انجمن گروه آشیانه - آموزش امنیت و راه های مقابله با هک
دوره آموزشی آشیانه آدرس رسمی کانال تلگرام گروه آشیانه
انجمن آموزشی لینوکس سیسکو ویپ استریسک الستیکس میکروتیک آشیانه هاست ارائه دهنده میزبانی وب امن؛ سرورهای اختصاصی و مجازی
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خرید هسایتنگ خارجی

1. Top | #1

میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر شده 40 بار در 32 ارسال
    ميزان امتياز: 330Array

خرید هسایتنگ خارجی

سلام دوستان
    بنده قصد دارم از یکی از هاستینگهای خارجی مثلا هتنزر ی هاست بگیرم فضای زیادی هم نیاز ندارم خیلی نیاز داشته باشم 300 الی 500 مگابات
    بنظر شما چطور میتونم تهیه کنم؟
    با پی پال تبدیل واحد ارز میشه کرد و هاست رو خریداری کرد اصلا از چه هاستینگی خوبه بخرم؟

2.  

3. Top | #2

میانگین پست در روز
    1.11
    تشکر شده 5,243 بار در 1,021 ارسال
    ميزان امتياز: 42041Array
    سلام ...
    مهم ترین مسئله نوع کارایی هاستی هست که خریداری میکند.
    هاست های ایرانی برای ناحیه اینترنت ایران مناسب تر هستند و بازده و ترافیک ورودی نسبتا بیشتری دارند ولی امنیت هاست های خارجی بیشتر است. در کل بهتر است از هاستینگ های ایرانی استفاده کنید و قیمت مناسب تری هم دارند.
    =========================
    برای خرید از سایت های خارجی

1. یا باید حساب های اینترنتی داشته باشید که چون پی پال ایران را تحریم کرده میتوانید از حساب های روسی وب مانی استفاده کنید و آن را شارژ کنید و خرید کنید.
    2. یا میتوانید با استفاده از شرکت های اینترنتی پرداخت ارز از طریق پی پال ایشان اقدام به خرید کنید.
    در کل در دو روش اگر مشکل ایجاد شود پول شما فقط هدر رفته است. ولی در هاستینگ های ایرانی تضمین وجود دارد.
    موفق باشید...
    درس ...
    و دیگر هیچ ... ///

4. کاربر مقابل از loard mahdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

5. Top | #3

میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر شده 40 بار در 32 ارسال
    ميزان امتياز: 330Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط loard mahdi نمایش پست ها
    سلام ...
    مهم ترین مسئله نوع کارایی هاستی هست که خریداری میکند.
    هاست های ایرانی برای ناحیه اینترنت ایران مناسب تر هستند و بازده و ترافیک ورودی نسبتا بیشتری دارند ولی امنیت هاست های خارجی بیشتر است. در کل بهتر است از هاستینگ های ایرانی استفاده کنید و قیمت مناسب تری هم دارند.
    =========================
    برای خرید از سایت های خارجی

1. یا باید حساب های اینترنتی داشته باشید که چون پی پال ایران را تحریم کرده میتوانید از حساب های روسی وب مانی استفاده کنید و آن را شارژ کنید و خرید کنید.
    2. یا میتوانید با استفاده از شرکت های اینترنتی پرداخت ارز از طریق پی پال ایشان اقدام به خرید کنید.
    در کل در دو روش اگر مشکل ایجاد شود پول شما فقط هدر رفته است. ولی در هاستینگ های ایرانی تضمین وجود دارد.
    موفق باشید...
    سلام مهندس
    ی سری اطلاعات میخوام نگهداری کنم حتی نمیخوام دامین هم روش سوار کنم فقط میخوام ی سری اطلاعات دارم هیچ جا نباشه مخصوصا رو سرور ایرانی و...
    اطلاعات کاملا مهم و در صورت درج شدنون تاوان سختی باید بدم حجم زیادی ندارن فقط بهتر میدونم که تو اپلود سنتر های ایرانی هاستینگ های ایرانی اپ نشه حالا راهکار بهتری هم هست که چه بهتر