انجمن گروه آشیانه - آموزش امنیت و راه های مقابله با هک
دوره آموزشی آشیانه آدرس رسمی کانال تلگرام گروه آشیانه
انجمن آموزشی لینوکس سیسکو ویپ استریسک الستیکس میکروتیک آشیانه هاست ارائه دهنده میزبانی وب امن؛ سرورهای اختصاصی و مجازی
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دلیل هک شدن اکانت تلگرام

1. Top | #1

میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    ميزان امتياز: 0Array

دلیل هک شدن اکانت تلگرام

سلام،خسته نباشید،،،،اکانت من تقریبا چن ماهه پیش توسط فردی ب طور عجیبی هک شد،،عجیب از این نظر اینکه طرف ک منو هک کرده بود ن دسترسی فیزیکی ب گوشی من داشته ن من کدی رو براش ارسال کردم ن چیز دگ ای از طریق تروجان و اینجور چیزا هم نیومد چون نسبت ب این قضیه مطمئنم و فقط طرف شماره بنده رو داش،،البته سریع باخبر شدم و نذاشتم کاری بکنه،،حالا ب نظر شما اون طرف ب چه روشی تونسته اکانت منو هک کنه بدجور ذهنمو مشغول کرده،ممنون میشم جواب بدین

2.  

3. Top | #2

میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر شده 2,058 بار در 466 ارسال
    ميزان امتياز: 14957Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vahiidjadidi نمایش پست ها
    سلام،خسته نباشید،،،،اکانت من تقریبا چن ماهه پیش توسط فردی ب طور عجیبی هک شد،،عجیب از این نظر اینکه طرف ک منو هک کرده بود ن دسترسی فیزیکی ب گوشی من داشته ن من کدی رو براش ارسال کردم ن چیز دگ ای از طریق تروجان و اینجور چیزا هم نیومد چون نسبت ب این قضیه مطمئنم و فقط طرف شماره بنده رو داش،،البته سریع باخبر شدم و نذاشتم کاری بکنه،،حالا ب نظر شما اون طرف ب چه روشی تونسته اکانت منو هک کنه بدجور ذهنمو مشغول کرده،ممنون میشم جواب بدین

دوست عزیز اون کدی که شما ارسال کردید در واقع سریال نامبر ورودی شما به تلگرام بوده و با دردست داشتن آن هرکسی به راحتی و بدن هک به اکانت شما نفوظ میکند

چاره اینکه وار قسمت پرایویت در تنظیمات شوید و دستگاه های متصل اضافی به اکانت خود رو بلاک کنید تا دست نفوظ گر کوتاه شود
    .

4. کاربر مقابل از loard mahdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

5. Top | #3

میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر شده 2,058 بار در 466 ارسال
    ميزان امتياز: 14957Array
    درون اون نوار سیاه رنگ مغناطیسی تمام اطلاعات کارت و حساب درج شده است

دستگاهی به نام اسکیمر وجود دارد کا با در دست داشتن رمز کارت میتوان با استفاده از آن از کارت اصلی کپی گرفت و سودجویی و دزدی کرد که اتفاقا در اخبار هم نشان داد با اسکیمر مغازه داری کارت قربانی رو کپی و اقدام به خالی کردن حساب میکرد

6. کاربر مقابل از loard mahdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: