انجمن گروه آشیانه - آموزش امنیت و راه های مقابله با هک
دوره آموزشی آشیانه آدرس رسمی کانال تلگرام گروه آشیانه
انجمن آموزشی لینوکس سیسکو ویپ استریسک الستیکس میکروتیک آشیانه هاست ارائه دهنده میزبانی وب امن؛ سرورهای اختصاصی و مجازی
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20

موضوع: امنیت و راه های مقابله با نفوذ موبایل [تاپیک مخصوص]

1. Top | #1

میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر شده 5,626 بار در 955 ارسال
    ميزان امتياز: 245Array

Thumbs up امنیت و راه های مقابله با نفوذ موبایل [تاپیک مخصوص]

سلام به همه دوستان عزیز و گل آشیانه ! من تصمیم گرفتم در رابطه با هک موبایل مقالاتی ارائه نمایم ! از این پس در این تاپیک مقالاتی که می نویسم رو قرار می دهم ! بنابراین چند سری مقاله در رابطه با هک موبایل برایتان قرار می دهم ! سری اول را از امروز آغاز کردم ! این سری دارای چندین مقاله (به صورت درس به درس و با فرمت پی دی اف) می باشند ! لطفا همه مشکلات و ضعف های مقاله رو در این تاپیک بیان کنید ! در ضمن اگر قلت املایی پیدا کردین به بزرگی خودتون ببخشید ! همه سوالاتتان نیز در همین تاپیک جواب داده می شوند ! لطفا قبل از ارسال تاپیک متن زیر را مطالعه نمایید :

توجه :

- تمامی مقالات من در همین تاپیک پیوست می شود و لینک جدا از سایت یا تاپیک دیگری ارسال نمی شود

- کسانی که در این زمینه اطلاعات دارند با ارسال پیغام خصوصی به من اعلام آمادگی می کنند تا مقالات را با هم ارسال کنیم (همکاری)

- اسپم نکنید !!!!!!!!!!!!

- سوالات را از طریق پ.خ نپرسید ! در همین تاپیک سوالاتتان را ارسال نمایید تا جواب دهیم

- تمامی قوانین انجمن آشیانه رعایت شود !

امیدوارم تاپیک خوب ، منظم و قدرتمندی داشته باشیم

درس اول که برای دانلود قرار داده شده در رابطه با مقدمه نفوذ به موبایل می باشد ! اکثرا اطلاعاتی در این زمینه ندارند ! پس بهتر است همه این مقاله را دانلود کنید تا آمادگی برای فهمیدن و استفاده از مقالات بعدی را پیدا کنید ! همیشه این تشکر هان که باعث میشه من مقاله بنویسم !

تشکر !
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط LinX64 : 04-11-2014 در ساعت 01:23 PM دلیل: ویرایش قوانین

2. 182 کاربر مقابل از Encoder عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

0642,0mohsen0,1234512345,128,A - G,abaszakani,abdolhamid,abdolhkim,AbolfazlKHAAN,Ac120,afare,agaei,aghali,ahadgd,ahmadabad,AHRP,akand1111,alime,alirezayb,alirezazzz,ali_bestrap,alone8,aloneinhell,amadarohan,amidsystem,Aminsm71,amin_913,amir123,amirgh1992,AmOuR1993,amsvampire,anti jastic,arian2,ArmanSoftware,ArminCyber,arsham6788,atefeh1370,athacker,azol,bahram.a,bahramtak,bakelas332,balanej,band007,behrang21,behrooz.shie,Behzadyamaha,bestali,Classic,clubb0y,Cna derako,cpanel09,d357r0y3r,dada_hadi,ddd56,diba1982,djhasan,Dmitriy,dr.test,dymo3in,EditAria,Enigma_Defacer,Enriqu3,farhad666,fn2008,fr0nk,geekboy,gharai,H99ee,hacked01,HACKER-2010,hamed 00102,hamed-infinit,hamed50000,hamedabadani,happiness,hesan219,hf67,hidar51,hidehacker,hoseinmos,hunter548,iBypasser,irainian,iranisiran,jasem00,javad 66,jazzabonline,jiraya,jojobanss,kami tnt,kashefylord1991,kavoi,kazi_arezoo,kgz,kharon,kiager,King Hk,LOcal,Lord_Hackersh,lvlajit,mahmod31,ManHunt,Manhuntc,mazy zanyyyyy,mehdi12,mehdi1354,mehdy_N,metaaler,mhs2001,micle,mikili,Milad-Bushehr,mirhashemi,mmbb,moaqfe,mohammad27,mohomo,mojtaba4321,morfin,mosayebg,mr.hamidmoayeri,N13733,nafir20,navidgo,ParsaDl,Parsamb0,PCQ,Pesare.Shab,Pooryia_khan,pouya256,poy-poy7,priestess,ramnmdr,rane,roya_hakim20,RyanBlack,s30s60,sadra4141,saeed agha,SaeedEXP,SaeedFazlollahzadeh,sajed713,sajjadrahimi,salar.exe,saman0741,samanss,sasan_M1,sat3007,SeCrEt_HaCkEr,selna,sepenta1981,shafaei,shaggy,SHARKNIGHT,sina dadashi,SMojtaba1989,specialdefacer,sub zero °c,suport info,tahna16,takpesar,tanhadarshab,tawanahitler,The end,TheGreatOne,tir2,tofanhacker,tofanvpn,topaz,urmazd,voip,Whirlpool,yasfg,yavar4,zahed316,zauberer,zendunii

3.  

4. Top | #2

میانگین پست در روز
    0.38

Thumbs up2 درس دوم (هک موبایل)

در درس دومی که برایتان آماده کرده ام در رابطه با راه های ارتباطی موبایل ها و سوء استفاده از امکان تبادل اطلاعات بین گوشی ها می باشد !

در ضمن تشکر ها کم بودن !

مقاله پیوست شد ! امیدوارم لذت ببرید ! توجه داشته باشید که مقالات را به تریب مطالعه نمایید ! یعنی قبل از این مقاله مقاله شماره 1 را مطالعه نمایید !
    • نوع فایل: pdf lesson2.pdf (480.7 کیلو بایت, 4375 نمايش)
    ویرایش توسط Encoder : 08-27-2009 در ساعت 08:21 AM

5. Top | #3

میانگین پست در روز
    0.38

آموزش 3

سلام به همه ! امروز براتون مقاله آموزش 3 رو در رابطه با هک موبایل نوشتم ! امیدوارم از مقالات لذت ببرید ! خیلی به صورت گام به گام دارم توضیح می دهم ! این مقاله یکی از مهمترین مقالات در زمینه هک موبایل هست ! حتما مقاله رو دانلود کنین !

موضوع مقاله : سیستم عامل ها (1)

نویسنده مقاله : سینا احمدی
    ویرایش توسط Encoder : 08-27-2009 در ساعت 08:22 AM

وبلاگ شخصی من : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید ]

اینستاگرام شخصی : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید ]

6. Top | #4

میانگین پست در روز
    0.38

Smile سیمبین چیست ؟

این هم درس 4 ! این مقاله هم یکی از مهمترین مقالات نفوذ است ! حتما دانلود کنین ! حجم مقاله نسبت به مقالات دیگر بالاتر رفته و سطح علمی آن نیز سنگین تر است ! سوالاتتان را بیان کنید !

مقاله پیوست شده

نویسنده : سینا احمدی
    • نوع فایل: pdf OS2.pdf (352.3 کیلو بایت, 3620 نمايش)
    ویرایش توسط Encoder : 08-27-2009 در ساعت 08:22 AM

7. Top | #5

میانگین پست در روز
    0.38

Smile سیمبین

سلام به همه دوستان ! خیلی خوشحالم که دارین درس ها رو دنبال می کنین ! دوستان عزیزم درس 5 رو براتون نوشتم ! پیوست شد !

سطح درس : آسان !

در این درس در رابطه با سیمین نوشته ام که زودتر مسائل تخصصی تر را شروع کنیم

درس 5 (سیستم عامل ها 3 )
    • نوع فایل: pdf OS3.pdf (293.6 کیلو بایت, 2805 نمايش)

8. Top | #6

میانگین پست در روز
    0.38

Smile Version 5

سلام به همه ! خوشحالم که دنبال می کنید درس ها رو ! اینم از درس بعدی ! در رابطه با سیمبین 5 و گوشی های 5800 و N97 و نفوذ به آن ها نوشته ام ! امیدوارم لذت ببرید !

ممنونم از کسانی که تشکر می کنن

سوالی بود در خدمتم !

راستی این درس تخصصی تر از درس های قبل هست !
    • نوع فایل: pdf OS4.pdf (313.5 کیلو بایت, 2751 نمايش)

9. Top | #7

میانگین پست در روز
    0.38

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط asheghane نمایش پست ها
    جه چوري اي پي موبايل پيدا بايد کرد؟
    در مقالات بعدی انشا ا... توضیح می دهم
    ویرایش توسط Encoder : 08-30-2009 در ساعت 12:11 AM

10. Top | #8

میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر شده 16 بار در 3 ارسال
    ميزان امتياز: 0Array

Question

مندر آموزش شماره 4 ( سیستم عامل های 2 ) به کلمه ای بر خوردم که معنیه اونو نفهمیدم اگه کمکم کنید ممنون میشم , منظورتون از event های گوشی چی بود ؟

11. 13 کاربر مقابل از [email protected] عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #9

میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر شده 51 بار در 16 ارسال

سوال

با سلام
    من برای هک گوشی ها از نرم افزارهایی چون فایل ترنسفر استفاده می کنم اما بیشتر گوشی ها بعد از اتصال رمز عبور می خواهد که خوشبختانه بیشتر همان رمز اولیه یعنی 1 درست است و وصل می شود اما بعضی دیگر خیر.
    حال سوال بنده این است که ایا روش خاصی برای دور زدت این رمز وجود دارد؟
    مثلا رمزی که در تمام موارد درست باشد مثل سریال نامبر جادویی ویندوز که در اکثر سایت ها پیدا می شود یا راهی برای پاک کردن و تغییر رمز مثل ان شماره های خاصی که در بعضی دستگاه ها مثل ویدئو وجود دارد که اگه رمز قفل کودک را فراموش کردیم با زدن ان قفل خود به خود باز می شود
    .
    .
    یک سوال دیگر
    در مواردی بعد از هک گوشی و در حین دریافت فایل از گوشی هدف سرعت ارسال اطلاعات صفر می شود و یا مدام تغییر می کند و کم و زیاد می شود دلیل ان چیست؟ و ایا راهی برای جلو گیری از این مشکل هست؟ مثلا تنظیمات خاصی
    .
    .
    با تشکر فراوان

13. 17 کاربر مقابل از sattar2111 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #10

میانگین پست در روز
    0.38
    نقل قول نوشته اصلی توسط sattar2111 نمایش پست ها
    با سلام
    من برای هک گوشی ها از نرم افزارهایی چون فایل ترنسفر استفاده می کنم اما بیشتر گوشی ها بعد از اتصال رمز عبور می خواهد که خوشبختانه بیشتر همان رمز اولیه یعنی 1 درست است و وصل می شود اما بعضی دیگر خیر.
    مثلا رمزی که در تمام موارد درست باشد مثل سریال نامبر جادویی ویندوز که در اکثر سایت ها پیدا می شود یا راهی برای پاک کردن و تغییر رمز مثل ان شماره های خاصی که در بعضی دستگاه ها مثل ویدئو وجود دارد که اگه رمز قفل کودک را فراموش کردیم با زدن ان قفل خود به خود باز می شود
    .
    .
    یک سوال دیگر
    در مواردی بعد از هک گوشی و در حین دریافت فایل از گوشی هدف سرعت ارسال اطلاعات صفر می شود و یا مدام تغییر می کند و کم و زیاد می شود دلیل ان چیست؟ و ایا راهی برای جلو گیری از این مشکل هست؟ مثلا تنظیمات خاصی
    .
    .
    با تشکر فراوان
    سلام . خوشحالم که این تاپیک را دنبال میکنید . مدتی است که سرم خیلی شلوغه ولی به زودی دوباره با قدرت برمیگردم . و اما درباره ی سوال شما :

جواب : این کاری که شما انجام میدید اسمش هک نیست عزیز . اگر مقاله های من رو با دقت میخواندید در این باره توضیح داده بودم . نرم افزار هایی مانند فایل ترنسفر و اف تی بی مخصوص هک نیستند !!!!! این نرم افزار ها کارشان تبادل اطلاعات و اتصال دو گوشی به همدیگر است . به طور مثال :
    مگر هک غیر قانونی نیست ؟ در گوشی های سونی اریکسون نرم افزار ریموت کنترل وجود دارد که نقش نرم افزار هایی مانند فایل ترنسفر و اف تی بی را ایفا می کند ! آیا این هک است ؟! پس چرا در کارخانه های سونی اریکسون رو نبستند که نرم افزار هک به صورت پیش فرض روی گوشی هاش نصب کرده ؟!
    بنابراین این کاری که شما انجام می دید هک نیست ! و متاسفانه فقط در ایران این نرم افزار ها را با موضوع هک میشناسند.
    و اما درباره رمز اولیه : ببینید هک یعنی بدون هیچ چیزی نفوذ کنی ! این رمزی که میگی بحثش جدا هست ! این رمز در تمامی گوشی ها هست ! نه بیشتر گوشی ها ! رمز عبور هم نمی خواهد . شما هر رمزی را که در گوشی خودتان بزنید در گوشی هدف نیز همان رمز را باید بزنید تا گوشی ها به همدیگر متصل شوند .

