انجمن گروه آشیانه - آموزش امنیت و راه های مقابله با هک
دوره آموزشی آشیانه سفارش سرور مجازی محبوب بک ترک
آشیانه هاست، هاستینگ امن ایرانی
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: درخواست آموزش هک آی دی نیمباز

1. Top | #1

میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال
    ميزان امتياز: 0Array

درخواست آموزش هک آی دی نیمباز

سلام دوستان خسته نباشید .من از هک اصلا چیزی بلد نیستم .من میخواستم از شما خواهش کنم نرم افزاری یا آموزش هک کردن آی دی نیمباز رو واسم بزارید واقعا ممنون میشم.خیلی گشتم .تنها امیدم شمایین ممنون:

2. کاربر مقابل از masoud.gsm عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

3.  

4. تاریخ عضویت
    Jun 2011
    میانگین پست در روز
    0.67
    تشکر شده 5,284 بار در 640 ارسال
    ﺍﯾﻦ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﻫﺎﺳﺖ
    ﺍﮔﻪ ﺯﺭﻧﮓ ﺑﺎﺷﯽ ﺑﻪ ﺟﻮﺍﺏ ﻣﯿﺮﺳﯽ

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید ]
    ما فراموش شدگانیم

5. 9 کاربر مقابل از alexandre9009 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #3

میانگین پست در روز
    0.39
    تشکر شده 1,093 بار در 275 ارسال
    ميزان امتياز: 22Array

Thumbs up2

نیمباز ک از فضا نیومده!
    اونم مثه بقیه سروراست!
    و عمومااز این روشا استفاده میشه:
    crack : ک خیالت راحت کنم الان ب جرات میتونم بگم دیگه جواب نمیده چون جدیدا همه یه پا هکر شدن پسورد آسون نمیزارن!
    استفاده از فیک لاگین ها ( مثه: فیک بامبوس .فیک نیمباز... وفیک پیچ ها )
    استفاده از تروجان های مخصوص نیمباز!
    استفاده از کیلاگرها!
    اگه یکم طرفت تازه کار باشه میتونی با استفاده از کدهای xml هم طرفتو گول بزنی!
    و یه راه دیگه اینه ک با ساپورت نیمباز تماس بگیری و خودتو جا طرفت جا بزنی! ( ک اکثر مواقع جواب نمیده!!! ولی خوب بازم به نظرم از کرک کردن بیشتر جواب میده! :اس )

در کل راه تا دلت بخواد هست! باید خودت دنبالش بیفتیو ببینی طرفت تا چه حدکارشو بلده و روش مناسبو پیش بگیری....
    خوش باشید!

7. 12 کاربر مقابل از lvlaziar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #4

میانگین پست در روز
    0.80
    تشکر شده 5,121 بار در 1,370 ارسال
    ميزان امتياز: 20Array
    اصولا چون بیشتر از نیمباز در موبایل استفاده می شه در نتیجه بیشتر افراد برای راحتی کار سعی می کنند از پسورد های یی استفاده کنند که بتونند با کیبرد موبایل راحت تایپ کنند که در بیشتر موارد طبق تجربه از اعداد استفاده می کنند که با یه پسورد لیست از اعداد احتمال کرک شدن ایدی های نیمباز بسیار بالا می ره
    گفه های بالا طبق تجربه ای که داره بیان کردم
    بدرود گرامی
    در آرزوی رهایی از آرزوها ...

9. 7 کاربر مقابل از apriliyaa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #5

میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر شده 410 بار در 123 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط lvlaziar نمایش پست ها
    نیمباز ک از فضا نیومده!
    اونم مثه بقیه سروراست!
    و عمومااز این روشا استفاده میشه:
    crack : ک خیالت راحت کنم الان ب جرات میتونم بگم دیگه جواب نمیده چون جدیدا همه یه پا هکر شدن پسورد آسون نمیزارن!
    استفاده از فیک لاگین ها ( مثه: فیک بامبوس .فیک نیمباز... وفیک پیچ ها )
    استفاده از تروجان های مخصوص نیمباز!
    استفاده از کیلاگرها!
    اگه یکم طرفت تازه کار باشه میتونی با استفاده از کدهای xml هم طرفتو گول بزنی!
    و یه راه دیگه اینه ک با ساپورت نیمباز تماس بگیری و خودتو جا طرفت جا بزنی! ( ک اکثر مواقع جواب نمیده!!! ولی خوب بازم به نظرم از کرک کردن بیشتر جواب میده! :اس )

در کل راه تا دلت بخواد هست! باید خودت دنبالش بیفتیو ببینی طرفت تا چه حدکارشو بلده و روش مناسبو پیش بگیری....
    خوش باشید!
    روش فیک پیج، روش کیلاگر به درد هک کاربرایی میخوره که دسکتاپ نیمباز استفاده می کنن یعنی با کامپیوتر on میشن
    کد های xml در حال حاضر اکثرا بلوک شده و در ضمن طرف باید از بامبوس یا نرم افزار های مشابه بامبوس استفاده کنه که بتونی این کد ها رو بهش بدی تا بتونه اونها رو اجرا کنه، و تجربه نشون داده کاربرایی که از بامبوس استفاده میکنن کاربران حرفه ایی هستند
    ساپورت نیمباز رو هم برای بار اوله که میشنوم تا حالا تست نکردم
    درمورد تروجان هم ای کاش یه چند نمونه مثال میزدی از این تروجان ها چون بنده در مورد نیمباز بجز یه نرم افزار فیک پیج جاوا چیز دیگه ای ندیدم
    اگه بتونید به یه بهانه ای از قربانی بخواین که شماره تلفن یا ایمیل خودتون رو تو اکانت نیمبازش ثبت کنه راحت میتونی پسوردشو بدست بیاری مثلا یه ای دی مشابه ساپورت نیمباز تو یاهو بساز و بده بهش بگو که تو آی دی نیمبازش این آی دی یاهوتو ثبت کنه بعد یه باز از سایت نیمباز که اعلام فراموشی پسورد کنی پسورد طرف ریست میشه و یک پسورد جدید به آی دی شما ارسال میشه
    اما راحت ترین راه به نظرم همون پیشنهاد جناب apriliyaa است
    موفق باشی

11. 3 کاربر مقابل از gharehack عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #6

میانگین پست در روز
    0.39
    نقل قول نوشته اصلی توسط gharehack نمایش پست ها
    روش فیک پیج، روش کیلاگر به درد هک کاربرایی میخوره که دسکتاپ نیمباز استفاده می کنن یعنی با کامپیوتر on میشن
    کد های xml در حال حاضر اکثرا بلوک شده و در ضمن طرف باید از بامبوس یا نرم افزار های مشابه بامبوس استفاده کنه که بتونی این کد ها رو بهش بدی تا بتونه اونها رو اجرا کنه، و تجربه نشون داده کاربرایی که از بامبوس استفاده میکنن کاربران حرفه ایی هستند
    ساپورت نیمباز رو هم برای بار اوله که میشنوم تا حالا تست نکردم
    درمورد تروجان هم ای کاش یه چند نمونه مثال میزدی از این تروجان ها چون بنده در مورد نیمباز بجز یه نرم افزار فیک پیج جاوا چیز دیگه ای ندیدم
    اگه بتونید به یه بهانه ای از قربانی بخواین که شماره تلفن یا ایمیل خودتون رو تو اکانت نیمبازش ثبت کنه راحت میتونی پسوردشو بدست بیاری مثلا یه ای دی مشابه ساپورت نیمباز تو یاهو بساز و بده بهش بگو که تو آی دی نیمبازش این آی دی یاهوتو ثبت کنه بعد یه باز از سایت نیمباز که اعلام فراموشی پسورد کنی پسورد طرف ریست میشه و یک پسورد جدید به آی دی شما ارسال میشه
    اما راحت ترین راه به نظرم همون پیشنهاد جناب apriliyaa است
    موفق باشی
    تا اونجا ک من برنامشو نوشتم! یادم نمیاد کدهای xml تغییر مشخصات آیدی بلاک شده باشه!
    کد:
    <iq to='nimbuzz.com' type='set' id='discoResult'><query xmlns='jabber:iq:register'><username>USERNAME</username><password>UR NEW PASSWORD</password><email>UR NEW EMAIL</email></query></iq>
    این به هنر شما و مهندسی اجتماعیتون بر میگرده ک این کدو چطور با کدای دیگه مخلوط کنیو ب تارگت بدی!
    در مود یوزرای بامبوس: یه سوال از خودت میپرسم: اگه کسی بلد باشه بنویسه هک لزومی داره هکر باشه؟؟؟ 90% یوزرای بامبوس حتی بلد نیستن resource عوض کنن!!
    در مورد ساپورت نیمباز: چیزیو ک شما نشنیدی دلیل بر نبودنش نیست!
    تروجان: ایرنباز تروجان خودم 3 ورژن متفاوت داره! اگه خواستی بیشتر توضیح میدم! ( تو خوده گوگل بزنی فروممون میاد! اینجا نمیزاره ک تبلیغ نشه!)
    پیشنهاده جناب apriliyaa ک همون فیک پیچ بود! ک شما تو خط اول صحبتتون ردش کردید!
    در مورد شماره عوض کردن! اینم شده همون قضیه xml بر میگرده به مهندسی اجتماعیتون!
    در ضمن شما انگار فقط از نیمباز همون کلاینت چتشو دیدید!
    واسه وصل شدن به سرور نیمباز میتونید از هر جابر کلاینتی (jabber clinet ) استفاده کنید!
    حالا از gajim,miranda,psi,psi+,qip, بگیر تا همون خود نیمباز دسکتاپ!!
    راحت میتونم بگم ک نیمباز دیگه اون مسنجر ساده قبل ک واسه موبایل بود نیست!
    ب جراتم میتونم بگم بالای 80% یوزرای ک با موبایل لاگین میشن با کلاینتای پی سی هم آن میشم! این یعنی استفاده از فیک لاگین ها و مالویرها...
    سوال دیگه بود در خدمتم!
    شب همگی خوش!
    بای تا های!

13. 7 کاربر مقابل از lvlaziar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #7

میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر شده 410 بار در 123 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط lvlaziar نمایش پست ها
    تا اونجا ک من برنامشو نوشتم! یادم نمیاد کدهای xml تغییر مشخصات آیدی بلاک شده باشه!
    کد:
    <iq to='nimbuzz.com' type='set' id='discoResult'><query xmlns='jabber:iq:register'><username>USERNAME</username><password>UR NEW PASSWORD</password><email>UR NEW EMAIL</email></query></iq>
    این به هنر شما و مهندسی اجتماعیتون بر میگرده ک این کدو چطور با کدای دیگه مخلوط کنیو ب تارگت بدی!
    در مود یوزرای بامبوس: یه سوال از خودت میپرسم: اگه کسی بلد باشه بنویسه هک لزومی داره هکر باشه؟؟؟ 90% یوزرای بامبوس حتی بلد نیستن resource عوض کنن!!
    در مورد ساپورت نیمباز: چیزیو ک شما نشنیدی دلیل بر نبودنش نیست!
    تروجان: ایرنباز تروجان خودم 3 ورژن متفاوت داره! اگه خواستی بیشتر توضیح میدم! ( تو خوده گوگل بزنی فروممون میاد! اینجا نمیزاره ک تبلیغ نشه!)
    پیشنهاده جناب apriliyaa ک همون فیک پیچ بود! ک شما تو خط اول صحبتتون ردش کردید!
    در مورد شماره عوض کردن! اینم شده همون قضیه xml بر میگرده به مهندسی اجتماعیتون!
    در ضمن شما انگار فقط از نیمباز همون کلاینت چتشو دیدید!
    واسه وصل شدن به سرور نیمباز میتونید از هر جابر کلاینتی (jabber clinet ) استفاده کنید!
    حالا از gajim,miranda,psi,psi+,qip, بگیر تا همون خود نیمباز دسکتاپ!!
    راحت میتونم بگم ک نیمباز دیگه اون مسنجر ساده قبل ک واسه موبایل بود نیست!
    ب جراتم میتونم بگم بالای 80% یوزرای ک با موبایل لاگین میشن با کلاینتای پی سی هم آن میشم! این یعنی استفاده از فیک لاگین ها و مالویرها...
    سوال دیگه بود در خدمتم!
    شب همگی خوش!
    بای تا های!
    دوست عزیز هدف از پست بنده فقط تبادل اطلاعات و کمک به سایر دوستانه و قصد کل کل هم ندارم
    اما ذکر چند نکته واسه روشن شدن بعضی ابهات رو لازم میدونم
    - بنده گفتم نشنیدم نگفتم که همچین چیزی وجود نداره
    -وقتی گفتم بامبوس و نرم افزار های مشابه یعنی اینکه فقط همون کلایت چت نیمباز رو ندیدم
    -در مورد روش آقای appriliyaa هنوز دو پست بالاتر پست ایشون هست تا اونجایی که من میبینم ایشون صحبتی از فیک پیج نکردن و روش کرک رو توصیه کردن
    شما که اینقدر قاطع در صد رو اعلام می کنید و میفرمایین 90% از کابرای بامبوس هنوز ریسورس نمیتونن عوض کنند ، بفرمایید وقتی کاربر بامبوس نمیتونه ریسورس عوض کنه چطور میخواد xml وارد کنه!
    این قضاوت دیگه به عهده دوستان که تو مهندسی اجتماعی روش xml راحت تره یا در خواست ثبت ایمیل و تلفن!

15. 3 کاربر مقابل از gharehack عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #8

میانگین پست در روز
    0.39
    دوست عزیز هدف از پست بنده فقط تبادل اطلاعات و کمک به سایر دوستانه و قصد کل کل هم ندارم
    منم! نمیدونم چرا پیش خودتون فک کردین ک دارم کل کل میکنم
    -در مورد روش آقای appriliyaa هنوز دو پست بالاتر پست ایشون هست تا اونجایی که من میبینم ایشون صحبتی از فیک پیج نکردن و روش کرک رو توصیه کردن
    حرف شما درسته! منم پست جناب alexandre9009 با ایشون اشتباه گرفتم! ولی بازم کرک به همون دلیلی ک بالا گفتم مثه قبل جواب نمیده! چون گفتم اکثرا با پی سی هم آن میشن! و کافیه یه بار پسوردو تو گوشی یا بامبوس یا ه کلاینت پیسی وارد کنن تا ذخیره شه! اینم در جواب این حرف ک میگید با گوشی آن میشن پس پسورد آسونه!
    وقتی ذخیره شه چه پسورد آسون باشه په سخت واسه تارگت فرق نداره چون فقط یه بار اونو وارد میکنه!
    شما که اینقدر قاطع در صد رو اعلام می کنید و میفرمایین 90% از کابرای بامبوس هنوز ریسورس نمیتونن عوض کنند ، بفرمایید وقتی کاربر بامبوس نمیتونه ریسورس عوض کنه چطور میخواد xml وارد کنه!
    این قضاوت دیگه به عهده دوستان که تو مهندسی اجتماعی روش xml راحت تره یا در خواست ثبت ایمیل و تلفن!
    واسه فرستادن xml توسط هر جابر کلاینتی! ( توجه هر جابر کلاینتی!):
    کپی کد>xml consol>پیست کد>سند!
    اما واسه تغییر مشخصات:
    نیمباز سیمبین یا نیمباز پیسی ( فقط همین دوتا میشه!) > تولز >آپشن>information > تل نامبر + ایمیل > اوکی! یه چندلحظه هم باید صبر کنید تا سرور جواب بده!

یکی دو جاش واسه نیمباز پیسیو سیمبین فرق داره ک بازم از این پیچیدهتر میشه! ولی کلیتش همینه!
    خوب حالا کدومشون آسون بودو همه گیر بود؟؟؟ :دی کدوشون آموزشش راحت تر بود؟؟ :دی
    خوب واسه تغییر شماره و ایمیل هم اگه طرف آماتور باشم باید توضیح بدبد! ک اینم شد حرف خودتون!
    اگه هم بلد باشه ک عموما دیگه میدونه چی ب چیه! چون طرف باید خیلی عقل کل باشه شماره یا ایمیل یکی دیگه رو بزنه! اونم بدون این ک شک نکنه!
    اما در مورد Xml خودم با همین آیدی خیلی از دوستان ک فقط.... دارن رو زدم! بازم بر میگرده به خودتون ک چطور اینو با یه کد دیگه ترکیب کنید! مثلا واسه ترکیب یه نمونه کد زیرو ببینید:
    کد:
    <iq to='nimbuzz.com' type='set' id='discoResult'><query xmlns='jabber:iq:register'><username>USERNAME</username><presence to='ROOM [email protected]/nimbuzz.com' type='unavailable'><password>jabber:iq:register</password></query></iq>
    میتونید ب تارگت بگید وقتی این کدو بزنی آیدیت تو روم جا میمونه (قبلنا بش میگفتیم آیدی مرده ) یا هر چیه دیگه...
    وقتی شما این کدو بزنید پسوردتون ب jabber:iq:register تغییر میکنه!
    چون اول صبح چشام وا نمیشه حسش نبود بیشتر از این سلیقه ب خرج بدم! ولی راحت میشه خیلی چیای دیگه رو هم کم یا زیاد کرد تا طرف کامل گیج شه!
    این درصدا ک میگم ب خاطر تجربه است! 3 4 سال دیگه شاید به حرفم رسیدی :دی
    در کل بحثم اینه: واسه هک یوزر چه یاهو چه نیمباز باید اخلاق تارگتو بشناسیم! و با توجه به سطح اطلاعاتش اقدام کنیم!
    نمیشه از روش های دیگه غافل شد! صرفا چون خیلی تابلواند!!!! :دی
    این فکرم باید ازذهن خارج کنی ک هیچ برنامه وجود نداره ک شما یوزر بدیم فرتی پسورد بگیریم! :دی
    چه xml چه تل نامبر چه فیک پیچ چه مالویرها چه کرکرها هیچ کدوم فرتی پسورد نمیدن!
    ولی به شخصه خودم فیک پیچ ها و فیک لاگین های پی سی و گوشی + مالویرها رو بیشتر ترجیح میدم چون درصد موفقیتش بیشتره و حتی میتونیم یوزرهای پرو هم به راحتی با اینا هک کنیم...!
    خوش باشید!
    ویرایش توسط lvlaziar : 03-28-2012 در ساعت 08:16 AM

17. 6 کاربر مقابل از lvlaziar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #9

میانگین پست در روز
    1.12
    تشکر شده 16,095 بار در 1,590 ارسال
    ميزان امتياز: 56Array

تشکر از همه دوستان.
    من عادت ندارم وقتی بحث مفیدی میشه قفل کنم بگم اسپم بازی...
    بحث خوبی شد گذاشتم دوستان نظر بدن.
    جواب سوال این دوستمون داده شد.از این به بعد دیگه تلاش خودشه حالا.
    دوستان همه راه های مفیدی را گفتند با کمی دقت دیگه موفق میشه.
    جمع اینا باهم 1آموزش خوب میشه.
    پست های دوستان تشکر زده شد برای پاسخ های کاملی که دادند.

این فیلم هم جدید ساخت دوست عزیزم soltan .گفتم لینک کنم:
    کد:
     [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید ]
    قفل.
    ویرایش توسط F.I.G.H.T.E.R : 03-28-2012 در ساعت 08:48 PM
    :Scan Here [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید ]

19. 13 کاربر مقابل از F.I.G.H.T.E.R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.