصورت رندوم کنین ، هیچ فکر کردین که 5 رقم اول رو از کجا باید گیر بیارین.
داشتن پسورد به تنهایی بدرد نمیخوره ، داشتن یوزر هم به تنهایی بدرد نمیخوره ، چه بسا با وجود تزریق اینهمه کارت شارژ توو بازار هر عددی رو بزی یک پسورد درست باشه!!
داشتن یوزر و پسورد مرتبط به هم میتونه موثر واقع بشه که احتمالش خیلی کم هست

فکر کنم این تاپیک کلا تاپیک بیهوده ای است و نمیدونم چرا بزرگان اشیانه همراهی نمیکنن حتما میدونن این بحث الکیه حدس و خطا هم مذخرف ترین کار شما یه ترکیب بزن ببین چقدر حالت داره.

pooriyabahadori
06-30-2008, 12:35 AM
فکر کنم این تاپیک کلا تاپیک بیهوده ای است و نمیدونم چرا بزرگان اشیانه همراهی نمیکنن حتما میدونن این بحث الکیه حدس و خطا هم مذخرف ترین کار شما یه ترکیب بزن ببین چقدر حالت داره.

حتما مدیران اینجا رو دیدن.
فروم برای تبادل نظره!
شما هم از تعداد پستهات معلومه که...............cigar
شما اگه طرح یا روش جدیدی رو سراغ داری بگو وگرنه به بحث بقیه توهین نکن:mad:
بحث ماها شاید بی ارزش باشه ولی حداقل همه فهمیدیم که نمیشه کرک کرد. غیر از اینه؟؟!؟!؟

hossein_hacker
06-30-2008, 12:50 AM
راستی دوستان فکر کنم ایرانسل ک..س..خ...ل شده الان من 2 روزه دارم میرم توی اینترنت کلی دانلود میکنم هیچی کم نمیکنه ولی وقتی خاموش روشن میکنم گوشی رو هر چقدر که کار کرده باشم فقط 100 تومان کم میکنه شما هم امتحان کنید ببینید همین جوریهthumbsup

pooriyabahadori
06-30-2008, 01:05 AM
راستی دوستان فکر کنم ایرانسل ک..س..خ...ل شده الان من 2 روزه دارم میرم توی اینترنت کلی دانلود میکنم هیچی کم نمیکنه ولی وقتی خاموش روشن میکنم گوشی رو هر چقدر که کار کرده باشم فقط 100 تومان کم میکنه شما هم امتحان کنید ببینید همین جوریهthumbsup

دوست عزیز. بعضی از سیمکارتها و بعضی از وقتها استثنا هست. تو همین تاپیک هم یکی از دوستان اشاره کردن بهش!(که یکی از دوستاشون 100هزارتومن سیمکارتشونو فروختن!)
بنابراین فکر نمیکنم روی گوشی بقیه هم اجرا بشه.......
موفق باشید:x

WAHID
06-30-2008, 01:02 PM

با احتياط عمل كن منم يه بار دو روز پول كم نمي كرد ولي يه دفه 1600تومن كم كرد ......:o
گفتم مواضب خودت باشي!!!:cool:

در ضمن بهتره از الفاظ مؤدبانه تر و شايسته تر استفاده كنيد:mad::mad::mad::mad:angryangryangry

ariansehati
08-30-2008, 09:41 PM
دوستان من چند روز پيش يه وبلاگي ديدم كه با استفاده از برنامه ريزي ميگفت ميشه هك كرد و روش اون رو توضيح داده بود راسش من جراعت نكردم و پول نداشتم امتحان كنم چون نياز به يه كارت شارژ داره حالا اگه كسي تست كنه خبرشو بده ممنون ميشم

ورود به سايت مربوطه... ([Only registered and activated users can see links])

farzadho
08-30-2008, 09:46 PM
دوستان من چند روز پيش يه وبلاگي ديدم كه با استفاده از برنامه ريزي ميگفت ميشه هك كرد و روش اون رو توضيح داده بود راسش من جراعت نكردم و پول نداشتم امتحان كنم چون نياز به يه كارت شارژ داره حالا اگه كسي تست كنه خبرشو بده ممنون ميشم

به این جور چیزا اعتماد نکن چون ممکنه ایمیل جعلی باشه و....

WAHID
08-30-2008, 10:24 PM

این یارو خودش مشکل داره!!
بالا گفته مربوط به رباط ایرانسل به آدرس [Only registered and activated users can see links] هست بعدش گفته ایمیل رو به ای دی یاهو بفرستین!!:cool:
یعنی ایرانسل نمیتونست یه ایمیل ار دامین خودش ایجا کنه!!!!!واقعا خنده داره
دوست عزیز برو خدا رو شکر کن که پول نداشتی!!
در ضمن اگه این درست باشه طرف باید الان میلیونر باشه چون با یه کارت شارژ میتونست هی کارت مفت بگیره!!

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^
heartقلب ایران وطن ما واسه ما می زنه امروز#######میگه سر بلندی من دست توست جوون امروزheart
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

d4wood
09-02-2008, 04:24 AM
سلام
دوستان عزيز يه چيزي راجع به كارت شارژ هاي ايران سل بگم
دقيقا الگوريتم داره . ولي الگوريتمش رو اون كد نيست كه شما از رو گوشي واسه شارژ كردن به مركز ميفرستين.الگوريتمش شكسته شده بود كه جديدا الگوريتمش رو عوض كردن
الگوريتم اينجوري بود كه شماره سريال روي كارت رو به عدد تبديل ميكرد كه كد 12 رقمي توليد ميشد
شماره سريال ها پشت سر هم بودن ولي اعداد فرق ميكرد
تا 2 ماه پيش الگوريتمش كار ميكرد الان عوض شده و داريم روش كار ميكنم تا پيدا كنيم
راهنمايي ميكنم تا هر كي خواست بره دنبالش.
شما بايد الگوريتمي بنويسين و امتحان كنين كه شماره سريال رو به عدد تبديل كنه مثلا Ir7104 اول سريال باشه بايد ببينين چه اعدادي رو كارت هست و الگوريتم بايد اون اعداد رو بده و تا آخر بايد امتحان كنين وقتي الگوريتم بدست اومد ميتونين هر سريالي رو به عدد تبديل كنين و .......

t50hg
09-16-2008, 02:39 PM
سلام. من این تاپیک رو قبلا دنبال کردم و راجع به اینترنت ایرانسل به یه نتایجی رسیدم که شاید مفید باشن لطفا شما امتحان کنید و نتیجه رو با بقیه در میون بزارید چون من خودم مدل گوشی مورد نظر رو ندارم. اولا اینکه به این لینک یه نگاهی بندازین:
Welcome to The Fixed ([Only registered and activated users can see links])

ثانیا شما هم م

toro khoda bebakhshid man junam dar miyad vaghti mikham farsi type konam ba ejazeye modire forum finglish type mikonam agaram nemishe pas hadeaghal bezarid be englisi begam. agha kelide internete majani tooye hamun ghesmate proxye setiingse internete. ip hasho bayad taghir bedin bebinin kodum kar mikone . va ham chenin homepage ro. dar zemn ta hala be in mozoo pey bordin vaghti irancell sms tabrik mifreste va ye fili zamimashe majani mitunid un file ro begirid. hala berid tooye ghesmate informatione yeki az hamun sms ha. ye seri adad mibinid. unaro too browser mizani vitrine irancello miyare. be har hal chizi ke motmaenam ine ke gire kar too proxiye. shomam ino emtahan konid. dige bishtar azin finglish nemitaypam bebakhshid . rasti ejaze hast inja englisi harf zad?!

tHe.Mo3tafA
09-16-2008, 03:21 PM
سلام. من این تاپیک رو قبلا دنبال کردم و راجع به اینترنت ایرانسل به یه نتایجی رسیدم که شاید مفید باشن لطفا شما امتحان کنید و نتیجه رو با بقیه در میون بزارید چون من خودم مدل گوشی مورد نظر رو ندارم. اولا اینکه به این لینک یه نگاهی بندازین:
Welcome to The Fixed ([Only registered and activated users can see links])

ثانیا شما هم م

toro khoda bebakhshid man junam dar miyad vaghti mikham farsi type konam ba ejazeye modire forum finglish type mikonam agaram nemishe pas hadeaghal bezarid be englisi begam. agha kelide internete majani tooye hamun ghesmate proxye setiingse internete. ip hasho bayad taghir bedin bebinin kodum kar mikone . va ham chenin homepage ro. dar zemn ta hala be in mozoo pey bordin vaghti irancell sms tabrik mifreste va ye fili zamimashe majani mitunid un file ro begirid. hala berid tooye ghesmate informatione yeki az hamun sms ha. ye seri adad mibinid. unaro too browser mizani vitrine irancello miyare. be har hal chizi ke motmaenam ine ke gire kar too proxiye. shomam ino emtahan konid. dige bishtar azin finglish nemitaypam bebakhshid . rasti ejaze hast inja englisi harf zad?!

برای راحتیت بهترین کار که میتونی بکنی اینه که از این برنامه استفاده کنی
این برنامه کارش اینه En مینویسی پایینش Fa شدش رو میده
مخصوصه افراده .... مثل خودم

error 975
09-16-2008, 10:10 PM
میدونم قبلا امتحان کردید ولی میشه دوستان پسوورد کارتهای مصرف شدنشون بیذارن تا ببینیم با ریاضی میشه چیکار کرد.
بهر حال دو حالت که بیشتر نیست یا پسووردها رو با الگو میزنن یا یکی نشسته رندم پسوورد میزنه(احمقانه)
پس اگه بر اساس الگو باشه شاید بشه یه کارایی رو کرد!

saber2393
08-18-2009, 05:22 PM
سلام
من یه دوستی دارم که با استفاده از کارتهای استفاه شده ایرانسل سیم کارتشو شارژ میکنه فقط مشکل اینه که ازش خواستن به کسی نگه
من فقط تا ایانجاش فهمیدم که کد 12 رقمی رو تقسیم بر 5 میکنه و فکنم بعدش منهای 6 بقیهشام نمیدونم تا اینکه 10 سری کد میده که یکیش شارژ میکنه
اوندفه واسه منم انجام داد که 2000 تومان شارژ کردم ولی نمیگه:(

666regab
08-19-2009, 12:45 AM
فکر کنم دوایه این کار خود ایرانسل نیست.
می شه به جایه هک سایت ایرانسل یا یتفتن کد های ایرانسل به سایتهایه فروش آنلاین چسبید و صفا کرد.
در مورد اینترنت مجانی که بکس می گفتن من تا جایایی که می دونم یک سری کد بود که تو بعضی از شهرها مثل تهران و اصفهان و مشهد و تبریز باز بود و اگه شما یک برنامه opera داشتی با تنظیمات خاص می تونستی از اینترنت رایگان استفاده کنی که گویا تو بیشتر شهر ها بسته است الان
پسر عمه من اینکار رو می کرد و منم رو گوشیم نصب کردم البته جواب نداد
یا یکی از دوستان من وقتی تماس می گیره به جایه شمارشس :
praivate number
می نویسه

amir400
08-19-2009, 03:10 AM
اینترنت رایگان نداشتی!

بیایید از بخش خصوصی حمایت کنیم
چی میگه این؟!:o:o بخش خصوصی!!:p
عزیز ایرانسل در دست سپاهangry است!!!!!cigar

666regab
08-20-2009, 02:03 PM
ایرانسل یک شماره داره که وقتی بهش زنگ می زنین و می گین که من یک کارت گرفتم و اعتبارش خالیه بعد از چک کردن cigar!!!!!! یک کد جدید می ده.lo1ad

blue_f0x
08-20-2009, 07:44 PM
ایرانسل یک شماره داره که وقتی بهش زنگ می زنین و می گین که من یک کارت گرفتم و اعتبارش خالیه بعد از چک کردن cigar!!!!!! یک کد جدید می ده.lo1ad

lol
lol
lol
lol

اخه پسر گل اگه قبلا شارج شده باشه اونا می فهمند و برات شارج می کنن ولی اگه تو بخوای شارج مفتی بگیری اونا از تو زرنگ تر هستند :p اون شماره احیانا 140 نیست ):):):)

--------------------------------
این بحث های الکی چیه می کنید ،اگه واقعا کسی چیزی بارش هست رو کنه اگه نه بیخودی
spam ندید . پست های آخری اکثرشون چرت و پرت + محض بود

ebigood270
08-24-2009, 10:24 PM
من یه سایت سراغ دارام که یه کد گذاشته که با فرستادنش به ربات mciراحت برات شارژ می فرسته اینم سایت

x1x1
08-24-2009, 11:20 PM
من یه سایت سراغ دارام که یه کد گذاشته که با فرستادنش به ربات mciراحت برات شارژ می فرسته اینم سایت

قبلا با این روش ایمیل هک می کردن;);)حالا شد کارت شارژ؟ گفتی سایت سراغ داری احیانا اسم یوزرت با نویسنده یکی نیست؟ نوشته شده توسط ebi در دوشنبه 1388/06/02
همین امروز هم گذاشته چه جالب.
داداش این کارا قدیمی شده اشتباه اومدیthumbsup

<a href="mailto:[Only registered and activated users can see links]" class=menulink>پست الکترونیک</a>

Encoder
08-24-2009, 11:37 PM

! lol ! lol ! lol ! lolای بابا ! من که با بن شدن این دوستمون موافقم !

اما در مورد ایرانسل ! سایت هایی که آنلاین شارژ می فروشن بهترین هستند ! اما طبق گفته ی دوستمون خودت رو بگذار جای کسی که شارژ می خره و عمل نمی کنه ! باید بهتون بگم که حدس زدن الگوریتم کار درستی نیست ! چون از شارژ های مردم استفاده میشه ! البته من خیلی تحقیق کردم در این باره ! و فقط به دلیل اینکه از شارژ مردم میره می گم کار درستی نیست ! ببینید امکان نداره که شارژ های ایرانسل بدون الگوریتم باشه !
به دلیل اینکه وقتی شما از خودت یه کد می زنی ایرانسل میگه کد اشتباه است ! من به دلیل تحقیقاتم روی ایرانسل (البته تنهایی تحقیق می کردم) تعداد خیلی خیلی زیادی کارت شارژ جمع کردم که اگر بخواین می تونم براتون قرار بدم تا با هم تحقیق کنیم !

منتظر نظرتون هستم

Encoder
08-25-2009, 12:09 AM
راستی ! اگر یه راهی پیدا کنیم خیلی خوب میشه ! نگاه کنین :

ما اگر دسترسی بگیریم از سیستم های ایرانسل باید یه کاری کنیم که مجانی اعتبار بگیریم ! ولی نمی خوایم که از اعتبار مردم کم شه ! بنابراین باید یه کار دیگه کنیم ! ما باید یه راهی پیدا کنیم که بدون زدن کد شارژ در گوشی اعتبار بگیریم ! یعنی یه دسترسی بگیریم از ایرانسل ، بعد یه برنامه می نویسیم که اعتبار رو اضافه کنه به شماره ی ما ! بعد یه برنامه ریموت هم می نویسیم که پخش شه و استفاده کنیم !

راهنمایی ویژه : تمام سیستم های ایرانسل به اینترنت وصل هستند ! از سیستم های شناسایی که سند سیم کارت ها توشه تا سیستمی که شارژ میده !

ebl335
08-26-2009, 08:37 AM
ببخشید میدونم که همتون اینو که میخوام بگم میدونید ولی برای اونایی میگم که نمیدونند
ایروزا یه سزی سایت کلاه بردار باز شده که ادعا میکنه میتونه ه شما شارژ رایگان بده و می گه به این ترتیب عمل کنید:
1-کد 12 رو به شماره ی 1212 smsکنید==>یه کد 4 رقمی له شما میده
2-کد کد4رقمی:10000:pin:0936xxxxxxx
3-عملایات با موفقیت انجام شد

در صورتی که به جای اینکه شارژ گیرید شارژ خودتونو برای طرف فرستادی!!!
پس مواظب باش گول نخوری

amin77
08-26-2009, 09:36 AM
سلام دوستان
به نظر من ایرانسل روی هیچ الگوریتمی این کار رو انجام نمیده چون با لو رفتن این الگوریتم
2روزه ایرانسل برشکست میشد پس اشتباه نکنید.
بعدش این نرم افزار هایی که اومده اگثرا تروجان یا ویروسن همینا که به صورت رندوم یک عدد انتخاب می کنن و بعضی ها فکر میکنن شارژ ایرانسله ساختان یه همچین برنامه اای کار 2.3 دقیقست و راه خوبی برای جذب بازدید و ......
اما راه اصولی چیه؟
من شک ندارم که این رمز کارت شارژ در یک دیتا بیس در جایی ذخیره شدست که ما با وارد کردن
اون شماره سیمکارتمون شارژ میشه خوب من رو این قضیه کار کردم ما در حالت عادی نمی تونیم داده هایی رو به غیر از عدد برایه حالا بانک اطلاعاتی ایرانسل بفرستیم خوب پس باید چیکار کرد که اگر بانک اطلاعاتی پشت این هست اطلاعاتی رو که می خوایم بهمون بده شما برای این کار من با سونی اریکسون کار نکردم ولی رو نوکیا این کارو انجام بدید

*140*2#
با این کار دکمه ی سمت چپ شما می شه اشتباه نکنم Answer شما دکمه سمت چپ رو فشار بدید یه صفحه مشل مسیج باز میشه اونجا می تونید برای شبکه از کارکتر های غیر مجاز هم استفاده کنید (برای استفاده روی کلیدی که عکس مداد روشه برای تغیبر زبان استفاده کنید)
و چیزی رو که دوست دارید بفرستید
من چندتا از کارکتر هایی که برای اینجکت استفاده می شه فرستادم ولی پیام Bad Requst برام اومد فعلا وقت نکردم بشینم سرش شاید بشه اطلاعتی ازش بیرون کشید.
این اطلاعاتی که دادم از خودمه و شاید اشتباه باشه پس اگر اشتباهی در این کار دیدید به بزرگی خودتون ببخشید :(
اگر هم کسی هست در باره ی چگونگی ذخیره شدن اطلاعات در ایرانسل یا در بانک اطلاعاتیش
اطلاعاتی داره خواهشن دریق نکه و به ما هم بگه هر اطلاعاتی می تونه مفید باشه.
راستی من کسی رو دیدم که بدون خریدن کارت شارژ گوشیشو شارژ می کرد ولی راهشو به من نگفت و نمیدونم .
موفق باشید:-S

MJ.Tavakoli
08-26-2009, 12:44 PM
راستی ! اگر یه راهی پیدا کنیم خیلی خوب میشه ! نگاه کنین :

ما اگر دسترسی بگیریم از سیستم های ایرانسل باید یه کاری کنیم که مجانی اعتبار بگیریم ! ولی نمی خوایم که از اعتبار مردم کم شه ! بنابراین باید یه کار دیگه کنیم ! ما باید یه راهی پیدا کنیم که بدون زدن کد شارژ در گوشی اعتبار بگیریم ! یعنی یه دسترسی بگیریم از ایرانسل ، بعد یه برنامه می نویسیم که اعتبار رو اضافه کنه به شماره ی ما ! بعد یه برنامه ریموت هم می نویسیم که پخش شه و استفاده کنیم !

راهنمایی ویژه : تمام سیستم های ایرانسل به اینترنت وصل هستند ! از سیستم های شناسایی که سند سیم کارت ها توشه تا سیستمی که شارژ میده !

سلام.

پارسال يه بحثي مطرح شد در اين زمينه( هك كردن سايت)
كه بهتره صحبتاي دوستان در اون موقع رو راجع به سروراي ايرانسل مطالعه كنيد.

بهترين راه راه يكي از دوستان بود كه تست سريع اعداد تصادفي توسط يه برنامه كه خودمون بنويسيم بود. كه اونهم اصلا صرف اقتصادي نداشت. و چون اعداد تصادفي انتخاب ميشن. هيچ افتخاري هم نداشت گرفتن شارژ.

به هر حال. اين تاپيك كهنه با يه اسپم اومد بالا.

شما ببخشيدشون:p

ravi22

mahsab200
09-02-2009, 06:25 PM
سلام دوستان
چند مدت پیش یکی از دوستام یه سایتو به من معرفی کرد که توش چندتا کد گذشته بود که با این کدها می شد شارژ راگان دریافت کرد حقیقتش می خواستم امتحان نکنم ولی وسوسه شدم و امتحان کردم.اولش فکر کردم سرم کلاه رفته ولی باورم نشد بعد 48 ساعت یه شارژ به میلی که وارد کرده بودم اومد هم کد ایراسل گذشته بود هم همراه اول من خودم همراه اول دارم.ایرانسل رو امتحان نکردم.اینم اون سایته:
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

PrinceofHacking
09-02-2009, 06:38 PM
سلام دوستان
چند مدت پیش یکی از دوستام یه سایتو به من معرفی کرد که توش چندتا کد گذشته بود که با این کدها می شد شارژ راگان دریافت کرد حقیقتش می خواستم امتحان نکنم ولی وسوسه شدم و امتحان کردم.اولش فکر کردم سرم کلاه رفته ولی باورم نشد بعد 48 ساعت یه شارژ به میلی که وارد کرده بودم اومد هم کد ایراسل گذشته بود هم همراه اول من خودم همراه اول دارم.ایرانسل رو امتحان نکردم.اینم اون سایته:
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Fake
دقیقا شما شارژت رو میفرستی برای طرف و اونم استفاده میکنه حالشو میبره

Encoder
09-02-2009, 06:54 PM
Fake
دقیقا شما شارژت رو میفرستی برای طرف و اونم استفاده میکنه حالشو میبره

:) :D

حاجی این mahsab نمیدونم چرا مارو .... فرض کرده ؟!

mahsab جان عزیزم . وبلاگت رو که 1 بار دیفیس کردم ! ... نشدی ؟!

پسورد ایمیلت رو هم که گذاشتم تو همین تاپیک !!!!!

azazel جان موافق نبود با این حرکت من هم پست من رو پاک کرد هم پست شما !!!!!

توی فروم هک ؟! اونم تو آشیانه ؟! داری کار خطرناکی می کنیا !!!!!!!!!

چون یهو دیدی از صفحه روزگار اینترنت دوستان پاکت کردن ;)

از من میشنوی پستت رو پاک کن + وبلاگت رو :rolleyes:

:mad: :mad: :mad:

از همه معذرت میحوام که اسپم دادم ! چون خودم اصلا از اسپم خوشم نمیاد . به بزرگی اتان ببخشید من رو

punisher_jmi
09-02-2009, 07:18 PM
سلام دوستان
دادا میشه بگی این پول ها چطوری از گلوت پایین میره؟:o
دوستان شک نکیند یک رابطه بین این ها هستش
اگه کسی ذوست داره با پیام خصوصی بگه تا تحقیق جدی روش کنیم
یا ایمیل

mahsab200
09-12-2009, 04:25 PM
بابا من اینو ننوشتم که بهم فحش بدین .من دیدم امتحان کردم جواب گرفتم .نگفتم که حتما بو

امتحان کن این مطلب رو برا اونایی که مثل خودم با موبایل زیاد حرف میزنن گذاشتم .

mahsab200
09-12-2009, 04:27 PM

این اون سایته برو ببین

sh4d0w
09-12-2009, 04:47 PM
به نظر من جاواب که نمیده هیچ تازه رمز خودتون هم به طرف مقابل تقدیم میکنید

واقعا که8-x

elvator
09-12-2009, 06:29 PM

این اون سایته برو ببین

خودتو ... فرض کردی یا مارو
یه وبلاگ زده با دامینه رایگان
از کی تا حالا همراه اول روبوت داره :rolleyes:
اگه روبوت هم داشته باشه [Only registered and activated users can see links] هست نه [Only registered and activated users can see links] قشنگ

darya01
09-24-2009, 11:59 PM
دوستان بهترین راه الگوریتمه رمز شارژهایی استفاده کردین همراه شماره سریال بزارین تا بتونیم الگوریتمو پیدا کنیم
بدون الگوریتم نمیتونن سازماندهی کنن چون راندوم میتونه خیلی سوتی بده

Encoder
09-25-2009, 07:31 AM
سلام ! اینم یه سری سریال ! کور شدم تا تایپ کردم اینارو ! بازم میگذارم :

اینا همه دو هزار تومانی هستند !

0290 0554 7906

7274 0544 1332

3544 7148 9766

9853 2721 8283

9775 9780 2758

1832 2474 3549

2974 0795 3702

دوستان اسپم ندید ! به زودی با یکی از مدیران ارشد صحبت می کنم تاپیک رو بهینه سازی کنیم و جدی ادامه بدیم

heart

parsteam
09-25-2009, 10:08 AM
بروبچ سلام
من پایه ام تاحالا کلی پوله شارژدادم دهنم آسفالت شده :o
میگم در خفا کار کنیم بهتر نیست؟ یه موقع ایرانسل پیدامون میکنه سرورمون میکنه هااا اونوقت شارژای رو هم که دیگران دزدیدن میندازه گردن ما بعدشم تا آخره عمرمون باید پوله بدیم به ایرانسل

یه سری رمز شارژ 2000 دارم میزارم اینجا :
592907901826
328484752369
944135764587
062209059408
550656275919
060884575174
207141029768
460936780663
007760053505
379400967379
498768969429
886707168596
اینام هزارین:
767554040160
239295252238
188440121952
501943738754
670197774832
413000447600

حالا سریال نباشه نمیشه؟ بابا پیرم درومد

vhdmsm
09-25-2009, 04:22 PM
بروبچ سلام
من پایه ام تاحالا کلی پوله شارژدادم دهنم آسفالت شده :o
میگم در خفا کار کنیم بهتر نیست؟ یه موقع ایرانسل پیدامون میکنه سرورمون میکنه هااا اونوقت شارژای رو هم که دیگران دزدیدن میندازه گردن ما بعدشم تا آخره عمرمون باید پوله بدیم به ایرانسل

یه سری رمز شارژ 2000 دارم میزارم اینجا :
592907901826
328484752369
944135764587
062209059408
550656275919
060884575174
207141029768
460936780663
007760053505
379400967379
498768969429
886707168596
اینام هزارین:
767554040160
239295252238
188440121952
501943738754
670197774832
413000447600

حالا سریال نباشه نمیشه؟ بابا پیرم درومد

شما اینا رو بر چه اساسی دادی؟!!
اینا شارژهای استفاده شده قدیمی هستند!! درسته؟!
بعضی موقع ها میگن اینا جواب میده ولی همیشه که نمیده...:o

Encoder
09-25-2009, 07:03 PM
اینم چند تا 5 هزار تومانی ! اگر لازمه سریال نامبر رو هم براتون میگذارم !

6648 0856 1103

069176 611464

279643 761544

374560 227167

293923 324897

046737 421627

450965 722402

200429 223960

171971 397591

992070 125173

951033 591214

580451 038409

872709 422551

به کد ها دقت کنید ! من هنوز وقت نکردم . ولی به زودی میشینم برای الگوریتم یابی !کسانی که با الگوریتم یابی آشنایی کامل دارند بگن !

با تشکر از تمامی دوستانی که فعالیت درست و + دارند ! heart

makh000f
09-26-2009, 12:04 AM
اینا فکر کنم از چند جور الگوریتم برای اینکار استفاده میکنن تا من و شما هایی میخواهیم روش کار کنیم رو گیج کنه!
ولی در کل ادامه......

منم زیاد پول شارژ دادم کاری از دستم برآد دریغ نمی کنم
thumbsupthumbsupthumbsup

masud-000000
09-26-2009, 03:45 AM
=================
223204862431 ==>> Hacked ===>> 10.000Rls ==>> 1/4/88
=================
230857169829 ==>> Hacked ===>> 20.000Rls ==>> 6/4/88
=================
221572537079 ==>> Hacked ===>> 20.000Rls ==>> 1/4/88
=================
من رمز های بالایی رو از ایرانسل زدم.(اینا اولین و آخرین بار بود که زدم فقط هم برای تست بود چون معتقدم اینا همش دزدیه و حرامه....)
چجوری؟؟؟الان میگم
شما ابتدا یه کارت شارژ استفاده شده رو
پیدا می کنید.بعدش با ماشین حساب کامپیوترتون 12 رقم کارت شارژ استفاده شده رو مینویسید بعدش با یکی از اعداد زیر جمع یا تفریق کنید.100% تست شده. دوست خودم نزدیک به 200 هزار تومن همینجوری با این روش شارژ زد.
حتما با جمع یا تفریق کردن یکی از اعداد زیر به نتیجه میرسید.(این روش کاملا تست شده هست و ابدا سر کاری نیست)اما تنها مشکلش اینه که اگر حسابتون بسته شد باید نیم ساعت صبر کنید تا ایرانسل حسابتون رو باز کنه.
=================
It's Irancell Charjer
1632325352+-
2448488028+-
3264650706+-
274327118+-
816162676+-
3311703917+-
448488028+-
3264650706+-
274327118+-
816162676+-
3311703917+-

Encoder
09-26-2009, 03:51 AM
=================
223204862431 ==>> hacked ===>> 10.000rls ==>> 1/4/88
=================
230857169829 ==>> hacked ===>> 20.000rls ==>> 6/4/88
=================
221572537079 ==>> hacked ===>> 20.000rls ==>> 1/4/88
=================
من رمز های بالایی رو از ایرانسل زدم.
چجوری؟؟؟الان میگم
پیدا می کنید.بعدش با ماشین حساب کامپیوترتون 12 رقم کارت شارژ استفاده شده رو مینویسید بعدش با یکی از اعداد زیر جمع یا تفریق کنید.100% تست شده. من خودم نزدیک به 200 هزار تومن همینجوری شارژ زدم.
حتما با جمع یا تفریق کردن یکی از اعداد زیر به نتیجه میرسید.(این روش کاملا تست شده هست و ابدا سر کاری نیست)اما تنها مشکلش اینه که اگر حسابتون بسته شد باید نیم ساعت صبر کنید تا ایرانسل حسابتون رو باز کنه.
=================
it's irancell charjer
1632325352+-
2448488028+-
3264650706+-
274327118+-
816162676+-
3311703917+-
448488028+-
3264650706+-
274327118+-
816162676+-
3311703917+-

1) ما اینجا آموزش می بینیم و تحقیق می کنیم و آموزش می دهیم !

2) مال دیگران را نخورید !

3) ما کد نمی خوایم ! روش و الگوریتم می خوایم !

4) درباره این اعداد توضیح بده تا روش رو پیدا کنیم ! این اعداد رو از کجا آوردید ؟

ممنون ;)

masud-000000
09-26-2009, 04:10 AM
1) ما اینجا آموزش می بینیم و تحقیق می کنیم و آموزش می دهیم !

2) مال دیگران را نخورید !

3) ما کد نمی خوایم ! روش و الگوریتم می خوایم !

4) درباره این اعداد توضیح بده تا روش رو پیدا کنیم ! این اعداد رو از کجا آوردید ؟

ممنون ;)
اعداد رو یکی از دوستام داده
توضیحی نداره فقط کافیه یکی از اعدادو با رمز شارژ جمع یا تفریق کنی...حتما یکی از این اعداد به شما یه کارت شارژ میده...من خودم تست کردم و جواب هم گرفتم....
فقط یه ایرادی که داره اینه که اینجوری مال مردم خورده میشه و با دزدی فرقی نداره...چون ممکنه یکی همون رمزی رو که شما زدی بخره و خالی باشه...
.
.

darya01
09-26-2009, 03:50 PM
=================
=================
230857169829 ==>> hacked ===>> 20.000rls ==>> 6/4/88
=================
221572537079 ==>> hacked ===>> 20.000rls ==>> 1/4/88
=================
من رمز های بالایی رو از ایرانسل زدم.(اینا اولین و آخرین بار بود که زدم فقط هم برای تست بود چون معتقدم اینا همش دزدیه و حرامه....)
چجوری؟؟؟الان میگم
پیدا می کنید.بعدش با ماشین حساب کامپیوترتون 12 رقم کارت شارژ استفاده شده رو مینویسید بعدش با یکی از اعداد زیر جمع یا تفریق کنید.100% تست شده. دوست خودم نزدیک به 200 هزار تومن همینجوری با این روش شارژ زد.
=================
it's irancell charjer
1632325352+-
2448488028+-
3264650706+-
274327118+-
816162676+-
3311703917+-
448488028+-
3264650706+-
274327118+-
816162676+-
3311703917+-

دوست عزیز اگه میشه بگید کدوم شارژو با چه عددی جواب داده
در ضمن دوستان فکر نمیکنید رمز با سریال ارتباط داشته باشه

darya01
09-26-2009, 03:54 PM
دوستان کسی از این کدها جواب گرفته

Encoder
09-26-2009, 09:27 PM

100% ارتباط دارند ! ولی از سریال نمیشه کد به دست آورد !

:o:o:o:o:o:o:o

masud-000000
09-27-2009, 03:13 AM
شما این عدد رو::::
از اولین شماره یعنی این::::1632325352
کم کن(تفریق) حاصلش یه رمز کارت شارژ هست.که من اونو هم استفاده کردم(در واقع کارت شارژی بود که از مغازه خریده بودم):::
حاصلش این میشه:::20688157079
من کلا این سه تا کارت شارژ رو که جلوش نوشته Hacked با شماره ی اولی جمع یا تفریق کردم.
اگر باور ندارید شما هم این ها رو جمع و تفریق کنید ببینید من دروغ میگم یا نه...(البته یکیش رو فکر کنم با شماره اولی بدست نیاوردم)

itps
09-27-2009, 06:47 PM
شما این عدد رو::::
از اولین شماره یعنی این::::1632325352
کم کن(تفریق) حاصلش یه رمز کارت شارژ هست.که من اونو هم استفاده کردم(در واقع کارت شارژی بود که از مغازه خریده بودم):::
حاصلش این میشه:::20688157079
من کلا این سه تا کارت شارژ رو که جلوش نوشته hacked با شماره ی اولی جمع یا تفریق کردم.
اگر باور ندارید شما هم این ها رو جمع و تفریق کنید ببینید من دروغ میگم یا نه...(البته یکیش رو فکر کنم با شماره اولی بدست نیاوردم)
آقا دست انداختی؟
در ضمن اینو 223204862431 از 1632325352 کمک کنیم این 221572537079 میشه

masud-000000
09-27-2009, 08:54 PM
آقا دست انداختی؟
در ضمن اینو 223204862431 از 1632325352 کمک کنیم این 221572537079 میشه
منم منظورم اینه که اگر توجه کنید میبینید که هم 223204862431 و هم 221572537079 رمز هر دو استفاده شده اند... و شما با زدن این کدها
یام این کارت شارژ قبلا استفاده شده است را مشاهده می کنید...
پس من شما رو دست نیانداختم دوست عزیز..خودتون امتحان کنید.:)

darya01
09-27-2009, 11:41 PM
منم منظورم اینه که اگر توجه کنید میبینید که هم 223204862431 و هم 221572537079 رمز هر دو استفاده شده اند... و شما با زدن این کدها
یام این کارت شارژ قبلا استفاده شده است را مشاهده می کنید...
پس من شما رو دست نیانداختم دوست عزیز..خودتون امتحان کنید.:)

دوست عزیز امتحانشون کردم ولی میگه شماره اشتباهه نمیگه استفاده شده

masud-000000
09-28-2009, 01:48 AM
دوست عزیز امتحانشون کردم ولی میگه شماره اشتباهه نمیگه استفاده شده
شما مطمئنی به صورت زیر وارد میکنی؟؟؟؟؟

*141*221572537079#
LEFT]*141*223204862431#[[/LEFT]
اگر اینا رو درست وارد کنی حتما پیغم می ده که in karte sharj ghablan estefade shode ast

مگه اینکه شما امتحان نکرده گفته باشید که نشد....؟؟؟؟:ii

darya01
09-30-2009, 05:49 PM
شما مطمئنی به صورت زیر وارد میکنی؟؟؟؟؟

*141*221572537079#
left]*141*223204862431#[[/left]
اگر اینا رو درست وارد کنی حتما پیغم می ده که in karte sharj ghablan estefade shode ast

مگه اینکه شما امتحان نکرده گفته باشید که نشد....؟؟؟؟:ii

عزیزم شارژ کردنو که دیگه همه بلدن

Producer
10-05-2009, 08:07 AM
منم امتحان کردم.جواب نداد.

اگه شما اصرار داری که این روش جواب میده یک کد شارژ بسازین و به یکی از ما توی پیغام

خصوصی بفرستین(واسه این تداخل نتیجه پیدا نشه) و طرف هم جواب رو توی تاپیک بده که این

روش صحیح هست با نه!

هر چند مطمئنم بیش از یک سر کاریه جالب نبود!

ولی ارزش تستشو داشت که بفمیم این روش هم کار ساز نیست!

yazdbarname
11-13-2009, 04:11 PM
اصلا می گه که این کد اشتباه است یه راه حل خفن بزار

Classic
11-13-2009, 08:04 PM
داداش بهترین راه اینه که بری سوپرمارکت سر کوچه یه شارژ بخری

اکثر این کد ها رو خودشرکت واسه جذب مشتری فعال میکنه که بعد از چند روز خودش میگیره قطع میکنه

همش به خاطر جذب مشتری

یه مدت که میشد با ایرانسل اس ام اس مجانی داد . تنها لازم بود شماره مرکز پیام رو تغییر میدادی

که این امکان فقط واسه 1 هفته رایگان بود . به اصطلاح کد مخفی بود . شرکت ایرانسل تونست با این کلک خیلی فروش کنه و سیمکارت بفروشه . چه فایده !!!!

gras
11-13-2009, 09:54 PM
چون کل پستها رو نخوندم نمیدونم این مطب همینجا بوده یا نه :
حتی اگه الگوریتم کشف بشه و بشه رمز کارت ساخت ، کار نمیکنه به دلیل اینکه این کارت شارژها به کمک شماره سریالی که دارن از طریق مرکز فعال میشن ، پس اگه ما این رمزها رو کشف کنین و یا حدس بزنیم بازم کار نمیکنن چون فعال نشدن

saeidbadri
11-18-2009, 08:09 PM
دوست عزیز اگه شما از اونها زرنگتر بودی حتما شما رو هم یکی از کارمندای خودشون میکردن
بعضی از کدها رو به قول دوستمون خودشون واسه جذب مشتری میکنن

amadarohan
11-20-2009, 01:25 AM
ای بابا ما هم یه مدت خودمونو سر کار گذاشتیم اما به نتیجه ای نرسیدیم و فقط این دستگیرمون شد که ای اعداد شارژ همراه اول تخیلی نیست مثلا نگاه کن که تو هر کد چند جفن عدد تکرار میشه که نشون از یک بخش از الگوریتم 3 بخشیش میشه در ضمن این الگوریتمو هر چند وقت عوض میکنن.
یارو داره از راه پول در میاره اگه قرار باشه منو تو این جوری نونشو آجر کنیم نمیشه که.....
والله....:rolleyes:

0261
11-23-2009, 07:43 PM
سلام دوستان چند روز پيش يكي از هم دانشگاهي هاي دوست من يه سايت بهش معرفي كرده بود كه يه كد گذاشته و با ارسال اون به ايميل mtn يه شارژ رايگان براتون ميفرسته البته من همراه اول دارم ولي دوستم مي گفت واقعا جواب داده . مي گفت اينم فكر كنم سياست ايرانسل هستش برا جذب مشترك. ولي خدا ميدونه.راستي اسم سايتو يادم رفت بگم.

واقعاً چی فکر کردی ؟؟؟؟؟
خوب به هر حال اینم یه روش کلاهبرداریه دیگه : ))
روبان ام تی ان : ))
اونم با جیمیل : ))

آره میدونم پست بعدیت اینه که من که نمیدونستم اینجوری : ))

ای آدم کم ذهن
اینجور آدمها نه بن میشن نه اینفراگشن میگیرن بزارید بازی خودشونو بکنن : ))
نازی نازی بیا گوگولی نازی

mehrdad007
11-24-2009, 03:28 PM
سلام همه نظر دادن گفتیم ما هم که از دوستامون چیزای عجیب دیدیم بگیم.من خودم یه دوست دارم که ایرانسلتو از مقدار پولیرو که میدی چن برابر شارج میکنه .دوست من شغل دومش اینه از دوستان اگه کسی چیزی میدونه به ما بگه اخه لو نمیده

topaz
11-24-2009, 05:30 PM
شما دوستت رو معرفی کن
آدرسش رو هم بده من خودم به شخصه ازش حرف میکشم ;)

mehrdad007
11-24-2009, 05:41 PM
چه جالب مهندس اجتمای هستید شما......اگه اون میخواست لو بده که باهاش کار نمیکرد پسر خوب

Classic
11-24-2009, 05:49 PM
نمیدونم چرا مدیران این تاپیک رو نمیبندن ؟؟!!!

اخه وقتی ما میایم یه پست میدیم از 4 نفر اخطار دریافت میکنیم

اخه مطالب خوندی این تاپیک رو ببینی به یه صفحه هم نمیرسه !!!! 7 صفحه اسپم هستش اینجا

نمیدونم والله . خدا میدونه

به امید پیروزی حق بر باطل

mahsab200
12-07-2009, 02:16 PM
سلام دوستان چند روز پيش يكي از هم دانشگاهي هاي دوست من يه سايت بهش معرفي كرده بود كه يه كد گذاشته و با ارسال اون به ايميل يه شارژ رايگان براتون ميفرسته البته من همراه اول دارم ولي دوستم مي گفت واقعا جواب داده . مي گفت اينم فكر كنم سياست ايرانسل هستش برا جذب مشترك. ولي خدا ميدونه.راستي اسم سايتو يادم رفت بگم.دیدن کنید ضرر نداره.

AR455
12-07-2009, 02:39 PM
سلام دوستان چند روز پيش يكي از هم دانشگاهي هاي دوست من يه سايت بهش معرفي كرده بود كه يه كد گذاشته و با ارسال اون به ايميل يه شارژ رايگان براتون ميفرسته البته من همراه اول دارم ولي دوستم مي گفت واقعا جواب داده . مي گفت اينم فكر كنم سياست ايرانسل هستش برا جذب مشترك. ولي خدا ميدونه.راستي اسم سايتو يادم رفت بگم.دیدن کنید ضرر نداره.

این که چیزی نیست هر کس به این ایمیل شارژ استفاده نشده بفرسته بعد چند دقیقه 10000000000000000000000000000 تومن شارژ رایگان میگیره
eMail : [Only registered and activated users can see links]
این ایمیل مال خدم نیستا مال ایرانسله..اگه دروغ بگم الهی دماقم مثل پینوکیو گنده بشه:mad:

لطفا این تایپینگ اسپم رو ببندید

scriptplazza
12-07-2009, 02:52 PM
آخه مگه الکیه

آقایان مدیر خواهش میکنم این پست قفل کنید :)

electron
12-07-2009, 04:11 PM
ای بابا این مسئله هکو هک بازی همراه اول و ایرانسل شده یه بازی!!
با این بهونه هزار تا کلک میزنن مردومو تیغ میزنند!! آدم ساده کم نیست! شارژ رو میفرستن به ایمیل طرف!! باور میکنی؟؟ :o

0261
12-07-2009, 06:58 PM
خوب بچه ها اگه بازیتون تموم شد یه ندا بدید دیگه تاپیک رو ببندم

rasoolyas
12-07-2009, 09:10 PM

بفرما این هم ندا درش را تخته کن
closed

Reynard
12-07-2009, 09:20 PM
بیچاره ایرنسل اگه میدونست اینجوریه فکر کنم اصلا این شرکت رو راه اندازی نمیکرد.
اون از سرویس E-Charge که کلی ادم بدبخت نمیدونستن چیه SMS زدن شارژشون رفت واسه یکی دیگه . اینم از اینجا که میخان کارت شارژ هک کنن.

حیف این تاپیک که اینفدر اسپم شده به امید Delete شدن این تاپیک:rolleyes:

amirbahador
12-19-2009, 04:04 AM
saite irancelo moshe hakid vali bazi chizash masalal olgoritmash kare hendiast ke hakidan va sharg zadano vahshatnak sakht mikone

baran2007
12-19-2009, 04:21 AM
من فكر ميكنم ميشه هكش كرد چند وقت پيش يعني حدود 4 ماه پيش اكثر شارجهايي كه ميخريديم قبلا استفاده شده بود به نظر شما واسه چي؟ من خودم دوستم خريده بود كار نميكرد من فكر كردم شايد اتفاقي اينجور شده ولي توي يك هفته چندين نفرو ديدم كه اينجور شدن حتي بلاخره يه بار هم نصيب خودم شد و پولوم پريد. البته ايرانسل بوشو در نياورد ولي من احتمال قوي ميدم هك شده بود.سال قبل هم كه يه بار هك شده بود و علني همه با خبر شدند.

cho0bin
12-19-2009, 09:34 PM
يه ندا :o
علي ....................

قفل...naughty

saeidbug
12-20-2009, 01:20 AM
اقا این چه وضعشه؟
اقا علی اگه میشه این تایپک رو قفل کنید
در مورد کسی که این تایپک رو باز کرده
دوست عزیز شما مردم رو گدا حساب کردین؟یعنی نمیتونن یه شارز بخرن واسه خودشون
جمع کن بابا

zer0c00l
12-20-2009, 01:59 AM

به این علت یک عضو مخالف Public شدنه آشیانه از قدیم تا به امروز بوده ام هستم و خواهم بود (مرتضی) (فرشید) (امید) .... اینجا مکانی برای بازی نبود

Und3r_Earth
12-20-2009, 04:07 AM
با عرض سلام خدمت مدیران عزیز لطف کنید این تاپیک رو قف کنید چون کامل به ضرر آشیانه هست

خطاب به کسی که این تاپیک رو باز کرد : دوست عزیز این کار باعث مشکل برای آشیانه میشه

لطفاً از این تاپیک ها نزنید

ممنون

فداییه آشیانه

mahsab200
01-05-2010, 08:11 PM
سلام دوستان
این که میگن ایرانسل هک میشه چرنده .آخه اگه امنیتش پایین بود که سنگ رو سنگ بند نمی شد.
ولی یه سرویس عجیب گذاشته که خودم هم تعجب کردم .با چندتا کد و یه شارژ مصرف نشده یه شارژ دیگه بهت میده .خیلی عجیب بود گفتم کلاهبرداری هست اولش من کد اشتباه فرستادم ولی از خود سایت ایرانسل برام ایمیل اومد که شارژ اشتباه هست خیلی خیلی تعجب کردم بعد یه شارژ مصرف نشده دادم ظرف 2 روز یه شارژ معادل شارژم برام فرستاد شارژ قبلی هم داشتم . نمیدونم که شارژ مصرف نشده را برا چی میخوان :o ولی جالب بود که از خود سایت برام ایمیل اومد. تازه وقتی شارژ مصرف نشده را فرستادم روز بعدش ایمیل اومد که شارژ شما صحیح می باشد. و شارژ هدیه برای شما ارسال می گردد.thumbsup
این اون سایت بود::

Dj.Drummer
01-05-2010, 09:13 PM
سلام دوستان
این که میگن ایرانسل هک میشه چرنده .آخه اگه امنیتش پایین بود که سنگ رو سنگ بند نمی شد.
ولی یه سرویس عجیب گذاشته که خودم هم تعجب کردم .با چندتا کد و یه شارژ مصرف نشده یه شارژ دیگه بهت میده .خیلی عجیب بود گفتم کلاهبرداری هست اولش من کد اشتباه فرستادم ولی از خود سایت ایرانسل برام ایمیل اومد که شارژ اشتباه هست خیلی خیلی تعجب کردم بعد یه شارژ مصرف نشده دادم ظرف 2 روز یه شارژ معادل شارژم برام فرستاد شارژ قبلی هم داشتم . نمیدونم که شارژ مصرف نشده را برا چی میخوان :o ولی جالب بود که از خود سایت برام ایمیل اومد. تازه وقتی شارژ مصرف نشده را فرستادم روز بعدش ایمیل اومد که شارژ شما صحیح می باشد. و شارژ هدیه برای شما ارسال می گردد.thumbsup

یادش بخیر اون موقع که ایرانسل تازه اومده بود ما از این کارار می کردیم(دزدی تو روز روشن)
بعدش فهمیدیم یه حلال و حرامی هم وجود داره
این تاپیک داره به جاهای ناجوری کشیده می شه

mahsab200
01-05-2010, 10:12 PM
یادش بخیر اون موقع که ایرانسل تازه اومده بود ما از این کارار می کردیم(دزدی تو روز روشن)
بعدش فهمیدیم یه حلال و حرامی هم وجود داره
این تاپیک داره به جاهای ناجوری کشیده می شه

بابا باورتون نمیشه برید یه شارژ اشتباه ایمیل بزندید ببیندی من دورغ میگم.بعد چه نفعی برا من داره که دروغ بگم؟؟؟
امتحانش مجانیه فقط یه رمز اشتباه بفرستید ببینید از ایرانسل براتون میل میاد یه نه

ReziOnline
01-06-2010, 09:48 PM
بابا باورتون نمیشه برید یه شارژ اشتباه ایمیل بزندید ببیندی من دورغ میگم.بعد چه نفعی برا من داره که دروغ بگم؟؟؟
امتحانش مجانیه فقط یه رمز اشتباه بفرستید ببینید از ایرانسل براتون میل میاد یه نه

شما امتحان کردید و اطمینان دارید؟
شاید شما یکی از کارمندان ایرانسل باشید و بتونید با ایمیل ایرانسل ایمیل بفرستید!

Q.SiN
01-06-2010, 10:54 PM

چند سالته بچه جون ؟

- واقعا متاسفم / آشیانه سال 81 کجا - الان کجا !!!!

AsaL.iCe
01-06-2010, 11:22 PM
این بحث مهمی هست همه که نمیشه از یک بحث خوششون بیاد
این بحث را برای علاقه منداش باز بگذارید (من از هر بخشی خوشم نیاد نمیرم هی به مدیرش نمیگم ببندش خوب نیا)

ممکن این به امنیت اپراتور های همراه کمک کنه

متشکرم

هرگز نگو نمیشه;;)

miveh
01-09-2010, 05:07 PM
به نظر من اين كار غير ممكن نيست.به طور مثال يكي از دوستاي من با يه برنامه مولد عدد تصادفي تونست 10000 تومان شارژ بدزده.اما به قول دوستمون كار بايد درست ودقيق باشه.
چون هر سيمكارت يه IMSIيا شماره بين المللي مستقل داره كه تو شبكه با اون شناسايي ميشه.يه راه براي اين كار كه به ذهن من ميرسه اينه كه يه سيمكارت نامريي داشته باشيم.كه IMSIمتغير و در ضمن بايد شماره سريال گوشي شماره اي باشه كه معمولا گوشيهاي قاچاقي دارن تا محل سويچ شدن شما هم چند تا مكان متفاوت باشه.براي رسيدن به اهداف ذكر شده راههاي زيادي وجود داره.عوض كردن شماره سريال يه گوشي (الزلما ارزان قيمت) با كامپيوتر كار سختي نيست. اما تغيير IMSI كار سختيه . اما راهي كه بهش فكر كرده بودم! اين بود كه بايه ميكروكنترولر ميشه طرح يه سيمكارت رو پياده سازي كرد. البته برنامه اش رو هم نوشتم .كه با IMSI ثابت كار ميكرد.سورس برنامه رو هم كه براي ميكرو avrAtMega32 است براي دانلود اضافه ميكنم كه به زبان ++C نوشته شده.سيم كشي هاشم فكر نميكنم كار سختي باشه.(حتي براي يه بچه 6 ساله!).البته رو avrAtMega16 هم كار ميكنه.
هركي مشكلي داشت به ايميلم بفرسته.

البته از 30/10/88 به بعد به اين لينك سر بزنيد !

iranmx
01-09-2010, 06:09 PM
سلام من مدیر سایت های ایران ام ایکس هستم .
به شما دعهوت میشود تا به این سایت مراجعه کنید
****اینترنت رایگان ایرانسل****

miveh
01-09-2010, 07:48 PM
به نظر من اين كار غير ممكن نيست.به طور مثال يكي از دوستاي من با يه برنامه مولد عدد تصادفي تونست 10000 تومان شارژ بدزده.اما به قول دوستمون كار بايد درست ودقيق باشه.
چون هر سيمكارت يه IMSIيا شماره بين المللي مستقل داره كه تو شبكه با اون شناسايي ميشه.يه راه براي اين كار كه به ذهن من ميرسه اينه كه يه سيمكارت نامريي داشته باشيم.كه IMSIمتغير و در ضمن بايد شماره سريال گوشي شماره اي باشه كه معمولا گوشيهاي قاچاقي دارن تا محل سويچ شدن شما هم چند تا مكان متفاوت باشه.براي رسيدن به اهداف ذكر شده راههاي زيادي وجود داره.عوض كردن شماره سريال يه گوشي (الزلما ارزان قيمت) با كامپيوتر كار سختي نيست. اما تغيير IMSI كار سختيه . اما راهي كه بهش فكر كرده بودم! اين بود كه بايه ميكروكنترولر ميشه طرح يه سيمكارت رو پياده سازي كرد. البته برنامه اش رو هم نوشتم .كه با IMSI ثابت كار ميكرد.سورس برنامه رو هم كه براي ميكرو avrAtMega32 است براي دانلود اضافه ميكنم كه به زبان ++C نوشته شده.سيم كشي هاشم فكر نميكنم كار سختي باشه.(حتي براي يه بچه 6 ساله!).البته رو avrAtMega16 هم كار ميكنه.
هركي مشكلي داشت به ايميلم بفرسته.

البته از 30/10/88 به بعد به اين لينك سر بزنيد !

irancell
01-11-2010, 02:13 AM
بنظرم مدیرا باید ببندن این تاپیک رو
اگه تونستین کد بدست بیارین
کدی که دست مردم هست رو هک کردین
برای خودم خیلی پیش اومده شارژ گرفتم زده شارژ شده!
انقدر نفرین کردم:o

miveh
01-16-2010, 08:31 PM
بنظرم مدیرا باید ببندن این تاپیک رو
اگه تونستین کد بدست بیارین
کدی که دست مردم هست رو هک کردین
برای خودم خیلی پیش اومده شارژ گرفتم زده شارژ شده!
انقدر نفرین کردم:o
شما ميتونستين با ايرانسل تماس بگيريد و شماره سريال (باركد اختصاصي )رو براشون بخونيد و خط خودتون رو شارژ كنيد..!!
چونكه شماره سريال اختصاصي با كارت شارژ دست شماست.
در ضمن چه اشكال داره آشيانه عمومي باشه تا حداقل شما از سطح علمي موجود در بين كاربران مطلع بشيد و حداكثر سطح علمي كاربران افزايش پيدا كنه..!!

soheil2020m
01-16-2010, 10:23 PM
دوست عزیز ما راست میگه هم چین چیزی وجود نداره که بهشه به راحتی شارژه ایرانسلو هک کرد همش شایعه ست

Encoder
01-16-2010, 10:46 PM
از این روش ها دست بردارین دوستان عزیز ...

هک کردن با اینجور روش ها درست نیست . به دنبال راهی باشید که شارژ مردم هک نشه ! کسانی که هک شده کارت هایی که میخرن همین کار رو بکنن :

شما ميتونستين با ايرانسل تماس بگيريد و شماره سريال (باركد اختصاصي )رو براشون بخونيد و خط خودتون رو شارژ كنيد..!!
در ضمن چه اشكال داره آشيانه عمومي باشه تا حداقل شما از سطح علمي موجود در بين كاربران مطلع بشيد و حداكثر سطح علمي كاربران افزايش پيدا كنه..!!

هک کردن درستش روش های زیادی نداره ! :ii

مهدی ؟! heart:x

iMM0rTAL
01-16-2010, 11:38 PM
سلام

شما با استفاده از اينگونه روش هاي فقط داريد از مردم دزدي مي كنيد نه از ايرانسل :o

شركت ايرانسل هيچ گونه تعهدي نسبت به شارژهاش نداره و با بدست اوردن كدها خيلي از شارژهاي موجود در بازار مصرف شده ميشن !! و اين مردم هستن كه ضرر مي كنن نه شركت ايرنسل !

Reynard
01-17-2010, 02:38 AM

کی گفته اگه شماره سریال کارت رو به ایرانسل بدیم خط مارو شارژ میکنه:o اگه اینطوری بود که همه فروشنده ها اینکارو میکردن ایرانسل فقط میتونه به شما بگه که کارت شما استفاده شده یا نه و اگر هم استفاده شده باشه چند رقم شماره موبایلی که شارژ شمارو استفاده کرده رو میده . البته خودشون بهتون میگن که شما اگه به شماره ای شک دارین شماره رو بگین ما تطبیق بدیم اگه اون بود میگیم در غیر این صورت فقط چند رقمش رو میگیم. به دلیل این شماره نمیدن که پس فردا مردم به جونه هم نیوفتن;;)

AsaL.iCe
01-17-2010, 02:55 AM
دوست عزیز ما راست میگه هم چین چیزی وجود نداره که بهشه به راحتی شارژه ایرانسلو هک کرد همش شایعه ست

واقعا اگه همه مثل شما فکر میکردن نه الان هواپیمایی بود و نه ماشینی که سوار شیم و نه اینترنتی که بیایید مانع پیشرفت بشید اگه از بخشی خوشتون نمیاد نیایید خودخواه نباشید
کسی هم اسپم نده اگه نمیشه تو دلش بگه و نیاد اینجا بگه
شما که نباید نظرتونو تحمیل کنید نظر شما از نظر ما رد هست برید یه بخش بزنید بگید کارت شارژ هک نمیشه اونجا حرفاتو نو بزنید
از همه معذرت میخوام cigar:o
من پست جدید نمیدم به این اضافه میکنم
اونا که میگن نمیشه جدیدا یک گروهی پیدا شده بود که شارژ های 20000 همراه اول هک میکرد حتی هنوز شارژ تبدیل به کارت نشده بود اینا هک کردن اگه دقت کنید الان شماره شارژها که تو بازاره 13 رقمی و 14 رقمی شده از ترس این گروه هک
و یه حرف خیلی مهم
کلا اینا که میگن اگه هک بشه مردم ضرر میکنند چطور برای جون مردم همون ها ارزش قائل نیستند بعضی وقت ها برای ریا خوبه این حرفا بزنیم حرفی که ندارم اینو میگیم
میبینم که جاهلیت داره پیروز میشه اشکال نداره پست رو ببندید

Mr.13ozE
01-17-2010, 02:56 AM
آقا شما که میدونید که این تاپیک ها به هیچ جا نمیرسه پس چرا الکی این تاپیکو بالا میارین؟؟؟؟

اگه ایرانسل یا همراه اول و یا هر چیز دیگه امنیت کد هاشون به این پایینی بود که خیلی وقت پیش باید جمع میکردن میرفتن

این کدهای شارژ بااستفاده از نوعی الگوریتم ساخته میشه که فرمول خیلی پیچیده ای داره و یه الگوریتم دیگه این الگوریتم رو هر چند وقت یکبار عوض میکنه

به هرحال میل خودتونه با هیچ برنامه ای نمیشه شارژ درست کرد

اگه کسی تونست یکی از این الگوریتمهارو در بیاره اونوقت بیاد پست بده

elvator
01-17-2010, 03:58 AM
نمیخاید بی خیال این تاپیک بشید
نمیدونم چرا تا حالا قفل نشده.
این اسپم ها هیچ دردیرو دوا نمیکنه جز اینکه می... تو وقت مردم.
اگه ایرانسلو و.... هک شه اولین نفر منو تو نیستیم که بفهمیم برنامه نویساشو .... هستند

Reynard
01-17-2010, 04:11 AM
اگه تو صفحه فروم اون پایین سمت چپ قسمت پربازدیدترین تاپیک ها نگاه کنید میبینید که سومین تاپیک پر بازدید سایت شده. شاید به خاطر همین تا الان پاک یا قفل نکردنش و شده یه جایی واسه اسپم و سرگرمی برای کاربران.

elvator
01-17-2010, 04:30 AM
میبینید که سومین تاپیک پر بازدید سایت شده. شاید به خاطر همین تا الان پاک یا قفل نکردنش

این نشود دلیل
یعنی تو تاپیکی که اول هست اسپم هاشم زیاد شده همه باید اسپم بدن و تاپیک قفل نشه!!!!:o

ببین الان همینجوریش هم 3تا اسپم دادیم.
2تا من یکی تو.

اگه دلیل منطقی داری که بگو اگه نداری امضای ویرانگر رو بخون.

AsaL.iCe
01-17-2010, 07:23 PM
همون طور که امضا اقای ویران رو می بینید و اینکه اگه راهی برای هک کارت شارز ندارید تا اون موقع کسی اسپم اینجا نده تا یکی نابغه و ایرانی اصیل بیاد راهی ارائه بده کسایی هم مخالفم این بخش نیان :D

بهتر ه از یک بخش بدت میاد نیایی تا دیگران را مجبور به این کار کنی و در کارشون اختلال ایجاد کنی ا

اینم امضای منه :o:x
مانع پیشرفت نشید یه هو از این فکر یه چیزه دیگه اختراع شد
خدا کنه نفر بعد من که پست میده راه حل داشته باشه و گر نه پست ندههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههه

بلاگتو رو هک کرده coder خیلی خنده دار بود واقعا که من جای تو بودم 100 بلاگ دیگه میزدم برو بلاگ اسپات بزن نتونند هک کنند
خیلی جالبه

mahsab200
01-17-2010, 08:05 PM
سلام دوستان
ولی یه سرویس عجیب گذاشته که خودم هم تعجب کردم .با چندتا کد و یه شارژ مصرف نشده یه شارژ دیگه بهت میده .خیلی عجیب بود گفتم کلاهبرداری هست اولش من کد اشتباه فرستادم ولی از خود سایت ایرانسل برام ایمیل اومد که شارژ اشتباه هست خیلی خیلی تعجب کردم بعد یه شارژ مصرف نشده دادم ظرف 2 روز یه شارژ معادل شارژم برام فرستاد شارژ قبلی هم داشتم . نمیدونم که شارژ مصرف نشده را برا چی میخوان ولی جالب بود که از خود سایت برام ایمیل اومد. تازه وقتی شارژ مصرف نشده را فرستادم روز بعدش ایمیل اومد که شارژ شما صحیح می باشد. و شارژ هدیه برای شما ارسال می گردد.

MagicCoder
01-17-2010, 08:27 PM
سلام دوستان
ولی یه سرویس عجیب گذاشته که خودم هم تعجب کردم .با چندتا کد و یه شارژ مصرف نشده یه شارژ دیگه بهت میده .خیلی عجیب بود گفتم کلاهبرداری هست اولش من کد اشتباه فرستادم ولی از خود سایت ایرانسل برام ایمیل اومد که شارژ اشتباه هست خیلی خیلی تعجب کردم بعد یه شارژ مصرف نشده دادم ظرف 2 روز یه شارژ معادل شارژم برام فرستاد شارژ قبلی هم داشتم . نمیدونم که شارژ مصرف نشده را برا چی میخوان ولی جالب بود که از خود سایت برام ایمیل اومد. تازه وقتی شارژ مصرف نشده را فرستادم روز بعدش ایمیل اومد که شارژ شما صحیح می باشد. و شارژ هدیه برای شما ارسال می گردد.

ببین پسرم من این روزا حال درست حسابی ندارم ! هر چی دم دستم برسه میزنم . مواظب باش نیام پشت سیستمت و یا خودتو دیفیس کنم یا بهت هک فیزیکی یاد دادم .
وبلاگتو ریدایرکت کردم به آشیانه تا بچه ها گولت رو نخورن .

hostage_devil
01-18-2010, 03:14 AM
ببین پسرم من این روزا حال درست حسابی ندارم ! هر چی دم دستم برسه میزنم . مواظب باش نیام پشت سیستمت و یا خودتو دیفیس کنم یا بهت هک فیزیکی یاد دادم .
وبلاگتو ریدایرکت کردم به آشیانه تا بچه ها گولت رو نخورن .

دمت گرم :cool:

MagicCoder
01-18-2010, 03:17 AM
دمت گرم :cool:

اگه میدونستم انقدر خوشحال میشی سرویس وبلاگ دهیشو میزدم .
انشالله دفعه بعد.

elvator
01-18-2010, 04:08 AM
اگه میدونستم انقدر خوشحال میشی سرویس وبلاگ دهیشو میزدم .
.

سجاد بابت اسپم ببخشید
حرکتت 20 بود.کلی خندیدم بهش.

Encoder
01-18-2010, 04:50 AM
درباره این یوزر با بهروز صحبت کرده بودم . وبلاگشو 2 دفعه دیفیس کردم :)) اما هنوز آدم نشد ! نکرد یوزرش رو عوض کنه . ایمیلش رو هم به خاطر این ماجرا از دست داد و الان هم دسته منه :d

================================================== ======

دوستانی که میخوان شارژ ایرانسل مجانی بگیرن دنبال هک کردن الگوریتم نباشن . چون این طوری فقط از شارژ مردم بیچاره استفاده میکنید ! دنبال راهی باشید که از مبداء بزنید و کد هایی رو بزنید که روی کارت های شارژ چاپ نشه :d نمیدونم منظورم رو فهمیدین یا نه ولی خواستن توانستن است ! روی این الگوریتم ها بیش از 2 ماه کار کردم (به کمک یکی از استادان رمز گذاری دانشگاه شریف) اما آخرش به جایی رسیدم که ...

مسیر رو هر روز دارید منحرف می کنید ! این راه ها جواب نمیده !

================================================== =======

free270
01-18-2010, 04:33 PM
سلام دوستان
بابا این مهسای بد بخت راست میگفت من برا امتحان یه شارژ اشتباه دادم از سایت ایرانسل برام جواب اومد که کد اشتباه هست خیلی برام جالب بود که از سایت ایرانسل برام ایمیل اومد :o شارژ مصرف نشده دادم 2 روز نشده معادلش رو بهم داد باورم نشد ,یعنی هنوزم باورم نشده .نمیدونم چرا اینکارو داره میکنه ایرانسل. بابا خودتون امتحان کنید هرکی جواب گرفت اینجا پیام بزاره .
تو این سایت دستور و چگونگی سرویس شارژ رایگان رو نوشته:

Reynard
01-18-2010, 04:42 PM
سلام دوستان
بابا این مهسای بد بخت راست میگفت من برا امتحان یه شارژ اشتباه دادم از سایت ایرانسل برام جواب اومد که کد اشتباه هست خیلی برام جالب بود که از سایت ایرانسل برام ایمیل اومد :o شارژ مصرف نشده دادم 2 روز نشده معادلش رو بهم داد باورم نشد ,یعنی هنوزم باورم نشده .نمیدونم چرا اینکارو داره میکنه ایرانسل. بابا خودتون امتحان کنید هرکی جواب گرفت اینجا پیام بزاره .

شما به Fake Mail اتقاد داری؟ اصلا میدونی چی هست؟
بیا برو اینجا با هر ایمیلی که میخای به مردم ایمیل بفرست [Only registered and activated users can see links]

AsaL.iCe
01-18-2010, 04:46 PM
من که عمرا شارژ مصرف نشده بفرستم شارژ بگیرم یه روشی بگو شارژمصرف شده بفرستیم
این روشی که تو میگی هم مشکوکه هم کسی یه کوچولو فک کنه می فهمه بو داره قضیه
اینو هر کسی می دونه که این کارو نکنه تو بلد نیستی هک کنی داری مهندسی اجتماعی انجام میدی
نفر بعدی
coder این بلاگم هک کن زود باش مشکوکه :ii
یه چیزه جالب یاد گرفتم
یه پست الکی بالا باعث شد یکی یه سایت میگه که بدون ثبت نام بشه ایمیل بفرستم خوفه

Reynard
01-18-2010, 04:57 PM
من که عمرا شارژ مصرف نشده بفرستم شارژ بگیرم یه روشی بگو
coder این بلاگم هک کن زود باش مشکوکه :ii
یه چیزه جالب یاد گرفتم
یه پست الکی بالا باعث شد یکی یه سایت بگه که بدون ثبت نام بشه ایمیل بفرستم خوفه

اولا این بلاگ نیست سایته واسه ارسال ایمیل جعلی . قبل اینکه پست بدی یکم تحقیق کن در موردش!
دوما از این سایت فقط میشه ایمیل ارسال کرد Inbox نداره.

AsaL.iCe
01-18-2010, 05:16 PM
اولا این بلاگ نیست سایته واسه ارسال ایمیل جعلی . قبل اینکه پست بدی یکم تحقیق کن در موردش!
دوما از این سایت فقط میشه ایمیل ارسال کرد Inbox نداره.

اولا: من به این سایت ارسال ایمیل سایت گفتم و به اون فری گفتم بلاگ داری
دوم: نت توضیحات اضافه نخواستم خودم می دونم
سوم: بو سوختنی میاد
چهارم:قبل اینکه پست بدی یکم تحقیق کن در موردش! و طرز برخوردت را تفکر کن
:cool::ii

MagicCoder
01-18-2010, 06:01 PM
سلام دوستان

بازم ریدایرکت شدی که !

آرشام
01-18-2010, 06:20 PM
اَآَآَآَآَ

مطمئنی؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

من که گوشم آب نمیگیره
.
.
.
.
.
جوووووووووووووووووووووابب ببببببببببببببببببببببب داد..........................8-x
بعد از سه روز تلاش سی پی یو بد بخت ......... ولی این برنامه چندتا مشکل داشت که حلش کردم .
اولیم مورد شیوه احتمالت بود که داشتن چندین کارت سوخته متوجه شده این اعداد از یک یا چند فرمول ساده پیروی میکنند........
با عرض پوزش این برنامه جواب میده ........ اولش یه ارور داد بعد همینطوری یه کدی که اولش 99 بود رو دادم به گوشی 9882 تومان شارز شد!!!! . اولش ترسیدم بعد دیدم بعضی کدا سوخته . بعضی هنوز غیر فعاله . به همین راحتی.
این مال اعتباری ها بود ایرانسل نداشتم نگاه کنم .
یه راهنمایی : کد های سوخته رو نگاه کنید و اعداد را به هم ربط دهید با شماره سریال کارت ....

vhdmsm
01-18-2010, 07:19 PM
دوستان شما هنوز دنبال پیدا کردن الگوریتم هستید ... نمیخواید بیخیال شید ؟!
اگه این کد ها به صورت random انتخاب بشن اونوقت بازم میتونید پیداشون کنید؟
پس برید عین آدم کد بخرید و شارژ کنید ...

amadarohan
01-18-2010, 07:28 PM
برادر گرامی این اعداد تصادفی نیستن............
تو 10 تا کارت بزار جلو چشمت متوجه میشی......
ببین چند عدد و چند بار تکرار میشه......
این اعداد در طی یه دوره اینکد میشن این برتامه یه الگوریتم سه مرحله ای داره....... از احتمال خارجه... بهتره بدونین که این الگوریتم هر چند وقت یه بار عوض میشه یهنی هر راهی که پیدا کنید دائمی نیست........
به وقت تلف کردنش نمی ارزه......

elvator
01-18-2010, 09:51 PM
بازم ریدایرکت شدی که !

بازم از این حرکت قشنگا بودا
هستم باهات تا آخرش

برادر گرامی این اعداد تصادفی نیستن............

یه پیشنهاد دارم براتون
شاید بشه یه چندتا شماره رو تو یه برنامه کراکر بدیم و یچیزایی دستمون بیاد

ولی نامردیه

موفق باشید

miveh
01-19-2010, 02:57 AM
کی گفته اگه شماره سریال کارت رو به ایرانسل بدیم خط مارو شارژ میکنه:o اگه اینطوری بود که همه فروشنده ها اینکارو میکردن ایرانسل فقط میتونه به شما بگه که کارت شما استفاده شده یا نه و اگر هم استفاده شده باشه چند رقم شماره موبایلی که شارژ شمارو استفاده کرده رو میده . البته خودشون بهتون میگن که شما اگه به شماره ای شک دارین شماره رو بگین ما تطبیق بدیم اگه اون بود میگیم در غیر این صورت فقط چند رقمش رو میگیم. به دلیل این شماره نمیدن که پس فردا مردم به جونه هم نیوفتن;;)
ايرانسل متعهد است اگر كارت شارژ از طريق قانوني در بازار قرار گرفت امنيتش رو تامين كنه (به نوشته هاي روي كارت شارژ در رابطه با تعهدفكر كن!)

Reynard
01-19-2010, 04:56 AM
ايرانسل متعهد است اگر كارت شارژ از طريق قانوني در بازار قرار گرفت امنيتش رو تامين كنه (به نوشته هاي روي كارت شارژ در رابطه با تعهدفكر كن!)
من که کارت نمیخرم ببینم چی نوشته روش .ولی یادمه نوشته بود اگه غیرقانونی فروخته بشه یا دزدی باشه به ما هیچ ربطی نداره! کجا نوشته امنیتش رو تامین میکنه؟:o:p ولی اون چیزی رو که گفتم مطمعنم خودت زنگ بزن ایرانسل شماره سریال کارت رو بده ببینم میگه رو کدوم شماره استفاده شده یا نه

mahditarh
01-19-2010, 05:06 AM
دوستان توجه کنن که الگوریتمه خاصی تو پیدا کردن کد شارژ ایرانسل وجود نداره . کارت شارژ ها دو نوع هستن .
یا از دو بخش شش تایی هستن یا سه بخش چهارتایی.
اولی : xxxxxx xxxxxx
دومی : xxxx xxxx xxxx
شرکت میاد شماره جنریت میکنه . بعد بخش دوم رو میزاره کناره بخش اول . یا اگه سه بخشه باشه . یعنی سه بار شماره تولید می کنه و میزاره کنار هم . پس ربطی به الگوریتم نداره . شانس پیدا کردن یک در میلیارده . پس خودتونو علاف نکنید.:cool:
تشکر فراموش نشه.!!

MagicCoder
01-19-2010, 05:19 AM
من کاری ندارم به این که کارت شارژ ها با الگوریتم خاصی درست میشن یا بصورت رندم .

اما اگه قرار بود با تایپیک های پابلک شماره های دیگه پیدا بشه الان ایرانسل + همراه اول باید در شرکتشون رو گل میگرفتن.

موفق باشید.

Reynard
01-19-2010, 09:32 AM
اولا: من به این سایت ارسال ایمیل سایت گفتم و به اون فری گفتم بلاگ داری
دوم: نت توضیحات اضافه نخواستم خودم می دونم
سوم: بو سوختنی میاد
چهارم:قبل اینکه پست بدی یکم تحقیق کن در موردش! و طرز برخوردت را تفکر کن
:cool::ii
اولا : برو طرز حرف زدنت رو یاد بگیر . چیزی هم که بلد نیستی حرف اضافه نزن.
دوما:چقد خوبه که بوی سوختگی خودتم احصاص میکنی;;)

Virangar
01-19-2010, 01:09 PM
اسپم زیاد شد . قفل بشه بهتره :)