روش دور زدن این رمز ها ربطی به نرم افزار نداره ! این مقالات بنده در رابطه با همین است . شما پس از پایان مقالات می توانید بدون هیچ رمزی به گوشی دیگری نفوذ کرده و یا در آن اختلال ایجاد کنید !

این مسئله هیچ ربطی به دور زدن مسائل امنیتی گوشی ندارد

این مشکل از کانکشن ها می باشد . به دلیل اختلال در اتصال میباشد و همیشه این مشکل رخ نمی دهد ! برخی گوشی ها به دلیل تنظیمات امنیتی با نرم افزار هایی مانند اف تی بی مشکل پیدا می کنند و مشکلاتشان عبارت اند از : مشکلی که شما گفتین ، اختلال های فراوان در گوشی ، ریست شدن و ... مانند گوشی نوکیا (مدل ان 70)

راهی برای جلوگیری نیست . البته تا جایی که من اطلاعات دارم راهی نمی دانم

15. Top | #11

میانگین پست در روز
    0.38

درس بعدی

سلام . ببخشید سرم خیلی خیلی شلوغه و کمتر پست میدم ! اینم درس بعدی ! امیدوارم راضی باشین ! راستی تعداد دانلود ها داره کمتر میشه ها ! اینطوری نمی تونیم پیش بریم ! به زودی یه سری کارای اساسی انجام می دم در بخش هک موبایل !!!1

برای دانلود درس بعدی فایل پیوست شده را دانلود کنید

به بزرگی خودتون ببخشید اگه حجم مطالب کمه ! به زودی می ترکونم
    • نوع فایل: pdf OS5.pdf (369.3 کیلو بایت, 2776 نمايش)

16. Top | #12

میانگین پست در روز
    0.38
    نقل قول نوشته اصلی توسط akand1111 نمایش پست ها
    فقط يه سوال اين آموزشا كه ميدين براي همه نوكياها قابل استفاده خواهد بود يانه؟
    برای تمامی گوشی ها قابل استفاده هستن

17. 22 کاربر مقابل از Encoder عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #13

میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر شده 27 بار در 3 ارسال

Talking تشکر

سلام دوست عزیز
    واقعا نمیدونم چجوری تشکر کنم
    به افتخار شما اولین پستم مربوط میشه به یک تشکر خفن از شما !
    امیدوارم بتونم جبرا ن کنم .
    راستی ادامه مقالات رو کی قرار میدید ؟
    شدیدا منتظریم ....

19. 18 کاربر مقابل از Reza Azimy_RW عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #14

میانگین پست در روز
    0.38
    سلام . خیلی خوشحالم کردید که تشکر کردین و نشون دادین که درس ها مفید بوده است !

من چند تا پروژه دارم که باید قبل از 10 مهر همشون رو تموم کنم ! (محصل هم هستم)

برای آشیانه هم دارم یک برنامه می نویسم + یک سی ام اس رو ویرایش می کنم (بازم برای آشیانه)

اگر کمی صبر کنید تا کارم را جلو بیندازم به زودی باز می گردم . مقالات بعدی رو با محتوی بیشتری می دم تا زودتر بتونید استفاده کنید !

ممنون که با تشکراتتون خوشحالم کردین

رضا جان به آشیانه خوش اومدی !

NobodyCoder
    ASHIYANE DIGITAL SECURITY TEAM
    ویرایش توسط Encoder : 09-09-2009 در ساعت 06:21 PM

21. Top | #15

میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر شده 93 بار در 28 ارسال
    سلام به همه ی دوستان
    این مقاله ای که براتون گذاشتم همون مقاله های آقای nobodycoderهست فقط من سرهمشون زدم چون مقالات حجمشون کم بود وتعدادشون زیاد امید وارم راضی باشین
    pas:ashiyane.org

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین