انجمن گروه آشیانه - آموزش امنیت و راه های مقابله با هک
دوره آموزشی آشیانه آدرس رسمی کانال تلگرام گروه آشیانه
انجمن آموزشی لینوکس سیسکو ویپ استریسک الستیکس میکروتیک آشیانه هاست ارائه دهنده میزبانی وب امن؛ سرورهای اختصاصی و مجازی
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: استفاده از اکانت دوم خودم از خط متفاوت ( اینترنت مخابرات )

1. Top | #1

میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر شده 3 بار در 1 ارسال
    ميزان امتياز: 0Array

Lightbulb استفاده از اکانت دوم خودم از خط متفاوت ( اینترنت مخابرات )

سلام
    خواهشا اول کامل بخونید بعد اگر تاپیکی مشابه هست راهنمایی بفرمایید و اگر نیست دوستان مختصص help بدن خواهشا

من 2 تا مودم دارم یکی منزل یکی محل کار
    در محل کار خیلی نمیتونم حضور پیدا کنم و بیخودی پول اینترنت دارم میدم و چون قراردادم 1 ساله هست امکان جمع آوری هم نیست

حالا میخام یه کاری کنم با همین مودم منزل و یا مودم محل کار به اینترنت محل کار وصل بشم

مودم رو آوردم منزل و وصل کردم و دیدم وصل نمیشه به اینترنت با اینکه هر دو اینترنت از مخابرات هست

مشکل از کجاست ؟
    آیا به خاطر ست کردم مک آدرس روی شماره خط تلفن هست ؟ یا مسئله چیز دیگه ای هست

چطور میتونم از اینترنت محل کارم در منزل استفاده کنم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

2.  

3. Top | #2

میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر شده 267 بار در 116 ارسال
    ميزان امتياز: 197Array
    با سلام
    ببینید دوست عزیز این کار شما چند سال پیش بدون هیج مشکلی کار میکرد و با باز بودن سیستم های مخابرات میشد د جایی دیگه که نت مخابرات داشتی از نت جای دیگه استفاده کنی بدون هیج گونه مشکلی که با هک مودم های به دست اومده خیلی ها به مشکل خوردن بخاطر به سرقت رفتن حجم های دانلودیشون
    در نتیجه مخابرات پورت فیزیکی رو بست که فقط بشه از همون پورت بشه به اینترنت وصل شد
    شما یه راه کار دارید که از سیستم خونتون اگر در محل کارتون سیستم دارید به صورت تیم ویور وصل شده و دانلود خودتون رو انجام بدین .

بازم دوستان راهنمایی میکنن صبور باشید
    موفق باشید !
    با تشکر abdi3